Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 1413 påmeldte deltakere.

N-åpen (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL204597
Caroline Svartedal AasenTrøsken IL178614
Thea Alvestad-ruparFredrikstad SK213263
Marie BergerLillehammer OK217679
Malene BerstadHeming Orientering191354
Birk BreimoOK Moss212377
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Marte EgerKongsberg OL196871
Aksel EideBækkelagets SK204533
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Erik Ellefsen FarnerØstmarka OK212114
Ole Ellefsen FarnerØstmarka OK78198
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn199689
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188790
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Abdirahman HassanOK Moss
Martine Arntzen HaugØstmarka OK212372
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Sigrid HaugeSarpsborg OL145602
Henrik HaugumØstmarka OK212481
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Amalie HuuseØstmarka OK
Emil HuuseØstmarka OK212171
Axel HøstlandØstmarka OK212393
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Magnus JystadØstmarka OK212531
Martin JystadØstmarka OK212619
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Mari KallesonOppsal Orientering219390
Kristoffer KatlaFossum IF203225
Edvard KeransFredrikstad SK212126
Thea KvalheimHalden SK212487
Gaute LindaasElverum OK179351
Selmer LøkenOK Moss212650
Aurora LøkkebergFredrikstad SK212515
Bertine MjøsterØstmarka OK188789
Albert MønnichOK Moss
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Juliane PedersenFredrikstad SK196961
Ingrid T. Rolfsen HaugmoHeming Orientering194896
Tonje RykkjeStord Orientering184660
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Liv SimonsenOK Øst206440
Tor SimonsenOK Øst203006
Milla SkålandTrøsken IL178573
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Jon StrandKongsberg OL183843
Charlotte Svartedal AasenTrøsken IL178586
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Julie SåheimFredrikstad SK212470
Amund Kortner VogtØstmarka OK206412
Jonas Kortner VogtØstmarka OK68166
Frederikke Warhuus SolbakkenOK Moss198016
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL188992
Ville Emil WingstedtHalden SK181249
Adele Øen SkålandTrøsken IL178603
Jakob ÅsmulØstmarka OK212168

D -10 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BrenåsVarteig OL222049
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Mathilde FossaasGimle IF211949
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Maren HenriksenHalden SK190259
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Regina KaltoftOK Pan Århus161285
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Helle KvalheimHalden SK181365
Anna KølbækAarhus 1900 Orientering210450
Marie ScheeleNydalens SK157485
Eva Taagehøi NykjærOK Pan Århus161298
Anna TaksdalGanddal IL188955
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D11-12 (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline AndersenKonnerud IL212330
Live ArntzenRaumar Orientering189841
Mille Baastad BergIL Tyrving211509
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Sofie BergstrømHalden SK143029
Ella BerstadHeming Orientering157141
Eileen BjanesIL Tyrving210911
Maren BruserudOL Trollo209823
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Jenny HaugeSarpsborg OL145181
Ella Hedegaard RichardsonOK Pan Århus161280
Vida Helland-HansenIL Tyrving160978
Veronika JacobsenFredrikstad SK61948
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK206012
Andrea Kejser Dahl JensenOK Pan Århus161286
Marie KvarmeRøyken OL183830
Eira Wessel LineØstmarka OK
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Kristin LundanesEmblem IL212200
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Hannah MansNydalens SK157489
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb413055
Marie Møller NielsenOK Pan Århus161292
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Mathilde Primdahl HøstOK Pan Århus161293
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Marie SaugestadNydalens SK208017
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering212602
Frida SolsrudNydalens SK187089
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering165677
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Luciana Maria SvadsMåren OK204779
Oda SørlieNydalens SK171949
Anna Taagehøi NykjærOK Pan Århus161297
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK157737
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D13-14 (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL175835
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL168541
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK158616
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Carmen DirroMåren OK203821
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb142796
Hedvig Valbjørn GydesenOK Melfar485218
Astrid GyllingAarhus 1900 Orientering174999
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Malin HaugeHisøy OK412247
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering204662
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Silje KregnesKristiansand OK142857
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Maria KølbækAarhus 1900 Orientering210452
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie LilandNydalens SK153847
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Ea LunøeNydalens SK157156
Silje Berner MyhreFossum IF187025
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625
Anni SaarelaKonnerud IL175859
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Oda ScheeleNydalens SK157482
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Bethina Staulen FredinSkien OK185521
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Berthe TesloHadeland OL413058
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016
Ada WulfsbergNydalens SK154535
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D15-16 (66)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK188972
Solveig Eline BergIL Tyrving203507
Guro Skari BergerLillehammer OK192201
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF161760
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Helene EgerKongsberg OL215112
Ragnhild EideByåsen IL199600
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marlin HaavengenKongsberg OL176291
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Thea Feiring HaltiaIL Tyrving186180
Marie HansenSarpsborg OL206025
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Ingrid HasaasFossum IF195946
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK197788
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Lisa JenssenHalden SK184540
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Pernille KatlaFossum IF191341
Katinka KildenOK Pan Århus161289
Eli KolstadMo OK123898
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Anine LomeHamar OK195757
Agnes Irene LongfjeldModum OL212789
Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering183811
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb200100
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Birka Øhlenschlæger NielsenSilkeborg OK199456
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK197852
Maren NorderudIL Tyrving217479
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Dina ReitanFreidig206043
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Kristiane RogstadKongsberg OL209948
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb201535
Inger RødnesOppsal Orientering412939
Hedda SkatvedtRaumar Orientering221275
Synne SkjærsteinIL Tyrving173170
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Trine Eg StaugaardKolding OK155446
Synne StrandAsker Skiklubb183999
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Nora TorgersenHalden SK204761
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Julie Roll TørnqvistFana IL192920
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Solveig Hernandez VråleKonnerud IL204655
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Ragne WiklundNydalens SK197849
Sarah WølloKongsberg OL159005

D35 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Elin BjervaLarvik OK180000
Hege Rønning JohansenMåren OK209001
Astrid KravdalGjø-Vard OL158545
Gunilla OtterstenEds SK
Heidi StoksethHalden SK197722
Anja WingstedtHalden SK79290

D40 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL159025
Paula BerstadHeming Orientering480250
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering77057
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Line NybakkenÅs-NMBU Orientering185828
Linda RykkjeStord Orientering100200
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Heidi TronbølFet OL177962
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Anne UrsetIL BUL-Tromsø146556
Berit Sofie WiklundNydalens SK216706

D45 (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Gry AhlsandNydalens SK96505
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Kristin BruserudOL Trollo216680
Helena ErikssonEds SK
Hege FeiringIL Tyrving186189
Monica FeylingKolbotn og Skimt OL62292
Åshild FlatebakkenIL Tyrving181109
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Frauke Schmitt GranHalden SK181875
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Hilde Sofie HansenMo OK184159
Mette Eline HeimstadRingerike OL146585
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Maria JonssonNydalens SK157511
Kjersti KjeldaasOL Trollo124816
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Kirsti KringhaugRingerike OL62523
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Kathrine LunøeNydalens SK157157
kari Jussie LønningSturla, IF60613
Anne MadslienNydalens SK157122
Kari MadslienNydalens SK201959
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Irene Felde OlaussenHalden SK222541
Trine OldernesLillomarka OL168298
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Ingrid Eide RappRaumar Orientering175058
Carina RegbornHagaby GoIF
Inger ReinhartsenKristiansand OK180862
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Hanne SandstadFreidig206030
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Anett WallinIL Tyrving171887

D50 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering174994
Heidi BørstadSarpsborg OL157145
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Anne DanielsenLyn Ski207677
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb186625
Agneta ErikssonUddevalla OK
Trude FixdalIL Koll190628
Kristin FleisjeNittedal OL175937
Kristin Damsgaard GrindstadSarpsborg OL185844
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Hege HeibergHadeland OL187205
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Tone HollowellOK Tyr156528
Kjersti HovFossum IF181360
Helle HundseidIL Tyrving199498
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Anne Kristine NorderudIL Tyrving186086
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK88624
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Kirsti RogstadKongsberg OL205483
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Bjørg Marit SollieOL Trollo71492
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL152598
Maria TorgersenBækkelagets SK91550
Anna Weckner WestlundOK Tyr205607
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D55 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeIL Tyrving200025
Wenche BjørnstadRingsaker OK66661
Tove DamgaardOL Trollo86499
Berit DanielsenIL Tyrving159502
Heidi FalckIL Tyrving199505
Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb98302
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange146384
Anne Julsrud HaugenHalden SK158073
Helga HaverstadLierbygda OL129726
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Sirpa LiljaModum OL198084
Bente LineIndre Østfold OK190571
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Randi NilstadIL Tyrving159514
Sidsel NørstebøIL Tyrving159531
Elsa PutOMEGA199848
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Lena RunessonOK Vivill483530
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Anne SørumRingsaker OK89547
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

D60 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Gabriella AxelssonIdefjordens SK208430
Ingeborg BakkenMåren OK92537
Lis DæhliLøten o-lag181113
Gro EiaOL Trollo82360
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK159523
Siren GreveBergens TF200455
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Wenche HultgreenIL Tyrving186240
Aud KjemperudEiker OL184662
Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL89691
Monica MartinssonOK Tranan
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Kjersti ThoStabæk IF87562
Inger TiltnesIL Tyrving87058
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL155770
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D65 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bodil BerbyTrøsken IL202066
Brynhild FanuelsenFossum IF89392
Eva Marie GranOK Øst480226
Berit GrosvoldEiker OL179799
Marion HallstenUddevalla OK
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Anne KaasaDriv IL206379
Inger LindløvOK Moss183670
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Margit Ryen SteenBø OL80353
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966
Gry Bruland VråleSturla, IF144060
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

D70 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering183833
Onelma BlomhoffHeming Orientering87021
Ingeborg BøbelIL Imås157079
Synnøve DalvaBø OL88670
Liv FeiringHamar OK182065
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Inger HalckMåren OK206549
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740
Torid KvaalFreidig401037
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL204594
Eva NilsenLillomarka OL201912
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055
Grete VestbyVarteig OL78546
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

D75 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK203765
Unni DrageHaugerud IF160343
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Johanna YtterbølGimle IF211633

H -10 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Niels DalgaardKolding OK85811
Brage EikåsSandefjord OK182096
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Simen Gløgård StensrudNittedal OL157997
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK152197
Severin KildenOK Pan Århus161291
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Sondre OlaussenOppsal Orientering192205
Theo Winsents SæterMåren OK195570
Valdemar Taagehøi NykjærOK Pan Århus161299
Liam WingstedtHalden SK176982

H11-12 (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL152691
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb157497
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Rolf Andreas BergNydalens SK172735
Gaute BerganNydalens SK153564
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Thomas BlomkvistFredrikstad SK176086
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Jens DalgaardKolding OK85822
Johan EgerKongsberg OL154245
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Sander Tonjer FingarsenElverum OK215579
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb160783
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Teodor Mo HjelsethNydalens SK184338
Martin Reiersen JensenBirkenes IL203401
Ola KjølstadRøyken OL203308
Lukas KlausenSturla, IF188801
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Sondre LadimOK Moss192159
Tidemann LierIndre Østfold OK186902
Mats LindaasElverum OK209963
Henrik LinløkkenØstmarka OK187062
Tobias MathisenPorsgrunn OL413024
Olav MelheimSturla, IF197793
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Herman Hvideberg MoerRaumar Orientering203560
Isak Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Oliver NilsenFossum IF213244
Eivind NybergNydalens SK153468
Ask OlaussenOppsal Orientering192134
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Felix R. HyllesethSentrum OK168429
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Silas Ribergaard SkammelsenOK Pan Århus161294
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Mads Stavund SkødtOK Pan Århus161296
Elias StubberudNydalens SK410557
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Elia ThorvikNydalens SK181021
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Hans UrsetIL BUL-Tromsø170789
Benjamin August VikenTverlandet IL197783
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

H13-14 (80)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192756
Daniel B. SchmidtOK Pan Århus216479
Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK199333
Elias BergsetIL Veten92120
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vebjørn Blom-HagenFossum IF144662
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Herman BrunborgNittedal OL160170
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Erlend BørliFossum IF171140
Adam ConwayGuildford Orienteers201777
Ola DahlFredrikstad SK196748
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Tobias EspedalNydalens SK153554
Asgeir EspelandTynset IF203667
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering188863
Eskil FrischknechtAlta OL159943
Simen FritznerNittedal OL205387
Gard FrostAlta OL86917
Even GravningenStokke IL203625
Jonas GrønliFreidig176080
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Sondre Zahl HagenFossum IF195742
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Tobias HalleAarhus 1900 Orientering210453
Nicolai HarvikKonnerud IL173014
Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering198754
Vemund HeierNydalens SK187139
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Anders HorveiRaumar Orientering180240
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK180216
Isak JonssonNydalens SK204677
Asbjørn KaltoftOK Pan Århus161284
Mikkel KatlaFossum IF203103
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK186133
Elias Hinge KrogsgaardSilkeborg OK171286
Eirik KrokaFredrikstad SK214737
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Mikkel KølbækAarhus 1900 Orientering210451
Christopher LadimOK Moss192251
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering171151
Mats Andre NygårdIndre Østfold OK197993
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Iver RingheimLarvik OK195549
David RundeKristiansand OK157065
Lars SandstadFreidig142524
Ådne SkjærsteinIL Tyrving173244
Alexander SmebyNydalens SK191203
Simen Spets StorhovFreidig203586
Magne SætherFredrikstad SK184529
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Jakob TorgersenHalden SK204760
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Anders VestølVegårshei IL222559
Lars Young VikNydalens SK186295
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202159
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H15-16 (84)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Oskar ArnevikRingerike OL146587
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Audun BerganNydalens SK153565
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Andreas Bock BjørnsenOK Pan Århus216414
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Sølve DrageKongsberg OL211391
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Kasper FosserHeming Orientering195708
Eskil FrøislandVang OL208085
Peter GisholtFossum IF198904
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Johan Halkjær DupontOK Pan Århus161278
Henrik HaugKongsberg OL178360
Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering153168
Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering202997
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Mathias HermstadFreidig159540
Oliver Wallin HigginsIL Tyrving185097
Erling HjermstadFossum IF190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Mikkel Holm NielsenOK Pan Århus186697
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Haakon JohannesenIndre Østfold OK199493
Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK193618
Elias JonssonNydalens SK203274
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496
Even-Johan KaspersenMo OK182130
Jeppe Kejser Dahl JensenOK Pan Århus210558
Amund KorsæthTrøsken IL181787
Thomas KortNord-Østerdal OK186878
Lukas LilandNydalens SK199282
Even LindaasElverum OK202094
Håkon LundKongsberg OL200597
Oscar LyngenFrol IL222709
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL120710
Einar MelsomFossum IF183652
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Skjalg NysæterSkien OK413048
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Malthe PoulsenFIF Hillerød Orientering
Kristian PyttenKristiansand OK151383
Håvard RokkanMo OK186141
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeStord Orientering118039
Knut SelstadFossum IF178217
Martin Andresen SkotteFossum IF221013
Søren Eg StaugaardKolding OK155445
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Tord StrandKongsberg OL183842
Øystein Rønning StrandNydalens SK152583
Håkon SturødNydalens SK126672
Fredrik SveenVang OL188458
Lavran ThorstensenOppsal Orientering412980
Torjus UllernIL Tyrving199342
Mathias VindalFreidig203527
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H35 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Anders HöijeGöteborg Majorna OK
Kristoffer JacobsenIL Tyrving158056
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Donatas KontautasOK Moss169814
Øyvind LøkenOK Moss187141
Lars Erik MyhreHalden SK93942
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Øystein PettersenNydalens SK192639
Thomas RoskifteOK Moss
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Roger Telle-HansenIL Tyrving
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Einar TommelstadNydalens SK175850
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877
Marius WikstrømRingsaker OK184673

H40 (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK188722
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Tom BerganFet OL181103
Lars BerglundRingerike OL71663
Audun BjerknesMåren OK80098
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Tor BrennaNittedal OL160438
Ulf BrennaBækkelagets SK154913
Henning Bratland CarlsenOK Moss176318
Joacim CarlssonHalden SK203416
Anders DalgaardKolding OK90629
Olav EideOslostudentenes IK146383
Tage EidissenSarpsborg OL191365
Thomas FrostAlta OL153937
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK80670
Kyrre GranFet OL180192
Tore GranheimOK Moss89473
Anders GrevstadFossum IF168894
Mats HaldinHalden SK215121
Bengt HansskeKils OK407833
Johs HjelmstadBækkelagets SK
Geir HoffIL Tyrving161007
Torstein HoleNydalens SK197809
Pål Christian IngierdBækkelagets SK185198
Fredrik KarlssonGöteborg Majorna OK
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL158546
Truls KvaaseBækkelagets SK211628
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Jonas LundbergGöteborg Majorna OK
David LøverModum OL221340
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Trond MyhreFossum IF191338
Gisle NysæterSkien OK217460
Øystein Ringstad KristiansenSteinkjer OK152602
Gerrit RodeFet OL133803
Tore SandvikHalden SK192277
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Øyvind StoksethHalden SK172140
Anders StorbratenIFK Lidingö SOK483387
Fredrik SvenssonJönköping OK
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Øyvind ThømtIndre Østfold OK160884
Espen TorsethGjø-Vard OL191068
Emil WingstedtHalden SK208496
Steinar ØvreåsKongsberg OL86968

H45 (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torleif AhlsandKjelsås IL409299
Arild AndresenFossum IF165904
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Jori ArrakoskiFSO95414
Knut AurebekkTorridal IL208689
Pål BackstrømHalden SK182029
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb195795
Nils BerganNydalens SK191246
Espen BergstrømHalden SK410848
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Kjetil BjørloHalden SK187303
Håkon BørliFossum IF191200
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Peter CarlsenRøyken OL207695
Kjetil DammTIF Viking76216
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Otto Richard EideByåsen IL175991
Tomas EidsmoFreidig173137
Harald EikKristiansand OK71537
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Lars EnerhaugenModum OL211550
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering94053
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering157500
Anders FlågenHeming Orientering411539
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Christian GløgårdNittedal OL312832
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Lars GrandeKjelsås IL69031
Christian GrotnesIL Tyrving159513
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Stein H. HagenFossum IF206289
Bjørn Gaute HerlyngGrue IL68050
Knut Harald HyllesethSentrum OK130750
Jan Erik IsaksenNydalens SK63200
Harald IweIL GeoForm195754
Hans JevanordFossum IF206276
Christian JomaasFossum IF191345
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Eirik JørgensenIL Tyrving211243
Esten KorenNydalens SK77444
Gerard KortOs IL171912
Tom KristensenLarvik OK177539
Eivind LandeEidskog OL176001
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Finn Henry LillestrandTrøsken IL91537
Trond LundIL Tyrving402940
Jens Knud MaarupCopenhagenO
Svein MelbySarpsborg OL179120
Stig MellingRingerike OL215004
Jørn MoeFet OL180922
Ebbe Møller NielsenOK Pan Århus410499
Peder NatvigIL Koll79120
Svein NygårdLillomarka OL193090
Tore NymarkAskøy OL192524
Arne NåtedalOL Trollo74912
Christian ReuschHeming Orientering194449
Helge RosenlundVaregg Fleridrett146329
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Sveinung RykkjeStord Orientering402908
Bent Erik SkaugOppsal Orientering192707
Torgeir SnilsbergOK Moss67577
Jens Even StorhovFreidig182078
Harald StorrønningByåsen IL181701
Vidar StrandLierbygda OL169008
Einar TesloHadeland OL487966
Geir TorgersenHalden SK204759
Pål TveterIndre Østfold OK39227
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø151321
Sigmund VisterIndre Østfold OK144864
Espen WigaardOppsal Orientering485677

H50 (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Tom AasrumHedrum OL91402
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Bjørn BakkevigHeming Orientering413080
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Oddbjørn BergersenEidskog OL84800
Anders BergsetIL Veten92119
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Tore BjørnerødOK Moss61943
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Dag BrenåsVarteig OL221080
Nils Inge BrurbergSturla, IF181578
Roar ByeModum OL193869
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering483539
Bo EngdahlIL Koll63815
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Karl EriksonUddevalla OK
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL170776
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving205395
Jan Petter HansenIL Gular88722
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Trond HolterMåren OK412942
Frode KamsvågIL Tyrving199499
Kjetil KarlsenOK Moss222689
Tore KolstadMo OK181461
Hallvard KorenOK Moss84741
Christian KorvaldHeming Orientering408057
Sindre LangaasNydalens SK203666
Sjur LangedalNydalens SK176112
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Einar LunøeNydalens SK177011
Terje MelsomFossum IF151139
Torkjel NesheimIL Tyrving118489
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Jim OlaussenHalden SK63107
Ulrik OlssonBrattås CK
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Per Eg PedersenKolding OK193554
Ole Johnny PetersenEiker OL181866
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Kjetil RønhovdeOdda OL80640
Gjermund RørenEiker OL173451
Tore SandemIndre Østfold OK80675
Bent SkatvedtRaumar Orientering181054
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Per StedjeØstmarka OK152478
Peer StiansenNydalens SK89333
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Rolv Anders SystadLyn Ski160905
Dag SyversenSarpsborg OL62604
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL145051
Svein ThorsbergGrue IL222088
Arne TorgersenBækkelagets SK38368
Ole TørnqvistFana IL192921
Terje UrfjellIL Imås97792
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Juha VienaRingerike OL61055
Harald VingerhagenKristiansand OK192336
Jo WiklundNydalens SK172191
Gløer WinsvoldSentrum OK488280
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128
Svend Arne YtterbølHalden SK413078
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Øystein ØstermannHeming Orientering179812
Per ØstrengRaumar Orientering215058

H55 (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AndersenVarteig OL222701
Morten Roger AndersenHalden SK93907
Herman BakkeLøten o-lag202141
Kai Jostein BergersenEidskog OL176102
Morten BergliaEiker OL152755
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK175774
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK80826
Bjørn Are CarlssonFossum IF411525
Terje DengerudNydalens SK187213
Morten DueMåren OK400286
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Andreas ErichsenNydalens SK170815
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Lars FremstadLarvik OK211281
Arve GlittumOK Skeidi188444
Inge GlittumOK Skeidi190985
Martin GranlyLillomarka OL181270
Jan GranstedtHalden SK89402
Øyvind Roger HansenRøyken OL144108
Pål HellerudHalden SK145796
Lars HjermstadFossum IF219123
John HofossHadeland OL410825
Nils HæstadFossum IF191375
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Einar JensenNydalens SK200777
Sören JonssonNydalens SK157510
Per KaarbyFossum IF84978
Kristian KalagerAsker Skiklubb160802
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Tore KjølsethNydalens SK184116
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK407225
Nikolay KrupnovIL Tyrving63750
Rolf LundHSOK-DK
Lars Roger LundanesEmblem IL78500
Frode LøsetRingerike OL192394
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Søren MaarupKolding OK488377
Kjell MarksetIL Koll66662
Ove MartinsenHauketo IF199744
Stein MartinsenSandefjord OK69209
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Jørgen MårtenssonModum OL86867
Lasse NatvigByåsen IL209980
Ernst Fristad NilsenLillehammer OK119498
Eirik NordbrødenHalden SK158084
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Eirik Næss-UlsethNydalens SK217164
Trond OlsenLøten o-lag159334
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Odd-Ragnar PettersenOK Moss403622
Ivar RefslandIL Tyrving196831
Tore SagvoldenØstmarka OK203268
Per SandbergNydalens SK181026
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Morten SkoglundByåsen IL178050
Tormod StrandMåren OK400460
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Helge StubberudNydalens SK410559
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Thor Inge TollehaugEiker OL176152
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Axel WasseniusUddevalla OK
Sixten WestlundOK Tyr205605
Bjørn WilladssenHeming Orientering142778
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Henry Michael ØdegaardOK Øst
Ketil ÅstebølOppsal Orientering158053
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

H60 (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ketil BergeVestre Akers SK205708
Sigurd DæhliLøten o-lag312787
Morten DåsnesRingerike OL198537
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Arvid GalborgenEds SK39538
Bent GalborgenIndre Østfold OK87607
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL92319
Geir Holm GundersenSturla, IF412254
Harald HoviSkien OK184572
Finn IngwersenHorsens OK312759
Svein S JacobsenIL Tyrving206460
Johan Toverud JensenNydalens SK79905
Morten JohannessenRøyken OL144105
Petter F. JohannessenSturla, IF146380
Jon KaarbyNydalens SK79902
Runar KirkerudEiker OL479396
Urban LarssonOK Gipen
Erik LindstrømModum OL207457
Einar Kristian LundeVarteig OL79861
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Mathias MartinsenHeming Orientering181778
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Olav NipenIL Tyrving197973
Per OsenVestre Akers SK197509
Alf PettersenIL Tyrving159515
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK198675
Karsten StaldHorsens OK96045
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Jan SveenRaumar Orientering172937
Trond SyversenOK Øst145202
Harald ThonSturla, IF209837
Dagfinn TorpePorsgrunn OL80717
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Stein TurtumøygardMåren OK312743
Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb216768
Terje WikstrømRingsaker OK98769
Olav ØsthagenOL Vallset/Stange89704

H65 (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Geir ArnesenBærums Skiklub144294
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Øivind BergetSarpsborg OL83070
Ingvar BergmanOK Tranan
Atle BergsethKvernbit IL211500
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Poul BobachAalborg OK184862
Harry BreilandÅlgård Orientering197848
Ola BækkevoldOK Moss87635
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Svein EriksenSandefjord OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Jan-Erik FredriksenIndre Østfold OK62466
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Rolf GjølbergLarvik OK156867
Willy GrønstadGimle IF192646
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Øistein HagenOK Øst203211
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK175775
Per Ove LindemarkTrøsken IL151427
Einar LundHamar OK60530
Trygve LølandBirkenes IL86482
Kjell MartinssonOK Tranan
Jimmy NordliTrøsken IL127238
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge RevhaugRingerike OL214964
Per Oscar SaugestadOK Moss480120
Steinar SkoglundFossum IF159928
Ottar StangTrøsken IL
Bjørn SteenBø OL80354
Kjell Audun SundsdalMelum IL96166
Egil SyverstadTrøsken IL67449
Tor TrøanHadeland OL96183
Anders WaageFreidig201390
Tom WahlgrenSarpsborg OL94049
Joar WangTistedalen FL61244
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Kjell WintherOppsal Orientering151371
Per ØhlckersIL Tyrving199326
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H70 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sören AnderssonIK Dran
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Klaus EngenEidskog OL216401
Per Chr. EvensenSarpsborg OL167062
Trond FeiringHamar OK202135
Per Anders FlesjøOK Moss214743
Roar ForbordMalvik IL208600
Einar HemLillomarka OL156916
Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst401676
Ragnar HillestadLardal OL92538
Henrik HvoslefIK Stern193993
Jan JansenOK Moss195769
Knut JørgensenSarpsborg OL222542
Magnus LandstadFreidig483336
Tore LangaardOppsal Orientering211556
Knut LindløvOK Moss183686
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Kristen LundSkaukameratene OL39631
Thor PalmgrenHalden SK98612
Øivind Magne RogndalenHamar OK198837
Kjell RøkkeIL Tyrving159532
Rune SandbergUddevalla OK
Lars Åge SeimGimle IF165454
Arne Kristian SkiftenesIL Imås157078
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Arne SvartedalTrøsken IL91541
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Per-Erik WintherOppsal Orientering222605
Knut Erik ØstengenOMEGA92541
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H75 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AaldeFreidig78225
Harry BergseterRomsås IL116571
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Jappe BlomhoffHeming Orientering87022
Leif BråtenHeming Orientering87017
Trygve FosseGimle IF78193
Oddvar GjelstadSandefjord OK94503
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Ronald InglingstadOppsal Orientering170833
Stein R. JensenLia IL149125
Willy JohansenRingsaker OK190250
Odd KletteliBækkelagets SK176284
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Harald LundhaugOK Moss201916
Per LøvaasOL Trollelg209987
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71619
Per MeilandLommedalens IL80731
Knut MelbySarpsborg OL178969
Øivind NielsenHalden SK208928
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Tom SletnerRøyken OL152360
Erling TidemannLommedalens IL168119
Finn VestbyVarteig OL76197
Harald WibyeOK Moss480203
Arne ØfsthusAsker Skiklubb152194
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H80 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell AndersenVarteig OL165516
Peo BengtssonOK Pan Kristianstad61610
Tor DrageHaugerud IF157981
Nils JanssonSkattkärrs SOK
Einar JørundlandOK Sør211619
Carl-Fred. KolderupStabæk IF160730
Iver RognstadHadeland OL176094
Arne StrandlieGjø-Vard OL188916
Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering408423

Damer åpen (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie AarnesNydalens SK170531
Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering97613
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Marianne BakkenNydalens SK84220
Åse BerganNydalens SK204666
Torunn Herrebrøden BerntsenFet OL60815
Camilla Louise BevenseeDansk Orienterings-Forbund203426
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Hege Næss BjørgulHalden SK91169
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK181217
Ragna BrenneVarteig OL152689
Ane Baldishol BrevigRøyken OL183727
Nikoline BromanderFredrikstad SK216742
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Sandra Busa-KleusenaKlubbløs
Julie BøbelNydalens SK160945
Susan BøbelIL Imås157081
Torun DyrkornEiker OL185988
Kristin EgerKongsberg OL196870
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL154870
Elin EkebergIL Tyrving159503
Astrid FiskumIL Tyrving180302
Anna ForsbergGöteborg Majorna OK
Linda FredhMåren OK184147
Gøril FristadHalden SK67578
Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund148528
Anna GöhlmanIL Tyrving185825
Helen GåsvikLierbygda OL148993
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK75949
Mette HjerrildDansk Orienterings-Forbund409083
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering158426
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK212498
Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL206530
Thea KleivenRingerike OL160316
Inge Skovgaard KnudsenOK Pan Århus88935
Hege KullerudKonnerud IL187194
Marita Weierud KvaaleRøyken OL72000
Tonje Granne KvaleKlubbløs200351
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Cathrine LillestrandTrøsken IL91536
Oda ModalsliFossum IF117700
Eldbjørg NarumFossum IF198008
Ingrid NermoenØstmarka OK79171
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Helen PalmerHalden SK190327
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving188445
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587
Belinda Jørandli RudsengenGjø-Vard OL62495
Jennie RunessonGöteborg Majorna OK480204
Kristin SletnerRøyken OL67395
Mona StrandMåren OK197992
Camilla StridsklevIL Tyrving169675
Eva SyversenRøyken OL96705
Hanne Løver ThonModum OL206288
Ingvild Løver ThonModum OL206465
Anna-Thekla TonjerElverum OK154731
Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK96427
Selma TonjerNydalens SK96426
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Ingvild Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb206200
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256
Mariann UlvestadBækkelagets SK158173
Marte Eline UlvestadHeming Orientering159332
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Oda Lohne van der EyndenSøgne og Songdalen OK401024
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969
Oda WennemoHalden SK181231
Milda ØhlckersIL Tyrving211551
Helena ÅsbergSarpsborg OL191634

Herrer åpen (127)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AarbuVarteig OL185937
Terje AldárTrøsken IL143171
Dag AndersenVarteig OL165515
Rolf E. AndersenLierbygda OL148992
Freddy AndreassenKlubbløs
Sander ArnevikRingerike OL87545
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Marius AskautrudOK Moss
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL176054
Håvard BakkeRingerike OL160315
Ole Christian BangHamar OK154868
Christer BechIdefjordens SK84444
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Stian BergersenIL Tyrving68522
Glenn Remi BerglandIndre Østfold OK217109
Andreu Blanes ReigSödertälje-Nykvarn Orientering
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Helge BrynestadRingsaker OK155126
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Phil ConwayGuildford Orienteers201600
Per Dahl JensenOK Pan Århus210557
Per Magnus DahlElverum OK98137
Axel DamgaardOL Trollo86497
Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbund483325
Terje Ulla EikenKongsberg OL209814
Jørgen ElisenbergHamar OK130720
Helge EriksenByåsen IL199601
Mogens FinderupOK Pan Århus155426
Audun FingarsenElverum OK216838
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Roy GjerdingOK Moss197796
Ole Grini JohansenIL Tyrving97558
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL158106
Anders GustafssonSturla, IF189130
Terkel GydesenOK Melfar167948
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Bjørn HaugeFet OL411372
Mats HaugeKlubbløs480174
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK162155
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Niklas IngwersenDansk Orienterings-Forbund175229
Paul Christian JensenBirkenes IL86483
Aske JepsenDansk Orienterings-Forbund155165
Eirik Holth JohannessenRøyken OL91001
Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering74923
André JægtvikKonnerud IL154004
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Rikard KammerudRingerike OL146609
Ole-Kristian KaspersenMo OK182131
Peter KildenOK Pan Århus161290
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL188892
Joar Dørum KleivaElverum OK145267
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Trond KortnerØstmarka OK181802
Oddbjørn KrageSarpsborg OL116947
Kristian KullerudKonnerud IL94059
Steinar KvaaleBø OL157067
Jon Erik KvarmeRøyken OL71508
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Jo KøhnHalden SK93915
Jan KølbækAarhus 1900 Orientering210406
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering209106
Ivar LindsethRingerike OL146569
Lars LindstrømDansk Orienterings-Forbund485139
Jørn-Are LongfjeldModum OL166996
Kjetil LundOL Trollo74914
Stian LundteppenElverum OK95337
Rune LøkenOK Moss136569
Anders LøsetRingerike OL211219
Martin MalmstrømKlubbløs
Antonio Martínez PérezHalden SK143260
Fredrik MartinsenTrøsken IL151426
Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK485698
Ola MartnerGöteborg Majorna OK195847
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Espen MelheimSturla, IF216592
Oscar MelheimSturla, IF179309
Kjetil Rasmussen ModalsliFossum IF407229
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Morten MoeFet OL181700
Håvard MølnåsMo OK193112
Håkon NesetFossum IF180019
Halvor Eid NielsenNydalens SK83152
Thor NorderudIL Tyrving188842
Jonas NordströmHalden SK184413
Henrik NykjærOK Pan Århus199135
Kristian NøssRøyken OL179367
Martin Sollie NåtedalOL Trollo
Daniel OliversenTrøsken IL202062
Magnus Skauge OliversenTrøsken IL408209
Stian OverskeidIndre Østfold OK157221
Morten Nilstad PettersenIL Tyrving150597
Tobias R. HyllesethSentrum OK95804
Michael ReinhartKFUM Örebro OK
Vetle ReinhartsenKristiansand OK158117
Atle RokkanMo OK123904
Erik RosenvoldØstmarka OK155529
Henrik Drange RuudRøyken OL159327
Ståle RuudIndre Østfold OK179879
Fredrik SaugestadNydalens SK208139
Halvor SaunesNydalens SK195811
Christopher SchiveOK Moss207790
Martin SchälliBækkelagets SK191456
Petter SkedsmoHadeland OL191364
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Viktor StenssonGöteborg Majorna OK
Henning C StrandhagenRøyken OL161009
Are StrandlieGjø-Vard OL116899
Stian SvaeØstmarka OK157754
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Søren Schwartz SørensenDansk Orienterings-Forbund411629
John TangenHamar OK130716
Morten TangenMåren OK208419
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Sven Reidar TonjerIL Tyrving96424
Roar TønnessenKongsberg OL98610
Torben UtzonOK Pan Århus200266
Tarjei VollsetHeming Orientering200551
Oscar VångellÄrla IF114983
Eirik WatterdalBækkelagets SK70638
Pål WinsentsMåren OK413165
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK158625

Damer åpen B (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AndersenVarteig OL78548
Liv Berit ArenthSturla, IF206489
Marianne ArnesenAsker Skiklubb174665
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Stine AustadRaumar Orientering216818
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Solveig BerganNydalens SK180326
Line BjørnåsKonnerud IL219301
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Elsie BrenneVarteig OL222551
Laila Eriksen BlomFet OL213174
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Marianne Granum HelsvigKonnerud IL222638
Hildegunn Sagli GudimIndre Østfold OK145133
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Elisabet Høgset RiseRingsaker OK217233
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK198614
Mia Bohlin JønsbergGimle IF145797
Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK168242
Anna LarssonOK Gipen
Ingrid Grønlund MoenGimle IF205930
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK192529
Line NordhaugKonnerud IL205441
Anne Lise NyengenIndre Østfold OK187004
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL98613
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Lene RykkjeVaregg Fleridrett211362
Sanna Aurora SandellKristiansand OK186289
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Anna SingsdalGimle IF177530
Marta StangModum OL144646
Eva SteffensenGimle IF195621
Jartrud SteinsliØstmarka OK154264
Hanne StensletRaumar Orientering213695
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Yvonne SvendsenIL Tyrving211271
Laila ThomassenModum OL207829
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Jenny WinsvoldSentrum OK204119

Herrer åpen B (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Janne ErikssonEds SK
Gunnar FosstveitRaumar Orientering180086
Martin FrischknechtAlta OL159913
Petter FureOppsal Orientering77361
Lars-Henrik GalborgenEds SK
Sjur GrindstuenIndre Østfold OK190252
Henrik HvidstenFredrikstad SK196756
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Martin KaspersenMo OK186196
Tor KaurinMåren OK222218
Martin KindemGimle IF155074
Geir Thrane KnutsenGimle IF222131
Håkon Kopperud KnutsenGimle IF183667
Arne LandeBø OL176161
Halvor MangsethOslostudentenes IK
Tore Grønlund MoenGimle IF205530
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL175840
Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL157493
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL157163
Geir Egil NorbomKonnerud IL187248
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Harald NæssBrandval/Kongsvinger OK
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Arne OlaussenOppsal Orientering212437
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Odd RiseRingsaker OK204851
Jens Egil RostadOL Toten-Troll136899
Pål RundeKristiansand OK182054
Tom RådahlIL Tyrving213621
Bjørn SlåtterøGimle IF146370
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
David StandalFredrikstad SK209964
Bård StangModum OL66652
Patrick ThomassenModum OL147718
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Jørn TvetenIndre Østfold OK
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK88628
Frode G. WaalerMåren OK204558
Sverre WisløffAsker Skiklubb168827
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553

Annonser

IOF Eventor