Påmeldte deltakere til Marsipanløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Marsipanløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: tirsdag 29 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 79 påmeldte deltakere.

D lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105

H lang (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar BakkenLillehammer OK67428
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering195875
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Eskil FrøislandVang OL208085
Lars GrøndalenHamar OK167018
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Sondre Sande GullordNTNUI407403
Brynjar Larssen BakkenLillehammer OK67421
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Ove MartinsenHauketo IF199744
Stein Arne NegårdVang OL170443
Eirik RavnanOL Toten-Troll480254
Sigurd RavnanOL Toten-Troll128414
Vegard RuttenborgNTNUI
Arno SchneiderOL Toten-Troll215485
Erlend SlokvikNydalens SK181990
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Michael SætvedtGjø-Vard OL62335
Morten TangenMåren OK208419
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Harald ØstbyeElverum OK221167

D mellom (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll67415
Ida EngenRaumar Orientering156922
Linda FredhMåren OK184147
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Hege HeibergHadeland OL187205
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Tiril ReksnesHadeland OL213442
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Anne SørumRingsaker OK89547

H mellom (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Øivind FrøislandVang OL80042
Erik GrøndalenHamar OK96657
Erik HaugenRingsaker OK92332
Jo Randar HolmøyHadeland OL158419
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Lars LienGjø-Vard OL187270
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Kjell Joar RognstadLillehammer OK83163
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Svein SolerødOL Toten-Troll62038
Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll207728
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL203612

D kort (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivor Stensrud AasRaufoss IL Orientering166585
Tove BakkenLillehammer OK83165
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Anne FrøislandVang OL80043
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Guri LarssenLillehammer OK312781
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Maren SogstadGjø-Vard OL191242
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll184109
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111

H kort (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Håvard GjestvangOL Toten-Troll402743
Even LienGjø-Vard OL187269
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Jens Egil RostadOL Toten-Troll136899
Einar SogstadGjø-Vard OL191241
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Espen TorsethGjø-Vard OL191068
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165

Annonser

IOF Eventor