Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 21 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 158 påmeldte deltakere.

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Nelly Østerhaug WinterbergGjø-Vard OL225471

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Lerche FodstadGjø-Vard OL137159

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Berthe TesloHadeland OL413058

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL168541
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111

D15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen Johanne ØfstaasOL Toten-Troll197808

D17B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetIL Veten92121
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll184109

D17C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering206244
Berit DalheimLunderseter IL127276
Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL91411
Kjersti GullordGjø-Vard OL175869
Aase RanheimRingsaker OK191209
Sonja SnuggerudGjø-Vard OL204717
Maren SogstadGjø-Vard OL191242
Celine VistedGjø-Vard OL212563

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440

D17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846

D21 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Valborg MadslienLillehammer OK182160

D21AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda EngenRaumar Orientering227714
Linda FredhMåren OK184147
Elisabeth IngvaldsenNydalens SK192184
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903

D35 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Mari JøranliTorpa OL

D45 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone BakkenLillomarka OL413285
Hilde GrønengLillehammer OK191311
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Hege SolerødGjø-Vard OL76108

D45AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida EngenRaumar Orientering228076
Gunn Elin RudiHadeland OL413066
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL152598

D55 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid GiilRond OL227457

D60 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Aud Mona RøsteHadeland OL206308
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D65 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange145892
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D70 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Elin DahlenRingerike OL201694
Tea ForbergRond OL69017
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275

H-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Nordli EriksenGjø-Vard OL212827
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949

H11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL212285
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL154046
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027
Anders TaraldsenLillehammer OK192627

H11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering206486
Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering212817
Markus FinskudRaumar Orientering188981
Erik WallinSnertingdal IF Orientering206245

H13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even BordalRingsaker OK215180
Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering212736
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Jon StrandSnertingdal IF Orientering212745
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923

H13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel EngenRaumar Orientering156925
Olav SveumGjø-Vard OL225502
Henrik Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL

H15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H15-16B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Kasper HoelOL Toten-Troll197798
Jon Magnus SmestadOL Toten-Troll184110

H17B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK92332
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Stein SandakerVang OL216678
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Roar SkoglundIL Veten117713
Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll207728

H17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering91115
Børge TaraldsenLillehammer OK

H17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

H17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442

H21 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL183680

H21AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigmund HansenGjø-Vard OL212132
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Morten Tangen FredhMåren OK208419

H35 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo-Are Nordli EriksenGjø-Vard OL191262
Arne SaxhaugRaumar Orientering
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541

H45 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnt Oluf EideGjø-Vard OL92214
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Einar TesloHadeland OL487966
Svein ThorsbergGrue IL222088

H45AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenLillomarka OL68167
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Peter Lerche RaadalGjø-Vard OL136927
Erik SlettumGjø-Vard OL127103
Espen TorsethGjø-Vard OL191068

H55 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut EngenRaumar Orientering198659
Terje GullordGjø-Vard OL176204
John HofossHadeland OL410825
Bård NatvigNittedal OL217340
Stein Arne NegårdVang OL170443
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Morten SkoglundByåsen IL178050
Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering188990
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Harald ØstbyeElverum OK221167

H65 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeGjø-Vard OL200425
Odd GundersenEidsvoll OL500042
Stein NordviElverum OK211173
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Tor TrøanHadeland OL96183

H70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Trond FeiringHamar OK202135
Olav HøiåsVang OL188709
Helge RevhaugRingerike OL214964
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Jon TyldumRudsbygd IL191358

H75 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod DahlenRingerike OL211376
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver RognstadHadeland OL176094

N-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL217847
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Linus BekkelundGjø-Vard OL217883
Selma BekkelundGjø-Vard OL217713
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering149615
Helene Sønsteby BrekkenGjø-Vard OL217777
Erland Nordli EriksenGjø-Vard OL
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Sofie TaraldsenLillehammer OK212592
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL154276
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL

Annonser

IOF Eventor