Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM Sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM Sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 7 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 297 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136
Karoline AuneHalden SK3708542
Ida AurebekkTorridal IL62682
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950
Guro Skari BergerLillehammer OK3455169
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss
Ingrid BredalenLillomarka OL3395050
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF11123
Hanne DaltveitFana IL
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK3732294
Andrea DrangsholtKristiansand OK3621232
Ane DyrkornEiker OL3684875
Thea DyrkornEiker OL3681244
Ragnhild EideByåsen IL3206786
Martine EngebretsenHeming Orientering3501079
Åshild Faller RåheimFet OL3571981
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)
Ane Holm GrønengLillehammer OK3646379
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629
Ella Arentz HagenSandefjord OK981890
Anine HallénNydalens SK3482809
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3777695
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187
Ida LehmannVaregg Fleridrett195756
Anine LomeHamar OK3560125
Agnes Irene LongfjeldModum OL3593340
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462
Vera MelkildFreidig3781788
Aurora MoholthKongsberg OL3707833
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208
Pernille OpheimFreidig3297686
Malin OpøienOL Trollelg3710548
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077
Maria PrestbøenSandefjord OK
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK3574878
Malin SandstadFreidig3505393
Constance StorvestreVaregg Fleridrett
Synne StrandAsker Skiklubb3739596
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)
Line SølbergOL Trollelg3389038
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering3780897
Marie Bakken SørensenFreidig3293768
Julie Roll TørnqvistFana IL3589587
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering
Kristina VollHaugesund IL Orientering
Emilie WestinPorsgrunn OL3671922
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb

D 19-20 E (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687
Emma ArnesenByåsen IL3662723
Nina Asheim BirkelandHalden SK3623782
Ingeborg EideByåsen IL3207420
Maren GrandeFrol IL3649910
Kristin Helland-HansenIL Tyrving3542941
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Julie HjortlandLarvik OK3656196
Marte Hoff HagenNTNUI3588902
Åshild KolstadFreidig3619947
Ingrid LundanesEmblem IL3594934
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb3701190
Siri MoholthKongsberg OL3656477
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering3725454
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering3778727
Frida SætherFreidig3626041
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL3189545
Tonje VassendFossum IF3587961
Ingvild WangLillomarka OL3391810
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378

D 21-E (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF3598521
Marianne AndersenKristiansand OK3666849
Mariell ArntzenGneist, IL3495504
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK3597515
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3326493
Kristine BergliaEiker OL3597481
Trine BolstadGanddal IL
Lone BrochmannBækkelagets SK3617727
Eline DrageKongsberg OL3084340
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK3624772
Kristine FjellangerNTNUI
Gunhild ForlandAskøy OL
Runa FremstadLarvik OK3598265
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980
Gunhild Rogne HallandNTNUI3622560
Linn HokholtNTNUI3597572
Marion HuberNydalens SK3772480
Emma JohanssonFredrikstad SK3620721
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL
Siri KollerudLillomarka OL3598661
Karen Oline KolstadFreidig3598497
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett
Ingjerd MyhreKongsberg OL3094398
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3781416
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK3597739
Helen PalmerHalden SK3624731
Stefani PopovaHadeland OL3011889
Sara ProforsFrol IL3623857
Johanne RaknerNTNUI
Audhild Bakken RognstadNTNUI3676889
Jo ShepherdHalden SK3775889
Kine Hallan SteiwerHalden SK3620606
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364
Anna UlvensøenNTNUI3045911
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Siri UlvestadNydalens SK3699345
Mai Elin B. WatsonNTNUI92682
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn

H 17-18E (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL3463429
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
August Asheim BirkelandHalden SK3574563
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Johannes BordalRingsaker OK3514825
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Erlend BrendstuenHalden SK
Alex CarcasHalden SK
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3668597
Sebastian DalandKristiansand OK3624137
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459
Håkon GrandeVerdal OK3335734
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135
Andreas GrønbechAskøy OL
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3502952
Anders HagaRaumar Orientering3498391
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Anders HaugskottOL Trollelg3730041
Martin Borge HeirFossum IF3393634
Mathias HermstadFreidig
Erling HjermstadFossum IF3779964
Øyvind HjermstadFossum IF3389533
Tarjei HoloFossum IF3388733
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK3632411
Elias JonssonNydalens SK3561495
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817
Even-Johan KaspersenMo OK3553773
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Håkon KornmoPorsgrunn OL
Tobias KristensenLarvik OK3597416
Knut KyrkjebøTIF Viking192908
Lukas LilandNydalens SK3572799
Håkon LundKongsberg OL3396256
Sam LunøeNydalens SK3488467
Petter Vangen LunåsmoTynset IF3510088
Oscar LyngenFrol IL3584232
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK3578127
Emil LøwengreenFredrikstad SK
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843
Einar MelsomFossum IF3499365
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Kjetil MølnvikFreidig3645074
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF3501350
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Ole Jakob OlsrødStokke IL
Adrian OpheimFreidig3223336
Marius PyttenKristiansand OK3624624
Sander H. RogndokkenFet OL3476496
Andreas SedinRaumar Orientering3778610
Martin Andresen SkotteFossum IF3564838
Per Ivar StoklandGanddal IL
Oskar Spets StorhovFreidig3574282
Tord StrandKongsberg OL3712049
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL3497542
Håkon Østraat SævareidHalden SK3693967
Jostein TandbergNydalens SK3695624
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Mathias VindalFreidig3590288
Jørgen VisterHalden SK3597895
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK3386745

H 19-20E (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454
Knut AasheimOppsal Orientering3620705
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI3443496
Henrik EijsinkNydalens SK3603875
Karl FremstadHalden SK3598547
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg3507001
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Audun HeimdalKonnerud IL3390408
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967
Herman Aarstrand KirsteSkien OK3588423
Steinar KollerudLillomarka OL3598885
Ole KostølKristiansand OK3624079
Olai Stensland LillevoldFossum IF3588829
Aksel MadslienNydalens SK3714870
Elias T. MølnvikFossum IF3655750
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679
Peter NordbrødenHalden SK3671427
Torkel ReinhartsenKristiansand OK3626215
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628
Oskar StørmerFossum IF3599305
Stian SundsvikFrol IL3691508
Håvard WedegeFossum IF3661774
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK3589272
Øyvind WiggenByåsen IL3560604

H 21-E (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI3589595
Emil AhlbäckFossum IF3781127
Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett
Ove BaardsgaardOL Trollelg3624715
Eirik BjørkevollOdda OL
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL3610722
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Simen BordalFossum IF3226909
Felix BreitschädelBækkelagets SK
Trygve BuanesTIF Viking
Alan CherryVaregg Fleridrett
Vegard DanielsenKristiansand OK3621273
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)
Tomas EidsmoFreidig3581154
Jonas Klausen EspedalNTNUI
Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett3148673
Erlend GjestemoenBergens TF72549
Håvard HagaNydalens SK3782182
Mattis HoltFreidig3597143
Bjørn HøllelandFana IL
Andreas HøyeFredrikstad SK3621257
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873
Sindre JohannessenFreidig3693868
Carl Godager KaasBækkelagets SK3780640
Sverre Waaler KaasNydalens SK3772571
Mattias KarlssonFredrikstad SK3620762
Thore KornmoPorsgrunn OL
Bjørn LundanesNTNUI3097318
Carl Petter LyngenFrol IL3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett
Lok Hin MaVaregg Fleridrett115437
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986
Borger MelsomFossum IF3701208
Mathias NipenIL Tyrving
Anders NordbergNydalens SK3352697
Rune NygaardIL Gular
Per Melander OftenNTNUI3027265
Anders Felde OlaussenHalden SK3599248
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg3598539
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)
Andreas G. PoldenGneist, IL3494812
Tim RobertsonFossum IF
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb
Andreas RüedlingerHalden SK3620341
Oskar RøenVaregg Fleridrett
Sindre SandvenFossum IF3588159
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Paul SirumFrol IL3598240
Stian SolheimFana IL
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL3781291
Morten Bjerga SundliGanddal IL
Anders VisterNydalens SK3597804
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL3687704
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Torben Christian WendlerFredrikstad SK3352408
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3593415
Morten Jarvis WestergårdHalden SK3588761
Emil WingstedtHalden SK3693660
Per WiréhnAsker Skiklubb3614880
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK3777877
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL
Thomas ÅsheimStorsteinnes IL

Annonser

IOF Eventor