Påmeldte deltakere til Nattcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: onsdag 11 mars 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte deltakere.

DA (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annemarie B. AarnesFana IL180017
Lise ChristensenTIF Viking205987
Line LaurantsenVaregg Fleridrett92693
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett89609
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184467
Helen MartinsenIL Gular209975
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Dagrun Daltveit SlettebøFana IL62642
Christiane TrösseVaregg Fleridrett152605

HA (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Kjetil DammTIF Viking76216
Sondre DammTIF Viking184400
Tom Eirik EikangerIL Gular159698
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett186310
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Knut A MolvikGneist, IL204734
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett74785
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524
Øistein PaulsenBergens TF159310
Andreas G. PoldenGneist, IL411052
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Tor SørevikTIF Viking184632
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204644

DB (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Birgitte B. MadsenHaukeland sykehus idrettslag (HSI)195931
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett183994

HB (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Arne AskelandFana IL11034
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Stein Ove DyngelandStatoil BIL175906
Johan EikangerIL Gular184233
Lars FjellangerFana IL168854
Knut HestenesKlubbløs80617
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett408229
Olav LofthusHordaveg BIL206318
Sturle NordeideGneist, IL151405
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Lars SveenBergenslærerne BIL187123
Per Olaf TangenFana IL184553
Matti TorgersenBergens TF201948
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641
Per VikaneFana IL176287

DC (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie AadlandSamnanger IL412503
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Anne FjeldstadÅrstad IL142803
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Karen Clementsen KayserFana IL130703
Bjørg KocbachBergens TF180128
Birte NordeideGneist, IL
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Nina SoligardBergens TF159340

HC (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett91678
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Birk Bell LysakerFana IL125271
Marcel NiederhauserAskøy OL194813
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336

Annonser

IOF Eventor