Påmeldte deltakere til NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjoner: Ganddal IL / Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb / Ålgård Orientering
Dato: søndag 25 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 86 påmeldte lag.

H17-20 (50)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Henrik Fredriksen Aas208101
2Sander Arntzen500222
3Vegard Gulbrandsen500003
Asker Skiklubb 2
1Axel Hoveid207564
2Per Clemet Wisløff500300
3Eivind Øfsthus Gravir201382
Asker Skiklubb 3
1Trygve Myhr207399
2Johan Teodor Westly181256
3Bjørnar Løvli500286
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Espen Samuelsen Skiri207012
2Trygve Kongsbakk217140
3Marius Ekrem Finstad158618
Byåsen IL 1
1Øyvind Wiggen155924
2Are Lodgaard216729
3
Emblem IL 1
1Erlend Nilsen Sandnes227726
2Ingrid Lundanes154845
3Kristian Nilsen Sandnes188845
Fossum IF 1
1Oskar Størmer209002
2Olai Stensland Lillevold196772
3Elias T. Mølnvik211647
Fossum IF 2
1Martin Borge Heir174826
2Tarjei Holo203231
3Erling Hjermstad190677
Fossum IF 3
1Einar Melsom183652
2Øyvind Hjermstad221133
3Styrk Hundseid Kamsvåg199496
Fossum IF 4
1Oscar Hæstad Bjørnstad197879
2Emil Størmer214741
3Erik Hæstad Bjørnstad197833
Freidig 1
1Kjetil Mølnvik211357
2Oskar Spets Storhov215145
3Håvard Eidsmo186037
Freidig 2
1Ole Wanvik Haugen165123
2Adrian Opheim203662
3Mathias Vindal203527
Freidig 3
1Mats Eidsmo179813
2Kristian Fredrik Lynum195937
3Mathias Hermstad159540
Frol IL 1
1Oscar Lyngen222709
2Johan Otto Munkeby195938
3Stian Sundsvik180793
Halden SK / Kongsberg OL 4
1Erlend Brendstuen195770
2Alexander Skaug Ytterbøl207830
3Sølve Drage211391
Halden SK 1
1Karl Fremstad211281
2Vegard Jarvis Westergård204644
3Håkon Raadal Bjørlo182103
Halden SK 2
1Alex Carcas199475
2Peter Nordbrøden184944
3Trygve Kristoffer Løvli191070
Halden SK 3
1August Asheim Birkeland158430
2Niels Christian Hellerud206905
3Olav Milian Schmitt Gran220800
Haugesund IL Orientering / Ganddal IL / Stord Orientering 1
1Stian Rykkje207688
2Per Ivar Stokland197767
3Johannes Djupesland172270
Heming Orientering / OL Vallset/Stange 3
1Petter Astrup Arnesen211112
2Jostein Svaland Dale191177
3Sverre Narum154327
Heming Orientering 1
1Bjørn Anders Flågen209873
2Ulrik Astrup Arnesen226304
3Kasper Fosser195708
Kongsberg OL 1
1Trygve Heggedal214978
2Håkon Lund500550
3Tord Strand183842
Konnerud IL 1
1Jørgen Baklid201651
2Aslak Heimdal192570
3Audun Heimdal183721
Kristiansand OK 1
1Sebastian Daland181677
2Håvard Irgens206479
3Dag Blandkjenn197997
Kristiansand OK 2
1Matias Hodne Hanisch158637
2Marius Pytten197877
3Marius Aurebekk208690
Kristiansand OK 3
1Vetle Elias Lynnebakken195884
2Johannes Bakke Aashamar174100
3Torkel Reinhartsen184468
Kristiansand OK 4
1Kristian Pytten221206
2Vegard Myhre186287
3John Runde194509
Kristiansand OK 5
1Bjørnar Kregnes153553
2Jonas Myhre186097
3
Larvik OK 1
1Tobias Kristensen216933
2Jens Didrik Berg183814
3Elisabeth Hesselberg177541
Lillehammer OK / Gjø-Vard OL / Raufoss IL Orientering 1
1Simen Ballangrud222149
2Elias Øhman158026
3
Lillomarka OL 1
1Joar Oldernes201894
2Elias Skjolden Sørensen186896
3Steinar Kollerud174825
Lillomarka OL 2
1Jens Johan Brekke215086
2Kristian Markhus Brekke203229
3Eirik Høst Fossgard181321
Mo OK 1
1Even-Johan Kaspersen182130
2Håvard Rokkan186141
3Lars Solli182025
NTNUI 1
1Henrik Upsal184471
2Ivar Aukrust Osmoen199444
3Håkon Fruseth Christiansen194879
Nydalens SK 1
1Lukas Liland202201
2Eirik Langedal Breivik227567
3Elias Jonsson203274
Nydalens SK 2
1Jørgen Wulfsberg180903
2Gjermund Tørnqvist Halden501163
3Henrik Eijsink177948
Nydalens SK 3
1Audun Bergan501605
2Sam Lunøe177010
3Jostein Tandberg172203
Oddersjaa SSK 1
1Einar Ekeland200717
2Eirik Sundby Håland192284
3Isak Aasemoen Aardal181963
OL Trollelg 1
1Hallvard Seim Grøvlen216715
2Anders Haugskott217107
3Olav Andreas Remmen191301
OL Tønsberg og omegn 1
1Mathias Gløersen184263
2Anders Krona Haflan174869
3Øystein Fruseth Christiansen194880
Oppsal Orientering 1
1Ludvig Rødnes183908
2Are Wigaard214979
3Lavran Thorstensen500581
Porsgrunn OL 1
1Rasmus Mathisen186855
2Alexander Repstad Storemyr213681
3Håkon Kornmo222572
Sandefjord OK / Hedrum OL / OL Tønsberg og omegn 2
1Sindre R Holt203283
2Trym B Island177757
3Hallvard Arntzen Foss186941
Skien OK 1
1Skjalg Nysæter413048
2Herman Aarstrand Kirste184352
3Simon Nysæter184474
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Johan Christie Ørke211766
2Andreas Eide Skjæveland114931
3Johannes Skjæveland Eide114932
Sturla, IF 1
1Sturla Frydenlund209840
2Nicolai Hübschle182005
3Ole Jørgen Bogen Arenth159613
Vang OL 1
1Eskil Frøisland208085
2Njaal Ellegaard Melby226137
3
Varegg Fleridrett / TIF Viking 2
1Knut Kyrkjebø165661
2Mathias Rosenlund152370
3Kim-Andrè Kjenes Haugland401967
Varegg Fleridrett 1
1Markus Kjærner-Semb204540
2Styrk Almeland Bleie205588
3Kristian Rykkje184641
Østmarka OK 1
1Andreas Ramberg207518
2Magnus Ramberg207387
3Hans Kristian Stubban Hygen186841

D17-20 (36)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Tilla Farnes Hennum500002
2Nora Synnøve Woxholth500266
3Synne Strand215533
Asker Skiklubb 2
1Lotte Jauhojärvi Markussen226296
2Ingrid Tandberg Ryan201535
3Margrethe Wisløff500313
Askøy OL / Haugesund IL Orientering 1
1Ingvild Paulsen Vie197968
2Kristina Voll193888
3Tonje Aasheim Nymark192318
Bodø og Omegn IF Orientering / Mo OK 1
1Eli Kolstad186199
2Martha Kalvig Skogan215020
3Nora Marie Wedege Irgens170486
Byåsen IL 1
1Emma Arnesen195919
2Ragnhild Eide199600
3Ingeborg Eide199727
Byåsen IL 2
1Lene Berg Hanssen208919
2Emilie Liabakk Eriksen160340
3
Eiker OL 1
1Ane Dyrkorn180221
2Lotte Myklemyr221082
3Thea Dyrkorn181872
Fana IL 1
1Hanne Daltveit221834
2Runa Almeland206376
3Julie Roll Tørnqvist192920
Fet OL / Lardal OL 1
1Åshild Faller Råheim153842
2Marthe Ramstad189734
3Marit Melby Jacobsen195885
Fossum IF 1
1Åsne Naadland Holo221407
2Ragnhild Hjermstad157480
3Victoria Hæstad Bjørnstad197990
Fossum IF 2
1Pernille Katla191341
2Tonje Rognerud Bøe160452
3Ingrid G. Kvålsgard160449
Fredrikstad SK 1
1Rikke Blakkestad Ingesen500116
2Mia Mathisen Bekhus224532
3Marie Olaussen196727
Freidig 1
1Malin Sandstad159550
2Vera Melkild180322
3Åshild Kolstad182129
Freidig 2
1Dina Reitan206043
2Oda Q Fossum137114
3Maria Ulseth Sylte211561
Halden SK 1
1Idun Kristine Felde Olaussen196849
2Gina Granstedt193887
3Hedda Raadal Bjørlo182000
Halden SK 2
1Nora Torgersen204759
2Synne Malene Brække212135
3Karoline Aune194816
Hamar OK 1
1Dorte Narum181462
2Sigrid Bjørgen186177
3Anine Lome195757
IL Tyrving 1
1
2
3
Kongsberg OL 1
1Anne Willkommen Eiken190660
2Aurora Moholth155540
3Åsne Skram Trømborg180127
Kongsberg OL 2
1Helene Eger215112
2Siri Moholth180239
3Marlin Haavengen206386
Kongsberg OL 3
1Rikke Hjelseth Larsen205915
2Idunn Haavengen167389
3Kathinka Rogstad210056
Konnerud IL 1
1Thea Sildnes Baklid187171
2Annette Bjørnås Krogstie212321
3Maiken Økern Hågård203655
Kristiansand OK / Porsgrunn OL 5
1Inga Vestøl Stødle186309
2Andrea Drangsholt189113
3Camilla L. Rosenvold170781
Larvik OK 1
1Martine Topstad180812
2Andrine Harriet Fremstad186862
3Julie Hjortland187327
Lillehammer OK / Gjø-Vard OL / Vang OL 1
1Kristine Haanes Strandlie500063
2Ane Holm Grøneng191310
3Heidi Therese Wiest173253
Lillomarka OL 1
1Maria Rørvik Haver158421
2Oda Marie Colquhoun205440
3Karoline Sønsterudbråten500912
Lillomarka OL 2
1Ellen Marie Ariansen100704
2Emma Eithun Paulsen178188
3Ingvild C. Fleisje183300
NTNUI 1
1Ingunn Egeberg Vári159662
2Marte Hoff Hagen222695
3Synne Fossøy98004
Nydalens SK 1
1Ingvil Ahlsand188972
2Ragne Wiklund501588
3Anine Ahlsand227488
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø180937
2Johanne Bratland Tjernshaugen190570
3Tuva Bjerketvedt197813
Porsgrunn OL 1
1Hanne Vassend203386
2Anna Meen178035
3Emilie Westin203458
Sandefjord OK 1
1Maria Prestbøen186139
2Ella Arentz Hagen206254
3Signe Bredholt Jørgensen199374
Sandnes IL (Rogaland) / Østmarka OK 2
1Sunniva Omdal196743
2Helene Omdal195483
3Anna Cecilie Linløkken208390
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Hannah Malmei181468
2Marthe Svihus224622
3Marie Line Furland145700
Varegg Fleridrett 1
1Kårhild Husby Nordstad195923
2Ingunn Moss Rognsvåg194708
3Gunhild Stuland Tysvær183994
Verdal OK / Stjørdals-Blink Orientering 1
1Ane Nielsen Solberg187187
2Sofie Hallem203553
3Sigrid Vehus Skjerve201976

Annonser

IOF Eventor