Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kvistkvaset

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kvistkvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: torsdag 5 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte lag.

DH 11-16 (22)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Lotte Jauhojärvi Markussen226296
2Anna Øfsthus Gravir500252
 Ina Martini147520
3Henrik Fredriksen Aas208101
4Sander Arntzen500222
Asker Skiklubb 2
1Ingrid Tandberg Ryan201535
2Ingvild Pedersen Bergan152353
 Felix Finsrud160804
 Eilev Kvaale212369
3Trygve Myhr168820
4Per Clemet Wisløff500300
Fossum IF 1
1Emil Størmer214741
2Ingrid G. Kvålsgard160449
3Åsne Naadland Holo221407
4Erik Hæstad Bjørnstad197833
Fossum IF 2
1Sivert Sande Kverme179826
2Sondre Zahl Hagen213227
3Erlend Børli171140
4Peter Gisholt198904
Heming Orientering 1
1Maya Jones Arnesen171152
2Live Østvold181518
 Hannah Syrdal Øen213167
3August Syrdal Øen187011
4Petter Astrup Arnesen211112
Heming Orientering 2
1Kristian Østermann187042
2Fredrik Berning Borchsenius
 Kåre Peter Krohn Gjessing222540
 Fridtjof Reusch194460
3Ferdinand Fremming226030
4Henrik Reusch194450
IL Tyrving 1
1Maren Norderud217479
2Solveig Eline Berg203507
 Julie Meinicke170926
3Ådne Skjærstein173244
4Oliver Wallin Higgins185097
IL Tyrving 2
1Tuva Nesheim Flatebakken211344
2Linnea Holst192323
 Eileen Bjanes210911
 Kristine Solbakken211334
3Iris Holst181925
 Ingrid Lund Hovden500311
4Torjus Ullern199342
Indre Østfold OK 1
1Peder Aabogen Haugaard203671
2Elida Sagli Gudim187069
 Sander Bystrøm175878
3Ida Aabogen Haugaard203483
 Kristoffer Halsnes187003
4Eirik Blågestad215056
Indre Østfold OK 2
1Theodor Lier186901
2Vilde Retteraasen199148
 Elma Sagli Gudim187218
 Tidemann Lier186902
 Amund Øiseth Bedin197991
3Gea Øiseth Bedin197855
 Hans Matias Glomsrud87623
4Sigvart Eugen Bergland199333
Måren OK 1
1Andreas Gjetanger197814
2Simen Rønning Johansen89684
 Luciana Maria Svads204779
 Noor Dirro-Helu203003
3Carmen Dirro203743
 Markus Månum Moen186874
4Linn Mei Waaler212721
Nydalens SK 1
1Ragne Wiklund197849
2Oda Scheele224243
3Kornelius Kriszat-Løvfald186133
4Halvor Tørnqvist Halden184460
Nydalens SK 2
1Pia Young Vik224455
2Aurora Wilkens Jernberg179877
3Gaute Bergan153564
4Håkon Sturød500056
Nydalens SK 3
1Ole Jakob Frankrig204306
2Mari Aarseth186069
3Elias Stubberud410557
 Anders Håvard Larsen186126
4Karianne Olsvik Dengerud186995
Nydalens SK 4
1Joakim Wilkens Jernberg180216
2Marie Saugestad208017
3Ea Lunøe157156
 Rolf Andreas Berg192670
4Audun Bergan153565
Nydalens SK 5
1Tobias Espedal153554
2Lin Martine Andorsen168970
3Jonas Aarseth175830
 Kasper Bakken Ulseth200477
4Frida Bakken Ulseth186887
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø180937
2Alfred Bjørnerød170812
3Karoline Bjørnerød145251
4Christopher Ladim192251
OK Moss 2
1Tor Erling Gjølsjø192309
2Julie Sophie Wold175924
 Frida Hovgaard Eisvang197027
 Ingrid Bratland Tjernshaugen190570
3Sondre Ladim192159
 Adam Kristiansen176115
4Selma Kristiansen176215
Oppsal Orientering 1
1Ane Sofie Krogh203312
2Sigurd Rødnes183906
 Jonas Krogh203311
 
 
 
3Amélie Aamodt204267
 
4William Resvoll Skaug408050
Oppsal Orientering 2
1Inger Rødnes412939
2Marius E. Aamodt200471
 Ask Olaussen192134
 Anselm Reichenbach186907
3Tina Kalleson206498
 Wilmine Resvoll Skaug192707
4Henrik Knudsen130753
Østmarka OK 1
1
2
3
4
Ås-NMBU Orientering 1
1
2
3
4

D 17 (6)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
Nydalens SK 1
1Åse Bergan204666
2Marit Wenseth Kure157506
3Sofie Aarnes170531
OK Moss 1
1Johanne Bratland Tjernshaugen176217
2Monica Meum Johansen500288
3Rine Holmsen97833
Oslostudentenes IK 1
1Lea-Rebekka Tonjer96427
2Audrun Utskarpen195740
3Hanne Maria Vister208969
Ås-NMBU Orientering / Østmarka OK 2
1Mari jensen Aas203459
2Ingrid Disch Løset192379
3Marie Hammer Iversen182055
Ås-NMBU Orientering 1
1Rannveig W. Nordhagen91574
2Mari Brøndbo Dahl206914
3Kaja Winsnes Nordhagen181542

H 17 (11)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Bjørnar Løvli500286
2Vegard Løvli201650
3Håkon Løvli208050
Fet OL 1
1Jørgen Kjos Barkenæs180194
2Åshild Faller Råheim153842
3Sander H. Rogndokken195911
Heming Orientering 1
1Kimme Arnesen84024
2Harald Astrup Arnesen222447
3Nils Petter Fremming159509
Indre Østfold OK 1
1Stian Overskeid500014
2Sjur Grindstuen190252
382162
Kolbotn og Skimt OL 1
1Bjørnar Gammelsæter500051
2Olav Johannessen89632
3Jon Færden186847
Nydalens SK 1
1Halvor Saunes195811
2Martin Hoset184647
3Sondre Ruud Bråten181939
OK Moss 1
1Donatas Kontautas169814
2Vegar Kristiansen176192
3
Oppsal Orientering 1
1Knut Aasheim194508
2Are Wigaard214979
3Sigve Vågsnes180877
Oppsal Orientering 2
1Kristoffer Fiane Pedersen208696
2Ola Marius Pedersen165633
3Bent Erik Skaug193868
Oppsal Orientering 3
1Lavran Thorstensen412980
2Ludvig Rødnes183908
3Ole Martin Edstrøm181663
Oslostudentenes IK 1
1Mikael Olausson208560
2Vegard Line203230
3Svenja Kernstock206234

D 150 (3)

NavnLagoppstilling
Kolbotn og Skimt OL 1
1Cathrine Palmgren98613
2Sissel Olaisen204601
3Marit Vågsnes165646
Nydalens SK 1
1Alix Young Vik89481
2Inger Johanne Eikeland202185
3Anne Marit Bjergaard214920
Oslostudentenes IK 1
1Ida Christine Parnemo217275
2
3

H 130 (16)

NavnLagoppstilling
Fet OL 1
1Tom Bergan181103
2Asgeir Lium410821
3Kyrre Gran180192
Fossum IF 1
1Øystein Holo84871
2Stein H. Hagen206289
3Knut Jostein Sætnan193630
Fossum IF 2
1Vebjørn Berre187022
2Morten Rannem154160
3Terje Næss204569
Heming Orientering 1
1Christian Reusch194449
2Knut Erling Øen187010
3Ola Peter Krohn Gjessing181982
IL Tyrving 1
1Bjørn Henning Grandal180137
2Christian Grotnes211267
3Are Kristiansen186247
IL Tyrving 2
1Trond Lund402940
2Jens Christian Holst192324
3Nora Skauen182125
Indre Østfold OK 1
1Bjørn Erik Glomsrud80670
2Thomas Bedin411313
3Sigmund Vister144864
Indre Østfold OK 2
1Dag Arne Lier186900
2Rune Blågestad187067
3Sture Ottesen216306
Indre Østfold OK 3
1Asle Sagli Gudim145134
2Kjell-Erik Kristiansen407225
3Øyvind Thømt160884
Måren OK 1
1Audun Bjerknes212105
2Pål Winsents413165
3Arve Opheim400519
Notodden OL 1
1Petter Løe86885
2Harald Kvisli207900
3Robert Fredriksen62763
Nydalens SK 1
1Einar Lunøe177011
2Terje Dengerud187213
3Nils Bergan191246
OK Moss 1
1Tore Bjørnerød61943
2Torgeir Snilsberg67577
3Kjetil Karlsen222689
OK Moss 2
1Øystein Olsen89387
2Øyvind Løken187141
3Hallvard Koren84741
Oppsal Orientering 1
1Espen Wigaard485677
2Eilert Aamodt222524
3Roar Pedersen203405
Østmarka OK 1
1Inge Ramberg172946
2Erik Næss227720
3Terje Linløkken208390

H 170 (5)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
Kolbotn og Skimt OL 1
1Anders Færden89765
2Knut Bjørkelo204600
3Geir Trøan186215
OK Moss 1
1Karl Aasmund Erøy67804
2Christopher Schive207790
3Bjørn Arnfinn Paulsen155729
Oslostudentenes IK 1
1Bjørn Grinde187140
2Are Eriksen195715
3Guttorm L Egge210110
Østmarka OK 1
1Leif S. Thingsrud79098
2Øystein Kildahl184248
3Per Stedje152478

D 120 (2)

NavnLagoppstilling
Nydalens SK 1
1Anne-Lene Bakken Ulseth132757
2Monica Tørnqvist Halden172689
3Berit Sofie Wiklund216706
Oppsal Orientering 1
1Arnhild Krogh203404
2Mila Zaharinova180515
3Anne Karin Thorstensen413225

Annonser

IOF Eventor