Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 4
Arrangørorganisasjoner: OK Fjell / Ålen IL
Dato: søndag 3 juli 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 348 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Tina KulsetSelbu OK223726
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Helene ScheeleNydalens SK211807
Amund Hagberg SolumRond OL71205
Martin Sæther LevinFreidig230097
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Maria sæther VerdeniusVingelen IL192237

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenHalden SK190259
Ida HøsøienTynset IF191217
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Anna Aurora NolteFreidig224051
Ella SandstadFreidig181780
Marie ScheeleNydalens SK213757
Anna TaksdalGanddal IL188955
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Oda ScheeleNydalens SK224243
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Maren VikenByåsen IL192325

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL157013
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL206172
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Malin KristianssonTrollhättans SOK
Ane Marte VatnFrol IL187117

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BolstadTynset IF227620
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Marte Kvittum TangenTynset IF204580
Marit VinjeOppsal Orientering176049

D 17-18 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Ida KristianssonTrollhättans SOK
Vera MelkildFreidig180322
Hilde Moan BjørsholKvikne IL187237
Gina NygårdTynset IF223642
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Pernille OpheimFreidig142526
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Andrine VikenByåsen IL181017

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna KristianssonTrollhättans SOK

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari jensen AasÅs-NMBU Orientering203459
Ingrid BergeNTNUI154050
Elisabeth FriesUmeå OK
Ingvild GjessingVang OL181651
Bodil HelgerudHalden SK158822
Sara ProforsFrol IL192448
Sabine RothaugHalden SK222533
Marit Rønning SkoglundNTNUI177536
Guro TorpeFrol IL217270
Ingrid UrsethVingelen IL98068
Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering211384

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK184561
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Mette Resell NolteFreidig188746
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Anne UrsetIL BUL-Tromsø170789

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik157006
Sigrid MelkildFreidig211655
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering145621

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Lena ErikssonElfsborg SOK
Ingrid GjersvoldÅlen IL186201
Hilde Sofie HansenMo OK184159
Rine HanssenByåsen IL208919
Randi JensenFrol IL187148
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Liv MeliIL Nansen78516
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen158029
Mona Høiås SætherFreidig215147
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115

D 55- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergeIL Tyrving200025
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Karin GalaaenSelbu OK223787
Mona HesselbergLøten o-lag157043
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering206482
Monica KnutssonSävedalens AIK407873
Kari OsmoenOs IL181473
Grete Berge OwrenFreidig214816
Inger Lise PettersenKorgen IL192093
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
May Jorunn RognlienModum OL87079
Turid RøsandNidarøst OK501138
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb94083

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Sunniva Johaug RyenOs IL154259
Eldbjørg RyenTynset IF
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit MoeRaumar Orientering127304
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Katharina Mo BergeFreidig181516
Tea ForbergRond OL69017
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Torid KvaalFreidig401037
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371
Grete UrsetVingelen IL216897

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil GrønliFreidig211762
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering165318
Lukas KortStor-Elvdal SK186880
Eskil KulsetSelbu OK3683869
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Sigurd VatnFrol IL187160

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon GrønliFørde IL225536

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even BordalRingsaker OK215180
Simen GravningenStokke IL177257
Jakob HøsøienTynset IF227619
Mats LindaasElverum OK209963
John OtterleiØstmarka OK179410
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas HylenKvikne IL213807
Gaute LindaasElverum OK179351

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Asgeir EspelandTynset IF203667
Even GravningenStokke IL203625
Jonas GrønliFreidig215144
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Vegard KittilsenFreidig153660
Linus KristianssonTrollhättans SOK
Even LindaasVang OL202094
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Lars SandstadFreidig142524

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Gunnar BarfloLøten o-lag178162
Torbjørn DalløkkenIL GeoForm216873
Erlend NydalNTNUI143876
Thor VollsetHeming Orientering216665

H 17-18 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
August Asheim BirkelandHalden SK205538
Johannes BordalRingsaker OK92337
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Thomas KortNord-Østerdal OK186878
Oscar LyngenFrol IL222709
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Kjetil MølnvikFreidig211357
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Adrian OpheimFreidig203662
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Sigurd Svaland AasKristiansand OK203290
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501
Jonas UnsgårdIL Leik206201
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 19-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Karl FremstadHalden SK211281
Aksel MadslienNydalens SK201954
Rein Helle MårdalenFreidig208822
Peter NordbrødenHalden SK184944
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301
Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegn60888
Simen BordalFossum IF228081
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Ola KeiseråsIL Leik160506
Håvard LucasenFredrikstad SK160833
Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering211530
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Anders SkjesetVang OL157996
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Matthew SpeakeLillomarka OL204099
Pål StenbergVang OL217007
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Håvard VassendenFrol IL180756
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tomas EidsmoFreidig173137
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen208052

H 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenHalden SK71067
Johan HallgrenBjursås OK
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Torger HøsøienTynset IF191248
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Johan IvarssonFreidig63830
Pål KittilsenFreidig206040
Gerard KortStor-Elvdal SK171912
Björn KristianssonTrollhättans SOK
Robert OtterleiByåsen IL
Ståle RuudIndre Østfold OK160883
Rune ScheeleNydalens SK207658
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Kai SolumRond OL68603
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Gunnar VatnFrol IL187134

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenFreidig179424
Kjell BaardsgaardOL Trollelg179415
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Rune StræteWing OK203489
John SvergjaNord-Østerdal OK157012
Sturla SætherFreidig116813
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Svein UnsgårdIL Leik160512
Øystein WiggenByåsen IL226114
Ottar WiklundNydalens SK190668

H 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per EngebakkenNord-Østerdal OK412970
Lars FremstadLarvik OK500246
John LerliMelhus IL211381
Roar NydalAsker Skiklubb68589
Rolf Helge RøsandNidarøst OK402231
Don SkantzeIL Tyrving186156
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb83150
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 60- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild BjarkøNord-Østerdal OK142673
Gunnar BrattliMo OK186195
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Helge EriksenByåsen IL199601
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Clas FriesUmeå OK
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Kjell MaroniByåsen IL221188
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Helge RustadFreidig173333
Ottar RyenOs IL154258
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering411308
Morten SkoglundByåsen IL178050
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Helge SundbergRøros IL483732
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098

H 65- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Tore Angell-PetersenFreidig175896
Jan Gaute BuvikKorgen IL174547
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Sture GrytheimElfsborg SOK
Svein GrønhovdModum OL80607
Kurt GrønliFørde IL199757
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Simen KalbækkenTynset IF71315
Georg KapperudOppsal Orientering188784
Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg66745
Ole LienLøten o-lag480070
Terje MalmHamar OK206901
Stefan MillegårdSävedalens AIK407874
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering160717
Stein NordviElverum OK211173
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Knut SkjesetVang OL185959
Tor TrøanHadeland OL96183
Nils Olav VennevikFreidig497403
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering226157
Lars ButtingsrudVingelen IL62150
Hans CarlstedtSävedalens AIK
Per Anders FlesjøOK Moss214743
Roar ForbordMalvik IL208600
Kjell GrønhovdModum OL501141
Olav HøiåsVang OL188709
Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK173406
Per (Jakob) KjusRøyken OL411054
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Finn Faye KnudsenOL Trollelg191304
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn Ivar RyenVingelen IL157990
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Tore StubbeNord-Østerdal OK71709
Annar VangenTynset IF96463
Per VoldVang OL71474
Magnar ØvreåsBotne SK186281
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 75- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar ErlienVingelen IL192269
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Sturle HånesIL GeoForm169036
Anders LaugloOL Trollelg179416
Erland LilleøksethLøten o-lag87081
Reidar MyliusÅlen IL174345
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Gunnar ØsterbøFreidig181218

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnfinn LangelandByåsen IL156835
Hans LarsenRaumar Orientering487955

H 85- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OK165400
Brynjulf ForsethOL Trollelg191067
Gunnar SmistadOL Trollelg217051

D15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun BækkenOs IL181814
Kristine Gjersvold HaugFreidig69140

Trim/ Direkte A (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Jan HageIL Leik187018
Tore LindaasElverum OK220882
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Per Einar PedersliOL Trollelg160439
Joakim Blix PrestmoWing OK197586
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL39781

Trim/ Direkte B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BrynestadRingsaker OK155126
Elin GravningenStokke IL203626
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Arild HeggesetFreidig410900
Bente HortenVingelen IL203370
Leif JordetVingelen IL203271
Marleen KortStor-Elvdal SK212798
Rune MoianAsker Skiklubb228406
Anne Moian NydalAsker Skiklubb501114
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn215019
Aase RanheimRingsaker OK191209
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Sondre ØstbyeElverum OK221316

Annonser

IOF Eventor