Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: lørdag 6 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 444 påmeldte deltakere.

H14 (91)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL
Marius BakkeFossum IF
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK
Martin BirkelundAsker Skiklubb3651635
Cornelius BjørkSandefjord OK
Even Amundsen BjørkliRingerike OL
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL
Fredrik BlichfeldtOsterøy IL
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Erik BohneVaregg Fleridrett
Even BordalRingsaker OK3351830
Henrik BraathenWing OK
Erlend BørliFossum IF3682663
Gabriel CallananWing OK
Vetle DrageKongsberg OL3123650
Einar EideByåsen IL3801479
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Jonas EikåsSandefjord OK
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb
Tobias EspedalNydalens SK
Isak Juel FagermoenFredrikstad SK
Felix FinsrudAsker Skiklubb
Kristoffer FjæreHedrum OL
Gaute FosstveitRaumar Orientering
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Ole Jakob FrankrigNydalens SK3613833
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Eskil FrischknechtAlta OL159943
Simen FritznerNittedal OL3595618
Gard FrostAlta OL
Sindre GisholtFossum IF
Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Henrik GudimØstmarka OK212620
Sondre Zahl HagenFossum IF3447885
Hallvar HallanOK Skøynar
Rolf Trygve HaugKongsberg OL
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Vemund HeierNydalens SK
Ulrik HellenTIF Viking
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK
Henrik R HoltHedrum OL
Mikkel HoltFreidig
Jens Husby AftretMalvik IL
Erling Eide HustvedtWing OK212359
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Emil Wilfred JensenAlta OL
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK3644036
Mikkel KatlaFossum IF3630894
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Halvard KornmoPorsgrunn OL
Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3601275
Eilev KvaaleAsker Skiklubb3644457
Sigurd KvammeOL Toten-Troll
Christopher LadimOK Moss
Magnus LehmannVaregg Fleridrett
Olav LundKongsberg OL175917
Birk Bell LysakerFana IL3489101
Jon MarcussenHarstad OL213021
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL3695574
John OtterleiØstmarka OK
Sander Solheim OttesenSturla, IF
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL
Viljan van RaaijHedrum OL
Nikolai RenolenWing OK
Henrik ReuschHeming Orientering3779683
Iver RingheimLarvik OK
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Tage RosenlundVaregg Fleridrett
Halvor RudningenHemsedal IL165211
Trym Nergård RønningOK Skøynar3657665
Jørgen SchjølbergTynset IF3657103
Ådne SkjærsteinIL Tyrving3635950
Snorre SlokvikNotodden OL159669
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Martin StautlandStord Orientering197781
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Magne SætherFredrikstad SK184529
Jakob TorgersenHalden SK3681129
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering
Håvard VeieOK Skøynar
Aksel VeskeOK Skøynar204339
Johannes WillassenBækkelagets SK3640950
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK3604022

D14 (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Alexandra AngvollFredrikstad SK
Maya Jones ArnesenHeming Orientering3672557
Stine AuneNidarøst OK213563
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Ingrid BlindheimLillomarka OL3504479
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3201472
Svanhild Grevskott BåtnesVaregg Fleridrett154305
Julie ChristiansenKristiansand OK3676079
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL3598828
Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering180172
Marieluise Schmitt GranHalden SK3624368
Åsne HaavengenKongsberg OL3607629
Hege HallanOK Skøynar206280
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL
Frida HaugskottOL Trollelg3678463
Kristin Maltun HellandNydalens SK3574555
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK3635976
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Mia HirschIF Trauma
Ida Sofie HjortlandLarvik OK3652419
Iris HolstIL Tyrving3632163
Petra HoveidAsker Skiklubb
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL
Malene InstanesSturla, IF
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL3654381
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular
Tina KallesonOppsal Orientering
Kristine KravdalGjø-Vard OL3642766
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Ea LunøeNydalens SK3624046
Ina MartiniAsker Skiklubb3604139
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL3534260
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett
Malene NysæterSkien OK3588365
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Alvilde Lysaker SandenEiker OL3567419
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Mina SchjervenLardal OL
Tale Tannvik SkeiFreidig
Fanny SkindloIF Trauma
Vilde Lereim StorliFreidig
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Iselin SørensenSturla, IF82105
Berthe TesloHadeland OL3644499
Karoline TorøKongsberg OL3726197
Oda Isnes TyseEiker OL3679081
Maren VikenByåsen IL3784667
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Live ØstvoldHeming Orientering181518

H15 (77)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering3690021
Jonatan AuneHalden SK
Elias BergsetIL Veten3682291
Eirik BlågestadIndre Østfold OK
Audun BrevikStokke IL211588
Herman BrunborgNittedal OL3551165
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK3600244
Christian BrynildsenHalden SK501066
Per Anders EckdahlOK Horten
Bendik EliassenFredrikstad SK
Simen ElvhaugRaumar Orientering213746
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3566965
Asgeir EspelandTynset IF203667
Alf Johan FolgerøFreidig
Egil FrydenlundSturla, IF
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø
Even GravningenStokke IL3642402
Jonas GrønliFreidig
Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
Olav Hammersland GarnesGneist, IL
Nicolai HarvikKonnerud IL3688074
Odd-Anton HermansenKristiansand OK3621455
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Håkon HolstadFreidig
Alexander HorpestadEgersund OK
Anders HorveiRaumar Orientering3650660
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Isak JonssonNydalens SK3602398
Vegard KittilsenFreidig3652674
Kenneth KjelaasMalvik IL
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Jo Even KolstadFreidig3642055
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering3575784
Eirik KrokaFredrikstad SK
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Tore MarkhusVerdal OK3710407
Jakob MoOL Toten-Troll
Runar Saur ModahlFredrikstad SK
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Marius MøllerSteinkjer OK3556735
Erik MårtenssonModum OL
Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering192129
Atle NilsenVegårshei IL193879
Matias NissenFreidig3575297
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL3642618
Håkon August NordbøModum OL
Ole Øivind NorstedHalden SK
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering171151
Andreas NysæterBergens TF226165
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF3501012
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering3580966
Trygve Nummedal OsFørde IL132217
Sondre OttesenFredrikstad SK3707346
Kasper RamloOs IL92088
Anders RoumRingerike OL
David RundeKristiansand OK3620309
Lars SandstadFreidig3505393
Mads Jørgen SkageGneist, IL
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK
Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL96747
Alexander SmebyNydalens SK191203
Vegard StangnesOK Silsand
Simen Spets StorhovFreidig3680360
Lukas Werring SvenneSturla, IF211794
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett
Odd Jarle VangstadBodø og Omegn IF Orientering181555
Anders VestølVegårshei IL
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering
Lars Young VikNydalens SK3656881
Jonas VindalWing OK3590288

D15 (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL3554144
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL3738929
Kaisa AntonsenFredrikstad SK
Elise AusenPorsgrunn OL
Jenny BaklidKonnerud IL3122363
Karoline BjørnerødOK Moss
Monica BrevikØstmarka OK212503
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK3623097
Frida DalerStokke IL243564
Emma DanevadFredrikstad SK
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn
Sigrid EkelandOddersjaa SSK3632411
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL
Anna Trindade EriksenNydalens SK
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL3770773
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Mari Kilskar GrevskottFrol IL3554813
Hedda Hoff HagenByåsen IL3709094
Malin HaugeHisøy OK
Tuva HepburnKristiansand OK3621232
Guro HjerpaasenAsker Skiklubb
Christine HoenEiker OL3566494
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Martine JægtvikKonnerud IL
Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL
Mina JørgensenIL Tyrving3597663
Silje KregnesKristiansand OK3622016
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719
Ingeborg KvarmeRøyken OL3649746
Thea LandKonnerud IL3672573
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Marte Karine LarsenKongsberg OL3541802
Solveig Moen LetmolieEiker OL3685815
Mari Strømme LidTIF Viking
Marie LilandNydalens SK
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL
Kamilla LomeHamar OK3653094
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Ida MonsenEgersund OK
Silje MorlandstøEiker OL3572302
Matilde MunkebyFrol IL
Annie MyhreStord Orientering
Tora Aasheim NymarkTIF Viking3597432
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)3665858
Julie PuntervoldEgersund OK
Sigrid Kinck RannemFossum IF
Andrea RanvikKonnerud IL3640679
Anniken RanvikKonnerud IL3640794
Hanne Eide RappRaumar Orientering3657913
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL3668803
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606
Tomine Lysaker SandenEiker OL3567575
Inga SandvoldTynset IF3519543
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF501776
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Tale StrandKongsberg OL3630720
Elise StørenBø OL
Mari Landro SvingheimKonnerud IL3640265
Anna Vangen LunåsmoTynset IF3583457
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK3621224
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Celina Iversen ÅseEgersund OK

H16 (79)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Oskar ArnevikRingerike OL
Sander ArntzenAsker Skiklubb3700770
Marius AurebekkKristiansand OK
Audun BerganNydalens SK3607686
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Aksel BjellandHaugesund IL Orientering
Andreas BjørgenOL Vallset/Stange3586138
Simen Gran BlystadLøten o-lag
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Hallvard DahleWing OK3682127
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange3638889
Sølve DrageKongsberg OL3084340
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Magnus EideFjellhug/Vereide IL96754
Mats EidsmoFreidig3416351
Johan EikangerIL Gular
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Eskil FrøislandVang OL3576477
Peter GisholtFossum IF3777950
Magnus GjerstadOsterøy IL
Sverre GrafferRingerike OL
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL3568540
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3746070
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297
Aslak HeimdalKonnerud IL3719333
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Oliver Wallin HigginsIL Tyrving3552411
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn147275
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn
Audun Melby JacobsenLardal OL
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK
Scott JuvikIL Gular206490
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK3796596
Even LindaasVang OL3651452
Are LodgaardByåsen IL
Kristian Fredrik LynumFreidig
Vegard LøvliAsker Skiklubb3639051
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular3785060
Rasmus MathisenPorsgrunn OL
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Jacob MeldgaardIL BUL-Tromsø
Andreas MoldskredOppsal Orientering197932
Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Jonas MyhreKristiansand OK3625050
Nikolai NordhaugKonnerud IL3645009
Skjalg NysæterSkien OK3586088
Fredrik Monrad OlsenFlosta IL3597069
Martin Grøntvedt PedersenWing OK
Kristian PyttenKristiansand OK3624624
Andreas RambergØstmarka OK
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett
Stian RykkjeStord Orientering
Knut SelstadFossum IF3390523
William Resvoll SkaugOppsal Orientering3621513
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658
Johan StorebakkenHamar OK3651833
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Håkon SturødNydalens SK3641206
Emil StørmerFossum IF3781820
Fredrik SveenVang OL3711017
Morten SvendgårdOK Skøynar
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3526019
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL
Torjus UllernIL Tyrving3494556
Kristian VeieOK Skøynar
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054
Elias ØhmanGjø-Vard OL3692001
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb
Vegard Øverli BergKongsberg OL189060

D16 (75)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø3709789
Ingunn Torød BusetGneist, IL3590171
Jorun BækkenOs IL3586054
Tonje Rognerud BøeFossum IF3662855
Oda Marie ColquhounLillomarka OL
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK3603917
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK3447729
Helene EgerKongsberg OL3708633
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving3411055
Andrine Harriet FremstadLarvik OK3646528
Aurora GjølsjøOK Moss
Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL3574985
Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK179378
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951
Sofie HallemVerdal OK3094315
Marie HansenSarpsborg OL
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL3647377
Ingrid HasaasFossum IF3631694
Elisabeth HesselbergLarvik OK
Matilde HolenØstmarka OK203517
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Tora IndregardIL BUL-Tromsø3741261
Lisa JenssenHalden SK184540
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3598588
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF3663580
Pernille KatlaFossum IF3639663
Eli KolstadMo OK
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Selma KristiansenOK Moss176215
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL
Synne Marie KvammeWing OK
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083
Mari Robøle LienHamar OK3640612
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3655933
Ingrid MadslienNydalens SK3739810
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200
Anna MeenPorsgrunn OL
Ellinor Agersborg MoanSørreisa OL
Hanna Lye MoumHalden SK
Ragne MunkebyFrol IL3574894
Lotte MyklemyrEiker OL3643228
Vera Gano MønnichRøyken OL
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK197852
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Ragne NorrudFossum IF3520210
Hanna NysæterSkien OK3587102
Dina ReitanFreidig3642832
Kathinka RogstadKongsberg OL3599057
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb3644846
Inger RødnesOppsal Orientering3665908
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb3380961
Sofie SjåholmMolde og Omegn IF204616
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3636958
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK
Synne SolbergGjø-Vard OL
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL3572211
Inga Vestøl StødleKristiansand OK
Solveig SæternesByåsen IL
Frida Bakken UlsethNydalens SK3644838
Andrea VaneboKongsberg OL
Hanne VassendPorsgrunn OL
Ane Marte VatnFrol IL
Linn Mei WaalerMåren OK3611019
Ragne WiklundNydalens SK3412798
Sarah WølloKongsberg OL3656295

Annonser

IOF Eventor