Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 638 påmeldte deltakere.

N-åpen (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK211417
Erlend BakkeFossum IF211772
Nov Bar-NathanLillomarka OL186106
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering207748
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Guro BrændenLillomarka OL187182
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Marte EgerKongsberg OL196871
Torine Hagen-TafjordHalden SK176055
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Mats JohnsenRøyken OL212035
Synne KjernsmoRøyken OL178071
Signe KvalheimHalden SK211985
Thea KvalheimHalden SK212487
Asbjørn LandeEidskog OL213242
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Iben Liveng BraadlandKonnerud IL212716
Eero MartomaaÅs-NMBU Orientering211492
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Mathis RenardKongsberg OL209723
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Ingrid T. Rolfsen HaugmoHeming Orientering194896
Aksel Johan SandvikHalden SK213145
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Isak SolbergFredrikstad SK61941
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Jon StrandKongsberg OL183843
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Nikolai TesloHadeland OL204702
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

D -10 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn199689
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Johanne Terland GundersenHeming Orientering213615
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Elise RenardKongsberg OL201982
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

D 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathilde FossaasGimle IF211949
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Helle KvalheimHalden SK181365
Kristine RylandHalden SK211977
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421

D 17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Hope BarthOslostudentenes IK485678
Silje Borge HoviSkien OK79803
Katinka Jussie BrurbergSturla, IF161761
Silje BøenKristiansand OK157738
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Ida Elisabeth FinstadNTNUI188914
Sølvi FossøyEiker OL211620
Elin KrogstadLillomarka OL148997
Silje MoeFredrikstad SK213318
Hanna NysæterSkien OK201437
Siri PedersenSarpsborg OL206021
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Nicole RagvinNydalens SK154255
Celine RenardKongsberg OL201981
Maren Kaarby RodemNydalens SK79903
Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering400956
Anna Isnes TyseEiker OL185892
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

D 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Ingrid BredalenLillomarka OL206908
Lene FlessebergKongsberg OL143337
Marit GanoRøyken OL179411
Kristin HjortlandLarvik OK217250

D 17-C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Cathrine Næss HoltermannPorsgrunn OL145429
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Janne LarsenPorsgrunn OL158969
Mona Dalegård LøkenKongsberg OL200603
Anne Lise NyengenIndre Østfold OK187004
Anne SørlienGjø-Vard OL216725
Marit VinjeOppsal Orientering176049

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cathrine Liveng-NessKonnerud IL224430

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577
Kristin JægerOppsal Orientering176252
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Gimnes AreOppsal Orientering205507
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering142835
Monica BerglundRingerike OL182073
Kristin EgerKongsberg OL196870
Linda FredhMåren OK184147
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK80407
Julie Finsrud LandeEidskog OL80355
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Line NybakkenÅs-NMBU Orientering185828
Åse NysæterSkien OK184475
Kari StrandKongsberg OL158103
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 45- (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Line Skjevik ArnevikRingerike OL400723
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Mona BakkePorsgrunn OL226241
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Trine Ruud BråtenRaumar Orientering480031
Cora EbnerKongsberg OL190124
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Marit B. EithunNittedal OL192163
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Tonje HolmOK Moss201518
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL127201
Kirsti KringhaugRingerike OL62523
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL192581
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Mona LomeHamar OK190329
Kathrine LunøeNydalens SK157157
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
kari Jussie LønningSturla, IF60613
Jenny-Ann MalmbergIL Tyrving199328
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Trine OldernesLillomarka OL168298
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Ingrid Eide RappRaumar Orientering175058
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Gunn Elin RudiHadeland OL413066
Kristin SandvenNotodden OL182001
Nora SkauenIL Tyrving182125
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Anne Borgen SturødNydalens SK202051
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Anett WallinIL Tyrving182043
Lenka WestinPorsgrunn OL92307
Berit Sofie WiklundNydalens SK216706
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

D 50- (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb174665
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Inger Johanne EikelandNydalens SK202185
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Åshild FlatebakkenIL Tyrving220908
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Ragnhild HaldKristiansand OK172978
Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL217263
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Marianne HjermstadFossum IF186886
Kjersti HovFossum IF181360
Maria JonssonNydalens SK224623
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering480224
Marit Sylte LundanesEmblem IL78501
Kari MadslienNydalens SK201959
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Anne Kristine NorderudIL Tyrving186086
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK88624
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Kirsti RogstadKongsberg OL205483
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Jane RødderKongsberg OL182060
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Eva SyversenRøyken OL222663
Ida SyversenRøyken OL67390
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397
Alix Young VikNydalens SK89481
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 55- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christina AnderssonFredrikstad SK92591
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeIL Tyrving200025
Elsie BrenneVarteig OL152689
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181665
Christine GjermoØstmarka OK146325
Reidunn HallanLillomarka OL203790
Toril HallanLillomarka OL180923
Mette HallénNydalens SK200574
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK79862
Lene KinnebergRaumar Orientering39215
Bente LineIndre Østfold OK190571
Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL180916
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Anne Line Nydal BergliaEiker OL154283
Kari OsmoenOs IL181473
Anne Gro ReppesgårdLarvik OK114854
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Kristin TandbergAsker Skiklubb124881
Ellen Marie TurterNydalens SK188728
Turid VongravenSkien OK184464
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

D 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vigdis AndersenEiker OL216674
Lis DæhliLøten o-lag181113
Randi HansenStokke IL211332
Helga HaverstadLierbygda OL152432
Wenche HultgreenIL Tyrving186240
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering87586
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Kristil KristensenOK Skeidi158078
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Inger NergaardStokke IL198006
Mayna NossenTistedalen FL121720
Anne SørumRingsaker OK89547

D 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bodil BerbyTrøsken IL202066
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL187114
Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb87124
Ildiko HorvatiIL Tyrving87038
Hilary PalmerNotts OC474492
Linda VerdeSturla, IF209838

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AaldeFreidig401043
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
Inger LindløvOK Moss183670
Heidrun MattickGimle IF211624
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Sidsel SandelienHeming Orientering172855

D 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørg BjørloGimle IF136967
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Johanna YtterbølGimle IF211633

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Even LienGjø-Vard OL187269
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Sverre SandvikHalden SK213208
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Theo Winsents SæterMåren OK195570

H 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Vetle FosdalGimle IF224632
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Erlend Grønlund MoenGimle IF212495
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419

H 13-16N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Martin KindemGimle IF155074
Gaute LindaasElverum OK179351
Simon Myklevold-BøhnHalden SK199471

H 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Magnus Hope BarthOslostudentenes IK172011
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Raphael FerrandBækkelagets SK188000
Eirik LarsenSkien OK222237
Vegard LineOslostudentenes IK203230
Skjalg NysæterSkien OK413048
Øystein RodemNydalens SK193831
Rune RystadNydalens SK154257
Lars SandstadFreidig142524
Lasse SimonsenFredrikstad SK71981
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Morten TangenMåren OK208419
Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL182004
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn184579
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17-B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL153876
Morten AndresenOK Skeidi187234
Sten Øivind BjerkeLarvik OK114852
Jørn Idar EllingsenKonnerud IL212597
Robert HafsrødOppsal Orientering205551
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Jarle RogndokkenFet OL207832
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Thor VollsetHeming Orientering216665
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553

H 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826
Anders EspenesVarteig OL76196
Roy Roger EspenesVarteig OL83146
Martin HeitmannGimle IF126679
Jørn LangerudPorsgrunn OL175808
Svein MobergBækkelagets SK159001
Jan MolstadGjø-Vard OL217267

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Ole Grini JohansenIL Tyrving97558
Bruno NazárioKristiansand OK176540
Thomas RoskifteOK Moss175820
Erik RåbergOK Tyr200443

H 40- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK188722
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Lars BerglundRingerike OL71663
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Henning Bratland CarlsenOK Moss176318
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL145396
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Lars Martin HafstadByåsen IL69099
Bjørn HaugeNydalens SK411372
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK483755
Halvor HobølOppsal Orientering480178
Torstein HoleNydalens SK197809
André JægtvikKonnerud IL500282
Kjetil KjernsmoRøyken OL401142
Lars Ole KlavestadFredrikstad SK211416
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Hans LarssonEds SK
Ola LestebergKongsberg OL211224
Thomas LieFredrikstad SK183732
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Jiri MartanSlavia Liberec
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Magne SætherFredrikstad SK201975
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Pål WinsentsMåren OK413165
Martin ØhmanGjø-Vard OL166976

H 45- (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Harald BakkeFossum IF89475
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Håvard BjønnessØstmarka OK187086
Terje BlindheimLillomarka OL187118
Håkon BørliFossum IF191200
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Otto Richard EideByåsen IL175991
Tomas EidsmoFreidig173137
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Anders FlågenHeming Orientering411539
Trond FossSandefjord OK174871
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Anders FærdenKolbotn og Skimt OL89765
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Sven Arne GylterudFossum IF408323
Olav HasaasFossum IF192554
Dag Helland-HansenIL Tyrving160979
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Jan Erik IsaksenNydalens SK63200
Johan IvarssonFreidig63830
Christian JomaasFossum IF191345
Eirik JørgensenIL Tyrving211243
Kent Vidar KopperudIndre Østfold OK179968
Esten KorenNydalens SK77444
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Tom KristensenLarvik OK177539
Torstein KvaaleAsker Skiklubb219497
Eivind LandeEidskog OL176001
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Karl-Johan MalmbergIL Tyrving199327
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Henning MartinsenFredrikstad SK160742
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Stig MellingRingerike OL215004
Arnfinn MoeFredrikstad SK156872
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK181944
Ole MyklemyrEiker OL200390
Ivar MølnvikFossum IF157055
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Svein NygårdLillomarka OL206303
Tore NymarkAskøy OL192524
Frode NysæterSkien OK184473
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Christian ReuschHeming Orientering194449
Asbjørn RoeLarvik OK211615
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Torgeir SnilsbergOK Moss67577
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Odd StrandKongsberg OL145390
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Einar TesloHadeland OL487966
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering146560
Gunnar Engen VikNydalens SK204299
Sverre WisløffAsker Skiklubb168827
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 50- (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Tom AasrumHedrum OL221390
Arild AndresenFossum IF165904
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Terje BakkePorsgrunn OL226240
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Vidar BenjaminsenLillomarka OL206100
Nils BerganNydalens SK191246
Nils Inge BrurbergSturla, IF181578
Geir BråtenVegårshei IL181985
Arne BujordetKristiansand OK149104
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Phil ConwayKongsberg OL201600
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving180139
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Stein H. HagenFossum IF206289
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Frode KamsvågIL Tyrving199499
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Hallvard KorenOK Moss84741
Are KristiansenIL Tyrving186247
Jon Erik KvarmeRøyken OL71508
Harald KvisliNotodden OL207900
Einar LunøeNydalens SK177011
Petter LøeNotodden OL86885
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)207628
Torkjel NesheimIL Tyrving118489
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Børge PedersenNydalens SK194140
Sven SimonsenFredrikstad SK69803
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Frank SvarødIdd Sportsklubb203210
Jan Sverdrup-ThygesonFredrikstad SK116549
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Sturla SætherFreidig116813
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Sigmund VisterIndre Østfold OK144864
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Ottar WiklundNydalens SK190668
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 55- (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AndersenVarteig OL152690
Martin BagnessWarrior OC
Trond BaklidKonnerud IL500289
Hallvard BergIL Tyrving203634
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK175774
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Axel BromanderFredrikstad SK207687
Terje BråtenRaumar Orientering412490
Terje DengerudNydalens SK187213
Morten DueMåren OK400286
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Lars-Erik FiskumIL Tyrving185823
Lars FremstadLarvik OK211281
Roy GjerdingOK Moss197796
Petter GullikstadRøros IL483728
Bent HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Øyvind Roger HansenRøyken OL144108
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Lars HjermstadFossum IF219123
Nils HæstadFossum IF191375
Sören JonssonNydalens SK224523
Morten KarlsenMåren OK400006
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Lars Roger LundanesEmblem IL78500
Johan LundeIL Koll206911
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Trond OlsenLøten o-lag159334
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Ole Johnny PetersenEiker OL181866
Tore SagvoldenØstmarka OK203268
Per SandbergNydalens SK181026
Christopher SchiveOK Moss207790
Tron SolbergOK Skeidi488340
Carl-Göran StrutzEds SK500268
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Øystein AndersenEiker OL172115
Sigurd DæhliLøten o-lag312787
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Bent GalborgenIndre Østfold OK87607
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK186286
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Harald HoviSkien OK184572
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Eilef LandsverkSkien OK127169
Svein MingeTistedalen FL210055
Geir NilsenEmblem IL165580
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Per OsenVestre Akers SK197509
Øystein RuudFredrikstad SK160441
Fredrik SteiwerLillomarka OL205586
Per StensethFredrikstad SK116569
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Jan SveenRaumar Orientering172937
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Harald ThonSturla, IF209837
Stein TurtumøygardMåren OK312743

H 65- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeGjø-Vard OL200425
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Leif BokerødIdd Sportsklubb84126
Arvid GalborgenEds SK39538
Willy GrønstadGimle IF192646
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering172098
Lars KlyveOppsal Orientering188983
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK175775
Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL96531
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge ScheiFørde IL410853
Egil SyverstadTrøsken IL67449
Arne TesliIL Koll221484

H 70- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore AabergIndre Østfold OK192162
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Ingar FinstadOK Moss96726
Roar ForbordMalvik IL208600
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
György HorvatiIL Tyrving87037
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Knut LindløvOK Moss183686
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
John PalmerNotts OC
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Joar WangTistedalen FL61244

H 75- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AaldeFreidig78225
Thorbjørn Johan BjørloGimle IF214981
Jappe BlomhoffHeming Orientering87022
Trygve FosseGimle IF226420
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Harald LundhaugOK Moss201916
Per MeilandLommedalens IL214982
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Steinar RuudKonnerud IL210997
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Erling TidemannLommedalens IL168119
Roger TorperIndre Østfold OK203224
Harald WibyeOK Moss411959
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL66718
Einar JørundlandOK Sør211619
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094
Stein KorenOK Moss84658
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Arne Chr. ScheieØstmarka OK204305
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053
Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering408423

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor HernesGimle IF500277

DIR-A (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AarbuVarteig OL185937
Dag BrenåsVarteig OL221080
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving199497
Karianne KatlaFossum IF202987
Elin MartanovaSlavia Liberec
Emeline MjølnerødKlubbløs79145
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Dana B. SteneNydalens SK215132
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Jo WiklundNydalens SK172191

DIR-B (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Ingerlise EriksenEds SK
Johanne Viken FlatenEiker OL152440
Sindre GisholtFossum IF198899
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK193618
Jørn Christen JohnsenFredrikstad SK198709
Philip LarssonEds SK
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Mats LindaasElverum OK209963
Tore LindaasElverum OK220882
Tore Grønlund MoenGimle IF205530
Trond MyhreFossum IF191338
Josef NollLillomarka OL201894
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering159926
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering94052
Bjørn SlåtterøGimle IF146370
Ellen-Sofie TerlandHeming Orientering226083
Ida Margrethe UllernIL Tyrving211369
Kristin VikenEiker OL173347

DIR-C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Halvard FossEiker OL149690
Fredrik GudmestadFredrikstad SK63222
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Ingrid Grønlund MoenGimle IF205930
Jan Erik PockrandtFredrikstad SK94925
Ingrid SkaarerNydalens SK205516

Annonser

IOF Eventor