Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: søndag 8 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte lag.

NM-DHHD (56)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Tilla Farnes Hennum
2Vegard Gulbrandsen
3Per Wiréhn
4Synne Strand
Asker Skiklubb 2
1Margrethe Wisløff
2Axel Hoveid
3Eivind Øfsthus Gravir
4Nora Synnøve Woxholth
Askøy OL 1
1Tonje Aasheim Nymark
2Andreas Grønbech
3Gunhild Forland
4Toril Aasheim Nymark
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Nora Marie Wedege Irgens
2Martha Kalvig Skogan
3Torkel Irgens
4
Byåsen IL 1
1Ragnhild Eide
2Øyvind Wiggen
3Terje Maroni
4Ingeborg Eide
Byåsen IL 2
1Emma Arnesen
2Hans Aleksander Østhagen
3Haakon Arnesen
4Ingvild, Ytterhus Utengen
Bækkelagets SK 1
1Lone Brochmann
2Carl Godager Kaas
3Øystein Kvaal Østerbø
4Nikoline Ekeberg Schjerve
Bækkelagets SK 2
1Kine Gulliksen
2Mathias Nipen
3Felix Breitschädel
4Marthe Gløersen
Eiker OL 1
1Ane Dyrkorn
2Kristine Berglia
3Vegard Myklemyr
4Thea Dyrkorn
Fana IL 1
1Julie Roll Tørnqvist
2Bjørn Hølleland
3Anders Daltveit
4Hanne Daltveit
Fossum IF 1
1Victoria Hæstad Bjørnstad
2Emil Ahlbäck
3Tim Robertson
4Sigrid Alexandersen
Fossum IF 2
1Tonje Vassend
2Borger Melsom
3Oskar Størmer
4Guro Vassend
Fossum IF 3
1Ragnhild Hjermstad
2Einar Melsom
3Erling Hjermstad
4Kristin Helland-Hansen
Fredrikstad SK 1
1Emma Johansson
2Hans Petter Mathisen
3Mattias Karlsson
4Heidi Østlid Bagstevold
Fredrikstad SK 2
1Mia Mathisen Bekhus
2Herman Ryen Martinsen
3Torben Christian Wendler
4Rikke Blakkestad Ingesen
Freidig 1
1Frida Sæther
2Håvard Sandstad Eidsmo
3Sindre Johannessen
4Karen Oline Kolstad
Freidig 2
1Malin Sandstad
2Mattis Holt
3Kjetil Mølnvik
4Vera Melkild
Freidig 3
1Åshild Kolstad
2Mathias Hermstad
3Adrian Opheim
4Marie Bakken Sørensen
Frol IL 1
1Eirin Svanøe-Hafstad
2Ulf Forseth Indgaard
3Carl Petter Lyngen
4Maren Grande
Frol IL 2
1Sara Profors
2Stian Sundsvik
3Oscar Lyngen
4Kari Svingheim
Ganddal IL 1
1Trine Bolstad Scheie
2Per Ivar Stokland
3Alf Johan Walgermo Lima
4Torill Brekken
Gneist, IL 1
1Mariell Arntzen
2Andreas G. Polden
3Magne Knudsen
4Ina Hopland Skage
Halden SK 1
1Kine Hallan Steiwer
2Emil Wingstedt
3Andreas Rüedlinger
4Hollie Orr
Halden SK 2
1Jo Shepherd
2Vegard Jarvis Westergård
3Karl Fremstad
4Hanna Fiskum Nordbrøden
Halden SK 3
1Helen Palmer
2Håkon Raadal Bjørlo
3Morten Jarvis Westergård
4Nina Asheim Birkeland
Halden SK 4
1Idun Kristine Felde Olaussen
2Alex Carcas
3Anders Felde Olaussen
4Karoline Aune
Haugesund IL Orientering 1
1Kristina Voll
2Johannes Djupesland
3Jostein Baustad
4Ingvild Paulsen Vie
Heming Orientering 1
1Martine Engebretsen
2Ulrik Astrup Arnesen
3Kasper Fosser
4Sofie Skyttersæter Iversen
Heming Orientering 2
1Marianne Reusch
2Bjørn Anders Flågen
3Anders Flågen
4Ann Elin Flågen
IL Gular 1
1Hedvig Kjellevold Malde
2Rune Nygaard
3Ross Juvik
4Marian Kjellevold
Kongsberg OL 1
1Ingjerd Myhre
2Tord Strand
3Håkon Lund
4Aurora Moholth
Kongsberg OL 2
1Eline Drage
2Siri Moholth
3Rikke Hjelseth Larsen
4Idunn Haavengen
Konnerud IL 1
1Thea Sildnes Baklid
2Jørgen Baklid
3Audun Heimdal
4Maiken Økern Hågård
Kristiansand OK 1
1Ida Aurebekk
2Vegard Danielsen
3Johannes Bakke Aashamar
4Andrea Drangsholt
Larvik OK 1
1Runa Fremstad
2Tobias Kristensen
3Lars Fremstad
4Martine Topstad
Lillomarka OL 1
1Karoline Sønsterudbråten
2Matthew Speake
3Gaute Hallan Steiwer
4Andrine Benjaminsen
Lillomarka OL 2
1Siri Kollerud
2Nicholas Oskarsson
3Steinar Kollerud
4Ingvild C. Fleisje
Lillomarka OL 3
1Ingvild Wang
2Joar Oldernes
3Emma Eithun Paulsen
4Ellen Marie Ariansen
Løten o-lag / Lillehammer OK 1
1Emilie Westli Andersen
2Marius Øie
3Hilde Grøneng
4Evine Westli Andersen
NTNUI 1
1Linn Hokholt
2Simen Aamodt
3Sindre Østgulen Deisz
4Kristine Fjellanger
NTNUI 2
1Anna Ulvensøen
2Jonas Klausen Espedal
3Bjørn Lundanes
4Audhild Bakken Rognstad
NTNUI 3
1Mai Elin B. Watson
2Per Melander Often
3Håkon Fruseth Christiansen
4Marte Hoff Hagen
NTNUI 4
1Marta Ulvensøen
2Eivind Schjelderup Skarpsno
3Gunhild Rogne Halland
4Johanne Rakner
Nydalens SK 1
1Siri Ulvestad
2Anders Vister
3Bojan Blumenstein
4Anne M Hausken Nordberg
Nydalens SK 2
1Marion Huber
2Sverre Waaler Kaas
3Håvard Haga
4Anine Ahlsand
Nydalens SK 3
1Ingvil Ahlsand
2Lukas Liland
3Henrik Eijsink
4Anine Hallén
OL Trollelg 1
1Line Sølberg
2Trond Einar Moen Pedersli
3Ove Baardsgaard
4Malin Opøien
OL Tønsberg og omegn 1
1Sandra B. Robertsen
2Mathias Gløersen
3Øystein Fruseth Christiansen
4Jannicke Ødegård
Porsgrunn OL 1
1Camilla L. Rosenvold
2Håkon Kornmo
3Thore Kornmo
4Emilie Westin
Raumar Orientering 1
1Mathilde Sønsterudbråten
2Anders Haga
3Andreas Sedin
4Tiril Emilie Ruud Bråten
Sandefjord OK 1
1Ella Arentz Hagen
2Hallvard Arntzen Foss
3Signe Bredholt Jørgensen
4Maria Prestbøen
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Hannah Malmei
2Jon Duncan
3Vegard Peikli
4Marie Line Furland
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Marthe Svihus
2Morten Aamodt
3Lars Hole Mikalsen
4Sunniva Omdal
Sturla, IF 1
1Kornelia Lønning Brurberg
2Nils Inge Brurberg
3kari Jussie Lønning
4Kristin Sæthre Sørensen
Varegg Fleridrett 1
1Kristin Löfgren Johansen
2Håkon Jarvis Westergård
3Per Harald Löfgren Johansen
4Kårhild Husby Nordstad
Varegg Fleridrett 2
1Constance Storvestre
2Markus Kjærner-Semb
3Simen Jevne Arnesen
4Olena Strugalova

Annonser

IOF Eventor