Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Night Hawk Lillomarka 2016

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Night Hawk Lillomarka 2016
Arrangørorganisasjoner: IL Tyrving / Lillomarka OL / Natthauken IL
Dato: fredag 12 august 2016 - lørdag 13 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 205 påmeldte lag.

Night Hawk Men (75)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Magnus Mellbye Larsen
2Axel Hoveid
3Eivind Øfsthus Gravir
4Vegard Gulbrandsen
5Eivind Øfsthus Gravir
6Axel Hoveid
7Magnus Mellbye Larsen
8Vegard Gulbrandsen
Bækkelagets SK 1
1Anders Storbraten
2Raphael Ferrand
3Rune Olsen
4Daniel Marston
5Vetle Christiansen
6Simen Smestad
7Kristian Ruud
8Rune Olsen
Bø OL 1
1Lars Steinar Hefre
2Steinar Lande
3Eivind Romberg Kvaale
4Dag Steinar Ragvin
5Eivind Romberg Kvaale
6Sigve Botnen
7Steinar Kvaale
8Dag Steinar Ragvin
coolfr 1
1Quentin Mertenat
2Jonas Wicky
3David Bürge
4Antoine Vullioud
5Simon Marti
6Quentin Mertenat
7Jonas Wicky
8Robin Beglinger
coolfr 2
1Olivier Meyer
2Cyrill Aebischer
3Yannis Güdel
4Florian Bochud
5Sarawut Atsattru
6Hanspeter Zürrer
7Dominic Studer
8Mathias Blaise
D-Kader Hessen 1
1Hendrik Holzhauer
2Cedric Guthier
3Frido von Uckro
4Niklas Holzhauer
5Paula Mühlstein
6Cedric Guthier
7Hendrik Holzhauer
8Lukas Schumann
Eiker OL 1
1Axel Berlin
2Oscar Berlin
3Vegard Myklemyr
4Kenneth Sandvold
5Vegard Myklemyr
6Kenneth Sandvold
7Oscar Berlin
8Axel Berlin
Fossum IF 1
1Oskar Størmer
2Einar Melsom
3Sindre Sandven
4Borger Melsom
5Tim Robertson
6Einar Melsom
7Sindre Sandven
8Emil Ahlbäck
Fossum IF 2
1Tarjei Holo
2Leif Størmer
3Martin Borge Heir
4Erling Hjermstad
5Oscar Hæstad Bjørnstad
6Øyvind Hjermstad
7Tarjei Holo
8Styrk Hundseid Kamsvåg
Fredrikstad SK 1
1Herman Ryen Martinsen
2Christian Riddervold Kahrs
3Håvard Lucasen
4Hans Petter Mathisen
5Audun Bjerkreim Nilsen
6Hans Petter Mathisen
7Håvard Lucasen
8Mattias Karlsson
Fredrikstad SK 2
1Dyre Martin Gulbrandsen
2Espen Danevad
3Henrik Ottesen
4Kjell Arild Karlsen
5Thomas Lie
6Henrik Ottesen
7Håvard Berget
8Kristian Dalby
Fredrikstad SK 3
1Magne Sæther
2Pål Angvoll
3Laurence Johnson
4Matthew Fellbaum
5Laurence Johnson
6Matthew Fellbaum
7Arnfinn Moe
8Jan Edvin Blomkvist
Frol IL 1
1Jo Forseth Indgaard
2Paul Sirum
3Martin Vister
4Ulf Forseth Indgaard
5Ulf Forseth Indgaard
6Paul Sirum
7Jo Forseth Indgaard
8Martin Vister
Gjø-Vard OL 1
1Are Strandlie
2Øyvind Lien
3Peder Fossheim Asplin
4Elling Fossheim Asplin
5Øyvind Lien
6Elling Fossheim Asplin
7Hege Solerød
8Peder Fossheim Asplin
Göteborg Majorna OK 1
1Joakim Eliasson
2Anders Hedberg
3Christian Tingström
4Johan Runesson
5Johan Böni
6Christian Tingström
7Mikael Eliasson
8Johan Runesson
Halden SK 1
1Håkon Raadal Bjørlo
2Jarkko Huovila
3Vegard Jarvis Westergård
4Eirik Kamstrup Hovind
5Markus Holter
6Emil Wingstedt
7Andreas Rüedlinger
8Thomas Natvig Årstad
Halden SK 2
1Morten Jarvis Westergård
2Mats Nordbrøden
3Espen Nordbrøden Fiskum
4Anders Felde Olaussen
5Knut Aasheim
6Jon Pedersen
7Peter Nordbrøden
8Karl Fremstad
Halden SK 3
1Jon Pedersen
2Trygve Kristoffer Løvli
3Will Rigg
4Gene Beveridge
5Niels Christian Hellerud
6Olav Milian Schmitt Gran
7Christian Schive
8Espen Nordbrøden Fiskum
Halden SK 4
1Niels Christian Hellerud
2Peter Nordbrøden
3Olav Milian Schmitt Gran
4Erlend Brendstuen
5Will Rigg
6Alexander Skaug Ytterbøl
7Håkon Raadal Bjørlo
8Magnus Nordbrøden
Hamok 1
1Toon Melis
2Miel Deferme
3Klaas Mellebeek
4Frederik Meynen
5Lies Deferme
6Toon Melis
7Miel Deferme
8Klaas Mellebeek
Heming Orientering 1
1Bjørn Anders Flågen
2Harald Astrup Arnesen
3Ulrik Astrup Arnesen
4Kasper Fosser
5Harald Astrup Arnesen
6Ulrik Astrup Arnesen
7Bjørn Anders Flågen
8Kasper Fosser
Heming Orientering 2
1Karl Even Rygh
2Anders Puntervold Hammer
3Niklas Norman
4Johan Svedberg
5Anders Puntervold Hammer
6Skage Grønneberg
7Jacob Dybwad
8Niklas Norman
IK Hakarpspojkarna 1
1Martin Djerf
2Gustaf Sparrevik
3Markus Hederskog
4Joakim Hederskog
5Anton Hansson
6Gustaf Sparrevik
7Eric Hansson
8Filip Ossiansson
Ikaalisten Nouseva-Voima 1
1Karppinen Aleksi
2Ville Parkkinen
3Vesa Taanila
4Savolainen Eetu
5Karppinen Aleksi
6Ville Parkkinen
7Olli-Markus Taivainen
8Mikko Knuuttila
IL BUL-Tromsø / Mellembygd OL / Oslostudentenes IK 2
1Jonatan Graversen
2Siri Eidnes
3Axel Juell Theisen
4Jan-Hugo Hanssen
5Jonatan Graversen
6Axel Juell Theisen
7Siri Eidnes
8Jan-Hugo Hanssen
IL Tyrving 1
1Espen Jakobsen
2Duncan Coombs
3Anders Tiltnes
4Torgeir Nørbech
5Vegard Brun Saga
6Jim Øystein Nybråten
7Wojciech Kowalski
8Bjørn Ekeberg
Indre Østfold OK 1
1Asle Sagli Gudim
2Claes-Tommy Herland
3Sigmund Vister
4Bjørn Erik Glomsrud
5Sigvart Eugen Bergland
6Haakon Johannesen
7Vegar Skinne
8Eirik Blågestad
Indre Østfold OK 2
1Sture Ottesen
2Sindre Valsgård
3Fredrik Larsen
4Øyvind Thømt
5Tore Sandem
6Rune S. Nielsen
7Jørn Tveten
8Sture Ottesen
Kils OK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kongsberg OL 1
1Tord Strand
2Trygve Heggedal
3Damien Renard
4Mathias Drage
5Tord Strand
6Trygve Heggedal
7Mathias Drage
8Damien Renard
Konnerud IL 1
1Joar Gjerdahl
2Jonas Sommerstad Juveli
3Jørgen Baklid
4Audun Heimdal
5Håvard Landro Svingheim
6Joar Gjerdahl
7Jørgen Baklid
8Audun Heimdal
Kristiansand OK 1
1Dag Blandkjenn
2Gaute Friestad
3Sebastian Daland
4Ståle Gjelsten
5Dag Blandkjenn
6Morten Jørgensen
7Gaute Friestad
8Luis Nogueira de la Muela
Kristiansand OK 2
1John Runde
2Thorbjørn Værp
3Vetle Elias Lynnebakken
4Johannes Bakke Aashamar
5Vetle Elias Lynnebakken
6John Runde
7Thorbjørn Værp
8Johannes Bakke Aashamar
Larvik OK 1
1Peder Rauan
2Per Olav Gulbrandsen
3Jens Didrik Berg
4Tobias Kristensen
5Tom Kristensen
6Ole Edvard Hjortland
7Ingrid Undstad
8Ole Petter Aasrum
Leksands OK 1
1Patrick Zbinden
2Erik Björklund
3Johan Söderlund
4Simon Jakob
5Patrick Zbinden
6Ulf Magnusson
7Johan Enges
8Johan Söderlund
Lillomarka OL 1
1Eirik Høst Fossgard
2Christian Grønvold
3Elias Skjolden Sørensen
4Jens Johan Brekke
5Christian Grønvold
6Eirik Høst Fossgard
7Jens Johan Brekke
8Elias Skjolden Sørensen
Løten o-lag / Hamar OK / Ringsaker OK 1
1Anine Lome
2Ove Antvord Haugereid
3Marius Øie
4Marius Wikstrøm
5Ove Antvord Haugereid
6Anine Lome
7Marius Wikstrøm
8Marius Øie
Långhundra IF 1
1Samuel Hedlund
2Anton Sundgren
3Simon Jakobsson
4Fredrik Wigertz
5Samuel Hedlund
6Fredrik Wigertz
7Robin Pousette
8Anton Sundgren
Modum OL 1
1David Løver
2Arno Grønhovd
3Karsten Alexander Kopland
4Erik Trøen
5Maren Kopland
6Ann Elisabeth Gunnulfsen
7Severin Berglia
8Erik Trøen
NTNUI 1
1Dag Lofthus
2Vegard Ruttenborg
3Simen Aamodt
4Rasmus Rørholt Theisen
5Per Melander Often
6Magne Jutulstad
7Vegard Ruttenborg
8Vegard Blomseth Johnsen
NTNUI 2
1Anders Bjergaard
2Simen Eid Nielsen
3Sverre Turter Sandvold
4Torkil Eide Solstad
5Jørgen Madslien
6Erik Gustafsson
7Sverre Turter Sandvold
8Simen Eid Nielsen
NTNUI 3
1Jakob Kalvig Skogan
2Håvard Myhre
3Harald Kalager
4Thorstein Wang
5Håvard Myhre
6Harald Kalager
7Jakob Kalvig Skogan
8Henrik Upsal
Nydalens SK 1
1Håvard Haga
2Anders Vister
3Øystein Sørensen
4Anders Nordberg
5Eirik Langedal Breivik
6Anders Vister
7Øystein Sørensen
8Håvard Haga
Nydalens SK 2
1Elias Jonsson
2Térence Risse
3Per Øyvind Stene
4Sindre Rønning
5Térence Risse
6Sindre Rønning
7Per Øyvind Stene
8Sverre Waaler Kaas
Nydalens SK 3
1Mikal Brastad Larsen
2Martin Hoset
3Jørgen Wulfsberg
4Markus Glad
5Jostein Tandberg
6Sondre Sande Gullord
7Mikal Brastad Larsen
8KyongSa Ri
Nydalens SK 4
1Even Angell-Petersen
2Knut Landstad
3Christian Vogelsang
4Jostein Andersen
5Magne Omestad
6Lars Eid Nielsen
7Elisabeth Ingvaldsen
8Pål Haavengen
Ok Kåre / Rehns BK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Ok Kåre 2
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Moss 1
1Thomas Tubbehaugen
2Johanne Bratland Tjernshaugen
3Henning Bratland Carlsen
4Øyvind Løken
5Erik Rytter Jakobsen
6Thomas Tubbehaugen
7Christopher Schive
8Hallvard Koren
OK Ravinen 1
1Jacob Lindstam
2
3Emil Granqvist
4Kalle Bergman
5
6Jacob Lindstam
7Emil Granqvist
8Kalle Bergman
OK Rodhen 1
1Simon Andersson
2Magnus Björk
3Martin Jansson
4Henrik Jonsson
5Emil Grehn
6Torbjörn Jacobsson
7Martin Jansson
8Henrik Jonsson
OK Tisaren 1
1Jonatan Aronsson
2Niklas Gustafsson
3Gustav Hindér
4Oskar Andrén
5Sebastian Agerhäll
6Oscar Andersson
7Oskar Andrén
8Gustav Hindér
ol norska 1
1Joey Hadorn
2Simon Dubach
3Florian Schneider
4Jonas Egger
5Joey Hadorn
6Michael Dubach
7Simon Dubach
8Florian Schneider
OL NWK ZH/SH 1
1Andrin Gründler
2Andrin Bieri
3Florian Attinger
4Sebastian Baumann
5Christian Schellenberg
6Andrin Gründler
7Florian Attinger
8Mattia Gründler
OL NWK ZH/SH 2
1Reto Egger
2Andrin Wey
3Max Böni
4Jonas Gründler
5Jonas Wepfer
6Andrin Wey
7Reto Egger
8Nick Gebert
OL NWK ZH/SH 3
1Sven Rüegg
2Michael Felder
3Christian Schellenberg
4Lukas Meier
5Timo Tantanini
6Michael Felder
7Andrin Bieri
8Lukas Schubnell
OLG Regensburg 1
1Klemens Janischowsky
2Fabian Janischowsky
3Lukas Janischowsky
4Daniel Janischowsky
5Klemens Janischowsky
6Daniel Janischowsky
7Fabian Janischowsky
8Lukas Janischowsky
Oppsal Orientering 1
1Thor Mella
2Bent Erik Skaug
3Ola Marius Pedersen
4Sigve Vågsnes
5Ludvig Rødnes
6Espen Wigaard
7Are Wigaard
8Erik Persson
Oppsal Orientering 2
1
2
3
4
5
6
7
8
Oslostudentenes IK / IL GeoForm / Kuopion Suunnistajat / Nydalens SK 5
1Guttorm L Egge
2Aapo Aaltio
3Mikael Olausson
4Thomas Nipen
5Francisco Velázquez
6Harald Iwe
7Guttorm L Egge
8Mikael Olausson
Pihkaniskat 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Porsgrunn OL 1
1Kjell Westin
2Hans Christian Meen
3
4
5
6
7
8
Raumar Orientering 1
1Pål Kogstad Næss
2Per Østreng
3Øystein Rapp
4Ståle Sønsterudbråten
5Per Østreng
6Øystein Rapp
7Pål Kogstad Næss
8Ståle Sønsterudbråten
Røyken OL 1
1Leif Erik Havnen
2Jon Erik Kvarme
3Eirik Holth Johannessen
4Knut Sveinung Holth Rekaa
5Peter Carlsen
6Kjetil Kjernsmo
7Jon Erik Kvarme
8Knut Sveinung Holth Rekaa
Sturla, IF 1
1Tibor Vári
2Anders Gustafsson
3Ole Jørgen Bogen Arenth
4Sturla Frydenlund
5Bernhard Bryhn
6Geir Holm Gundersen
7Ole Jørgen Bogen Arenth
8Sturla Frydenlund
Sävedalens AIK 1
1Johan Wikström
2Sergey Fedatsenka
3Marcus Millegård
4Andrey Salin
5Andrey Salin
6Jonas Palm
7Sergey Fedatsenka
8Marcus Millegård
Södertälje-Nykvarn Orientering 1
1Johan Ek-Larsson
2Rickard Ohlsson
3Ivar Lundanes
4Kent Ohlsson
5Jan Brunner
6Ivar Lundanes
7Jakob Enmark
8Ralph Street
TGV Horn 1
1Martin Schwarz
2Steffen Hartmann
3Jakob Schach
4Tapio Haarlaa
5Steffen Hartmann
6Martin Schwarz
7Jakob Schach
8Tapio Haarlaa
Trol 1
1Jeremy Genar
2Desmond Franssen
3Benjamin Anciaux
4Ken Peeters
5Sverre Buytaert
6Desmond Franssen
7Simon Krekels
8Winston Franssen
Turun Metsänkävijät 1
1Endijs Titomers
2Erik Thorsson
3Martins Sirmais
4Janis Kums
5Endijs Titomers
6Martins Sirmais
7Janis Kums
8Yannick Michiels
Varegg Fleridrett 1
1Vyacheslav Mukhidinov
2Oskar Røen
3Petter Marki Erichsen
4Alan Cherry
5Petter Marki Erichsen
6Oskar Røen
7Vyacheslav Mukhidinov
8Alan Cherry
Ärla IF 1
1Emil Andersson
2Viktor Silvemark
3Robbin Kantarp
4Petter Eriksson
5Robbin Kantarp
6Viktor Silvemark
7Petter Eriksson
8Emil Andersson
Ärla IF 2
1Halvor Eid Nielsen
2Patrik Lind
3Simon Hedlund
4Oscar Vångell
5Patrik Lind
6Kalle Larsson
7Oscar Vångell
8Simon Hedlund
Østmarka OK 1
1Magnus Ramberg
2Rune Teigland
3Helge Bakkehøi
4Trond Kortner
5Hans Kristian Stubban Hygen
6Terje Linløkken
7Inge Ramberg
8Knut Edvard Helland
Ås-NMBU Orientering 1
1Ivar Maalen
2Per Henning Bjerva
3Linus Olhans
4Jo Inge Fjellstad
5Endre Aaen
6Robert Banfi
7Gunnar Tenge
8Linus Olhans

Night Hawk Women (38)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Synne Strand
2Hilda Øfsthus
3Tilla Farnes Hennum
4Ellen Aure Skogedal
5Tilla Farnes Hennum
6Margrethe Wisløff
Byåsen IL 1
1Ragnhild Eide
2Emma Arnesen
3Ingeborg Eide
4Ragnhild Eide
5Emma Arnesen
6Ingeborg Eide
Bækkelagets SK 1
1Lene Godager Kaas
2Marthe Gløersen
3Lone Brochmann
4Lene Godager Kaas
5Kine Gulliksen
6Nikoline Ekeberg Schjerve
coolfr 1
1Flavia Lehmann
2Céline Guilland
3Nicole Kopp
4Loriane Schafer
5Flavia Lehmann
6Nicole Kopp
Eiker OL 1
1Thea Dyrkorn
2Nina Jeanette Tollehaug
3Ane Dyrkorn
4Ane Dyrkorn
5Anne Marthe Peveri
6Thea Dyrkorn
Fossum IF 1
1Maria Brodin
2Victoria Hæstad Bjørnstad
3Ragnhild Hjermstad
4Maria Brodin
5Ragnhild Hjermstad
6Victoria Hæstad Bjørnstad
Fredrikstad SK 1
1Mia Mathisen Bekhus
2Marie Olaussen
3Emma Johansson
4Marit Kahrs
5Emma Johansson
6Heidi Østlid Bagstevold
Fredrikstad SK 2
1Kristin Ottesen
2Rikke Blakkestad Ingesen
3Linda Solberg
4Gitte Bromander
5Sigrid Saur Modahl
6Silje Moe
Frol IL 1
1Gøril Rønning Sund
2Maren Grande
3Eirin Svanøe-Hafstad
4Maren Grande
5Gøril Rønning Sund
6Eirin Svanøe-Hafstad
Halden SK 1
1Bodil Helgerud
2Hanna Fiskum Nordbrøden
3Kine Hallan Steiwer
4Helen Palmer
5Lizzie Ingham
6Hollie Orr
Halden SK 2
1Hedda Raadal Bjørlo
2Idun Kristine Felde Olaussen
3Nina Asheim Birkeland
4Karoline Aune
5Marianne Dæhli
6Delphine Poirot
IK Hakarpspojkarna / Eiker OL / Göteborg Majorna OK 2
1Amanda Leo
2Kristine Berglia
3Anna Forsberg
4Amanda Leo
5Kristine Berglia
6Anna Forsberg
IL Tyrving 1
1Ida Tiltnes
2Cassie Trewin
3Mari Jevne Arnesen
4Anniken Helland-Hansen
5Oda J Sikkeland
6Weronika Cych
Kongsberg OL 1
1Eline Drage
2Aurora Moholth
3Åsne Skram Trømborg
4Åsne Skram Trømborg
5Siri Moholth
6Aurora Moholth
Kongsberg OL 2
1Idunn Haavengen
2Kristiane Rogstad
3Siri Moholth
4Kathinka Rogstad
5Kristiane Rogstad
6Idunn Haavengen
Konnerud IL 1
1Maiken Økern Hågård
2Therese Haare
3Anette Juveli
4Maiken Økern Hågård
5Isa Heggedal
6Jessica Orr
Kristiansand OK 1
1Linn Carina Daland
2
3
4
5
6
Leksands OK 1
1
2
3
4
5
6
Lillomarka OL 1
1Karoline Sønsterudbråten
2Ingvild C. Fleisje
3Charlotte Watson
4Ellen Marie Ariansen
5Emma Eithun Paulsen
6Charlotte Watson
Løten o-lag 1
1Emilie Westli Andersen
2Evine Westli Andersen
3Sofie Johansson
4Evine Westli Andersen
5Sofie Johansson
6Emilie Westli Andersen
NTNUI 1
1Maren Jansson Haverstad
2Linn Hokholt
3Sigrid Alexandersen
4Sigrid Alexandersen
5Linn Hokholt
6Audhild Bakken Rognstad
NTNUI 2
1Ingvild Maalen-Johansen
2Live Bredholt Jørgensen
3Kristine Fjeldbo
4Kristin Antonsen
5Kristine Fjeldbo
6Solveig Blandkjenn
NTNUI 3
1Karoline Dahl Fosby
2Marie Styrvold
3Ingeborg Ellegaard Melby
4Mai Elin B. Watson
5Karoline Dahl Fosby
6Maja Fjellstad Knutsen
Nydalens SK 1
1Ragne Wiklund
2Anine Ahlsand
3Malin Sørensen
4Malin Sørensen
5Anine Ahlsand
6Anne M Hausken Nordberg
Nydalens SK 2
1Karen Bjergaard
2Marit Wenseth Kure
3Nicole Ragvin
4Anne Johanne Lind Nørbech
5Dana B. Stene
6Marion Huber
Nydalens SK 3
1
2
3
4
5
6
Ok Kåre 1
1
2
3
4
5
6
Ok Kåre 2
1
2
3
4
5
6
OK Moss 1
1
2
3
4
5
6
OL NWK ZH/SH 1
1Sara Würmli
2Siana Senn
3Paula Gross
4Ursula Forrer
5Marion Aebi
6Lea Widmer
OL NWK ZH/SH 2
1Mirjam Pfister
2Annick Meister
3Joana Wälti
4Hanna Wey
5Katja Brütsch
6Flurina Bieri
Oppsal Orientering / Asker Skiklubb / Bækkelagets SK / OK Moss 2
1Ane Sofie Krogh
2Karoline Andersen
3Anniken Eriksrud Karlsen
4Ane Sofie Krogh
5Arnhild Krogh
6Johanne Bratland Tjernshaugen
Oslostudentenes IK 1
1Belinda Jørandli Rudsengen
2Alexandra Devik
3Audrun Utskarpen
4Belinda Jørandli Rudsengen
5Audrun Utskarpen
6Hanne Maria Vister
Porsgrunn OL 1
1Emilie Westin
2Eli Marie Wiig
3Hilde Vassend
4Sara Mathisen
5Emilie Westin
6Kjersti Adéla Westin
Sandefjord OK 1
1Signe Bredholt Jørgensen
2Maria Prestbøen
3Ella Arentz Hagen
4Maria Prestbøen
5Signe Bredholt Jørgensen
6Ella Arentz Hagen
Varegg Fleridrett 1
1Kristiane Elise Ottesen
2Ida Lehmann
3Kårhild Husby Nordstad
4Ingrid Vrålstad Løvås
5Ida Lehmann
6Kårhild Husby Nordstad
Vegårshei IL / Falkenbergs OK 1
1Karine Vestøl
2Synnøve Bråten
3Matilda Martinsson
4Matilda Martinsson
5Julie Nærestad
6Synnøve Bråten
Ärla IF 1
1Lisa Andersson
2Lovisa Onsbring
3Julia Davidsson
4Lovisa Onsbring
5Julia Davidsson
6Lisa Andersson

Night Hawk Girls (32)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Ina Martini
2Lotte Jauhojärvi Markussen
3Ina Martini
4Lotte Jauhojärvi Markussen
Eiker OL 1
1Solveig Moen Letmolie
2Christine Hoen
3Solveig Moen Letmolie
4Christine Hoen
Fossum IF 1
1Ingrid G. Kvålsgard
2Åsne Naadland Holo
3Ingrid G. Kvålsgard
4Åsne Naadland Holo
Fossum IF 2
1Ingrid Hasaas
2Tonje Rognerud Bøe
3Ingrid Hasaas
4Pernille Katla
Fredrikstad SK 1
1Amalie Løkkeberg
2Emma Danevad
3Ida-Synnøve Kristiansen
4Emma Danevad
Gjø-Vard OL 1
1Kristine Kravdal
2Kristine Haanes Strandlie
3Kristine Kravdal
4Kristine Haanes Strandlie
Heming Orientering 1
1Maya Jones Arnesen
2Live Østvold
3Maya Jones Arnesen
4Live Østvold
Heming Orientering 2
1Hanna Eckhardt Andersen
2Ida Marie Flågen
3Ida Marie Flågen
4Ella Berstad
IL Tyrving 1
1Maren Norderud
2Mina Jørgensen
3Mina Jørgensen
4Maren Norderud
IL Tyrving 2
1Emma Meyer Larsson
2Julie Meinicke
3Julie Meinicke
4Emma Meyer Larsson
IL Tyrving 3
1Stella Holmboe
2Ingrid Lund Hovden
3Ingrid Lund Hovden
4Stella Holmboe
IL Tyrving 4
1Vida Helland-Hansen
2Eileen Bjanes
3Kajsa Meyer Larsson
4Vida Helland-Hansen
Kongsberg OL 1
1Helene Eger
2Marlin Haavengen
3Helene Eger
4Marlin Haavengen
Kongsberg OL 2
1Tale Strand
2Kjersti Tønnessen Bergstøl
3Tale Strand
4Kjersti Tønnessen Bergstøl
Kongsberg OL 3
1Ingvild Langeggen
2Åsne Haavengen
3Ingvild Langeggen
4Åsne Haavengen
Kongsberg OL 4
1Sarah Wøllo
2Kathinka Rogstad
3Karoline Torø
4Sarah Wøllo
Konnerud IL 1
1Andrea Ranvik
2Jenny Baklid
3Andrea Ranvik
4Jenny Baklid
Konnerud IL 2
1Anniken Ranvik
2Mari Landro Svingheim
3Anniken Ranvik
4Mari Landro Svingheim
Konnerud IL 3
1Annette Bjørnås Krogstie
2Amanda Skyttersæter Saugerud
3Annette Bjørnås Krogstie
4Amanda Skyttersæter Saugerud
Konnerud IL 4
1Tonje-Malin Rhrich
2
3Tonje-Malin Rhrich
4
Lillomarka OL 1
1Maria Rørvik Haver
2Oda Marie Colquhoun
3Oda Marie Colquhoun
4Maria Rørvik Haver
Lillomarka OL 2
1Ingrid Blindheim
2Netta Bar-Nathan
3Ingrid Blindheim
4Netta Bar-Nathan
Nydalens SK 1
1Marte Madslien Bakken
2Elise Wærp Hauge
3Elise Wærp Hauge
4Frida Solsrud
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø
2Selma Kristiansen
3Karoline Bjørnerød
4Aurora Gjølsjø
OL NWK ZH/SH 1
1Lea Widmer
2Katja Brütsch
3Annick Meister
4Siana Senn
OL NWK ZH/SH 2
1Sunita Früh
2Hanna Wey
3Sara van Oordt
4Ledna Oettli
Porsgrunn OL 1
1Anna Meen
2Hanne Vassend
3Anna Meen
4Hanne Vassend
Raumar Orientering 1
1Hanne Eide Rapp
2Kristine Eide Rapp
3Hanne Eide Rapp
4Kristine Eide Rapp
Raumar Orientering 2
1Pernille Sønsterudbråten
2Hedda Skatvedt
3Pernille Sønsterudbråten
4Hedda Skatvedt
Røyken OL 1
1Silje Carlsen
2Vera Gano Mønnich
3Vera Gano Mønnich
4Ingeborg Kvarme
Østmarka OK 1
1Anna Cecilie Linløkken
2Ingrid Marie Stubban Hygen
3Ingrid Marie Stubban Hygen
4Anna Cecilie Linløkken
Østmarka OK 2
1Alexandra Linløkken
2Janna Sofie Tellesbø
3Janna Sofie Tellesbø
4Alexandra Linløkken

Night Hawk Boys (47)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Henrik Fredriksen Aas
2Sander Arntzen
3Henrik Fredriksen Aas
4Sander Arntzen
Asker Skiklubb 2
1Simen Aure Skogedal
2Frikk Alvaro Embergsrud
3Simen Aure Skogedal
4Frikk Alvaro Embergsrud
coolfr 1
1Jonas Soldini
2Nils Manuel Gut
3Jérémie Wichoud
4Jonas Soldini
Fossum IF 1
1Sivert Sande Kverme
2Peter Gisholt
3Sivert Sande Kverme
4Peter Gisholt
Fossum IF 2
1Erlend Børli
2Mikkel Katla
3Erlend Børli
4Mikkel Katla
Fossum IF 3
1Sindre Vie Strisland
2Eirik Vie Strisland
3Sindre Vie Strisland
4Eirik Vie Strisland
Fossum IF 4
1Kathinka Zahl Hagen
2Oliver Nilsen
3Kathinka Zahl Hagen
4Oliver Nilsen
Fossum IF 5
1Odin Fismen
2Børge Nilsen Berg
3Børge Nilsen Berg
4
Fossum IF 6
1Marius Bakke
2Vebjørn Blom-Hagen
3Marius Bakke
4Vebjørn Blom-Hagen
Fossum IF 7
1Gustav Andresen Skotte
2Sondre Zahl Hagen
3Gustav Andresen Skotte
4Sondre Zahl Hagen
Fredrikstad SK 1
1Sondre Ottesen
2Bendik Eliassen
3Sondre Ottesen
4Bendik Eliassen
Fredrikstad SK 2
1Kristoffer B. Helminsen
2Magne Sæther
3Kristoffer B. Helminsen
4Magne Sæther
Fredrikstad SK 3
1Runar Saur Modahl
2Eirik Imrik
3Runar Saur Modahl
4Eirik Imrik
Fredrikstad SK 4
1Isak Juel Fagermoen
2Oliver Hagaseth Mydske
3Isak Juel Fagermoen
4Oliver Hagaseth Mydske
Fredrikstad SK 5
1Thomas Blomkvist
2Sivert Poppe
3Thomas Blomkvist
4Sivert Poppe
Gjø-Vard OL 1
1Annar Erlien Solerød
2Anna Emilie Torseth
3Anna Emilie Torseth
4Annar Erlien Solerød
Gjø-Vard OL 2
1Lars Lien
2Sune Raknes Sogstad
3Lars Lien
4Sune Raknes Sogstad
Heming Orientering 1
1Petter Astrup Arnesen
2Henrik Reusch
3Henrik Reusch
4Petter Astrup Arnesen
Heming Orientering 2
1Magnus Eide-Fredriksen
2August Syrdal Øen
3Magnus Eide-Fredriksen
4August Syrdal Øen
Heming Orientering 3
1Ferdinand Fremming
2Kristian Østermann
3Ferdinand Fremming
4Kristian Østermann
IL BUL-Tromsø / Bardu IL 1
1Anna Jacobsen-Gaski
2Idunn Strand
3Jacob Meldgaard
4Ane-Marte Borg Hanssen
IL Koll 1
1Balder Gammelli-Messel
2Christian Fredrik Borg
3Balder Gammelli-Messel
4Christian Fredrik Borg
IL Tyrving 1
1Ådne Skjærstein
2Torjus Ullern
3Ådne Skjærstein
4Oliver Wallin Higgins
Kongsberg OL 1
1Johan Eger
2Atle Nikolai Wøllo
3Johan Eger
4Atle Nikolai Wøllo
Konnerud IL 1
1Sindre Lysaker Norbom
2Aslak Heimdal
3Sindre Lysaker Norbom
4Aslak Heimdal
Konnerud IL 2
1Nicolai Harvik
2Nikolai Nordhaug
3Nicolai Harvik
4Nikolai Nordhaug
Kristiansand OK 1
1David Runde
2Marius Aurebekk
3David Runde
4Marius Aurebekk
Kristiansand OK 2
1Jonas Myhre
2Odd-Anton Hermansen
3Trygve Børte Nomeland
4Brage Takle
Larvik OK 1
1Henrik Kaupang Lye
2Iver Ringheim
3Ida Sofie Hjortland
4Iver Ringheim
Lillomarka OL / Nittedal OL 1
1Kristian Markhus Brekke
2Herman Brunborg
3Kristian Markhus Brekke
4Herman Brunborg
Lillomarka OL / Nittedal OL 2
1Mathias Pedersen Vold
2Arthur Brunborg
3Mathias Pedersen Vold
4Arthur Brunborg
Nydalens SK 1
1Audun Bergan
2Kornelius Kriszat-Løvfald
3Audun Bergan
4Kornelius Kriszat-Løvfald
Nydalens SK 2
1Ole Jakob Frankrig
2Isak Jonsson
3Ole Jakob Frankrig
4Isak Jonsson
Nydalens SK 3
1Rolf Andreas Berg
2Tobias Espedal
3Elias Stubberud
4Anders Håvard Larsen
Odal OL - Orientering 1
1Henrik Åserud Sørensen
2Sondre Skytteren
3Henrik Åserud Sørensen
4Sondre Skytteren
OK Moss 1
1Alfred Bjørnerød
2Christopher Ladim
3Alfred Bjørnerød
4Christopher Ladim
OK Moss 2
1Sondre Ladim
2Tor Erling Gjølsjø
3Sondre Ladim
4Tor Erling Gjølsjø
OL NWK ZH/SH 1
1Corino Wyder
2Lorenz Köhle
3Lorenz Köhle
4Corino Wyder
OL NWK ZH/SH 2
1Timo Tantanini
2Jonas Wepfer
3Sunita Früh
4Yannic Wild
OL Toten-Troll 1
1Håvard Gjestvang
2Jakob Mo
3Sigurd Kvamme
4Jakob Mo
Porsgrunn OL 1
1Tobias Mathisen
2Rasmus Mathisen
3Tobias Mathisen
4Rasmus Mathisen
Raumar Orientering 1
1Øistein Fagerli Næss
2Even Nygaard Østreng
3Øistein Fagerli Næss
4Even Nygaard Østreng
Raumar Orientering 2
1Gaute Fosstveit
2Christoffer Sletten
3Gaute Fosstveit
4Christoffer Sletten
Røyken OL 1
1Simen Kolbergsrud
2Daniel Nystuen
3Simen Kolbergsrud
4Daniel Nystuen
Vang OL 1
1Even Lindaas
2Njaal Ellegaard Melby
3Even Lindaas
4Njaal Ellegaard Melby
Vang OL 2
1Ole Johan Bråten
2Fredrik Sveen
3Ole Johan Bråten
4Fredrik Sveen
Østmarka OK 1
1Tor Magnus Grøstad
2Andreas Ramberg
3Andreas Ramberg
4Tor Magnus Grøstad

Night Hawk Veteran Men (11)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Gjermund Gravir
2Tommy Jauhojärvi
3Jan Richard Eriksen
4Jostein F. Tellnes
5Bjørn Martini
6Trond Rønneberg
7Arne Fossheim
8Kim Farnes Hansen
Fossum IF 1
1Arild Andresen
2Morten Heir
3Øystein Holo
4Harald Bakke
5Nils Hæstad
6Kjetil Steen
7Erling Katla
8Morten Fismen
Fossum IF 2
1Morten Rannem
2Hans Jevanord
3Torbjørn Blom-hagen
4Charles Halaas
5Anders Grevstad
6Lars Hjermstad
7Olav Hasaas
8Stein H. Hagen
Halden SK 1
1Kjetil Bjørlo
2Magnus Nordbrøden
3Andreas Johansson
4Øyvind Helgerud
5Bjørn Brække
6Marius Bjugan
7Øyvind Helgerud
8Øyvind Stokseth
Heming Orientering 1
1Kimme Arnesen
2Christian Reusch
3Knut Erling Øen
4Nils Petter Fremming
5Christian Reusch
6Nils Petter Fremming
7Knut Erling Øen
8Kimme Arnesen
IL Koll 1
1Trude Fixdal
2Peder Natvig
3Erik Paulsrud
4Bo Engdahl
5Harald Aulie
6Jan Tore Ludvigsen
7Fridulv Sagberg
8Odd Arne Lian
Kongsberg OL 1
1Bjørn Victor Larsen
2Kolbjørn Kasin
3Atle Wøllo
4Per Øivind Eger
5Roger Andre Vanebo
6Atle Wøllo
7Arild Finstad
8Svein-Olav Torø
Nydalens SK 1
1Torstein Hole
2Per Sandberg
3Terje Wiig Mathisen
4Einar Lunøe
5Bjørn Hauge
6Torstein Hole
7Sindre Langaas
8Jon Iver Bakken
OK Moss 1
1Kjetil Karlsen
2Hallvard Koren
3Tore Bjørnerød
4Øystein Olsen
5Kjetil Karlsen
6Tore Granheim
7Tore Bjørnerød
8Øystein Olsen
Pälkäneen Luja-Lukko 1
1Seppo Hakala
2Pentti Järvinen
3Hannu Kortetjärvi
4Pekka Jokinen
5Pekka Jokinen
6Seppo Hakala
7Pentti Järvinen
8Hannu Kortetjärvi
Team Stray 1
1
2
3
4
5
6
7
8

Night Hawk Veteran Women (2)

NavnLagoppstilling
Halden SK 1
1Hanne Lerche Raadal
2
3Heidi Stokseth
4Anja Wingstedt
5Hanne Lerche Raadal
6Ingrid Kronborg Bronebakk
Nydalens SK 1
1Maria Jonsson
2Synnøve Lyssand Sandberg
3Berit Sofie Wiklund
4Elisabeth holmboe Eggen
5Anja Berge Gjellestad
6Kari Madslien

Annonser

IOF Eventor