Påmeldte deltakere til Heimdal Vintersprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Heimdal Vintersprint
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: fredag 6 mars 2015 - lørdag 7 mars 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 85 påmeldte deltakere.

D17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Klock FletenWing OK161005
Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering165177
Åse Marita HøitomtIndre Østfold OK111764
Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering139577
Guro Elisabeth KolstadKonnerud IL179969
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Marianne LøvåsNidarøst OK160969
Frida OpheimFreidig154345
Laura RamsteinNTNUI
Frida SætherFreidig180266
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525

H17- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Snorre HansenByåsen IL208638
Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering165123
Mattis HoltFreidig179878
Sindre JohannessenFreidig181960
Seppo JärvinenNTNUI208117
Sebastian KvithammerWing OK144128
Asbjørn MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK142406
Johannes NarumVaregg Fleridrett158400
Robert Gjære NyhusOK Fjell206229
Adrian OpheimFreidig203662
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Tommy SchmidOL Trollelg66733
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Philipp von ArxLahden Suunnistajat -37189364
Øyvind WiggenByåsen IL155924
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK152515

D-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Martine Klock FletenWing OK145072
Hedda Hoff HagenByåsen IL160437
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Anna RenolenWing OK159018

H-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Lundteigen AuneByåsen IL203796
Hallvard DahleWing OK202338
Jonas GrønliFreidig132560
Mathias HermstadFreidig159540
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Are LodgaardByåsen IL184175
Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OK184594
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Nikolai RenolenWing OK172166
Lars SandstadFreidig142524
Oskar Spets StorhovFreidig182044
Simen Spets StorhovFreidig203586
Mathias VindalFreidig202257

D40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL196923
Susanna BrynhildsenWing OK160997
Hilde ForbordMalvik IL72257
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Liv TennesWing OK199281
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering145621

H40- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BlakeByåsen IL176145
Svein Erik BratsbergWing OK192915
Arild H ClausenFreidig179864
Vegard GrønliFreidig69067
Vegard HansenOL Trollelg191299
Svein Endre HoveByåsen IL156901
Pål KittilsenFreidig206040
Bjørnar LynumFreidig185929
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK480008
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Terje MidtbøWing OK199655
Agnar RenolenWing OK157222
Helge RustadFreidig173333
Leif RøhjellByåsen IL86406
Øyvind SchjelderupFreidig78223
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091
Dag StenersenNidarøst OK412983
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK203489
Øystein WiggenByåsen IL155923

Åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom BuggeByåsen IL408129
Marit Kvithammer FlakneTydal IL206316
Knut HagenByåsen IL200
Marte Hoff HagenByåsen IL160436
Malva KvithammerWing OK206326
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Mathea Spets StorhovFreidig182074

Annonser

IOF Eventor