Påmeldte deltakere til Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 12

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 12
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 21 mars 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 95 påmeldte deltakere.

Herrer (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Philippe AdamskiKalevan rasti178100
Erik AxelssonHalden SK198850
Magnus CarlstedtSävedalens AIK
Magne DæhliHalden SK201506
Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering177948
Fredrik EliassonHalden SK158089
Mats HaldinHalden SK183672
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Markus HolterHalden SK160885
Jarkko HuovilaHalden SK410995
Espen JakobsenIL Tyrving156843
Emil JönssonIL Tyrving208695
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK61947
Mattias KarlssonHalden SK123585
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Hans Petter MathisenNTNUI180916
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving159517
Torgeir NørbechIL Tyrving192593
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
Jon PedersenHalden SK149108
Matthieu PuechIFK Göteborg209924
Torbjørn SagbergIL Tyrving185842
Tore SandvikHalden SK488240
Øyvind StoksethHalden SK172140
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Frederic TranchandPaimion Rasti
Emil WingstedtHalden SK208496

Damer (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AlexanderssonStora Tuna OK3306016
Nina Asheim BirkelandHalden SK158423
Amélie ChataingKalevan rasti178080
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Astrid FiskumIL Tyrving180302
Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving181104
Siri GrandalIL Tyrving180139
Gina GranstedtHalden SK193887
Sara HagströmFalköpings AIK OK170603
Bodil HelgerudHalden SK158822
Iliana IlievaHalden SK173098
Eva JurenikovaHalden SK184340
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK98031
Marit KahrsHalden SK173408
Tone E LyeIL Tyrving192575
Saara NorrgrannPaimion Rasti
Kamilla OlaussenFredrikstad SK91438
Marie OlaussenFredrikstad SK196727
Hollie OrrHalden SK165165
Helen PalmerHalden SK190327
Heidi StoksethHalden SK197722

Gutter (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Olav Milian Schmitt GranHalden SK181019
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Peter NordbrødenHalden SK184944
Jørgen VisterIndre Østfold OK199492
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

Jenter (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Sigrid Schmitt GranHalden SK488243
Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL197788
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Nora TorgersenHalden SK204761
Ragne WiklundNydalens SK413026

Åpen mellom (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving205395
Lacho IlievHalden SK152519
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Henning MartinsenFredrikstad SK160742
Per OlaussenFredrikstad SK79573
Jussi SilvennoinenKalevan rasti
Kristian VadHalden SK485315
Sigmund VisterIndre Østfold OK144864
Jo WiklundNydalens SK172191

Åpen kort (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Eirik BlågestadIndre Østfold OK156965
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering174994
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Linda FredhMåren OK184147
Ingunn FristadHalden SK181141
Roy GjerdingOK Moss197796
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Elin Cathrine HagenHalden SK176056
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Claus NorstedHalden SK132139
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Irene Felde OlaussenHalden SK130381
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL147380
Geir TorgersenHalden SK204759
Jakob TorgersenHalden SK146368
Berit Sofie WiklundNydalens SK197849
Charlotte WikströmSävedalens AIK

Annonser

IOF Eventor