Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestlandsmeisterskapen mellom (løpet er også HOK-rankingløp 6/2015)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestlandsmeisterskapen mellom (løpet er også HOK-rankingløp 6/2015)
Arrangørorganisasjoner: Førde IL / Hordaland / Rogaland
Dato: søndag 6 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 192 påmeldte deltakere.

N-OPEN (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Elias Eliassen FinkFørde IL214546
Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking185969
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Tonje RykkjeStord Orientering184660
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anja HoleFørde IL206017
Oda Kjellevold MaldeIL Gular413030
Johanna MjelstadTIF Viking194621
Anny Patterson MøklebustGneist, IL195773
Mathea Patterson MøklebustGneist, IL195774
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Andrea SkageGneist, IL165761
Victoria TorsvikGneist, IL187232

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie AadlandSamnanger IL412503
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking157154
Sofie YstebøTIF Viking181575

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa AlmelandFana IL206376
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Thale Eliassen FinkFørde IL214392
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenGneist, IL82591
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Julie Roll TørnqvistFana IL192920

D 17-A kort (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-lill DammTIF Viking158099
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Ylva Svanberg HelleTIF Viking157492
Siren HoplandGneist, IL92136
Jannike Bremar JohannessenGneist, IL124850
Torild MyrliTIF Viking208566
Inger K NesbøGneist, IL146343
Nina Christin NæsheimTIF Viking194710
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Lene RykkjeVaregg Fleridrett211362
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546

D 17-18 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL412504
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184467
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Constance StorvestreVaregg Fleridrett184455

D 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lovise FremstadLarvik OK201594
Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett202034
Annina Lea SchenkerFørde IL221090

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Helen MartinsenIL Gular209975
Aija SkrastinaEmblem IL
Christiane TrösseVaregg Fleridrett152605

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Kirsti LysakerFana IL270670
Karianne StrømmeTIF Viking91668

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth AadlandSamnanger IL92476
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Hege FjellbirkelandIL Gular176141
Else Margrethe LarsenFjellhug/Vereide IL97618
Mai Helen LingaIL Gular487964
Lise RollFana IL69206
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Turid VrålstadVaregg Fleridrett136920
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Siren GreveBergens TF200455
Berit HegdalBergens TF159341
Astri Ese HoleBergens TF480128
Kari SecherBergens TF199391
Edel SlettemarkStord Orientering409342
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF159340

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Bjørg KocbachBergens TF180128
Ingvill VoldFana IL218600

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RollFana IL192922

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Andreas DaleBergens TF201953
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Oscar Eliassen FinkFørde IL185851
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Brage Bell LysakerFana IL191280
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian DaleBergens TF201918

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BergsetIL Veten92120
Ulrik HellenTIF Viking208676
Vegar HoleFørde IL206016
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Sven Bergset LangvikIL Veten156783
Aksel MjelstadTIF Viking185976
Trygve Nummedal OsFørde IL132217
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL96747
Martin StautlandStord Orientering197781

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus EideFjellhug/Vereide IL96754
Johan EikangerIL Gular184233
Magnus GjerstadOsterøy IL171917
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Scott JuvikIL Gular206490
Knut KyrkjebøTIF Viking165661
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular412976
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeStord Orientering118039

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vemund HansenTIF Viking186183
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett74785
Rune MøklebustGneist, IL207801

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett205588
Jakob EiknerFana IL221213
Øyvind JohannessenGneist, IL204599

H 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett156978
Daniel BlomsterVaregg Fleridrett185243
Trygve BuanesTIF Viking203415
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Christian FrøydSogndal IL61721
Andreas HaugFørde IL199164
Eigil InstebøIL Tambarskjelvar203640
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Janis MalcansEmblem IL201085
Rune NygaardIL Gular207699
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Andreas G. PoldenGneist, IL411052
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Robert TellvikSogndal IL91625
Fabian WennerbergVaregg Fleridrett89419
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Asgeir ÅrdalFørde IL413299

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking76216
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Tom Eirik EikangerIL Gular159698
Tor Christopher FinkFørde IL191211
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Ketil MaldeIL Gular78716
Stig MjelstadTIF Viking185875
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Sveinung RykkjeStord Orientering402908
Rune VassendenHalsnøy OL91414

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders BergsetIL Veten92119
Ivar BergsetIL Veten89792
Vidar EideFjellhug/Vereide IL97468
Sigurd EiknerFana IL179948
Jan Petter HansenIL Gular88722
Jan HauglandÅrstad IL142843
Arne JohannesenIL Gular61154
Tore JuvikIL Gular216874
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett408229
Tore LidTIF Viking195804
Knut A MolvikGneist, IL204734
Håkon OtteråTIF Viking216846
Bjørn-Inge SkageGneist, IL71530
Jan SteinegerGneist, IL146598
Torgeir VoldenLøten o-lag62644

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL146244
Atle BergsethKvernbit IL211500
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Solmund HelleAskvoll og Holmedal IL
Svein LingaIL Gular181793
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Atle StøyvaBreimsbygda IL185426
Jan Ove ØenStord Orientering79038

H 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per BjørkhaugTIF Viking168385
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Sigved GramstadHaugesund IL Orientering182056
Dagfinn HoleBergens TF159313
Geir HusdalTIF Viking62992
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Sigvald RobberstadHalsnøy OL91425
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Per VikaneFana IL217353
Per VoldFana IL176050

C-OPEN (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fabian BergqvistJølster IL144272
Hilde Fasting BerthelsenVoss IL153988
Knut Even HoleFørde IL211179
Egil Lokøen KnudsenGneist, IL145140
Gry Sveri LierTIF Viking195958
Victoria PopsuevaTIF Viking203420
Anne Beate Smith RønningGneist, IL204738
Bente TorsvikGneist, IL204632

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018