Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til World Cup uttak mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: World Cup uttak mellom
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: onsdag 21 mai 2014

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

H 21 (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI3589595, 181443
Emil AhlbäckFossum IF196861, 3150687
Simen Jevne ArnesenNTNUI3013117, 181671
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937, 196742
Isak BergsetNTNUI3599297, 156787
Anders BjergaardNTNUI3044559, 157073
Magnus Beyer BrattliFrol IL179947, 3026887
Magne DæhliHalden SK201506, 3597390
Bjørn EkebergIL Tyrving201413, 3598083
Øyvind EngerNTNUI3597754, 160828
Klaus Klausen EspedalNTNUI3621158, 120599
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227, 3598331
Ståle GjelstenNTNUI184459, 3598075
Håvard HagaRaumar Orientering196740, 3098308
Øystein HaugFrol IL3623485, 179806
Ivar HaugenKristiansand OK3591104, 181246
Håkon HeggedalNTNUI71955
Eirik Kamstrup HovindNTNUI200010, 3614914
Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering152512, 3015757
Jo Forseth IndgaardFrol IL3624012, 180924
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Carl Godager KaasBækkelagets SK201412, 3597259
Sverre Waaler KaasNydalens SK3012572, 80133
Eskil KinnebergIFK Göteborg152431
Dag LofthusNTNUI3504792, 174969
Bjørn LundanesNTNUI3097318, 97992
Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering155055, 3596327
Olav LundanesHalden SK181105, 3598190
Carl Petter LyngenFrol IL3585916, 155829
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Hans Petter MathisenNTNUI3597986, 145428
Halvor Eid NielsenNTNUI83152
Anders NordbergNydalens SK181232, 3352697
Torgeir NørbechIL Tyrving3614930, 192593
Kjetil OkkenhaugNTNUI181025, 3586724
Trygve Hem OlsenNTNUI159335
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK3588183, 200414
Adrian OpheimNTNUI123575
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153, 200090
Vegard RuttenborgNTNUI174659, 3615994
Sindre RønningFossum IF200008, 3598612
Paul SirumFrol IL3598240, 187034
Lars Sandstad SkjesetFrol IL3621596, 187219
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3159134, 156913
Yngve SkogstadFrol IL180124
Torkil Eide SolstadNTNUI3595295, 159534
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL3598042, 202195
Andreas SølbergOL Trollelg160476, 3192218
Mikkel SørensenNTNUI199259
Øystein SørensenNydalens SK172405
Anders VisterRaumar Orientering144862, 3597804
Martin VisterJärla Orientering3597176, 171020
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering154250, 3593415
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK3597697, 152515
Thomas Natvig ÅrstadNTNUI158625

D 21 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK3597515, 201505
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK181217
Anneke Hald BjørgumJärla Orientering158634, 3625977
Marianne DæhliNTNUI3618022, 62530
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK176071, 3624772
Mari FastingHalden SK201521, 3598026
Therese HaareKonnerud IL182032, 3014255
Maren Jansson HaverstadNTNUI152432, 3255163
Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI82166
Linn HokholtNTNUI3597572, 200436
Gunvor Hov HøydalFossum IF201520, 3124591
Silje Ekroll JahrenSävedalens AIK3020096, 170613
Emma JohanssonNTNUI198042
Anette JuveliKonnerud IL3597028, 198905
Ingjerd MyhreJärla Orientering200004, 3094398
Marte NarumKonnerud IL168906, 3577046
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267, 3597739
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001, 3619426
Kamilla OlaussenFredrikstad SK157041, 3597549
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110
Gøril Rønning SundFrol IL3624780, 160867
Anna UlvensøenNTNUI147827
Tone WigemyrBækkelagets SK3598794, 201417

Annonser

IOF Eventor