Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 15 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 420 påmeldte deltakere.

N-åpen (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Johanne BergLøten o-lag202138
Marie BergerLillehammer OK217679
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering211699
Oda Strandlie EngerGjø-Vard OL188915
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Andreas IngvaldsenRond OL71974
Sindre JøranliTorpa OL
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Iben Nilsen HjemsæterHamar OK224364
Eskil Bergseng RindenLøten o-lag71499
Selma Bergseng RindenLøten o-lag
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Amund Hagberg SolumRond OL71205
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sigve TorsethLillehammer OK
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL154276
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Maja WangNydalens SK224459
Fredrik Funderud WedumLillehammer OK192403

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EggenNydalens SK155921
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK186069
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177763
Anne FrøislandVang OL213777
Anja HoleFørde IL206017
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Guro SchjølbergTynset IF166982
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henriette BergLøten o-lag168471
Emilia DiesenVang OL173254
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tiril Lødeng NilsenOK Moss212418

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Thea FagerhaugRaumar Orientering212927
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Kristin LundanesEmblem IL212200
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Trude MarkhusVerdal OK181876
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Berthe TesloHadeland OL413058

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril elisabeth EggenNydalens SK161011
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering165677
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Jorun BækkenOs IL181814
Elin FløLillomarka OL177513
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Carina SveenElverum OK180140

D 17-B (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Elin BergsengLøten o-lag100493
Irene Kroken BergsetIL Veten117715
Hanna Eide SolstadIL Tyrving221247
Ingvild Strandlie EngerGjø-Vard OL180900
Liv Edle GrønstadGimle IF97399
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Bente HortenVingelen IL203370
Elin LauritsenHamar OK128465
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL127276
Hege WangLillomarka OL158427
Ingrid WangNydalens SK

D 17-C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torhild Svaland AasBirkenes IL203291
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering132006
Laila Eriksen BlomFet OL213174
Marianne Granum HelsvigKonnerud IL222638
Anita HøieRingsaker OK203276
Sonja SnuggerudGjø-Vard OL204717
Maren SogstadGjø-Vard OL191242
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Mona SveenVang OL219221
Celine VistedGjø-Vard OL212563

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro Skari BergerLillehammer OK224227
Åshild Faller RåheimFet OL153842
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Christine Williksen HøilandFossum IF117702
Ingrid LundanesEmblem IL154845
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Marit SveenHamar OK175810

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Renate EvensenFlyfemkamp
Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI82166
Wenche RydningFlyfemkamp

D 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Mari GottebergHamar OK217493
Mari JøranliTorpa OL
Hanne StensletRaumar Orientering213695

D 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetIL Veten92121
Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK179966
Elisabeth holmboe EggenNydalens SK191325
Linda FredhMåren OK184147
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK80407
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Margrethe NilsenHamar OK221360
Mari Norgård PetershagenHamar OK211469
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Kjersti Hagberg SolumRond OL71991
Heidi TronbølFet OL177962
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 45- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik157006
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Laila Høiås HerlyngGrue IL68049
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Tove Lundgård PedersenRingsaker OK206360
Gunn Elin RudiHadeland OL413066
Anne Berit RørlienFossum IF126068
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Marianne SveenElverum OK170702
Kjersti VestengenHamar OK143209
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL413285
Hilde ForbordMalvik IL72257
Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF91302
Hege HeibergHadeland OL187205
Mai Helen LingaIL Gular487964
Marit Sylte LundanesEmblem IL78501
Kjersti NarumOL Vallset/Stange500405
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Mette SolbergseterAustmarka IL138625
Siw SolstadIL Tyrving151339
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Jartrud SteinsliØstmarka OK154264
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL152598
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115

D 55- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL91411
Lena GottfridssonNittedal OL39515
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK79862
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Guri LarssenLillehammer OK312781
Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL201980
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Anne Mette NormannTynset IF80586
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Kjersti RønningHamar OK480289
Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag62311
Undis Irene StrømHamar OK136874
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

D 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Sirpa LiljaModum OL198084
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Anne SørumRingsaker OK500607

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rigmor Lømo AasElverum OK157011
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL187114
Anne-Berit Kyhring KarsetSteinkjer OK139434
Anne Berit MoeRaumar Orientering127304
Berit SaxhaugRaumar Orientering401102
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Katharina Mo BergeFreidig181516
Tea ForbergRond OL69017
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Siri HestadHamar OK195815
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740
Randi KisteNidarøst OK200386
Odbjørg NordengRudsbygd IL480186
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lauritz BrunborgNittedal OL160170
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Asbjørn LandeEidskog OL67771
Even LienGjø-Vard OL187269
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949
Audun TorsethLillehammer OK183848

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Jo Randar HolmøyHadeland OL158419
Ragnar LandeEidskog OL401122
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Anders TaraldsenLillehammer OK192627
Håkon TorsethLillehammer OK183847

H 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051
Markus FinskudRaumar Orientering188981
Tobias Tronbøl LiumFet OL
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270
Håkon WedumLillehammer OK183841

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177762
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Vegar HoleFørde IL206016
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Sven Bergset LangvikIL Veten156783
Mats LindaasElverum OK209963
Jørgen SchjølbergTynset IF167087
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Odin Høie VollumRingsaker OK127191

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander BystrømIndre Østfold OK175878
Gaute LindaasElverum OK179351
Martin ReinemoHamar OK204712

H 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Torjus HønningstadHamar OK211541
Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss212496

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Elias BergsetIL Veten92120
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Herman BrunborgNittedal OL190333
Asgeir EspelandTynset IF203667
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Tore MarkhusVerdal OK211324
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL96747
Jonas VindalWing OK161002

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H 17-B (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Arne AndersenHamar OK124830
Ole Edvard BakkenRingsaker OK411731
Samuel BraatenOdal OL - Orientering147113
Andreas FløLillomarka OL177531
Kai FunderudLillehammer OK80592
Knut Even HoleFørde IL211179
Magne JohansenVang OL203588
Leif JordetVingelen IL203271
Gaute NepstadNTNUI151320
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Jarle RogndokkenFet OL207832
Martin SkytterenOdal OL - Orientering145194
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL154047
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Sondre ØstbyeElverum OK89549
Stein Rune ØverbyLøten o-lag87084

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826
Marius HolmenSnertingdal IF Orientering206245
Anders LindaasElverum OK222287
Gaute SkjelsvikLillehammer OK208713
Børge TaraldsenLillehammer OK212593
Terje TorsethLillehammer OK

H 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL183680
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL180194
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227458
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Petter MarkhusVerdal OK184584
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108
Per Ivar ReinemoHamar OK204713
Sander H. RogndokkenFet OL195911
Jostein TandbergNydalens SK226298

H 21- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL168541
Steinar BakkenLillehammer OK67428
Kenneth BilstadVang OL220950
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering483517
Per Magnus DahlElverum OK98137
Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL145396
Ole Grini JohansenIL Tyrving500533
Snorre HansenByåsen IL208638
Even HaugOL Vallset/Stange191120
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Ola KeiseråsIL Leik160506
Johannes NarumVaregg Fleridrett158400
Trygve Hem OlsenNTNUI159335
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Frank SandbergFlyfemkamp
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Bjørn SævikFlyfemkamp
Morten Tangen FredhMåren OK208419

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ole M. GundersenEidsvoll OL226015
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Eirik EggenNydalens SK161010
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Thomas JørgensenLillehammer OK191312
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Roar SkoglundIL Veten117713
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Anders SollienOL Toten-Troll92154

H 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Øyvind EdvardsenRingsaker OK165355
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK149920
Roar HaugHadeland OL204532
Bjørn Gaute HerlyngGrue IL68050
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Jan Erik IsaksenNydalens SK63200
Hans JevanordFossum IF206276
Eivind LandeEidskog OL500534
Jan LenndinLillehammer OK165093
Tore NymarkAskøy OL192524
Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag145625
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Kai SolumRond OL68603
Einar TesloHadeland OL487966
Dag WangLillomarka OL197505

H 50- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Olav BakkenLillomarka OL68167
Anders BergsetIL Veten92119
Ivar BergsetIL Veten89792
Jon BjørnstadLøten o-lag198807
Stig BratsbergMolde og Omegn IF78906
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Tormod JensenSarpsborg OL145053
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Stein MarkhusVerdal OK211651
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Erlend RåheimOK Øst153843
Frode SjøvoldRøros IL178029
Erik SlettumGjø-Vard OL127103
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Per StedjeØstmarka OK152478
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Svein ThorsbergGrue IL222088
Jon VindalWing OK161004
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005
Trond ØieLøten o-lag98540
Dag ØkernRaumar Orientering217103

H 55- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasBirkenes IL156979
Morten Roger AndersenHalden SK408454
Frode BergersenHamar OK201926
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL80415
Morten DueMåren OK400286
Egil EideIL Tyrving117717
Erik HaugenRingsaker OK92332
Morten KarlsenMåren OK400006
Lars Roger LundanesEmblem IL78500
Ove MartinsenHauketo IF199744
Stein Arne NegårdVang OL170443
Tore NilsenElverum OK215148
Arild NordsveenRingsaker OK216773
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK227611
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Tormod PedersenRingsaker OK165648
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Tor StrandRaumar Orientering74968
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 60- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL193943
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Yngve GottfridssonNittedal OL402029
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Svein LingaIL Gular181793
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL222157
Bård NatvigNittedal OL217340
Kjell Magne NordviGrue IL89086
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Kjell Joar RognstadLillehammer OK83163
Tor SolbergseterAustmarka IL208625
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Jan SveenRaumar Orientering172937
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Øyvind SørlieHadeland OL215505
John TangenHamar OK130716

H 65- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders AasElverum OK157009
Jarle BusterudElverum OK216774
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Willy GrønstadGimle IF192646
Odd GundersenEidsvoll OL500042
Håkon HalvorsenElverum OK500504
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Knut MalmoRingsaker OK170285
Lars SaxhaugRaumar Orientering400893
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Paul SkjakerHadeland OL89582
Helge StorsveenLøten o-lag201838
Nils Olav VennevikFreidig497403
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK98769

H 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Stein Erik EdvardsenElverum OK911222
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Trygve HestadHamar OK191313
Olav HøiåsVang OL188709
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Tore KisteNidarøst OK186019
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving159532
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roger TorperIndre Østfold OK203224
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OK165400
Arvid HaugOL Vallset/Stange176036
Nils JanssonSkattkärrs SOK
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Iver RognstadHadeland OL176094
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053

Annonser

IOF Eventor