Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Gromløpet 2016

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Gromløpet 2016
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: søndag 14 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 119 påmeldte deltakere.

N-åpen Gutter (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Wergeland BiemLillomarka OL186277
Linus Mestad HansenLillomarka OL10241
Silas Mestad HansenLillomarka OL10259
Sofus Mestad HansenLillomarka OL10254
Jacob Finstad LandIL Tyrving203319
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Julian MalmbergIL Tyrving213550
Mathis RenardKongsberg OL209723
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering222301

N-åpen jenter (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Natalie KollerudLillomarka OL187119
Linn MalmbergIL Tyrving213293
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering212618
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering212086

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Elise RenardKongsberg OL201982
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Selma Mestad HansenLillomarka OL221349
Imogen PietersSYO
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL185953
Julie Sophie WoldOK Moss175924

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ella BerstadHeming Orientering157141
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Sunniva HalvorsrudLillomarka OL186272
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL205574
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Frida SolsrudNydalens SK187089

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb152353
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering501170
Anine LomeHamar OK195757
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristina LärfarsNydalens SK193121

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Gimnes AreOppsal Orientering205507
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Emily PietersSYO
Hanne WoldOK Moss96146

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BerganNydalens SK180326
Paula BerstadHeming Orientering480250
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Mona LomeHamar OK190329
Marianne ReuschHeming Orientering194448

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Tove StrandMåren OK400534

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181665
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Kari StrandeRingerike OL87520

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL186106
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Øystein Kveseth IngebretsenLillomarka OL202112

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute BerganNydalens SK191229
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Tobias EspedalNydalens SK153554
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Audun BerganNydalens SK501605
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Peter GisholtFossum IF198904
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300

H 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663
Nore RystadHeming Orientering97995

H 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas SigleTGV Horn
Anders TiltnesIL Tyrving159512

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert HafsrødOppsal Orientering205551
Bjørn HaugeNydalens SK411372
Martin SchwarzTGV Horn

H 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Karl-Johan MalmbergIL Tyrving199327
Jon SolsrudNydalens SK96361
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Kjetil EspedalNydalens SK147139
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Hallvard KorenOK Moss84741
Ulf MagnussonLeksands OK
Jarand RystadHeming Orientering97993
Stig WiestVang OL129578

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergIL Tyrving203634
Lars HjermstadFossum IF219123
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DåsnesRingerike OL198537
Einar JensenNydalens SK200777
Johan Toverud JensenNydalens SK79905

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Tor HenriksenÅrvoll IL204689
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Øystein MadsenHaugerud IF78976

Annonser

IOF Eventor