Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Løvspretten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Løvspretten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 16 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 367 påmeldte deltakere.

Råtass (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Mina Bleken RudVang OL213580
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering211699
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Minda IngelsrudøyaEidskog OL483346
Eline Malmo JordheimVang OL
Eskil Malmo JordheimVang OL
Hannah Hveem KrogstiRingsaker OK
Tobias Tronbøl LiumFet OL
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Amund Søndmør MartinsenHamar OK
Eirin Melgalvis BilstadVang OL
Peder Melgalvis BilstadVang OL
Eskil Bergseng RindenLøten o-lag71499
Selma Bergseng RindenLøten o-lag100493
Synne SørliEidskog OL412987

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK186069
Anne FrøislandVang OL213777
Anja HoleFørde IL206017
Guro SchjølbergTynset IF166982

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Kristin LundanesEmblem IL212200
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Trude MarkhusVerdal OK181876
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Berthe TesloHadeland OL413058

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora Briskerud HasselvoldGrue IL145197
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine BerganFet OL180260

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Jorun BækkenOs IL181814
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044
Carina SveenElverum OK1801400

D 17-AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth GråvVang OL190260
Monica HalvorsenVang OL82355
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK80407
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Marianne SveenElverum OK170702
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

D 17-B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cecilie BerganFet OL116845
Berit BergsetIL Veten92121
Irene Kroken BergsetIL Veten117715
Gro EllegaardVang OL84212
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Elisabeth RuudFredrikstad SK79884
Anne Berit RørlienFossum IF126068
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Kjersti Hagberg SolumRond OL71991
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL127276

D 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering132006
Marianne Granum HelsvigKonnerud IL222638
Sonja SnuggerudGjø-Vard OL204717
Eli StensliLøten o-lag60677
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Mona SveenVang OL219221

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Christine Williksen HøilandFossum IF117702
Lise Hveem KrogstiRingsaker OK
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Marit SveenHamar OK175810
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Renate EvensenFlyfemkamp
Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI82166
Ingrid LundanesEmblem IL154845
Wenche RydningFlyfemkamp

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Mari GottebergHamar OK217493
Tone Bleken RudVang OL173480

D 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK179966
Linda FredhMåren OK184147
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Ragnhild JetlundVang OL66658
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Yngvild MalmoVang OL66654
Margrethe NilsenHamar OK221360
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Heidi TronbølFet OL177962
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik157006
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Laila Høiås HerlyngGrue IL68049
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Tove Lundgård PedersenRingsaker OK206360
Gunn Elin RudiHadeland OL413066
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Nina SøndmørHamar OK91387
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Hilde ForbordMalvik IL72257
Mai Helen LingaIL Gular487964
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Jartrud SteinsliØstmarka OK154264
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115

D 55- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Turid GiilRond OL227457
Lena GottfridssonNittedal OL39515
Toril HallanLillomarka OL180923
Bodil HulløenKristiansand OK402926
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Kari OsmoenOs IL181473
Grete Berge OwrenFreidig176244
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag62311

D 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Sirpa LiljaModum OL198084
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Anne SørumRingsaker OK500607
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK155535

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rigmor Lømo AasElverum OK157011
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL187114
Anne-Berit Kyhring KarsetSteinkjer OK139434
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid Margrete ArnesenGrue IL67511
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Katharina Mo BergeFreidig181516
Tea ForbergRond OL69017
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Randi KisteNidarøst OK200386
Odbjørg NordengRudsbygd IL480186
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Inger Johanne RuudHamar OK211446

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lauritz BrunborgNittedal OL160170
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Amund Hagberg SolumRond OL71205
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas IngvaldsenRond OL71974
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Vetle Søndmør MartinsenHamar OK154867
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even BordalRingsaker OK215180
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Vegar HoleFørde IL206016
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Sven Bergset LangvikIL Veten156783
Mats LindaasElverum OK209963
Jørgen SchjølbergTynset IF167087

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander BystrømIndre Østfold OK175878
Gaute LindaasElverum OK179351
Martin ReinemoHamar OK204712

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BerganFet OL180195

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BergsetIL Veten92120
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Herman BrunborgNittedal OL190333
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Asgeir EspelandTynset IF203667
Eskil FrøislandVang OL208085
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Even LindaasVang OL202094
Tore MarkhusVerdal OK211324
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL96747
Fredrik SveenVang OL188458
Jonas VindalWing OK161002

H 17-AK (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Magnus DahlElverum OK98137
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Audun FingarsenElverum OK216838
Ole Grini JohansenIL Tyrving500533
Even HaugOL Vallset/Stange191120
Henning JordheimVang OL78630
Stian LundteppenElverum OK222148
Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag145625
Arne RøsteRingsaker OK222068
Roar SkoglundIL Veten117713
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering411529

H 17-B (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK92332
Knut Even HoleFørde IL211179
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Odd NysæterRingsaker OK134642
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL154047
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Arne SørliEidskog OL176000
John TangenHamar OK130716
Sondre ØstbyeElverum OK89549
Stein Rune ØverbyLøten o-lag87084

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Samuel BraatenOdal OL - Orientering147113
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227458
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Petter MarkhusVerdal OK184584
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108
Per Ivar ReinemoHamar OK204713

H 21- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK194003
Anders HagaRaumar Orientering195480
Amund HoelRaumar Orientering206962
Johan HoelRaumar Orientering202564
Ola KeiseråsIL Leik160506
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Thomas NipenNydalens SK197815
Tore NymarkAskøy OL192524
Trygve Hem OlsenNTNUI159335
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Frank SandbergFlyfemkamp
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Bjørn SævikFlyfemkamp
Morten Tangen FredhMåren OK208419
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK86967
Håvard WedegeFossum IF206479
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom BerganFet OL181103
Geir Jota BjørloHamar OK152618
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Kyrre GranFet OL180192
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK190649
Erik RosenvoldØstmarka OK155529
Pål StenbergVang OL217007
Carl Erik WasbergOppsal Orientering155530

H 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Øyvind EdvardsenRingsaker OK165355
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Bjørn Gaute HerlyngGrue IL68050
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Jan Erik IsaksenNydalens SK63200
Knut JetlundVang OL66651
Hans JevanordFossum IF206276
Asgeir LiumFet OL410821
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Kai SolumRond OL68603
Einar TesloHadeland OL487966

H 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Anders BergsetIL Veten92119
Ivar BergsetIL Veten89792
Stig BratsbergMolde og Omegn IF78906
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Stein MarkhusVerdal OK211651
Jørn MoeFet OL180922
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Per StedjeØstmarka OK152478
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Svein ThorsbergGrue IL222088
Jon VindalWing OK161004
Henning WernøeHamar OK189105
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

H 55- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Roger AndersenHalden SK408454
Frode BergersenHamar OK201926
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL80415
Morten DueMåren OK400286
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Martin GranlyLillomarka OL181270
Morten HulløenKristiansand OK191221
Morten KarlsenMåren OK400006
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Lars Roger LundanesEmblem IL78500
Stein Arne NegårdVang OL170443
Arild NordsveenRingsaker OK216773
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Geir OwrenFreidig215196
Tor StrandRaumar Orientering74968
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Odd Erik JordheimVang OL72525
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Svein LingaIL Gular181793
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL222157
Bård NatvigNittedal OL217340
Olav NipenIL Tyrving197973
Kjell Magne NordviGrue IL89086
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Øystein RuudFredrikstad SK160441
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Øyvind SørlieHadeland OL215505

H 65- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders AasElverum OK157009
Harald BakkeGjø-Vard OL200425
Jarle BusterudElverum OK216774
Willy GrønstadGimle IF192646
Håkon HalvorsenElverum OK500504
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Terje MalmHamar OK206901
Knut MalmoRingsaker OK170285
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Paul SkjakerHadeland OL89582
Knut SkjesetVang OL185959
Bernt TollefsenIL GeoForm89695
Nils Olav VennevikFreidig497403
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK98769

H 70- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Stein Erik EdvardsenElverum OK911222
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Olav HøiåsVang OL188709
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Tore KisteNidarøst OK186019
Tore LangaardOppsal Orientering211556
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Øivind Magne RogndalenHamar OK198837
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving159532
Magne SmelandVang OL157007
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Per VoldVang OL71474
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Willy JohansenRingsaker OK190250
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Roger TorperIndre Østfold OK203224
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arvid HaugOL Vallset/Stange176036
Nils JanssonSkattkärrs SOK
Herleik NylundLøten o-lag159338
Iver RognstadHadeland OL176094
Hans RuudHamar OK202134
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053
Halstein ØdegårdLøten o-lag159337

Annonser

IOF Eventor