Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 11

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 11
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 1 mars 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

Herrer (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik AxelssonHalden SK198850
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg152606
Magnus CarlstedtSävedalens AIK
Fredrik EliassonHalden SK158089
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227
Stein H. HagenFossum IF206289
Mats HaldinHalden SK183672
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Markus HolterHalden SK160885
Jarkko HuovilaHalden SK155093
Sami HämälistöTurun Metsänkävijät485692
Espen JakobsenKlubbløs156843
Mattias KarlssonHalden SK
Antonio Martínez PérezHalden SK143260
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Simo MartomaaKalevan rasti413093
Hans Petter MathisenNTNUI180916
Elias T. MølnvikFossum IF157056
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
Fredric PortinHalden SK183491
Matthew SpeakeLillomarka OL204099
Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering204669

Damer (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK181217
Gina GranstedtHalden SK193887
Bodil HelgerudHalden SK158822
Iliana IlievaHalden SK173098
Eva JurenikovaHalden SK184340
Marit KahrsHalden SK173408
Ingrid LundanesEmblem IL154845
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267
Kamilla OlaussenFredrikstad SK91438
Marie OlaussenFredrikstad SK196727
Hollie OrrKlubbløs165165
Helen PalmerHalden SK190327
Laura PortinHalden SK190337
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Jo ShepherdHalden SK85408
Heidi StoksethHalden SK197722
Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK182082

Gutter (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Olav Milian Schmitt GranHalden SK181019
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Peter NordbrødenHalden SK184944

Jenter (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Nora TorgersenHalden SK204761

Åpen mellom (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK80098
Kjetil BjørloHalden SK187303
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Henning MartinsenFredrikstad SK160742
Per OlaussenFredrikstad SK79573
Øyvind StoksethHalden SK172140
Morten TangenMåren OK208419
Kristian VadHalden SK485315

Åpen kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Linda FredhMåren OK184147
Sondre Zahl HagenFossum IF195742
Anne Julsrud HaugenHalden SK158073
Elin KrogstadLillomarka OL148997
Jakob TorgersenHalden SK204760
Charlotte WikströmSävedalens AIK

Annonser

IOF Eventor