Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 12 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 628 påmeldte deltakere.

N-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva BredholtKongsberg OL225051
Martin Bu KnippenAndebu IL
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Alexander DybvikStokke IL94396
Jens G. DybvikStokke IL195951
Marte EgerKongsberg OL196871
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Martin HalvorsenStokke IL
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Mathis RenardKongsberg OL209723
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Henrik RingheimOL Trollo202102
Børre Sander-RøkenesSandefjord OK224349
Victoria StørenBø OL
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Annika van RaaijHedrum OL187291
Elise RenardKongsberg OL201982

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212371
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Kristine RingheimOL Trollo226961
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-14 (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF145124
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Maren BruserudOL Trollo209823
Julie ChristiansenKristiansand OK152177
Emma EngehultNotodden OL213060
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Mia HirschIF Trauma189015
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Kristina JohansenFet OL66474
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Kristin NordgårdNotodden OL222160
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292
Fanny SkindloIF Trauma221419
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK181980
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Iselin SørensenSturla, IF82105
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Pia Young VikNydalens SK224455
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 13-16C (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken BergerFet OL213292
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Pernille HalvorsenStokke IL
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Mina Borgejordet SimonesNotodden OL213054
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Sigrid SteinmoenNotodden OL212984
Lise StrømSandefjord OK207893
Emilie StørenBø OL176315
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK202107
Kaja VikerhaugFet OL213432

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK206253

D 15-16 (75)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Solveig Eline BergIL Tyrving203507
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Tonje Rognerud BøeFossum IF160452
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Frida DalerStokke IL203564
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Helene EgerKongsberg OL215112
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving211344
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Marie HansenSarpsborg OL206025
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Ingrid HasaasFossum IF195946
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL192291
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Lisa JenssenHalden SK184540
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Pernille KatlaFossum IF191341
Silje KregnesKristiansand OK221435
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL146580
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie LilandNydalens SK500589
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Ingrid MadslienNydalens SK201964
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Silje MorlandstøEiker OL175915
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Maren NorderudIL Tyrving217479
Ragne NorrudFossum IF143035
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Hanna NysæterSkien OK201437
Henriette OlsenIF Trauma156961
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Elise StørenBø OL203364
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Ragne WiklundNydalens SK501588
Ada WulfsbergNydalens SK154535
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vera Gano MønnichRøyken OL158431

D 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Monica Meum JohansenOK Moss500288
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Pernille NaufHedrum OL203284
Stine NjåsteinIL Tyrving500225
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D 17-C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Ida BredholtKongsberg OL224782
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Kjersti GullordGjø-Vard OL175869
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL187323
May Brith NordkveldeHedrum OL187231
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Anne SørlienGjø-Vard OL216725
Mette Spangelo WoldOK Horten204535

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Agnes Irene LongfjeldModum OL206503
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Linn Hege RosoLardal OL222631

D 19- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Hope BarthOslostudentenes IK485678
Elin BjervaLarvik OK180000
Silje Borge HoviSkien OK79803
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Marthe GløersenBækkelagets SK184264
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Katarina JohansenFet OL66470
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OL226193
Turid Zagar NesLarvik OK67709
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Celine RenardKongsberg OL201981
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066
Hedvig ÅstebølNTNUI181961

D 40- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Gunn Mariken BjervaDrangedal OL89880
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Kristin EgerKongsberg OL196870
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Linda FredhMåren OK184147
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Marianne HaugeHisøy OK78908
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Tone HirschIF Trauma221238
Arnhild KroghOppsal Orientering203404
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Sara MathisenPorsgrunn OL175944
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Trude NysæterSkien OK402610
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Liv SchjervenLardal OL82130
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Merete UndelandSturla, IF159614
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Anne DahlNydalens SK192454
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Tone StoklandSandefjord OK188461
Ida SyversenRøyken OL500585
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397
Alix Young VikNydalens SK89481

D 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Elisabeth Meum JohansenOK Moss197716
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo226962
Aud KjemperudEiker OL184662
Berit LundSandefjord OK147544
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Turid Rustand OlsenKongsberg OL176227
Elisabeth RødAndebu IL79499
Ingrid StrandeSkien OK195812

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid LundeDrangedal OL89887
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Niclas GunnerødStokke IL159929
Gaute NysæterSkien OK170884
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL199542
Erik ZagarLarvik OK212309
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 13-14 (79)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Marius BakkeFossum IF186911
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK152178
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Vebjørn Blom-HagenFossum IF225174
Erik BohneVaregg Fleridrett91678
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering216858
Erlend BørliFossum IF171140
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb154271
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Vetle DrageKongsberg OL182097
Johan EgerKongsberg OL500586
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Isak Juel FagermoenFredrikstad SK181216
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Erik Rønhovde FrostmoStokke IL202297
Andreas GjetangerMåren OK197814
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK87623
Simen GravningenStokke IL177257
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Vemund HeierNydalens SK187139
Ulrik HellenTIF Viking208676
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Teodor Mo HjelsethNydalens SK184338
Henrik R HoltHedrum OL186936
Kasper Kjær JørgensenMåren OK179933
Mikkel KatlaFossum IF203103
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Christopher LadimOK Moss192251
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Magnus LehmannVaregg Fleridrett184374
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Olav LundKongsberg OL228395
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Trygve Børte NomelandKristiansand OK221217
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Iver RingheimLarvik OK195549
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Ådne SkjærsteinIL Tyrving173244
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Elias StubberudNydalens SK500557
Magne SætherFredrikstad SK184529
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Brage TakleKristiansand OK198046
Jakob TorgersenHalden SK204760
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK216989

H 13-16C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL68596
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Kevin HavenstrømSandefjord OK213576
Joachim KnudsenSturla, IF228461
Gard LaeskogenRingerike OL212065
Eivind LahnsteinFossum IF213557
Anders RoumRingerike OL198563
Karl Mathias WoldOK Horten207850

H 15-16 (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Audun BerganNydalens SK153565
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229
Audun BrevikStokke IL211588
Bernhard BryhnSturla, IF199283
Sølve DrageKongsberg OL211391
Frikk DukefossLillehammer OK217823
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Peter GisholtFossum IF198904
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Isak JonssonNydalens SK204677
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering171151
Skjalg NysæterSkien OK413048
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Kristian PyttenKristiansand OK221206
David RundeKristiansand OK221505
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658
Andreas Skjelland HeggStokke IL195925
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander SmebyNydalens SK191203
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Håkon SturødNydalens SK500056
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Lars Young VikNydalens SK186295
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering157126
Oscar MelheimSturla, IF179309

H 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter CarlsenRøyken OL207695
Eelco van RaaijHedrum OL173473

H 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BarikmoKongsberg OL222091
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Anders HvasshovdKongsberg OL501071
Erik LahnsteinFossum IF500505
Arnfinn SørumSkien OK80591
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 17-18 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Sturla FrydenlundSturla, IF209840
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582

H 19- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Hope BarthOslostudentenes IK172011
Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegn60888
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Harald HoviSkien OK184572
Carl Godager KaasBækkelagets SK500299
Donatas KontautasOK Moss169814
Eirik LarsenSkien OK222237
Jarle LysnesHedrum OL203389
Fredrik MoeSandefjord OK206455
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK200414
Damien RenardKongsberg OL201971
Gjermund RørenEiker OL173451
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953
Morten Tangen FredhMåren OK208419

H 40- (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Pål AngvollFredrikstad SK196846
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Lars BerglundRingerike OL71663
Atle BorgersenHedrum OL203672
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207901
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond FossSandefjord OK205484
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Morten HamreIL Hauken89505
Olav HasaasFossum IF192554
Torstein HoleNydalens SK197809
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Jørn-Are LongfjeldModum OL205438
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Espen MelheimSturla, IF216592
Arnfinn MoeFredrikstad SK213318
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771
Gisle NysæterSkien OK217460
Christian ReuschHeming Orientering194449
Ian RingheimOL Trollo204716
Tor RingstadHedrum OL172259
Asbjørn RoeLarvik OK211615
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Odd StrandKongsberg OL145390
Øyvind StørenBø OL203258
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Rune SørensenSturla, IF189047
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543
Gunnar Engen VikNydalens SK204299

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering483517
Roar ByeModum OL193869
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Helge GisholtOK Skeidi94900
Tom Olav GurenSandefjord OK92414
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Roger LysnesHedrum OL182119
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Hallvard BergIL Tyrving203634
Børge BrubækKongsberg OL61804
Roy GjerdingOK Moss197796
Morten JohansenOK Moss221022
Morten KarlsenMåren OK400006
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BøhleOL Trollo221216
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Per Chr. HagenBø OL94133
Svein LarsenKongsberg OL216700
Terje LudvigsenLarvik OK216760
Rolf LundeEiker OL206414
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 65- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Kjell DolvaSkien OK185921
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Martin NaufHedrum OL182122
Jimmy NordliTrøsken IL127238
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL89582
Bernt TollefsenIL GeoForm500624
Åmund TonnaEiker OL94933
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Ronald BjervaDrangedal OL89878
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Helge FossheimHedrum OL182064
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL159034
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Roar LøkenSandefjord OK147125
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Harald LundhaugOK Moss201916
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Steinar RuudKonnerud IL210997

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leiv HopeKongsberg OL200585
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Helge TvedtenLarvik OK169252

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

Direkte B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon DolvenAsker Skiklubb154267
Marit GanoRøyken OL179411
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL222638
Karl Anton UndelandSturla, IF159646
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vera HalsaaAsker Skiklubb212264
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016

Direkte N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

Annonser

IOF Eventor