Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinsesprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinsesprinten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 14 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 353 påmeldte deltakere.

N-Åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Marie BergerLillehammer OK217679
Karsten EllevoldOdal OL - Orientering147637
Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering147635
Maren Julie FinstadSentrum OK167071
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Eskil Bergseng RindenLøten o-lag71499
Selma Bergseng RindenLøten o-lag100493
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944
Alette SnapaGrue IL202465
Kasper SnapaGrue IL80428
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Sigve TorsethLillehammer OK
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL154276
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Maja WangNydalens SK224459
Fredrik Funderud WedumLillehammer OK192403

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177763
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering217760
Anja HoleFørde IL206017
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Guro SchjølbergTynset IF166982
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag168471
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tiril Lødeng NilsenOK Moss212418

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Kristin LundanesEmblem IL212200
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Trude MarkhusVerdal OK181876
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora Briskerud HasselvoldGrue IL145197

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun BækkenOs IL181814
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Elin FløLillomarka OL177513
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Inga SandvoldTynset IF228436
Carina SveenElverum OK180140
Anna Vangen LunåsmoTynset IF152307

D 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro Skari BergerLillehammer OK224227
Renate EvensenFlyfemkamp
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI82166
Guro KarlsenLillehammer OK177787
Lise Hveem KrogstiRingsaker OK
Ingrid LundanesEmblem IL154845
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Wenche RydningFlyfemkamp
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Marit SveenHamar OK175810
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL127276
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256
Kristin UlvesethVang OL152619

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Laila Eriksen BlomFet OL213174
Maja Seigerud HaugenLunderseter IL193021
Anita HøieRingsaker OK203276
Sonja SnuggerudGjø-Vard OL204717
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Marianne SveenElverum OK170702
Celine VistedGjø-Vard OL212563

D 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK204727
Mari GottebergHamar OK217493
Elianne HanebergVang OL176153
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Ruth-Marie Høilund LerSentrum OK62451
Barbara KaroliSentrum OK39593

D 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetIL Veten92121
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK179966
Linda FredhMåren OK184147
Anne Marit HagenGrue IL80429
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Bente HortenVingelen IL203370
Hanne Marie LiumElverum OK500551
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Mari Norgård PetershagenHamar OK211469
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Heidi TronbølFet OL177962
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 45- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik157006
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Marit B. EithunNittedal OL192163
Hilde GrønengLillehammer OK191311
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Laila Høiås HerlyngGrue IL68049
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF180879
Kjersti VestengenHamar OK143209
Hege WangLillomarka OL158427
Ingrid WangNydalens SK

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL413285
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Hilde ForbordMalvik IL72257
Anne-Guri JevneHamar OK92235
Mai Helen LingaIL Gular487964
Marit Sylte LundanesEmblem IL78501
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Jartrud SteinsliØstmarka OK154264

D 55- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL91411
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK79862
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Guri LarssenLillehammer OK312781
Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL201980
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Grete Berge OwrenFreidig176244
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Kjersti RønningHamar OK480289
Undis Irene StrømHamar OK136874

D 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Liv Edle GrønstadGimle IF97399
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Sirpa LiljaModum OL198084
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Aud Mona RøsteHadeland OL206308
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Anne SørumRingsaker OK500607
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK155535

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL187114
Linda ThuIL Koll411802
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid Margrete ArnesenGrue IL67511
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Katharina Mo BergeFreidig181516
Marith BrekkeHamar OK206359
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vesle Mari PranOdal OL - Orientering146471
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lauritz BrunborgNittedal OL160170
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Even LienGjø-Vard OL187269
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Audun TorsethLillehammer OK183848

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus FinskudRaumar Orientering188981
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Lars LienGjø-Vard OL187270
Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering147114
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Anders TaraldsenLillehammer OK192627
Håkon TorsethLillehammer OK183847

H 11-12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn Elias HanebergVang OL98101
Andreas Holm HermansenVang OL
Eivind JetlundVang OL66658
Tobias Tronbøl LiumFet OL
Adrian Rogstad DørumVang OL
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270
Håkon WedumLillehammer OK183841

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177762
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Sjur Holm GrønengLillehammer OK217875
Vegar HoleFørde IL206016
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Sven Bergset LangvikIL Veten156783
Mats LindaasElverum OK209963
Jørgen SchjølbergTynset IF167087
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Odin Høie VollumRingsaker OK127191

H 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simeon BraatenOdal OL - Orientering147115
Sander BystrømIndre Østfold OK175878
Gaute LindaasElverum OK179351
Martin ReinemoHamar OK204712

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torjus HønningstadHamar OK211541
Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss212496

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Elias BergsetIL Veten92120
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Herman BrunborgNittedal OL190333
Asgeir EspelandTynset IF203667
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Even KarlsenLillehammer OK177780
Jostein KarlsenLillehammer OK191225
Torstein NordgaardOdal OL - Orientering217650
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL96747
Jonas VindalWing OK161002
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H 17- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Samuel BraatenOdal OL - Orientering147113
Per Magnus DahlElverum OK98137
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Martin JullumHalden SK79154
Ola KeiseråsIL Leik160506
Stian LundteppenElverum OK202094
Petter MarkhusVerdal OK184584
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Gaute NepstadNTNUI151320
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108
Trygve Hem OlsenNTNUI159335
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Per Ivar ReinemoHamar OK204713
Frank SandbergFlyfemkamp
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Bjørn SævikFlyfemkamp
Morten Tangen FredhMåren OK208419

H 17-C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai FunderudLillehammer OK80592
Marius HolmenSnertingdal IF Orientering206245
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Anders LindaasElverum OK222287
Gaute SkjelsvikLillehammer OK208713
Pål SnapaGrue IL202350
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Tor SætabergetLunderseter IL193022
John TangenHamar OK130716
Børge TaraldsenLillehammer OK212593
Terje TorsethLillehammer OK
Sondre ØstbyeElverum OK89549

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BeitdokkenLillehammer OK191317
Knut Even HoleFørde IL211179
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Roar SkoglundIL Veten117713
Martin SkytterenOdal OL - Orientering145194
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL154047
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176

H 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Arnt Oluf EideGjø-Vard OL92214
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Trond FrøvollOdal OL - Orientering204721
Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK149920
Bjørn Gaute HerlyngGrue IL68050
Kristian HolmLillehammer OK146389
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Jan Erik IsaksenNydalens SK63200
Knut JetlundVang OL66651
Jan LenndinLillehammer OK165093
Tore NymarkAskøy OL192524
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag145625
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Dag WangLillomarka OL197505

H 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenLillomarka OL68167
Anders BergsetIL Veten92119
Ivar BergsetIL Veten89792
Stig BratsbergMolde og Omegn IF78906
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Tormod JensenSarpsborg OL145053
Leif JordetVingelen IL203271
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Stein MarkhusVerdal OK211651
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Per StedjeØstmarka OK152478
Svein ThorsbergGrue IL222088
Jon VindalWing OK161004
Gløer O WinsvoldSentrum OK488280
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

H 55- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Roger AndersenHalden SK408454
Herman BakkeLøten o-lag202141
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL80415
Morten DueMåren OK400286
Per EngebakkenNord-Østerdal OK412970
Morten KarlsenMåren OK400006
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Lars Roger LundanesEmblem IL78500
Stein Arne NegårdVang OL170443
Arild NordsveenRingsaker OK216773
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK227611
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Geir OwrenFreidig215196
Tormod PedersenRingsaker OK165648
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Tor StrandRaumar Orientering74968
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL193943
Avle Christen BjørnHamar OK189087
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Svein LingaIL Gular181793
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL222157
Bård NatvigNittedal OL217340
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Kjell Joar RognstadLillehammer OK83163
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Øyvind SørlieHadeland OL215505

H 65- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Willy GrønstadGimle IF192646
Håkon HalvorsenElverum OK500504
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Terje MalmHamar OK206901
Knut MalmoRingsaker OK170285
Stein NordviElverum OK211173
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Paul SkjakerHadeland OL89582
Knut SkjesetVang OL185959
Arne TesliIL Koll221484
Nils Olav VennevikFreidig497403
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK98769

H 70- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Trond FeiringHamar OK202135
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Olav HøiåsVang OL188709
Bjørn JakobsenOK Moss198016
Tore KisteNidarøst OK186019
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Øivind Magne RogndalenHamar OK198837
Magne SmelandVang OL157007
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Einar StensbyLøten o-lag402677
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Arne SveenRingsaker OK206196
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Willy JohansenRingsaker OK190250
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OK165400
Nils JanssonSkattkärrs SOK
Iver RognstadHadeland OL176094
Halstein ØdegårdLøten o-lag159337

Annonser

IOF Eventor