Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 4 - Handelandsmarka

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 4 - Handelandsmarka
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 7 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

Damer - mellom løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Målfrid BjørnsenGanddal IL63023
Pernille HovstadGanddal IL206306
Silje Lea SlettenGanddal IL211924
Hilde OhrGanddal IL213113
Ella RiseGanddal IL188833
Anna TaksdalGanddal IL188955
Anna Alexandra WirowskiKlubbløs

Damer - lang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Barbro SandalGanddal IL94286
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - mellom løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL121613
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Simon LauvåsGanddal IL188825
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108

Herrer - lang løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Øivind HansenGanddal IL206195
Trond LamarkGanddal IL184425
Ove OalandGanddal IL160920
Fredrik SandalGanddal IL147077
Per Frode SandalGanddal IL206297
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Arild SvihusGanddal IL206298
Kjell SvihusGanddal IL160984
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

Nybegynnerløype (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Daniel EilevstjønnGanddal IL130680
Henrik EilevstjønnGanddal IL188748
Øivind FagerlundGanddal IL211919
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Rikke Kristina Lende IdlandGanddal IL188782
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986
Eivind RothGanddal IL206192
Inger RothGanddal IL213137
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Alexander SandveGanddal IL197867
Elisabeth SandveGanddal IL197882
Natalie SandveGanddal IL213010
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174699
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL213453
Sturla Bjøberg StoklandGanddal IL213166

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018