Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NNM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NNM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: lørdag 15 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 147 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Gjermund Klevstad JakobsenAlta OL
Nina Pedersen KleemannAlta OL159938
Nikolaj Leijon PedersenAlta OL
Mia UrsetIL BUL-Tromsø151322
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Helsvig NilsenAlta OL
Ingrid Helsvig NilsenAlta OL
Anna Pedersen KleemannAlta OL160872
Ina-Mari SkoglundAlta OL

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erle FrostAlta OL179911
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL211941
Marie Pedersen KleemannAlta OL160873
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering212483

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL132214
Marit Klevstad JakobsenAlta OL
Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL213025
Ingrid Renna EilertsenKirkenes IF155740
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Matilde BjørkliAlta OL159934
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Tora IndregardIL BUL-Tromsø146558
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Magni Klevstad JakobsenAlta OL154473
Eli KolstadMo OK186199

D 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Guro BrekkanAlta OL159912
Kristine JerijærviSandnes IL (Finnmark)
Renske VroomIL BUL-Tromsø

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HanssenSørreisa OL68109
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø80045

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering204810
Åshild KolstadMo OK182129
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering158532

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete GaskiBardu IL205412
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Essi KangasahoHiidenkiertäjät208239
Hege NornesHarstad OL116437
Mathilde Nordbrøden SkaareIL BUL-Tromsø79234
Anne UrsetIL BUL-Tromsø146555

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø174828
Bente Lill LukassenSandnes IL (Finnmark)483696
Karen PedersenAlta OL
Bente RøkenesAlta OL154382
Anna Heidi SandelinRotsundelv IL98368
Kristin SvendsenHarstad OL156920

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege H. PedersenAlta OL
Nina HeitmannAlta OL
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Eva JerijerviSandnes IL (Finnmark)62423
Kari LofthusIL BUL-Tromsø91044
Sigrid RennaKirkenes IF155739
Trine SæternesSandnes IL (Finnmark)62424

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ranveig EfraimsenStorsteinnes IL166008
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055
Andi WeydahlAlta OL70719

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Marie PedersenBjerkvik IF199529

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liam Løvlund TroyNordreisa IL175165

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL219486
Jonas BjørkliAlta OL129485
Eirik FrostAlta OL154051
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370
Hans UrsetIL BUL-Tromsø170789
Eirik WitteAlta OL

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil FrischknechtAlta OL159943
Gard FrostAlta OL86917
Emil Wilfred JensenAlta OL160876
Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering159308
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL152139
Johannes Helsvig NilsenAlta OL
Even-Johan KaspersenMo OK182130
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering158040
Jakob Solli LindIL BUL-Tromsø192253
Hans Erik SandelinRotsundelv IL97483
Jørgen StrømAlta OL
Mathias WitteAlta OL204694

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering116918
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering200712
Kalle RosenbladHiidenkiertäjät201932

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Ronny MoanSørreisa OL184503
Åsmund Stadshaug NilsenAlta OL

H 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL192276
Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL184417
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering158124
Sondre LorentsenOK Silsand400927
Eirik Renna EilertsenKirkenes IF413013
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012
Nils Martin SandelinRotsundelv IL113269
Marius WitteAlta OL204733

H 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø999999
Kjetil FarethAlta OL
Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø62510
Håvard Krey HansenOK Silsand400907
Stig LøvlundNordreisa IL146281
Eivind ResserKongsberg OL61149
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL215428
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø146556

H 40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK Silsand158074
Fred Inge EilertsenKirkenes IF413050
Rune GladAlta OL
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø80044
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Børge HarveyIL BUL-Tromsø80110
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Roar JørgensenSørreisa OL171138
Arvid Nikolai Leijon PedersenAlta OL82389
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand170530
Lars O. LøsethHarstad OL
Ruben A. PedersenAlta OL
Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa IL168395
Torstein SvendsenHarstad OL156919
Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering191232
Hans-Martin VaengSørreisa OL207807

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BredesenNeverfjord IL206265
Bjørn EllefsæterAlta OL162189
Leif GulbrandsenSørreisa OL205982
Svein Harald HansenOK Silsand312789
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering155831
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Odd Johan JacobsenAlta OL
Tore KolstadMo OK181461
Peter PrydzNeverfjord IL92249
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Lasse SkalleHarstad OL152141
Harald StrandIL BUL-Tromsø91389
Jan Helge StrømSandnes IL (Finnmark)485339
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar KvaalStorsteinnes IL71997
Jan LøvlundNordreisa IL175165
Per OsenVestre Akers SK197509
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering411308

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut EngstadIL BUL-Tromsø146559
Jan Asbjørn EriksenSørreisa OL89726
Richard KringhaugValnesfjord IL158533
Magnus LandstadFreidig483336
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71590
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

Annonser

IOF Eventor