Påmeldte deltakere til Fjord-O West 2012

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Fjord-O West 2012
Arrangørorganisasjoner: IL Gular / Varegg Fleridrett / Voss IL
Dato: onsdag 27 juni 2012

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 548 påmeldte deltakere.

(29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
D 13-16N
D 17-C
D 17-Kort
D 17-C
D 15-16
H 11-12N
H 11-12N
D 55-
D 17-Kort
D 17-Kort
H 11-12
D 17-C
D 17-Kort
H 17-C
N-åpen
H 50-
D 45-
N-åpen
D 65-
N-åpen
N-åpen
H 50-
N-åpen
N-åpen
N-åpen
N-åpen
N-åpen
N-åpen
N-åpen

Alta OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OLH 70-82402

Asker Skiklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anton PlaianAsker SkiklubbH 50-160741
Julia Petra PlaianAsker SkiklubbD 15-16400271

Askvoll og Holmedal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edvin HelleAskvoll og Holmedal ILH 65-132939

Askøy OL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OLD 45-140268
Elin Sjødin DrangeAskøy OLD 50-67336
Ove DrangeAskøy OLH 55-67335
Marianne Høysæter MonsenAskøy OLD 13-14139543
Britt KarlsenAskøy OLD 45-411779
Egil KarlsenAskøy OLH 55-Kort
Rune MonsenAskøy OLH 55-139544
Jan Magnus NilsenAskøy OLH 55-67363
Tonje Aasheim NymarkAskøy OLD 13-14140270
Tora Aasheim NymarkAskøy OLD 11-12140271
Tore NymarkAskøy OLH 45-140267
Toril Aasheim NymarkAskøy OLD 15-16140269
Yngve NymarkAskøy OLH 45-67345

Bergens TF (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre EkrheimBergens TFH 17-C165469
Nina GogaBergens TFD 17-Kort141362
Otto Grahl-NielsenBergens TFH 70-141491
Berit HegdalBergens TFD 60-159341
Astri Ese HoleBergens TFD 55-Kort480128
Dagfinn HoleBergens TFH 65-125696
Bjørg KocbachBergens TFD 65-180128
Bjørg MidttunBergens TFD 55-116464
Magnus NatåsBergens TFH 65-170836
Ove OslandBergens TFH 65-141365
Øistein PaulsenBergens TFH 17-C159310
Kari SecherBergens TFD 60-133847
Ingjerd SognnæsBergens TFD 60-480130
Nina SoligardBergens TFD 55-159340
David Johan TjøswoldBergens TFH 50-91270

Big Foot Orienteers (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andy SimpsonBig Foot OrienteersH 45-

Bodø og Omegn IF Orientering (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ask Kleist GodalBodø og Omegn IF OrienteringH 15-16136872
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF OrienteringD 40-159306
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF OrienteringD -10121814
Håvard IrgensBodø og Omegn IF OrienteringH 15-16154702
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF OrienteringD 13-14170486
Torkel IrgensBodø og Omegn IF OrienteringH 40-154701
Katrine KalvigBodø og Omegn IF OrienteringD 50-411361
Dag SkoganBodø og Omegn IF OrienteringH 55-411308
Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF OrienteringH 19-20156913
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF OrienteringD 15-16158532

Brandval/Kongsvinger OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål WinsentsBrandval/Kongsvinger OKH 40-413165

BSI - Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilde Kristine HvidevoldBSI - OrienteringD 17-Kort159916
Kristin JægerBSI - OrienteringD 21-175979
Henning LohneBSI - OrienteringH 17-Kort139645
Morten Andreas NomeBSI - OrienteringH 21-62085

Byåsen IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein WiggenByåsen ILH 45-155923
Øyvind WiggenByåsen ILH 15-16155924

Bækkelagets SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne TorgersenBækkelagets SKH 45-38368
Maria TorgersenBækkelagets SKD 45-91550
Olav TorgersenBækkelagets SKH 11-12127099
Sebastian TorgersenBækkelagets SKH 17-1863825

Bø OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunn BotnenBø OLD 55-89661
Jarle BotnenBø OLH 55-170925
Sigve BotnenBø OLH 17-Kort89665
Såmund BotnenBø OLH 17-Kort88669
Øystein BotnenBø OLH 17-Kort89664
Anja DyrkolbotnBø OLD 17-C170929
Tone NilsenBø OLD 17-Kort155976
Tor Kjetil NilsenBø OLH 17-Kort
Sindre TengesdalBø OLH 17-Kort93940

Egersund OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OKD 45-146599
Kristoffer NygårdEgersund OKH 15-16134843

Eiker OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lone BrochmannEiker OLD 21-153681
Torgeir BrochmannEiker OLH 65-
Åmund TonnaEiker OLH 65-94141
Lars-Erik ØsterudEiker OLH 17-C400186

Falkenbergs OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Britta KjellssonFalkenbergs OKD 40-
Elin KjellssonFalkenbergs OKD 17-20
Linnea KjellssonFalkenbergs OKD 15-16
Oscar KjellssonFalkenbergs OKH 11-12
Peter KjellssonFalkenbergs OKH 40-

Fana IL (44)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Atle AlvheimFana ILH 60-146244
John Olav AlvsvågFana ILH 55-67856
Ann-Elin BendiksenFana ILD 17-20112292
Øistein BøeFana ILH 50-176128
Anne Kjersti DaltveitFana ILD 55-62488
Hanne DaltveitFana ILD 13-14168428
Ketil DøskelandFana ILH 40-132694
Trond DøskelandFana ILH 17-Kort412997
Axel EiknerFana ILH 45-112295
Jakob EiknerFana ILH 15-16172774
Sigurd EiknerFana ILH 45-179948
Olav EkrheimFana ILH 15-16170914
Bjørn HøllelandFana ILH 50-125269
Anita Lindvik-SævareidFana ILD 45-Kort84215
Erling Bell LysakerFana ILH 13-14125271
Kirsti LysakerFana ILD 40-270670
Ingunn Moss RognsvågFana ILD 15-1696384
Rannveig NordhagenFana ILD 45-99307
Else Lerche RaadalFana ILD 65-112224
Magne RaadalFana ILH 65-125122
Jone Peter ReistadFana ILH 17-Kort133039
Silje ReistadFana ILD 17-Kort62068
Elise RognsvågFana ILD 17-20133028
Espen RognsvågFana ILH 21-124808
Geir RognsvågFana ILH 45-Kort
Turid RognsvågFana ILD 50-62070
Ingrid RollFana ILD 70-62528
Lise RollFana ILD 45-Kort
Marie Roll-TørnqvistFana ILN-åpen484329
Magne SandalFana ILH 75-96130
Håkon SandvenFana ILH 19-20149166
Stian SolheimFana ILH 21-70240
Torgeir StrandFana ILH 50-403010
Arne Johan SælenFana ILH 50-400941
Tommy SævareidFana ILH 50-167045
Per Olaf TangenFana ILH 70-146538
Turid TangenFana ILD 65-82322
Audny TotlandFana ILD 65-96402
Olav TotlandFana ILH 70-96401
Anders Tønnessen RødFana ILH 35-91559
Julie Roll TørnqvistFana ILD 13-1492691
Ørjan Eirik ValestrandFana ILH 55-124751
Ingvill VoldFana ILD 65-146232
Per VoldFana ILH 65-176050

Fitjar IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Cathrine WesterheimFitjar ILD 17-C79126
Harald WesterheimFitjar ILH 65-79131
Ole André WesterheimFitjar ILH 17-Kort176162

Fjellhug/Vereide IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild SlagstadFjellhug/Vereide ILD 15-1697621

Flosta IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarFlosta ILH 15-16114837
Åge AashamarFlosta ILH 55-Kort114839

Fossekallen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørg GårdhammerFossekallen ILD 65-88960

Fossum IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AndresenFossum IFH 45-165904
Gustav Andresen SkotteFossum IFN-åpen147829
Martin Andresen SkotteFossum IFH 13-16C145612

Freidig (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even HofstadFreidigH 55-136866
Sindre JohannessenFreidigH 19-2080077
Gustav RuøFreidigH 21-157066

Førde IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gjermund GytriFørde ILH 21-68377
Gunnar GytriFørde ILH 55-68378
Håvard OsFørde ILH 15-16132215
Torodd OsFørde ILH 60-145307
Trygve Nummedal OsFørde ILH 11-12132217
Helge ScheiFørde ILH 60-410853

Ganddal IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AasheimGanddal ILH 45-
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 11-12145145
Glenn Tore LølandGanddal ILH 21-153852
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 50-160738
Alf Johan Walgermo LimaGanddal ILH 21-136568

Gimle IF (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amalie BergstrømGimle IFD 15-16167601
Espen BergstrømGimle IFH 40-410848
Marie BergstrømGimle IFD 13-14176206
Sofie BergstrømGimle IFN-åpen136969
Asbjørg BjørloGimle IFD 70-136967
Thorbjørn Johan BjørloGimle IFH 70-136968
Kjell HaugsetGimle IFH 70-181035
Marit HaugsetGimle IFD 65-181036
Håkon KindemGimle IFH 17-18176236
Martin KindemGimle IFN-åpen136998
Per Øyvind KindemGimle IFH 17-Kort114183

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod DahlenGjø-Vard OLH 70-149201

Gneist, IL (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, ILN-åpen401006
Espen HammerslandGneist, ILH 40-173241
Siren HoplandGneist, ILD 17-C92136
Line LaurantsenGneist, ILD 15-16146595
Roald LaurantsenGneist, ILH 45-138463
Liv Sylvi MeyerGneist, ILD 50-170864
Ingelinn MolvikGneist, ILD 17-20146346
Katrine MolvikGneist, ILD 15-16140018
Knut A MolvikGneist, ILH 50-146344
Marit NipenGneist, ILD 55-158529
Sturle NordeideGneist, ILH 19-20151405
Siri RamsnesGneist, ILD 21-168651
Ingrid SandvollGneist, ILD 45-168625
Marte Mjeldheim SandvollGneist, ILD 13-14120864
Bjørn-Inge SkageGneist, ILH 50-71530
Vilde Hopland SkageGneist, ILD 15-1692125
Gro Birkeland SøvikGneist, ILD 50-140015
Sigrid SøvikGneist, ILD 15-16140290

GOLD Savosa (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gerda GuglielmettiGOLD SavosaD 50-
Michele GuglielmettiGOLD SavosaH 55-

Hadeland OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore LundHadeland OLH 55-61052
Gunn Elin RudiHadeland OLD 17-Kort413066
Anne Kathrine SvingheimHadeland OLD 55-180025
Geir Sverre SvingheimHadeland OLH 55-68548
Berthe TesloHadeland OLN-åpen413058
Einar TesloHadeland OLH 45-487966
Tor TrøanHadeland OLH 60-96183

Halden SK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SKD 11-12141067
Håkon Raadal BjørloHalden SKH 15-16121647
Kjetil BjørloHalden SKH 40-67563
Bodil HelgerudHalden SKD 21-158822
Øyvind HelgerudHalden SKH 21-144277
Jørn NordbrødenHalden SKH 50-168571
Monica NordbrødenHalden SKD 17-C77428
Peter NordbrødenHalden SKH 15-16132021
Hanne Lerche RaadalHalden SKD 40-132140

Halsnøy OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OLH 50-91423
Sigvald RobberstadHalsnøy OLH 65-91425

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje GudbrandsenHamar OKH 50-158999

Hamok (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vandeweyer MarijsHamokD 35-64589

Haugesund IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Egil VikseHaugesund IL OrienteringH 21-96611

Helsingin Suunistajat (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henna NurminenHelsingin SuunistajatD 40-148835
Ilkka NurminenHelsingin SuunistajatH 21-158977

Heming Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 15-16136882
Kasper FosserHeming OrienteringH 13-14141024

IK-Vista (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jakob WahlIK-VistaH 17-18
Karina WahlIK-VistaD 45-Kort
Linus WahlIK-VistaH 19-20
Stefan WahlIK-VistaH 50-

IL Gular (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martine BerntssenIL GularD 13-16C
Olina DaleIL GularD 11-12N
Johan EikangerIL GularH 11-12N94094
Vebjørn EikangerIL GularN-åpen
Kristin HammeråsIL GularD 17-Kort160871
Jan HoldhusIL GularH 65-91031
Elin HäggströmIL GularD 21-
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL GularD 11-12133809
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL GularD -10133810
Emma JuvikIL GularD 15-16
Ross JuvikIL GularH 17-18112278
Scott JuvikIL GularH 11-12
Heine LingaIL GularH 11-12127049
Odin LingaIL GularH 17-Kort401028
Eyvind Kjellevold MaldeIL GularH 11-12412976
Hedvig Kjellevold MaldeIL GularD 13-1478715
Ketil MaldeIL GularH 40-78716
Oda Kjellevold MaldeIL GularN-åpen145361
Helen MartinsenIL GularD 21-82145
Rune NygaardIL GularH 21-151140
Jan Erik OppedalIL GularH 45-Kort132473
Håkon ReikvamIL GularH 21-171952
Birk TjelmelandIL GularH 13-14144713
Magne TjelmelandIL GularH 17-Kort160870
Berit TvedtIL GularD 60-144712
Haldor Indrehus VikaneIL GularN-åpen145314
Johan Indrehus VikaneIL GularH 11-12N145313

IL Leik (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tone AlmåsIL LeikD 40-15006
Geir Inge KeiseråsIL LeikH 17-18160505
Ola KeiseråsIL LeikH 17-18160506

IL Solid (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingolf DybvikIL SolidH 70-62534

IL Tyrving (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hasse BergstrømIL TyrvingH 65-87044
Donald SkantzeIL TyrvingH 50-96544
Kjersti SkantzeIL TyrvingD 50-87045
Aud I SpjelkavikIL TyrvingD 60-139660
Bjørn SpjelkavikIL TyrvingH 65-123840
Siri SpjelkavikIL TyrvingD 17-C111590
Arne TiltnesIL TyrvingH 60-165144
Inger TiltnesIL TyrvingD 60-87058

Indre Østfold OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per FosserIndre Østfold OKH 65-158082

Kangasala SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kari JussilaKangasala SKH 40-410787
Eerik NurminenKangasala SKH 11-1247881
Kaarina NurminenKangasala SKD -1047882

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind BergetKlubbløsH 50-

Kolbotn og Skimt OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein F. KvalheimKolbotn og Skimt OLH 75-157735

Kongsberg OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ann-Karin LestebergKongsberg OLD 17-C141062
Ingrid LestebergKongsberg OLN-åpen95250
Ola LestebergKongsberg OLH 17-Kort141061
Celine RenardKongsberg OLD 17-Kort129389
Damien RenardKongsberg OLH 17-Kort129390
Harald Hammershaug TvedtenKongsberg OLH 17-C127269
Sissel TvedtenKongsberg OLD 45-121741

Konnerud IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud ILD 11-12154067
Jørgen BaklidKonnerud ILH 13-14130756
Isa HeggedalKonnerud ILD 40-130757
Rune HjelleKonnerud ILH 17-C131277

Kouvolan Suunnistajat (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asko MäättäKouvolan SuunnistajatH 60-161441
Lotta MäättäKouvolan SuunnistajatD 55-Kort43222

Kristiansand OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mats DahlénKristiansand OKH 21-158614
Una Glende JansonKristiansand OKD 21-151356
Morten JørgensenKristiansand OKH 17-1866810
Eirik Heddeland MartensKristiansand OKH 21-173498
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OKH 21-172963

Krokstadøra IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra ILD 55-128550

Kvernbit IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marianne BergKvernbit ILD 17-C116460
Ståle LeirenKvernbit ILH 21-116459

Lakeland OC (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Richard TileyLakeland OCH 50-

Lardal OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OLD 11-12410567
Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OLD 40-
Audun Melby JacobsenLardal OLH 11-12176037
Kristin Melby JacobsenLardal OLN-åpen175934
Marit Melby JacobsenLardal OLD 13-14154312

Lidköpings Vintersportklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Marie HolmströmLidköpings VintersportklubbD 60-127287

Lillomarka OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild BjørheiLillomarka OLD 21-129540
Jan Andreas EdstrømLillomarka OLH 21-145715
Adam GottfridssonLillomarka OLH 19-20407216
David GottfridssonLillomarka OLH 21-407195
Linn HokholtLillomarka OLD 21-152460
Per Harald Löfgren JohansenLillomarka OLH 21-

Lyn Ski (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun Midttun SystadLyn SkiH 13-16C71662
Rolv Anders SystadLyn SkiH 45-160905

Løten o-lag (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lagH 50-141686
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 17-20114842
Evine Westli AndersenLøten o-lagD 15-16114843

Malvik IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik ILD 45-Kort72257

Mariefors Skidklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geza MolnarMariefors SkidklubbH 45-110873
Pia MolnarMariefors SkidklubbD 45-53782

Molde og Omegn IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig BratsbergMolde og Omegn IFH 45-131366

Måren OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Adrian OpheimMåren OKH 19-20123575
Arve OpheimMåren OKH 50-400519

Nesbyen IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin BotnenNesbyen ILD 13-16N
Therese BotnenNesbyen ILD 17-C78853
Vidar BotnenNesbyen ILH 50-78852

Nittedal OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lena GottfridssonNittedal OLD 50-89841
Yngve GottfridssonNittedal OLH 55-402029
Elin NyhusNittedal OLD 45-Kort400943
Elise NyhusNittedal OLN-åpen168488
Roger NyhusNittedal OLH 17-C488159

NOTEAM (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas BennecheNOTEAMH 21-

Notodden OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin SandvenNotodden OLD 40-124798
Magnus SandvenNotodden OLH 15-16124859
Synne SandvenNotodden OLN-åpen93992

NTNUI (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian GrønvoldNTNUIH 21-176316
Gunhild Rogne HallandNTNUID 17-2071775
Einar HjortåsNTNUIH 21-83077
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIH 21-176282
Rasmus Korvald SkaareNTNUIH 21-79235

Nydalens SK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein RønningNydalens SKH 55-Kort72357
Jorunn SanderudNydalens SKD 55-72329
Christine Turter SandvoldNydalens SKD 17-Kort89095
Siri SelvigNydalens SKD 21-408227
Johanne Midttun SystadNydalens SKD 11-12
Ida TangenNydalens SKD 21-487970

Oddersjaa SSK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild JørgensenOddersjaa SSKH 17-C66807
Liv Astri JørgensenOddersjaa SSKD 17-C69594
Svein WigemyrOddersjaa SSKH 50-91322
Åse Karin WigemyrOddersjaa SSKD 50-66802

OK 77 (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sander DybdahlOK 77N-åpen
Toril DybdahlOK 77D 11-12480200

OK Horten (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Laila Ruste GårdhammerOK HortenD 40-402939
Oliver Ruste JahrenOK HortenH 11-12N118445
Oscar Ruste JahrenOK HortenN-åpen171125
Ian RingheimOK HortenH 17-Kort400863
Kristine RingheimOK HortenN-åpen180269
Ole Petter RuudOK HortenH 17-C160834

OK Landehof (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexander RoosOK LandehofH 11-12433649
Emelie RoosOK LandehofD 13-14433647
Peter RoosOK LandehofH 45-

OK Linné (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Klara AlmOK LinnéD 17-20
Hanna Axelsson MeyersonOK LinnéD 21-

OK Skeidi (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK SkeidiD 70-127071

OK Skogsfalken (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrik WennermarkOK SkogsfalkenH 17-18181106
Johan WennermarkOK SkogsfalkenH 15-16181248

OK Tyr (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elisabet ÖströmOK TyrD 55-39515
Olov ÖströmOK TyrH 55-39758

OK Yeisk (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Evgeny TarantsevOK YeiskH 75-119285

OL Toten-Troll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid RavnanOL Toten-TrollD 50-76105
Onno VerberneOL Toten-TrollH 50-76111

OL Trollelg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir PaulsenOL TrollelgH 45-167788

OL Trollo (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Philip Roberg GhabeliOL TrolloH 13-16C176179
Sara Roberg GhabeliOL TrolloD 13-16N175905
Liv-Hege Roberg-RingheimOL TrolloD 17-C175828

OLC SKOG Fribourg (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olivier BaechlerOLC SKOG FribourgH 45-Kort122682
Andreas GroteOLC SKOG FribourgH 45-122917

OLG Basel (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin BeckerOLG BaselH 35-
Marcel NiederhauserOLG BaselH 35-157199

OLG Galgenen (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christine RuferOLG GalgenenD 21-148380
Raphael ZwikerOLG GalgenenH 21-148381

OLG KTV Altdorf (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Adolf KempfOLG KTV AltdorfH 80-69009

OLG Saeuliamt (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Beat SpalingerOLG SaeuliamtH 50-
Lotti SpalingerOLG SaeuliamtD 55-

Osterøy IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy ILD 40-112691
Johannes GjerstadOsterøy ILH 45-Kort171970
Magnus GjerstadOsterøy ILH 11-12N171917

Porsgrunn OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kaja Torpe LienPorsgrunn OLD 21-155713
Runar Torpe LienPorsgrunn OLH 21-155712
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLH 55-166649
Paul Martin RemmePorsgrunn OLH 17-1862310
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OLD 17-C80720
Astrid StyrvoldPorsgrunn OLD 13-14139396
Dagfinn TorpePorsgrunn OLH 55-80717

Raumar Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dagny I. LysakerRaumar OrienteringD 21-91587
Morten Vilbo SørumRaumar OrienteringH 17-Kort142813

Rehns BK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Göran WinbladRehns BKH 21-79521

Ringsaker OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit RøsteRingsaker OKD 60-153306
Marius WikstrømRingsaker OKH 21-131266

Risnes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vibeke Prestmo ValestrandRisnes ILD 45-Kort124752

Røyken OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik Holth JohannessenRøyken OLH 21-91001
Giordano SlanziRøyken OLH 17-1871305

S.Petersburg O-team (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ilya GusevS.Petersburg O-teamH 40-179306
Anna GusevaS.Petersburg O-teamD 13-16C118888
Katya GusevaS.Petersburg O-teamN-åpen117875
Sveta GusevaS.Petersburg O-teamN-åpen113570
Arisha TrofimchikS.Petersburg O-teamD 35-118889

Samnanger IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger ILD 13-14412504
Lisbeth AadlandSamnanger ILD 45-Kort
Marie AadlandSamnanger ILD -10412503
Per Arne AadlandSamnanger ILH 40-129467
Arild RøenSamnanger ILH 50-178193
Henrik RøenSamnanger ILH 15-16178192

Sandefjord OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan BjålandSandefjord OKH 17-C138651
Joakim BjålandSandefjord OKN-åpen119438
Simen BjålandSandefjord OKN-åpen126564
Wenche-Lill BjålandSandefjord OKD 40-138650
Bjørn Willy HansenSandefjord OKH 70-94944
May Helene HansenSandefjord OKD 65-94072

Sandnes IL (Rogaland) (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Serck-HanssenSandnes IL (Rogaland)H 45-67816

Sauda Orienteringsklubb (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olaug F. JohansenSauda OrienteringsklubbD 70-158549
Sverre G. JohansenSauda OrienteringsklubbH 75-158550
Knut Ove LienSauda OrienteringsklubbH 55-156854
Lars Helge LølandSauda OrienteringsklubbH 21-411963

Shekspb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nikoly KovtunShekspbH 55-237397
Elena Shek-IovsepyantsShekspbD 55-Kort237396

Slavia Liberec (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jiri MartanSlavia LiberecH 21-
Daniela MartanovaSlavia LiberecD 35-

Sogndal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sverre AasenSogndal ILH 60-

Stavanger Orienteringsklubb (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 55-159605
Kjell GjersdalStavanger OrienteringsklubbH 80-154967
Rune KarstensenStavanger OrienteringsklubbH 50-139620
Cato MoltheStavanger OrienteringsklubbH 60-483691

Stord Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie AasheimStord OrienteringD 65-91148
Edel SlettemarkStord OrienteringD 65-409342
Steinar SlettemarkStord OrienteringH 65-312794
Bjarthe WesterheimStord OrienteringH 21-487944
Kenneth WesterheimStord OrienteringH 40-152003

Tampereen Pyrintö (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lotta EerolaTampereen PyrintöD 11-12137942
Mikko EerolaTampereen PyrintöH 11-12148697
Riikka EerolaTampereen PyrintöD 45-48958
Severi EerolaTampereen PyrintöH 40-48957
Teemu EerolaTampereen PyrintöH 15-16120082
Ida JussilaTampereen PyrintöD 11-12157955
Tiina JussilaTampereen PyrintöD 40-177799
Juha LiljaTampereen PyrintöH 13-14130333
Katri LiljaTampereen PyrintöD 45-Kort130334
Jouni MahonenTampereen PyrintöH 40-83804
Emmi MähönenTampereen PyrintöD 21-59933
Riitta MähönenTampereen PyrintöD 40-177745
Vili MähönenTampereen PyrintöH 11-12138299
Annika ViiloTampereen PyrintöD 45-161110
Keijo ViiloTampereen PyrintöH 55-137410
Lasse ViiloTampereen PyrintöH 11-12148700

Tibro OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Angelica BrandqvistTibro OKD 35-
Jens LindströmTibro OKH 45-

TIF Viking (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Katrine AlgerøyTIF VikingD 13-16N95769
Inger Lise AngelskårTIF VikingD 45-Kort
Lise ChristensenTIF VikingD 45-151315
Kjetil DammTIF VikingH 45-76216
May-lill DammTIF VikingD 17-C158099
Sondre DammTIF VikingH 15-16127197
Bjarte EikangerTIF VikingH 21-175911
Jon-Kåre HansenTIF VikingH 40-132451
Bjørnar Svanberg HelleTIF VikingH 15-16157137
Ylva Svanberg HelleTIF VikingD 45-Kort
Bjart Are HellenTIF VikingH 40-130291
Brage HellenTIF VikingH 15-16116430
Ulrik HellenTIF VikingH -10116562
Axel IngvaldsenTIF VikingH 75-91676
Kari KyrkjebøTIF VikingD 11-12
Knut KyrkjebøTIF VikingH 13-14165661
Trude KyrkjebøTIF VikingD 17-C
Mari Strømme LidTIF VikingD 11-12133042
Katrine Nygaard AlgerøyTIF VikingD 45-Kort170840
Jørgen Oen-SivertsenTIF VikingN-åpen171905
Marie Oen-SivertsenTIF VikingD 11-12157154
Petter Oen-SivertsenTIF VikingH 35-157152
Jan Harald Helmich PedersenTIF VikingH 65-139644
Karianne StrømmeTIF VikingD 40-91668
Jørn TorgersenTIF VikingH 60-181244
Camilla VikingsenTIF VikingD 17-20408246

Trol (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Meeuwssen MarcTrolH 45-157658

Varegg Fleridrett (36)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Styrk Almeland BleieVaregg FleridrettH 13-14153559
Linn-Cathrin AlmelandVaregg FleridrettD 17-N
Inger BjergaVaregg FleridrettD 17-C165502
Arnt Ove FemsteinevikVaregg FleridrettH 45-483556
Martin FemsteinevikVaregg FleridrettH 17-1862390
Otto FemsteinevikVaregg FleridrettN-åpen125655
Ragnhild FemsteinevikVaregg FleridrettD 17-2062391
Konstantin FirsovVaregg FleridrettH 21-
Helge Tiger HauglandVaregg FleridrettH 45-470949
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg FleridrettH 15-16401967
Jan Kjærner-SembVaregg FleridrettH 45-Kort
Markus Kjærner-SembVaregg FleridrettH 13-14145385
Mathias Kjærner-SembVaregg FleridrettH 11-12165504
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg FleridrettD 15-1692693
Kårhild Husby NordstadVaregg FleridrettD 13-14136923
Torjus RaaVaregg FleridrettH 17-18
Johanne RaknerVaregg FleridrettD 17-20145885
Mette RogneVaregg FleridrettD 50-153562
Jonatan Rosengren DrakeVaregg FleridrettH 21-165475
Ørjan RykkjeVaregg FleridrettH 17-18
Oskar RøenVaregg FleridrettH 19-20154253
Constance StorvestreVaregg FleridrettD 13-14119354
Kari SvingheimVaregg FleridrettD 21-152727
Kristian Fredrik ThomassenVaregg FleridrettH 11-12N
Martin ThomassenVaregg FleridrettN-åpen154302
Pål ThomassenVaregg FleridrettH 35-154303
Bjørn-Ove TuftVaregg FleridrettH 55-91038
Gunhild Stuland TysværVaregg FleridrettD 13-14170756
Kasper ValestrandVaregg FleridrettH 17-Kort124748
Erik VikaneVaregg FleridrettH 45-
Kristine Bog VikaneVaregg FleridrettN-åpen
Olav Bog VikaneVaregg FleridrettH 17-Kort82233
Simen Bog VikaneVaregg FleridrettH 15-16118040
Rasmus Njølstad VonenVaregg FleridrettH 15-16145376
Vegard Jarvis WestergårdVaregg FleridrettH 15-16165476
Jørn Ove WoldsdalVaregg FleridrettH 50-71531

Vik IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Anders IndrehusVik ILN-åpen145315

Vikebygd IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar MartinsenVikebygd ILH 45-89734
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd ILH 21-97870
Harald SteinslandVikebygd ILH 65-151439
Jon Magne SvendsbøeVikebygd ILH 40-144672
Birgitte TorbjørnsenVikebygd ILD 17-Kort150832

Voss IL (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellen T AstrupVoss ILD 45-79464
Kaspar AuglandVoss ILH 11-1292548
Pål AuglandVoss ILH 45-Kort402911
Ottar BakketunVoss ILH 65-
Elisabet BråtenVoss ILD 17-Kort92498
Gunnar BråtenVoss ILH 55-412056
Rebekka BråtenVoss ILD 17-2068036
Anders BøVoss ILH 17-18118403
Lars Andreas EenVoss ILH 13-16C
Kjellaug GrødemVoss ILD 55-153991
Daniel HatlandVoss ILH 13-16C132083
Harald HatlandVoss ILH 45-Kort132085
Synnøve HatlandVoss ILD 17-2082333
Bernt HeggøyVoss ILH 55-411794
Hildegunn HeggøyVoss ILD 17-2082335
Eivor HolstadVoss ILN-åpen132115
Trym HolstadVoss ILN-åpen132119
Ranveig IversenVoss ILD 17-C92485
Heidi KolveVoss ILN-åpen92501
Ragna KolveVoss ILN-åpen488371
Stein NysætherVoss ILH 55-412240
Aina SandakerVoss ILD 17-Kort71468
Jan Frode SeimVoss ILH 21-89092
Jakob L Astrup SjøtunVoss ILH 11-12168531

Østmarka OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per StedjeØstmarka OKH 50-146227
Jartrud SteinsliØstmarka OKD 45-127286

Øverbygd IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma MyrsethØverbygd ILD 17-Kort155515

Ålgård Orientering (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård OrienteringH 60-157161
Anders Nødland FuglestadÅlgård OrienteringH 13-14172199
Odd FuglestadÅlgård OrienteringH 45-172095
Ola Magnus LaugalandÅlgård OrienteringH 21-159328
Torunn LaugalandÅlgård OrienteringD 17-C120817
Ane NevlandÅlgård OrienteringN-åpen165446
Ida Sofie NevlandÅlgård OrienteringN-åpen165531
Lovise NevlandÅlgård OrienteringD 17-C60589
Martin NevlandÅlgård OrienteringH 11-12153170
Torgeir NevlandÅlgård OrienteringH 21-153693
Kari Alexandra NødlandÅlgård OrienteringD 17-20153894
Mette M NødlandÅlgård OrienteringD 45-157127
Alida OftedalÅlgård OrienteringN-åpen127100
Lars Sigve OftedalÅlgård OrienteringH 21-158001
Livar OftedalÅlgård OrienteringN-åpen153895
Otilie OftedalÅlgård OrienteringD 17-Kort180157
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH 21-60595

Årstad IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne FjeldstadÅrstad ILD 45-Kort142803
Jan HauglandÅrstad ILH 50-142800
Svein HaukaasÅrstad ILH 75-142804
Linda KlanderudÅrstad ILD 45-170307

Ås-NMBU Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell BlomsethÅs-NMBU OrienteringH 21-91567
Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU OrienteringD 21-62357
Eirik NordhagenÅs-NMBU OrienteringH 50-91600
Rannveig W.NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 13-1491574
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringD 45-91573

Annonser

IOF Eventor