Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til le Tour de Glåmdal #1 og BKOK sprintcup #2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: le Tour de Glåmdal #1 og BKOK sprintcup #2
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: tirsdag 5 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 82 påmeldte deltakere.

A-lang (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor BjørnsethBrandval/Kongsvinger OK84786
Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK67773
Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK97474
Jon Gerhard GuttormsenBrandval/Kongsvinger OK800097
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK162155
Bjørn Gaute HerlyngGrue IL68050
John Arne HoltetBrandval/Kongsvinger OK
Bjørn KarlstadBrandval/Kongsvinger OK159645
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK84770
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK60858
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering172775

N-løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AamodtOdal OL - Orientering204555
Johanna BraathenBrandval/Kongsvinger OK
Jonathan W. GuttormsenBrandval/Kongsvinger OK
Viljar W. GuttormsenBrandval/Kongsvinger OK
Alva Hauger BrufladtBrandval/Kongsvinger OK
Maja Hauger BrufladtBrandval/Kongsvinger OK
Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK77387
Viktor KvernesBrandval/Kongsvinger OK
Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering147633
Emil SkytterenGrue IL191270
Inger SmedstadLunderseter IL151424
Ivar SmedstadLunderseter IL193021
Emil Andre SvendsrudBrandval/Kongsvinger OK

H-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simeon BraatenOdal OL - Orientering147115
Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering147114
John Arne TorpLunderseter IL127278

17-C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AamodtOdal OL - Orientering204567
Sten BrennaBrandval/Kongsvinger OK
Kari Anne GræsbergLunderseter IL140898
Ole Morten GræsbergLunderseter IL140895
Maja Seigerud HaugenLunderseter IL139641
Heidi LohneOdal OL - Orientering147116
Fred NordalBrandval/Kongsvinger OK
Eli SeigerudLunderseter IL140897
Even SmedstadLunderseter IL193020
Rita WiestVang OL129747

H-16AB (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Samuel BraatenOdal OL - Orientering147113
Thore BraathenBrandval/Kongsvinger OK149911
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Sondre SkytterenGrue IL191271
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering147634

D-16AB (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BraathenBrandval/Kongsvinger OK176415
Tina Hauger BrufladtBrandval/Kongsvinger OK
Heidi Therese WiestVang OL173253

H17-AB (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AarstadBrandval/Kongsvinger OK
Kai Jostein BergersenEidskog OL176102
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL80415
Leif BillingsøEidskog OL175999
Stian BrufladtBrandval/Kongsvinger OK
Arne Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK
Jørgen Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK
Oddvar GravingenGrue IL89078
Håkon GræsbergLunderseter IL140896
Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK192958
Svein HaugomBrandval/Kongsvinger OK
Einar JulshamnBrandval/Kongsvinger OK
Magnar LangbråtenBrandval/Kongsvinger OK
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Kjell Magne NordviGrue IL89086
Martin NordviGrue IL89084
Ivar NorlundBrandval/Kongsvinger OK
Martin SkytterenGrue IL145194
Dagfinn StangnesBrandval/Kongsvinger OK
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering157498
Per SvestadBrandval/Kongsvinger OK
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Tor SætabergetLunderseter IL193022
Nikolai TorpLunderseter IL127277
Atle VestlundBrandval/Kongsvinger OK
Stig WiestVang OL129578

D17-AB (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Anne Kari Hauger BrufladtBrandval/Kongsvinger OK
Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK60845
Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK166939
Laila Høiås HerlyngGrue IL68049
Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK
Marianne SminesBrandval/Kongsvinger OK
June SønsterudbråtenBrandval/Kongsvinger OK
Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK192607

Annonser

IOF Eventor