Påmeldte deltakere til Sandefjord Christmas Cityrace

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sandefjord Christmas Cityrace
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 16 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 146 påmeldte deltakere.

D-lang (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Anne Willkommen EikenKongsberg OL190660
Kristine FjeldboNTNUI168868
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI82166
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Marianne Bruun LienSandefjord TIF402909
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Tone StoklandSandefjord OK188461
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

H-lang (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Henrik BergmanSandefjord OK157490
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Bjørn EkebergIL Tyrving201413
Roar FjeldboSandefjord OK87010
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Robert FredriksenNotodden OL62763
Helge GisholtOK Skeidi94900
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL158399
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Håkon KornmoPorsgrunn OL213405
Thore KornmoPorsgrunn OL89036
Tobias KristensenLarvik OK216933
Tom KristensenLarvik OK177539
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Jørgen LienSandefjord TIF402945
Fredrik MoeSandefjord OK206455
Ole Jakob OlsrødStokke IL202339
Sindre R HoltHedrum OL203283
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Jørn SundbyLarvik OK159035

D-mellom (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Grete S B HoviSkien OK184157
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Astrid BrevikStokke IL159003
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Elin GravningenStokke IL203626
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Thea LandKonnerud IL202977
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397

H-mellom (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Arild BrevikStokke IL142196
Audun BrevikStokke IL211588
Bjørnar BrevikStokke IL143181
Kenneth DybvikStokke IL195593
Terje Ulla EikenKongsberg OL209814
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Lars FremstadLarvik OK211281
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Jan GatevoldPorsgrunn OL68057
Even GravningenStokke IL203625
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Halvor HorvliKonnerud IL97362
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Runar KittilsenStokke IL169014
Roger LysnesHedrum OL182119
Martin NaufHedrum OL182122
Skjalg NysæterSkien OK413048
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Espen RaastadSkien OK211809
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Iver RingheimLarvik OK195549
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

D-kort (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Margareta BrynhildsenStokke IL176175
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Isa HeggedalKonnerud IL214944
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK171123
Karin KittilsenStokke IL62274
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Anne Marit NaufHedrum OL182121
Inger NergaardStokke IL198006
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Rita RaastadSkien OK147726
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889
Elisabeth RødAndebu IL79499
Toini SkyttersæterKonnerud IL159012
Martine TopstadLarvik OK180812
Hjørdis ØvreåsBotne SK145318

H-kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL146576
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Brage EikåsSandefjord OK182096
Kristoffer FjæreHedrum OL156908
Simen GravningenStokke IL177257
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Henrik R HoltHedrum OL187287
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Egil RonæssPorsgrunn OL195709
Magnar ØvreåsBotne SK186281

Rekrutt (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Serine Kierulf DirdalLarvik OK184000
Jens G. DybvikStokke IL195951
Martin DybvikStokke IL195896
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Karoline FjæreHedrum OL157980
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188790
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Niclas GunnerødStokke IL159929
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Johanna KristensenStokke IL142196
Mathilde KristensenStokke IL197757
Annika van RaaijHedrum OL187291
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Ida Lie SørensenLarvik OK217715
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL188992

Annonser

IOF Eventor