Påmeldte deltakere til Høstkarusellen 2015 - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2015 - Løp 3
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 12 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 84 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA216952
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780

Damer - mellomlang løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Wiig AndresenCapgemini BIL211315
Anna BerthelsenStavanger kommune BIL200721
Sarah DenieulJWC BIL200363
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Trude HermanrudStavanger kommune BIL160855
Ingrid W. HestnessStavanger kommune BIL209909
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb412938
Irene RummelhoffVaulen Orienteringsklubb200485
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Elin StuelandAftenbladet BIL
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828

Damer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb98302
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti199632
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Grethe StoklandGanddal IL174706

Herrer - kort løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767

Herrer - mellomlang løype (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bruce ChalmersSandnes IL (Rogaland)188463
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Stein Arve FinnestadCapgemini BIL67806
Bjarne GimreGanddal IL165888
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Kjell LangvikVaulen Orienteringsklubb158623
Per Marthon MælandAftenbladet BIL181757
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
Øystein NilsenVaulen Orienteringsklubb209733
Anders NorabergKlubbløs220874
Arne NygaardKlubbløs169121
Paul Andreas PaulsenStavanger kommune BIL98003
Raymond B PettersenÅlgård Orientering155032
Stian RummelhoffVaulen Orienteringsklubb195789
Arnfinn RømuldStatoil BIL197829
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Tor Sverre SkåraEgersund OK94943
Arvid ThorsenAftenbladet BIL181758
John ThorsnæsNational Oilwell Varco BIL209954
Nils John VestølKlubbløs158042
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

Herrer - lang løype (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Bertrand DenieulJWC BIL412336
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Øyvind RummelhoffVaulen Orienteringsklubb195818
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324

Nybegynnerløype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne LangmyrGanddal IL211819
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)212051
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256

Annonser

IOF Eventor