Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkamp finale Ganddal

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkamp finale Ganddal
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 15 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 193 påmeldte deltakere.

Gutter 17-59 (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Arild AasheimGanddal IL181858
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb165758
Odd FuglestadÅlgård Orientering184383
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Sten Inge FurulyÅlgård Orientering187225
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Thomas HadlandEgersund OK209916
Øivind HansenGanddal IL206195
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering159328
Oddvin LinjordGanddal IL188883
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb197954
Ludvig MellemstrandGanddal IL197942
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)204102
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering158001
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Sveinung OverøyeGanddal IL213086
Raymond B PettersenÅlgård Orientering155032
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Fredrik SandalGanddal IL147077
Per Frode SandalGanddal IL206297
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Arild SvihusGanddal IL206298
Kjetil SvihusGanddal IL197859
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324

Jenter 17-59 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb172126
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Solveig MælandÅlgård Orientering134224
Brit NilsenVaulen Orienteringsklubb158076
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb412938
Inger Cecilie RiseGanddal IL188832
Barbro SandalGanddal IL94286
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Janne ThygesenGanddal IL188723
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

Gutter under 17-over 59 (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Magnus BjerkreimÅlgård Orientering212358
Harry BreilandÅlgård Orientering197848
Markus Andreas BreivoldGanddal IL121613
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Elias EidsvågGanddal IL213012
Svein EliassenVaulen Orienteringsklubb184558
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)213573
Andreas FurulyÅlgård Orientering189164
Bjarne GimreGanddal IL165888
Jan HetlandEgersund OK149210
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Øyvind LamarkGanddal IL195846
David Jess LinjordGanddal IL189061
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Andreas MellemstrandGanddal IL197861
Magne MælandÅlgård Orientering172094
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Øystein NilsenVaulen Orienteringsklubb147451
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Ove OalandGanddal IL160920
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)158630
Tobias RøddeGanddal IL197866
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Isak SöderholmÅlgård Orientering165530
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

Jenter under 17-over 59 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Målfrid BjørnsenGanddal IL63023
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Rikke Kristina Lende IdlandGanddal IL188782
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Hilde OhrGanddal IL213113
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Ella RiseGanddal IL188833
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Alde SöderholmÅlgård Orientering184387
Anna TaksdalGanddal IL188955
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Jenter - Ny (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Norah BreivoldGanddal IL211689
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Marte K FuglestadÅlgård Orientering189158
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Pernille HovstadGanddal IL206306
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Kristina KleppaÅlgård Orientering188816
Silje KristensenGanddal IL212952
Silje Lea SlettenGanddal IL211924
Monica LendeGanddal IL188698
Therese Alisa LundÅlgård Orientering127151
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering
Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering189186
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Inger RothGanddal IL213137
Elisabeth SandveGanddal IL197882
Natalie SandveGanddal IL213010
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174699
Malena SirekrokÅlgård Orientering212337
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)189044
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394

Gutter - Ny (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel EilevstjønnGanddal IL130680
Henrik EilevstjønnGanddal IL188748
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering91019
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)189115
Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)174226
Hallvard LangaasGanddal IL188875
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)201920
Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)213120
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)212051
Morten Heigre MælandÅlgård Orientering189170
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Eivind RothGanddal IL206192
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Alexander SandveGanddal IL197867
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL212328
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Olav SirekrokÅlgård Orientering189176
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Vegard StoklandGanddal IL174704
Alfred SvihusGanddal IL174786
Sondre SvihusGanddal IL174785
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

Annonser

IOF Eventor