Påmeldte deltakere til Juleløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Juleløpet
Arrangørorganisasjon: Vaulen Orienteringsklubb
Dato: lørdag 26 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 182 påmeldte deltakere.

Gutter Lang (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Arild AasheimGanddal IL181858
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb195795
Harry BreilandÅlgård Orientering197848
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)211420
Lars DrageStavanger Orienteringsklubb200782
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Odd FuglestadÅlgård Orientering184383
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb119405
Torstein GjestelandKlubbløs
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Bjarte ImsFreidig39026
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Knut Arne KarlsenKlubbløs111973
Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering38984
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Trond LamarkGanddal IL184425
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Inge LølandKlubbløs200772
Ove OalandGanddal IL160920
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb66801
Øyvind RummelhoffVaulen Orienteringsklubb195818
Fredrik SandalGanddal IL147077
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324

Gutter Mellom (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Otto AlsnesSandnes IL (Rogaland)181469
Jan ArendalStatoil BIL192611
Jan Erik ArendalKlubbløs91633
Ole AuklendSkattesport BIL413279
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Lars BergersenStatoil BIL192584
Øivind BerggrafStatoil BIL61781
Paul R. CarrCapgemini BIL62809
Bruce ChalmersSandnes IL (Rogaland)212234
Ingjald EgelandStavanger Orienteringsklubb154635
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Sindre EkrheimBergens TF165469
Svein EliassenVaulen Orienteringsklubb184558
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Stein Arve FinnestadCapgemini BIL67806
Gudmund GauselKlubbløs185955
Leif Kjetil Hinna GauselStatoil BIL139542
Bjarne GimreGanddal IL165888
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Øivind HansenGanddal IL206195
Ole Petter HaukaasSola kommune BIL142841
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL200430
Kurt KleppaÅlgård Orientering149848
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Rolf Øystein KlugeKlubbløs412957
Ernst KristensenStatoil BIL184154
Kjell LangvikVaulen Orienteringsklubb158623
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett408229
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Per Marthon MælandAftenbladet BIL181757
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
Øystein NilsenVaulen Orienteringsklubb209733
Arne NygaardKlubbløs169121
Paul Andreas PaulsenStavanger kommune BIL98003
Raymond B PettersenÅlgård Orientering155032
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Stian RummelhoffVaulen Orienteringsklubb195789
Arnfinn RømuldStatoil BIL197829
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Per Frode SandalGanddal IL206297
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Kjell SvihusGanddal IL160984
Kjetil SvihusGanddal IL197859
Morten SvihusGanddal IL121608
Eigil SørliMalvik IL179842
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
John ThorsnæsNational Oilwell Varco BIL209954
Eirik TveitKlubbløs100566
Nils John VestølKlubbløs158042
Leif Gunnar WikeneKlubbløs154415
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948

Gutter Kort (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Peter FrafjordStatoil BIL184119
Egill KnudsenTIF Viking91665
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Rhoar LindangerSandnes IL (Rogaland)
Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)213120
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Anders NorabergKlubbløs220874
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)158630
Arild SvihusGanddal IL206298
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040

Gutter Ny (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb213234
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering91019
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)212051
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986
Alfred SvihusGanddal IL174786
Sondre SvihusGanddal IL174785
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256

Jenter Lang (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Dina BaerheimVaulen Orienteringsklubb170272
Trine BolstadGanddal IL206193
Vibeke LamarkGanddal IL174809
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Brit NilsenVaulen Orienteringsklubb158076
Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb129349
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

Jenter Mellom (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Berit BakkenGanddal IL63006
Keth BerggrafStatoil BIL39846
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Eli FrafjordGanddal IL188902
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Ingrid GjestelandUBIL
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Nina GogaBergens TF184202
Ingrid W. HestnessStavanger kommune BIL209909
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb172126
Marianne Steinkopf JohnsenAftenbladet BIL207862
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703
Gro MarieroKlubbløs214813
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA216952
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Liv-Grete ObrestadVaulen Orienteringsklubb132073
Irene RummelhoffVaulen Orienteringsklubb200485
Barbro SandalGanddal IL94286
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Linn SomaCapgemini BIL211213
Hildegunn SvenssonKlubbløs
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

Jenter Kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Marte K FuglestadÅlgård Orientering189158
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Solveig MælandÅlgård Orientering189170
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Anna TaksdalGanddal IL188955

Jenter Ny (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)39730
Anne LangmyrGanddal IL211819
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)87009
Brit SvihusGanddal IL39048
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991

Annonser

IOF Eventor