Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nordnorsk mesterskap sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nordnorsk mesterskap sprint
Arrangørorganisasjon: Nordreisa IL
Dato: fredag 15 august 2014

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 156 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EngelsenIL BUL-Tromsø192502
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø127170
Magnus MolundIL Tyrving
Sara MolundIL Tyrving204768
Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø
Mia UrsetIL BUL-Tromsø
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erle FrostAlta OL179911
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø127171
Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL171136
Marie Pedersen KleemannAlta OL
Lise MarcussenSørreisa OL38266

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathilde Christine EriksenNordreisa IL8309
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL132208
Hanne MarcussenSørreisa OL145403

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie BråthenSørreisa OL
Tora IndregardIL BUL-Tromsø146557
Anna Elise R. JaatunNordreisa IL
Magni Klevstad JakobsenAlta OL154473
Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL171137
Ellinor Agersborg MoanSørreisa OL184504
Ingrid Renna EilertsenKirkenes IF155740
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie BråthenSørreisa OL
Diana ErmilovaKarelia142032
Ida HallenNordreisa IL175176
Alexandra RusakovaKarelia151324
Amalie Triumf VangNordreisa IL

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atalie PedersenBjerkvik IF153860

D 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie AsprustenSandefjord OK143172
Guro BrekkanAlta OL1559912
Siri EidnesHarstad OL147252
Margrete GaskiBardu IL205412
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø174828
Anna TregubovaKarelia142125
Anne UrsetIL BUL-Tromsø146555

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helle J. FrischknechtAlta OL159939
Hilde HanssenSørreisa OL68109
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø80045
Bodil Brun MarcussenSørreisa OL181808
Sissel MolundNordreisa IL62397
Eli Charlotte NordmoMellembygd OL116981
Kristin SvendsenHarstad OL156920
Marthe Lise ThomasjordIL BUL-Tromsø
Inger Anne WitteAlta OL

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi GunnbergSørreisa OL129411
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Sigrid RennaKirkenes IF155739

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri LøkseSørreisa OL145399
Anne-Marie PedersenBjerkvik IF124781

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellinor NordmoMellembygd OL

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik FrostAlta OL154051
Denis KalganovKarelia
Konstantin LyapinKarelia
Liam Løvlund TroyNordreisa IL175165
William Brekkan RasmussenAlta OL
Henry SkjønsfjellNordreisa IL
Eirik WitteAlta OL

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL150949
Eskil FrischknechtAlta OL159943
Gard FrostAlta OL86917
Maksim KhankoKarelia
Daniil KrutcKarelia165973
Jon MarcussenSørreisa OL181807
Maksim MartynovKarelia147897
Daniil SharashovKarelia142148
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370
Artemiy TverdovskiyKarelia142025
Hans UrsetIL BUL-Tromsø170789

H 13-14 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniil AlexandrovKarelia142124
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Dmitriy BrednevKarelia
Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL152139
Trym EngelsenIL BUL-Tromsø192503
Hermann FiksenAlta OL
Daniil FilkinKarelia
Sverre HauanNordreisa IL3409836
Vsevolod KashtanovKarelia
Gleb KataevKarelia142035
Eduard KhankoKarelia135789
Alexey KuzmichevKarelia
Jakob Solli LindIL BUL-Tromsø192253
Preben NystuNordreisa IL
Hans Erik SandelinRotsundelv IL97483
Vegard StangnesOK Silsand95814
Andrey VarlamovKarelia142129

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian AndreassenRotsundelv IL
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Håkon DyrstadNordreisa IL146395
Stanislav GrishankovKarelia142150
Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL180700
Erling StangnesOK Silsand95816
Rodion SukharevKarelia
Timo TinusKarelia42949
Mathias WitteAlta OL204694

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL192276
Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering176221
Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL184417
Simen Solli LindIL BUL-Tromsø181763
Sondre LorentsenOK Silsand400927
Alexander TuchinKarelia147920
Marius WitteAlta OL204733

H 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oleg AndreevKarelia
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø
Pål Halvor BjerkliNordreisa IL132807
Xoel ChamorroIL BUL-Tromsø
Kjetil FarethAlta OL
Thomas FrostAlta OL153937
Øyvind Blomseth HelgesenSørreisa OL168657
Andreas Gunnberg JohansenSørreisa OL181809
Knut Øyvind JohansenBardu IL154904
Runar JohansenIL BUL-Tromsø127038
Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø62510
Håvard Krey HansenOK Silsand400907
Morten LindMo OK198051
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø79056
Kjetil MolundIL Tyrving71545
Bendik MyrvangBjerkvik IF153857
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø146554
Andreas Foss WestgaardAlta OL159909

H 40- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø
Ola BratlieIL BUL-Tromsø203561
Fred Inge EilertsenKirkenes IF92503
Ola EngelsenIL BUL-Tromsø153844
Martin FrischknechtAlta OL159913
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø127256
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Børge HarveyIL BUL-Tromsø80110
Roar JørgensenSørreisa OL171138
Odd-Runar Dahl KåvenAlta OL192685
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand170530
Dag MarcussenSørreisa OL181571
Ronny MoanSørreisa OL184503
Helge OlsenRotsundelv IL
Helge Chr. PedersenAlta OL82390
Torstein SvendsenHarstad OL156919
Hans-Martin VaengSørreisa OL154458
Owe WitteAlta OL

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Harald HansenOK Silsand312789
Bengt HaugenIL BUL-Tromsø151325
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering155831
Arild IngdalMellembygd OL113274
Arvid JohansenSørreisa OL129412
Stein J JohansenIL BUL-Tromsø86929
Jan-Hugo JohnsenBjerkvik IF62507
Andrey KulbachkoKarelia156660
Per OsenVestre Akers SK197509
Peter PrydzNeverfjord IL92249
Lasse SkalleHarstad OL152141
Harald StrandIL BUL-Tromsø91389
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar KvaalStorsteinnes IL71997
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering160717
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut EngstadIL BUL-Tromsø146559

Annonser

IOF Eventor