Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til ØstNattCup Vinter-O 5 Tour of Lillomarka

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: ØstNattCup Vinter-O 5 Tour of Lillomarka
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 17 mars 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 48 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Jens Johan BrekkeLillomarka OL411763
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Knut EngenRaumar Orientering156924
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Jon FredriksenHauketo IF89526
Dag HauglandØstmarka OK173000
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Håkon HåversenØstmarka OK187079
Espen JakobsenIL Tyrving156843
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Trond LundIL Tyrving402940
Ove MartinsenHauketo IF199744
Mathias NipenIL Tyrving186079
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving159517
Andreas RambergØstmarka OK207518
Inge RambergØstmarka OK172946
Kyongsa RiNydalens SK169009
Leon Russell - KeelyLillomarka OL
Eirik RustadRaumar Orientering129688
Matthew SpeakeLillomarka OL204099
Fredrik SteiwerLillomarka OL79000
Morten TangenMåren OK208419
Rune TeiglandØstmarka OK97860
Richard Zeiner-GundersenFossum IF412988

Damer A-løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BrekkeLillomarka OL197786
Ingvild C. FleisjeNittedal OL183300
Toril HallanLillomarka OL180923
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Ingvild WangLillomarka OL158428

Herrer B-løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF186023
Einar HemLillomarka OL156916
Axel HoveidAsker Skiklubb168786
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Egil HusethKamp/Vestheim IF200718
Andreas Hammer HåversenØstmarka OK187087
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering190254
Terje Wiig MathisenOpen iT190637
Brian Aagaard NielsenLillomarka OL123027
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL94376

Damer B-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidunn HallanLillomarka OL203790
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL86521

Herrer C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Audun VoldLillomarka OL187120

Damer C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhMåren OK184147
Ping OuyangØstmarka OK181679

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018