Påmeldte deltakere til Nyttårsløpet 2015

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nyttårsløpet 2015
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: torsdag 31 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 154 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage KristiansenOK Moss213752
Elin VølstadIndre Østfold OK153715

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL212391

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marie HansenSarpsborg OL206025
Selma KristiansenOK Moss176215

D 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKonnerud IL170604
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Ragnhild HjermstadFossum IF157480
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK197788
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Synne StrandAsker Skiklubb183999
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Mila ZaharinovaOppsal Orientering180515

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun HansenSarpsborg OL191356
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Line NybakkenÅs-NMBU Orientering185828
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering94052
Monica SyrdalHeming Orientering80770
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering174994
Ida EngenRaumar Orientering156922
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb186625
Elisabeth Meum JohansenOK Moss132653
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering480224
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Sissel PlejdrupOppsal Orientering191079
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering485352
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vigdis AndersenEiker OL216674
Berit GrosvoldEiker OL179799
Aud KjemperudEiker OL184662
Inger NergaardStokke IL198006

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selmer LøkenOK Moss

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Sondre LadimOK Moss192159

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adam KristiansenOK Moss176197
Christopher LadimOK Moss192251
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
August Syrdal ØenHeming Orientering187011

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650

H 17- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Fredrik EliassonHalden SK158089
Kasper FosserHeming Orientering195708
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Karl Kristen GjølsjøOK Moss181015
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb186556
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Erling HjermstadFossum IF190677
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Sami HämälistöTurun Metsänkävijät485692
Øyvind LøkenOK Moss187141
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb219999
Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK485698
Simo MartomaaKalevan rasti413093
Mathias NipenIL Tyrving186079
Thomas RoskifteOK Moss175820
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Morten TangenMåren OK208419
Thomas TubbehaugenOK Moss
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877
Are WigaardOppsal Orientering214979
Espen WigaardOppsal Orientering485677
Erik WoodwardOK Moss

H 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK196846
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Audun BjerknesMåren OK212105
Henning Bratland CarlsenOK Moss176318
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering157500
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Rune LøkenOK Moss
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Tor RingstadHedrum OL172259
Torgeir SnilsbergOK Moss67577
Vidar StrandLierbygda OL169008

H 50- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BenjaminsenLillomarka OL206100
Tore BjørnerødOK Moss61943
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Roy GjerdingOK Moss197796
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving205395
Martin GranlyLillomarka OL181270
Pål Woldstad HanssenEiker OL158121
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Lars HjermstadFossum IF175824
Ove Kristian JødalBækkelagets SK184315
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Ove MartinsenHauketo IF199744
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Erik SandbækOK Moss197710
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AndersenEiker OL172115
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Ola BækkevoldOK Moss87635
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Willy GrønstadGimle IF192646
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Rune HultgreenOppsal Orientering183677
Egil HusethKamp/Vestheim IF200718
Olav NipenIL Tyrving197973
Jan SveenRaumar Orientering172937
Trond WettergreenDriv IL180270

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind AasIL GeoForm192608
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Klaus EngenEidskog OL216401
Ingar FinstadOK Moss96726
Per Anders FlesjøOK Moss214743
Per FosserIndre Østfold OK208714
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Sigurd HaugerudIL GeoForm195810
Einar HemLillomarka OL221160
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Carl-Fred. KolderupStabæk IF160730
Harald WibyeOK Moss411959

B-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Linda FredhMåren OK184147
Kristin GjølsjøOK Moss182086
Hege Ynn JødalBækkelagets SK184303
Vegar KristiansenOK Moss176192
Ellen LadimOK Moss197033
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Andreas StenstadOppsal Orientering207921
Kristoffer StenstadOppsal Orientering485693
Nora WoodwardOK Moss

C-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun BraathenOK Moss168932
Liv Edle GrønstadGimle IF97399
Even Woldstad HanssenEiker OL

Annonser

IOF Eventor