Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norwegian Spring - Vårstafetten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårstafetten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 106 påmeldte lag.

D13-16 (39)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Ingrid Tandberg Ryan201535
2Anna Øfsthus Gravir142796
3Lotte Jauhojärvi Markussen226296
Asker Skiklubb 2
1Ina Martini196973
2Petra Hoveid207587
3Thea Charlotte Hansen207005
Eiker OL 1
1Christine Hoen192291
2Oda Isnes Tyse192560
3Solveig Moen Letmolie211356
Fet OL 1
1Ragnhild Mathea Helmersen201888
2Andrea H. Rogndokken202998
3Kaja Vikerhaug213432
Fossum IF 1
1
2
3
Fossum IF 2
1
2
3
Fossum IF 3
1
2
3
Fredrikstad SK 1
1Kaisa Antonsen212709
2Ida-Synnøve Kristiansen158434
3Alexandra Angvoll212317
Gjø-Vard OL / Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Kristine Haanes Strandlie500063
2Hedda Sofie Irgens204662
3Kristine Kravdal201989
Hadeland OL 1
1Ingeborg Rognstad155546
2Astrid Rognstad160699
3Berthe Teslo413058
Halden SK 1
1Marieluise Schmitt Gran212683
2Lisa Jenssen184540
3Hedda Raadal Bjørlo182000
Halden SK 2
1Hedda Slang-Sundsetvik1819980
2Sofie Bergstrøm226424
3Elisabeth Brække212406
Heming Orientering 1
1Maya Jones Arnesen171152
2Ida Marie Flågen196903
3Hanna Eckhardt Andersen187228
Heming Orientering 2
1Ella Berstad157141
2Idunn Cecilie Rolfsen151314
3Eline Bryne165323
IL Tyrving 1
1Maren Norderud217479
2Tuva Nesheim Flatebakken211344
3Solveig Eline Berg203507
IL Tyrving 2
1Mina Jørgensen200361
2Ingrid Lund Hovden157037
3Iris Holst181925
Indre Østfold OK 1
1Maren Sofie Gulliksen179378
2Elida Sagli Gudim187069
3Ida Aabogen Haugaard203483
Kongsberg OL 1
1Helene Eger215112
2Kjersti Tønnessen Bergstøl500244
3Marlin Haavengen206386
Kongsberg OL 2
1Ingvild Langeggen192879
2Mathilde Sæter Flesseberg210112
3Åsne Haavengen202045
Kongsberg OL 3
1Andrea Vanebo208586
2Sarah Wøllo159005
3Kathinka Rogstad210056
Kongsberg OL 4
1Tale Strand158096
2Mari Øverby217555
3Konstanse Moholth184520
Konnerud IL 1
1Mari Landro Svingheim173015
2Anniken Ranvik154061
3Jenny Baklid214922
Konnerud IL 2
1Andrea Ranvik154062
2Annette Bjørnås Krogstie212321
3Amanda Skyttersæter Saugerud198019
Konnerud IL 3
1Thea Land202977
2Tonje-Malin Rhrich211625
3Anni Saarela225931
Konnerud IL 4
1Mille Vasshaug Jægtvik212335
2Nora Småge Hilsen212632
3Hedda Spangberg212664
Kristiansand OK / Oddersjaa SSK 2
1Sigrid Ekeland211180
2Marte Lynne213672
3Tuva Hepburn184670
Kristiansand OK 1
1Christiane Ruud Bøckman221130
2Inga Vestøl Stødle186309
3Silje Kregnes221435
Lillomarka OL 1
1
2
3
Nydalens SK 1
1Oda Scheele224243
2Pia Young Vik224455
3Ragne Wiklund197849
Nydalens SK 2
1Marie Liland153847
2Frida Bakken Ulseth186887
3Ada Wulfsberg154535
Nydalens SK 3
1Karianne Olsvik Dengerud186995
2Ea Lunøe157156
3Marte Madslien Bakken194709
OK Moss / Måren OK 1
1Aurora Gjølsjø180937
2Noor Dirro-Helu203003
3Selma Kristiansen176215
Porsgrunn OL 1
1Hanne Vassend203386
2Elise Ausen213400
3Anna Meen178035
Porsgrunn OL 2
1Une Holtermann185611
2Anine Kjørholt Lie213424
3Maria Gammelsæter Mehammer184432
Raumar Orientering 1
1Hedda Skatvedt226070
2Pernille Sønsterudbråten189018
3Hanne Eide Rapp206441
Sandnes IL (Rogaland) 1
1
2
3
Sarpsborg OL 1
1Marie Hansen206025
2Ingrid Kristine Hansen157496
3Marie F. Lindløv Jensen157166
Varegg Fleridrett / TIF Viking 1
1Mari Strømme Lid185870
2Ragnhild Vrålstad Løvås184461
3Tora Aasheim Nymark192399
Østmarka OK 1
1Ingrid Marie Stubban Hygen179863
2Alexandra Linløkken158320
3Anna Cecilie Linløkken203471

H13-16 (42)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Henrik Fredriksen Aas208101
2Per Clemet Wisløff500300
3Sander Arntzen500222
Asker Skiklubb 2
1Trygve Myhr207399
2Jonas Myhr215050
3Sondre Ytterbø202127
Asker Skiklubb 3
1Vegard Løvli201650
2Simen Aure Skogedal153853
3Eilev Kvaale212369
Bækkelagets SK 1
1Lars Øderud Vatne221481
2Marlon Rustad222160
3Magnus Ferdinand Vivaldi Huuse158043
Fossum IF 1
1
2
3
Fossum IF 2
1
2
3
Fossum IF 3
1
2
3
Fossum IF 4
1
2
3
Fredrikstad SK 1
1Bendik Eliassen182092
2Eirik Imrik181972
3Sondre Ottesen212553
Fredrikstad SK 2
1Magne Sæther184529
2Oliver Hagaseth Mydske190325
3Runar Saur Modahl183666
Fredrikstad SK 3
1Kristoffer B. Helminsen202983
2Thomas Blomkvist176086
3Sivert Poppe192398
Halden SK 1
1Jakob Torgersen204760
2Sigurd Saxe Sandvik213361
3Niels Christian Hellerud206905
Halden SK 2
1Haakon Johann Slang-Sundsetvik181979
2Tore Herman Kirkebøen121049
3Jonatan Aune202994
Hedrum OL 1
1Viljan van Raaij187320
2Henrik R Holt186936
3Kristoffer Fjære203392
Heming Orientering 1
1Ferdinand Fremming226030
2Kristian Østermann187042
3Henrik Reusch194450
Heming Orientering 2
1August Syrdal Øen188863
2Sølve Nordahl Rolfsen217168
3Jonas Rolfsen Haugmo198754
IL Hauken / Porsgrunn OL 1
1Rasmus Mathisen186855
2Halvard Kornmo184355
3Alexander Repstad Storemyr213681
IL Tyrving 1
1Ådne Skjærstein173244
2Andreas Juell Larsen181975
3Oliver Wallin Higgins185097
Indre Østfold OK 1
1Mats Andre Nygård197993
2Sigvart Eugen Bergland199333
3Eirik Blågestad215056
Indre Østfold OK 2
1Kristoffer Halsnes187003
2Tidemann Lier186902
3Peder Aabogen Haugaard203671
Kongsberg OL 1
1Adam Conway201777
2Rolf Trygve Haug192397
3Sølve Drage211391
Kongsberg OL 2
1Vetle Drage182097
2Peder Bonden Kjørsvik192439
3Johan Eger154245
Kristiansand OK / Hisøy OK 2
1Jonas Myhre186097
2Odd-Anton Hermansen172962
3Malin Hauge212879
Kristiansand OK 1
1David Runde221505
2Kristian Pytten221206
3Marius Aurebekk208690
Larvik OK 1
1Iver Ringheim195549
2Ida Sofie Hjortland209884
3Andrine Harriet Fremstad186862
Lillomarka OL 1
1
2
3
Lillomarka OL 2
1
2
3
Notodden OL 1
1Even-Andre Thorbjørnsen197939
2Jakob Schia Løe86892
3Åsmund Slokvik159668
Nydalens SK 1
1Lars Young Vik186295
2Kornelius Kriszat-Løvfald186133
3Halvor Halden184460
Nydalens SK 2
1Isak Jonsson204677
2Elias Stubberud410557
3Gaute Bergan153564
Nydalens SK 3
1Håkon Sturød500056
2Anders Håvard Larsen186126
3Audun Bergan153565
OK Moss 1
1Tor Erling Gjølsjø192309
2Adam Kristiansen176115
3Christopher Ladim192251
OL Tønsberg og omegn 1
1Trym B Island177757
2Sondre Evensen199522
3Jakob Hjelseth199628
Raumar Orientering 1
1Øistein Fagerli Næss211519
2Gaute Fosstveit180136
3Anders Horvei180144
Ringerike OL 1
1Oskar Arnevik146587
2Mikkel Berglund201736
3Jørgen Nøkleby Melling142787
Røyken OL 1
1
2
3
Stavanger Orienteringsklubb / Haugesund IL Orientering 1
1Sigurd Paulsen Vie197847
2Henrik Haga Nesse192129
3Johan Christie Ørke211766
Sturla, IF / Konnerud IL 2
1Egil Frydenlund158433
2Sigurd Smemo199646
3Aslak Heimdal192570
Sturla, IF 1
1Johan Kristian Undeland144063
2Lukas Klausen213015
3Mathias Skourup Rognebakke211840
Vang OL 1
1
2
3
Varegg Fleridrett 1
1Mathias Rosenlund152370
2Erik Bohne91678
3Aune Dørmænen204681
Østmarka OK 1
1Andreas Ramberg207518
2Henrik Gudim212620
3John Otterlei179410

D11-12 (9)

NavnLagoppstilling
Fredrikstad SK 1
1Amalie Løkkeberg212091
2Emma Sofie Steinsland212552
Gjø-Vard OL / Vang OL 1
1Marie Kravdal201972
2Anne Frøisland80043
Halden SK 1
1Maren Henriksen190259
2Emma Helene Olsen212387
Heming Orientering 1
1Hannah Syrdal Øen213167
2Karen Skauge187301
IL Tyrving 1
1Linnea Holst181925
2Vida Helland-Hansen160978
Indre Østfold OK 1
1Elma Sagli Gudim187218
2Hanna Gurine Bergland197810
Nydalens SK 1
1Inga Skaarer Wiklund190669
2Marie Saugestad208017
OL Tønsberg og omegn / Notodden OL 1
1Mathea Gløersen184262
2Synne Sandven211944
Røyken OL 1
1
2

H11-12 (16)

NavnLagoppstilling
Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll 1
1Lars Lien187270
2Johannes Bjørke Sollien128419
Halden SK 1
1Jonas Olaussen190253
2Liam Wingstedt176982
Heming Orientering 1
1Fridtjof Reusch194460
2Jørgen Terland Gundersen204672
IL Koll 1
1Johannes Salvesen-Lunde213219
2Christian Fredrik Borg208999
Kongsberg OL 1
1Arne Bergan184532
2Halvor Løken206488
Larvik OK 1
1Henrik Kaupang Lye212147
2Iril Ringheim180714
Lillomarka OL 1
1Vebjørn Emil Blindheim212863
2Eskil Brænden180940
Lillomarka OL 2
1Trond Oldernes202090
2Rasmus D. Eastwood186273
Nydalens SK 1
1Axel Aalde89416
2Martin Størmer-Antonsen204746
OK Moss 1
1Sondre Ladim192159
2Alfred Bjørnerød170812
OL Tønsberg og omegn 1
1Sindre Mathisen159915
2Lars Emil Bue191260
Ringerike OL 1
1Rasmus Berglund201737
2Martin Nøkleby Melling193917
Røyken OL 1
1
2
Sarpsborg OL / Varteig OL 1
1Henrik Julian Fontes Aarbu185942
2Julie Brenås222607
Tverlandet IL 1
1Benjamin August Viken197783
2Endre W Normann217868
Ås-NMBU Orientering 1
1Anders Bredal-Andersen211957
2Mikkel Vaaje-Kolstad212191

Annonser

IOF Eventor