Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintløp Stavanger Sentrum

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintløp Stavanger Sentrum
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 20 september 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 90 påmeldte deltakere.

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Lea SlettenGanddal IL211924
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900

D 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Franziska BlystadStavanger Orienteringsklubb
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Bjørg Line FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)184155
Grethe StoklandGanddal IL174706
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering181948
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174699

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)213120

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering159328
Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb197954
Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)204102
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)173470
Lenart Lykkedal PedersenStavanger Orienteringsklubb211701
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Arild SvihusGanddal IL206298
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Vegard VillmonesGanddal IL184663
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb165758
Frank HansenEgersund OK187209
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering94324

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Svein EliassenVaulen Orienteringsklubb184558
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Ove OalandGanddal IL160920
Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb158624

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Øystein NilsenVaulen Orienteringsklubb147451

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)39730
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Lotte LindangerSandnes IL (Rogaland)
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Alexander SandveGanddal IL197867
Natalie SandveGanddal IL213010
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering9323
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256

Annonser

IOF Eventor