Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 3
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: onsdag 13 mai 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 75 påmeldte deltakere.

D -12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177763
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK165108
Astrid RognstadHadeland OL209712

D 13-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OK165091
Mari Robøle LienHamar OK181966
Anine LomeHamar OK195757
Kamilla LomeHamar OK189071
Lotte Sølvsberg NorenHamar OK155019
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Emma RyenHamar OK95279

D 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid BjørgenHamar OK186177
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK176071
Kristine FjeldRingsaker OK92330
Hilde GrønengLillehammer OK174572
Marion HuberNydalens SK145077
Eva LutnæsHamar OK188990
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Øyfrid Larsen MoenHamar OK171016
Eli StensliLøten o-lag60677
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Guri JevneHamar OK92235
Kjersti RønningHamar OK480289
Undis Irene StrømHamar OK136874

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit RøsteRingsaker OK153306
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri HestadHamar OK195815
Inger Johanne RuudHamar OK137283
Inger E. VamnesHamar OK97448

H -12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK160007
Vegard RanestadHamar OK176005

H 13-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177762
Ole Johan BråtenVang OL159325
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Frikk DukefossLillehammer OK88997
Petter Stensli ForsethLøten o-lag168486
Eskil FrøislandVang OL208085
Even LindaasElverum OK202094
Martin ReinemoHamar OK204712
Fredrik SveenVang OL188458

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Sverre Waaler KaasNydalens SK80133
Gudbrand LienHamar OK79478
Sverre Berg LutnæsHamar OK137246
Martin NordviGrue IL89084
Simen OskalHamar OK204279
Per Ivar ReinemoHamar OK204713
Sindre RønningFossum IF89817
Sverre Bang StøengHamar OK154839
Marius WikstrømRingsaker OK184673

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lag214744
Herman BakkeLøten o-lag202141
Frode BergersenHamar OK201926
Frode HaugHamar OK97998
Andreas HuberHamar OK211653
Stein Arne NegårdVang OL170443
Kjell Magne NordviGrue IL89086
Trond OlsenLøten o-lag159334
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Henning WernøeHamar OK189105

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Terje MalmHamar OK206901
Harald VoldenHamar OK78710
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve HestadHamar OK191313
Hans RuudHamar OK202134

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange176051
Gaute LindaasElverum OK179351
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK62773
Mari Ovidia RanestadHamar OK181991

Annonser

IOF Eventor