Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 246 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK155768
Ellen Marie AriansenLillomarka OL100704, 3709136
Ida AurebekkTorridal IL62682
Ronja BjörklundBjursås OK
Synne Malene BrækkeHalden SK158424, 3668639
Andrea DrangsholtTorridal IL189113
Anne Willkommen EikenKongsberg OL190660, 3599107
Maria ErikssonEds SK
Kristine FjeldRingsaker OK3143500, 92330
Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving3411055, 181104
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363, 183300
Gina GranstedtHalden SK3615465, 193887
Anine HallénNydalens SK3482809, 207659
Silje HaugeHisøy OK193045
Anniken Helland-HansenIL Tyrving186237, 3399854
Kristin Helland-HansenIL Tyrving141074, 3542941
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering203655, 3620671
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746, 3623527
Åshild KolstadMo OK182129, 3619947
Margrete KrageSarpsborg OL206024
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3481462
Siri MoholthKongsberg OL3656477, 180239
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574, 3611837
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 192318
Julie NærestadVegårshei IL3668902, 180242
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208, 196743
Kristin OttesenFredrikstad SK199256, 3621448
Maren Roll PaulsenFredrikstad SK3699238, 190662
Elin PetterssonIFK Göteborg
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009, 3148905
Maiken SandbergNydalens SK191080, 3521382
Oda J SikkelandIL Tyrving188934, 3577988
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering215020, 3426954
Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK182082
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Martine TopstadLarvik OK3644879, 180812
Elise UllernIL Tyrving199343, 3404084
Margrethe WisløffAsker Skiklubb193820, 3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 207593
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK3670031, 202160

D 19-20 E (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102, 3249687
Sigrid AlexandersenFossum IF210053, 3598521
Silje ArntzenAsker Skiklubb3583846, 207611
Nina Asheim BirkelandHalden SK207788, 3623782
Synnøve BråtenVegårshei IL3374543, 179370
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3588266
Ragnhild HjermstadFossum IF157480, 3389483
Julie HjortlandLarvik OK3656196, 187327
Aleksandra HornikOK Kolmården220649
Stina NilssonUmeå OK183329
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Arianna TauferNydalens SK483534
Miri Thrane ØdumOK Pan Århus
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573, 180127
Tonje VassendFossum IF191267, 3587961
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542

D 21-E (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofia AdolfssonIFK Lidingö SOK
Maja AlmDansk Orienterings-Forbund410626
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK3597515, 201505
Frida BakkmanIFK Lidingö SOK
Emma BergmanGöteborg Majorna OK205608
Lone BrochmannBækkelagets SK3617727, 208706
Gitte BromanderFredrikstad SK409305
Marianne DæhliHalden SK62530, 3618022
Beata FalkHagaby GoIF221056
Mari FastingHalden SK3393279, 201521
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Maren Jansson HaverstadNTNUI152432, 3255163
Bodil HelgerudHalden SK158822, 3597184
Alice HugossonIFK Lidingö SOK
Lizzie InghamHalden SK216466
Helena JanssonOK Ravinen
Eva JurenikovaHalden SK3693496, 184340
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK
Ane LindeDansk Orienterings-Forbund485114
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3598448, 201418
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK3597739, 184267
Kirsi NurmiIFK Göteborg221231
Kamilla OlaussenFredrikstad SK209825, 3597549
Sara RappIFK Mora OK
Laura RobertsonHutt valley219292
Jo ShepherdHalden SK85408
Anna WallinGöteborg Majorna OK129751
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842

H 17-18E (66)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454, 114837
Nils AlexanderssonStora Tuna OK
André AnderssonVästerbergslagens OL
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688, 3411287
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering196877, 3398070
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL180194, 3463429
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Laurits Bidstrup MøllerOK Pan Århus193577
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103, 3608270
Eirik Langedal BreivikNydalens SK157159, 3498441
Alex CarcasOK Ravinen
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3668597, 194880
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293, 181663
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941, 3441508
Peter Martinus Freyborg UranGimle IF180926
Sturla FrydenlundSturla, IF159626, 3383676
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263, 3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459, 181019
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382, 3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb186556, 3502952
Jonas GustafssonOk Kåre
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122, 174869
Anders HagaRaumar Orientering3498391, 195480
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 211355
Amadeus HanssonGotlands Bro OK
Trygve HeggedalKongsberg OL3666435, 214978
Audun HeimdalKonnerud IL3390408, 183721
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 174826
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Simon ImarkTullinge SK
Victor ImarkTullinge SK
Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving3402690, 199497
Tobias KristensenLarvik OK3597416, 216933
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Albin LarssonKatrineholms OK97715, 3325479
Einar LundKongsberg OL195826, 3395563
Sam LunøeNydalens SK177010, 3488467
Petter Vangen LunåsmoTynset IF3510088, 152308
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884, 3601671
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb192601, 3599255
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070, 3578127
Emil LøwengreenFredrikstad SK197780
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 197869
Fredrik MoeSandefjord OK206455
Kjetil MølnvikFreidig3645074, 211357
Martin MörsellOk Kåre
Olle NilssonOK Linné
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Ole Jakob OlsrødStokke IL202339
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Torkel ReinhartsenKristiansand OK3626215, 184468
Johannes RidefeltOK Linné
John RundeKristiansand OK194509, 3620309
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012
Simon SchusterVallentuna-Össeby OL
Lars SolliMo OK3441482, 182025
Sverre Bang StøengHamar OK220919, 3426418
Jesper SvenskStora Tuna OK3611373
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380, 3497542
Håkon Østraat SævareidHalden SK3693967, 180501
Jørgen VisterIndre Østfold OK199492, 3597895
Isac von KrusenstiernaOk Kåre
Are WigaardOppsal Orientering3626850, 214979
Magnus WølnebergIL Tyrving193113, 3411642

H 19-20E (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Endre AaenStjørdals-Blink Orientering187185, 3619475
Andreas AlvemNTNUI203120
Erik AnderssonOK Orion
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809, 197997
Dane BlomquistLillomarka OL409998
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3227139
Magnus DewettDansk Orienterings-Forbund201225
Henrik EijsinkNydalens SK177948, 3603875
Karl FremstadKongsberg OL3598547, 191178
Malthe GaarsdalHalden SK193211
Emil GranqvistOK Ravinen
Sigur HeggedalKongsberg OL3624640, 202187
Markus HolterHalden SK3597333, 160885
Filip IvarssonOK Hammaren183358
Harald LarssonHagaby GoIF183196
Sigurd MelsomFossum IF3497856, 202990
Elias T. MølnvikFossum IF3655750, 211647
Anders Felde OlaussenHalden SK3599248, 182081
Will RiggOK Ravinen
Jens RönnolsTäby OK
Oskar SandbergSäterbygdens OK3625829
Riccardo ScaletLillomarka OL
Ola SingsdalGimle IF79508
Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarna
Andreas SølbergOL Trollelg3641958, 216649
Arvid VågIFK Göteborg
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644, 3589272
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 155924

H 21-E (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AhlbergerHestra IF
Tiago AiresHalden SK217021
Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK
Gustav BergmanOK Ravinen
Kalle BergmanOK Ravinen
Daniel BlomsterVaregg Fleridrett185243
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 3616307
Andreas Hougaard BoesenDansk Orienterings-Forbund407600
Mårten BoströmIFK Lidingö SOK412266
Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK
Julian DentIFK Lidingö SOK
Mathias DrageKongsberg OL3123650, 159009
Bjørn EkebergIL Tyrving3598083, 201413
Giacomo FrattariOK Pan Århus148526
Robert FredriksenNotodden OL62763
Torbjørn GasbjergDansk Orienterings-Forbund480629
David GottfridssonLillomarka OL193517
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Håvard HagaNydalens SK196740, 3098308
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749
Assar HellströmOK Ravinen
Simon HodlerIFK Mora OK
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Andreas HøyeFredrikstad SK3621257, 193983
Jo Forseth IndgaardFrol IL3624012, 180924
Espen JakobsenIL Tyrving156843
Emil JönssonIL Tyrving208695
Tue LassenDansk Orienterings-Forbund485115
Ola LestebergKongsberg OL211224
Jacob LindstamOK Ravinen
Markus LivingUlricehamns OK221394
Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering3598471, 160833
Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering3596327, 200904
Olav LundanesHalden SK201416, 3598190
Victor MansnerOK Pan Århus480682
Borger MelsomFossum IF199998, 3701208
Jonas MuntheDansk Orienterings-Forbund95940
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK170605
Thomas NipenNydalens SK197815
Anders NordbergNydalens SK181232, 3352697
Thor NørskovIFK Göteborg485133
Mikael OlaussonOslostudentenes IK159953, 3025376
Niklas OlofssonOK Pan Kristianstad
Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK158902
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Erik PerssonOppsal Orientering184336
Fredric PortinHalden SK3655412, 183491
Martin RegbornHagaby GoIF
KyongSa RiNydalens SK3715265, 169009
Johan RunessonGöteborg Majorna OK
Bryan Russell-KeelyBendigo Orienteers
Andreas RüedlingerLeksands OK186518
Sindre RønningFossum IF3598612, 221215
Vegard Brun SagaIL Tyrving3625233, 207865
Erik SagvoldenNydalens SK176234
Niklas SerranderIFK Lidingö SOK
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK
Anton SjökvistStora Tuna OK
Anders SkarholtIFK Lidingö SOK
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL3598042, 202195
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Torben Christian WendlerFredrikstad SK210721, 3352408
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK3597697, 201396

Annonser

IOF Eventor