Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Magne Lystads minneløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Magne Lystads minneløp
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: søndag 16 august 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marianne BergersenEidskog OL77387
Asbjørn LandeEidskog OL67771
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL151421
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL151422

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Marissa BergersenEidskog OL84769

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora Briskerud HasselvoldGrue IL145197

D 17-A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine SkyrudFossum IF62179

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida EngenRaumar Orientering156922
Linda EngenRaumar Orientering156923

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril ReksnesHadeland OL
Mette SolbergseterAustmarka IL94915

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marissa Penelope BergersenEidskog OL91240
Liv SimonsenOK Øst206440

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag157042
Grethe BergersenEidskog OL67775
Hege HeibergHadeland OL187205

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Randar HolmøyHadeland OL158419
Mats LindaasElverum OK209963

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute LindaasElverum OK179351
Emil SkytterenGrue IL191270

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue IL191269

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering147633

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Even LindaasElverum OK202094

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre SkytterenGrue IL191271

H 17-A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind LandeEidskog OL176001
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving159517
Yngve VoldenLøten o-lag84104

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inge Brenden SeigerudLunderseter IL151425
Sondre ØstbyeElverum OK89549

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tord Erik SkyrudFossum IF203537

H 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag408242
Svein GodagerLøten o-lag480067
Tore LindaasElverum OK154729
Svein ThorsbergGrue IL89081

H 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL80415
Knut EngenRaumar Orientering156924
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Tor SolbergseterAustmarka IL208625
Jan SveenRaumar Orientering172937
Torgeir VoldenLøten o-lag62644
Ole Hans ØieLøten o-lag180930
Harald ØstbyeElverum OK82107

H 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL216401

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Gunnar BarfloLøten o-lag178162
John FallbakkenOL Vallset/Stange144745
Herleik NylundLøten o-lag159338
Halstein ØdegårdLøten o-lag159337

H 35-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Martin SkytterenGrue IL145194

H 50-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832

Annonser

IOF Eventor