Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sommerløpene i Nord-Østerdal - Løp 2 - Kort mellomdistanse Røros

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal - Løp 2 - Kort mellomdistanse Røros
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: fredag 1 juli 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 396 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Margrethe FinstadSentrum OK
Maren Julie FinstadSentrum OK
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Ingeborg KolstadWing OK223812
Tina KulsetSelbu OK223726
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Helene ScheeleNydalens SK211807
Astrid SchjølbergRøros IL78751
Amund Hagberg SolumRond OL71205
Martin Sæther LevinFreidig230097
Markus TørumSelbu OK223718
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Maria sæther VerdeniusVingelen IL192237

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenHalden SK190259
Ida HøsøienTynset IF191217
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Anna Aurora NolteFreidig224051
Marie ScheeleNydalens SK213757
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Anna TaksdalGanddal IL188955
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia UrsetIL BUL-Tromsø501100

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Ane Malene KolstadFreidig180130
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
June MunkebyFrol IL171472
Oda ScheeleNydalens SK224243
Inga SkjevdalRøros IL78757
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Ingeborg A SæternesByåsen IL192541

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK191250

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL157013
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL206172
Lisa JenssenHalden SK184540
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Ragne MunkebyFrol IL226175
Solveig SæternesByåsen IL189054
Ane Marte VatnFrol IL187117

D 17-C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BolstadTynset IF227620
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Unni Fladsrud VoldVang OL71475
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK67404
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Heidi JohansenSelbu OK172207
Bente Bolstad NergårdRena IL96629
Elisabeth StørsethSelbu OK157209
Marte Kvittum TangenTynset IF204580
Marit VinjeOppsal Orientering176049

D 17-18 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Vera MelkildFreidig180322
Hilde Moan BjørsholKvikne IL187237
Gina NygårdTynset IF223642
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Pernille OpheimFreidig142526
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL178188
Guri SandvoldTynset IF228435
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Andrine VikenByåsen IL181017

D 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari jensen AasÅs-NMBU Orientering203459
Ingrid BergeNTNUI154050
Ingvild GjessingVang OL181651
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Bodil HelgerudHalden SK158822
Ine HoviÅs-NMBU Orientering79054
Barbara KaroliSentrum OK39593
Karen Oline KolstadFreidig212749
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OL226193
Lene Moe BlomNydalens SK103746
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Sabine RothaugHalden SK222533
Elin H. SikkelandVerdal OK150794
Ingrid UrsethVingelen IL98068
Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering211384
Randi WærnesOrkanger IF216694

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Sundberg FlatgårdVingelen IL159316
Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK184561
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Mette Resell NolteFreidig188746
Kjersti Hagberg SolumRond OL71991
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Anne UrsetIL BUL-Tromsø170789

D 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik157006
Heidi ArnesenFreidig182039
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Marit B. EithunNittedal OL192163
Sigrid MelkildFreidig211655
Anne Meli NarjordOs IL199436
Britt Vangen SandvoldTynset IF228427
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF180879
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering145621

D 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL413285
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Lena ErikssonElfsborg SOK
Hilde Sofie HansenMo OK184159
Rine HanssenByåsen IL208919
Hilde HaugskottOL Trollelg188794
Randi JensenFrol IL187148
Marleen KortStor-Elvdal SK212798
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Liv MeliIL Nansen78516
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Mona Høiås SætherFreidig215147
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115

D 55- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergeIL Tyrving200025
Anita BodinGällstadbygdens SOK
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering206482
Anne Mette NormannTynset IF80586
Anne Moian NydalAsker Skiklubb68591
Kari OsmoenOs IL181473
Grete Berge OwrenFreidig176244
Inger Lise PettersenKorgen IL192093
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
May Jorunn RognlienModum OL87079
Helene RustenTynset IF182013
Turid RøsandNidarøst OK501138
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Anna-Karin SundqvistTullinge SK227236
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb94083

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Sunniva Johaug RyenOs IL154259
Inger NergaardStokke IL198006
Eldbjørg RyenTynset IF
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange145892
Anne Berit MoeRaumar Orientering127304
Berit RøsteRingsaker OK153306
Berit SaxhaugRaumar Orientering401102
Inger Johanne SimensenOs IL62149
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Katharina Mo BergeFreidig181516
Randi Aas FjæstadHamar OK211310
Tea ForbergRond OL69017
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Torid KvaalFreidig401037
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Solveig VingelenVingelen IL92146
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371
Grete UrsetVingelen IL216897
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK191249
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering165318
Lukas KortStor-Elvdal SK186880
Eskil KulsetSelbu OK3683869
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Sigurd VatnFrol IL187160

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon GrønliFørde IL225536
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK191251
Anders TørumSelbu OK223786

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even BordalRingsaker OK215180
Simen GravningenStokke IL177257
Jakob HøsøienTynset IF227619
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Mats LindaasElverum OK209963
Vetle Meli NarjordOs IL211828
Håkon SæternesByåsen IL147482
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas HylenKvikne IL213807
Gaute LindaasElverum OK179351
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Asgeir EspelandTynset IF203667
Even GravningenStokke IL203625
Jonas GrønliFreidig215144
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Even LindaasVang OL202094
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Lars SandstadFreidig142524
Simen Spets StorhovFreidig203586
Isak A SæternesByåsen IL147060

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ottar BakåsOK Fjell187236
Torbjørn DalløkkenIL GeoForm216873
Leif JordetVingelen IL203271
Kjetil ThoresenTynset IF

H 17-18 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
August Asheim BirkelandHalden SK205538
Johannes BordalRingsaker OK92337
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK206287
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Thomas KortNord-Østerdal OK186878
Oscar LyngenFrol IL222709
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Kjetil MølnvikFreidig211357
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Adrian OpheimFreidig203662
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
Sigurd Svaland AasKristiansand OK203290
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

H 19-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Øyvind BergNTNUI412554
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Karl FremstadHalden SK211281
Aksel MadslienNydalens SK201954
Rein Helle MårdalenFreidig208822
Peter NordbrødenHalden SK184944
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Karl-Johan BjörkmanIFK Mora OK
Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegn60888
Simen BordalFossum IF228081
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Ola KeiseråsIL Leik160506
Håvard LucasenFredrikstad SK160833
Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering211530
Per Melander OftenNTNUI194465
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Anders SkjesetVang OL157996
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Lars SoldaggOK Klemmingen
Matthew SpeakeLillomarka OL204099
Andreas SølbergOL Trollelg216649
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tomas EidsmoFreidig173137
Vegard GrønliFreidig69067
Johan IvarssonFreidig63830
Pål KittilsenFreidig206040
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Pål StenbergVang OL217007

H 45- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenHalden SK71067
Jan HageIL Leik187018
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Arild HeggesetFreidig410900
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Torger HøsøienTynset IF191248
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Gudmund JenssenHalden SK184539
Gerard KortStor-Elvdal SK171912
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Robert OtterleiByåsen IL
Ståle RuudIndre Østfold OK160883
Rune ScheeleNydalens SK207658
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Kai SolumRond OL68603
Hans Helmer SæternesByåsen IL141935
Snorre SæternesByåsen IL192475
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Gunnar VatnFrol IL187134

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenLillomarka OL68167
Svein Terje KolstadFreidig186192
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Jørgen NergårdRena IL96630
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Erik SlettumGjø-Vard OL127103
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK203489
Sturla SætherFreidig116813
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Ottar WiklundNydalens SK190668

H 55- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Edvard DahlOL Vallset/Stange111565
Per EngebakkenNord-Østerdal OK412970
Rune MoianAsker Skiklubb228406
Roar NydalAsker Skiklubb68589
Rolf Helge RøsandNidarøst OK402231
Don SkantzeIL Tyrving186156
Mikael SundqvistTullinge SK227235
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb83150
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 60- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild BjarkøNord-Østerdal OK142673
Avle Christen BjørnHamar OK189087
Gunnar BrattliMo OK186195
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Helge EriksenByåsen IL199601
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Kjell MaroniByåsen IL221188
Kjell Magne NordviGrue IL89086
Magnar OftenTynset IF80549
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Asmund PedersenAlvdal IL187243
Ottar RyenOs IL154258
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering411308
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098

H 65- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan Gaute BuvikKorgen IL174547
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Knut FjæstadHamar OK201818
Sture GrytheimElfsborg SOK
Svein GrønhovdModum OL80607
Kurt GrønliFørde IL199757
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF188885
Simen KalbækkenTynset IF71315
Georg KapperudOppsal Orientering188784
Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg66745
Terje MalmHamar OK206901
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering160717
Stein NordviElverum OK211173
Lars SaxhaugRaumar Orientering400893
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Knut SkjesetVang OL185959
Tor TrøanHadeland OL96183
Nils Olav VennevikFreidig497403
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering226157
Kurt BodinGällstadbygdens SOK
Per DalheimKonnerud IL188447
Eirik EriksenSturla, IF191256
Roar ForbordMalvik IL208600
Kjell GrønhovdModum OL501141
Olav HøiåsVang OL188709
Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK173406
Per (Jakob) KjusRøyken OL411054
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Jørn PrestsæterLillehammer OK90580
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn Ivar RyenVingelen IL157990
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Tore StubbeNord-Østerdal OK71709
Annar VangenTynset IF96463
Per VoldVang OL71474
Magnar ØvreåsBotne SK186281
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar ErlienVingelen IL192269
Elling FrøvollSturla, IF195892
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Per LøvaasOL Trollelg209987
Reidar MyliusÅlen IL174345
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange141643

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OK165400
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Gunnar SmistadOL Trollelg217051
Ivar VamnesHamar OK137279

Direkte A (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Arne Inge KolstadWing OK76101
Tore LindaasElverum OK220882
Erlend NydalNTNUI143876
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn215019
Per Einar PedersliOL Trollelg160439

Direkte B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BrynestadRingsaker OK155126
Jorun BækkenOs IL181814
Elin GravningenStokke IL203626
Bente HortenVingelen IL203370
Jonas NergårdRena IL96635
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Aase RanheimRingsaker OK191209
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Kristin SølbergIL Leik226232
Ole Gunnar SølbergIL Leik226029
Ragnhild UtstumoKlubbløs
Sondre ØstbyeElverum OK221316

Annonser

IOF Eventor