Påmeldte deltakere til Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 18 oktober 2014

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 211 påmeldte deltakere.

D17-18 (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687, 127102
Emma ArnesenByåsen IL3219912, 195919
Silje ArntzenAsker Skiklubb207611, 3583846
Nina Asheim BirkelandHalden SK3623782, 158423
Karen BjergaardNydalens SK180935, 3329323
Idun BækkenNord-Østerdal OK3586054, 96444
Chiara Dalla SantaFrol IL80389
Caroline FinderupOK Pan Århus155424
Kristine FjeldRingsaker OK92330
Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OK179981
Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving181104, 3411055
Siri GrandalIL Tyrving3389434, 180139
Gina GranstedtHalden SK3615465, 193887
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 157480
Julie HjortlandLarvik OK187327
Aleksandra HornikKlubbløs
Åshild KolstadMo OK182129, 3619947
Josefine LindOK Pan Århus174639
Elisa Lucianskodeg-o.com
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb3284999, 159024
Siri MoholthKongsberg OL180239, 3321601
Nanna NorderudIL Tyrving160974
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Martina Palumboskodeg-o.com
Benedicte PedersenSarpsborg OL158113
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett206317
Stina Johannne SandbergNydalens SK3325479, 97715
Sofie Secher ThomsenOK Pan Århus173090
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering3426954, 158532
Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK182082
Arianna Tauferskodeg-o.com
Francesca Tauferskodeg-o.com
Martine TopstadOL Tønsberg og omegn180812
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256, 3599404
Ingunn Egeberg VáriSturla, IF3586823, 159662
Tonje VassendPorsgrunn OL191267, 3588985
Ingvild WangLillomarka OL158428, 3391810
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378, 114843

D19-20 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF3598521, 158102
Camilla Louise BevenseeOK Pan Århus203426
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Cecilie Friberg KlysnerFIF Hillerød Orientering
Nicoline Friberg KlysnerFIF Hillerød Orientering
Caroline GjøtterupOK Pan Århus412543
Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb146230, 3588266
Sara HagströmFalköpings AIK OK
Peter HainesEUOC410028
Gunvor Hov HøydalFossum IF3124591, 201520
Matilda MartinssonFalkenbergs OK194088
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK3188216, 199489
Eldbjørg NarumFossum IF3597499, 198008
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg176222, 3224292
Aina VienaLarvik OK160318
Anna WallinGöteborg Majorna OK129751
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842, 3593050
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542

D21 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK153551
Anna BachmanIFK Lidingö SOK
Emma BergmanGöteborg Majorna OK205608
Thalia BertschingerNydalens SK207828
Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving183853
Inger Liv BjerkreimLillehammer OK165110
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3617727
Josephine Dewett KristensenOK Pan Århus86748
Marianne DæhliNTNUI62530, 3618022
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Chloe HainesEUOC410065
Bodil HelgerudHalden SK3597184, 158822
Anette JuveliKonnerud IL3597028, 198905
Marit KahrsHalden SK173408
Henriette KløvstadSandefjord OK147126
Maria MagnussonSävedalens AIK
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Anne M Hausken NordbergNydalens SK201418, 3598448
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK3597739, 184267
Kamilla OlaussenFredrikstad SK3597549, 157041
Louise OramNydalens SK197974
Stina PerssonGamleby OK
Mathilde Nordbrøden SkaareIL BUL-Tromsø79234
Malin SørensenNydalens SK204574

H17-18 (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarFlosta IL3594454, 114837
Ivar Jevne ArnesenHamar OK3411287, 188688
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering196877, 3398070
Håvard BakkeRingerike OL160315
Fabiano Bettegaskodeg-o.com
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103, 3608270
Dag BlandkjennKristiansand OK97986, 3608809
Even Lindstad BørresenHamar OK180087, 3514551
Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194879, 3443496
Mattia Debertolisskodeg-o.com
Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering3603875, 177948
Olav EkrheimVaregg Fleridrett195567
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL192276
Karl FremstadKongsberg OL191178, 3598547
Peter Martinus Freyborg UranGimle IF180926
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg3507001, 176026
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869, 3444122
Christian Bagger HagnerSilkeborg OK140742
Audun HeimdalKonnerud IL3390408, 183721
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967, 158637
Håvard IrgensFossum IF154702, 3294477
Ola JordheimHemsedal IL155777, 3392651
Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving199497, 3402690
Ole-Kristian KaspersenMo OK3334794, 182131
Petter Norsted KildeboHalden SK91171
Herman Aarstrand KirsteSkien OK184352, 3588423
Steinar KollerudLillomarka OL3598885, 174825
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772, 3588829
Einar LundKongsberg OL3395563, 195826
Trygve LægranSteinkjer OK128479, 128479
Aksel MadslienNydalens SK201954, 3327434
Claus MartinsenHeming Orientering181777
Marius Landsem MelhusSteinkjer OK165125, 195767
Fredrik MoeSandefjord OK92389
Elias T. MølnvikFossum IF3335700, 157056
Peter NordbrødenHalden SK184944
Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK199444, 3620804
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468, 3626215
Lars Gustav RogneNittedal OL130707
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908, 3621075
Sigurd RønningModum OL485460, 3400520
Sverre Bang StøengHamar OK154839, 3426418
Oskar StørmerFossum IF209002, 3154374
Samuele Taitskodeg-o.com
Vebjørn TandbergNydalens SK3256146, 157755
Henrik UpsalKristiansand OK3625027, 184471
Asgeir W. RistesundFredrikstad SK160358
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3589272, 181851
Are WigaardOppsal Orientering3626850, 160715
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 155924
Elias WiklundNydalens SK3412798, 195554
Magnus WølnebergIL Tyrving193113, 3411642

H19-20 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AlvemNTNUI203120
Oskar AndrénOK Tisaren
Walter Bettegaskodeg-o.com
Mathias DrageKongsberg OL159009, 3123650
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering
Niklas GustafssonOK Tisaren
Tord HaflanNydalens SK3183977, 157518
Sigur HeggedalKongsberg OL3624640, 202187
Gustav HindérOK Tisaren
Markus HolterHalden SK160885, 3597333
Eivind Romberg KvaaleBø OL3152105, 145803
Håvard MyhreKongsberg OL198915, 3225919
Jon NilsenKristiansand OK3623907, 192451
Stefan Frands PetersenCopenhagenO
Sindre SandvenKongsberg OL200630, 3588159
Ola SingsdalGimle IF79508
Andreas SølbergOL Trollelg3192218, 160476
Lars Henrik Verde ThonSturla, IF89055, 3322781
Lars TreekremHeming Orientering196760, 3218500
Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb181696
Arvid VågLerums SOK

H21 (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AalvikNydalens SK197410
Emil AhlbäckFossum IF3150687, 196861
Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK
Gustav BergmanOK Ravinen
Ivano Bettegaskodeg-o.com
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK
Bjørn EkebergIL Tyrving201413, 3598083
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331, 187227
Giacomo FrattariOK Pan Århus148527
Robert FredriksenNotodden OL62763
Aaron Gaioskodeg-o.com
Ruslan GlebovOK Ravinen
David GottfridssonÅs-NMBU Orientering193617
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Eirik Jansson HaverstadÅs-NMBU Orientering201949
Lars Steinar HefreBø OL144281
Øyvind HelgerudHalden SK3596749, 207805
Jo Forseth IndgaardFrol IL3624012, 180924
Hans JevanordFossum IF206276
Carl Godager KaasBækkelagets SK201412, 3597259
Ola LestebergKongsberg OL141061
Jacob LindstamOK Ravinen
Håvard LucasenVaajakosken Terä3598471, 160833
Ivar LundanesEmblem IL3596327, 155055
Carl Petter LyngenFrol IL3585916, 155829
Andreas Mikkelsen JensenCopenhagenO
Alex MinakovMoscow-O-Club
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK170605
Anders NordbergNydalens SK3352697, 181232
Hallvard NordbrødenNTNUI176173
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving159517, 3615903
Torgeir NørbechIL Tyrving3614930, 192593
Niklas OlofssonOK Pan Kristianstad
Magnus OmbustvedtÅs-NMBU Orientering176226
Andrea Orlerskodeg-o.com
Jon PedersenHalden SK149108
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Lukas PetersonIFK Umeå192648
Øystein PettersenNydalens SK192639
Joakim Blix PrestmoBækkelagets SK197586
Eirik RavnanOL Toten-Troll480254
Johan RunessonGöteborg Majorna OK
Leon Russell - KeelySävedalens AIK
Vegard RuttenborgNTNUI174659, 3615994
Eddy Sandriskodeg-o.com
Philipp SauterGöteborg Majorna OK
Anton SjökvistStora Tuna OK
Henning C StrandhagenRøyken OL161009
Øystein SørensenNydalens SK172405
Anders VisterRaumar Orientering3597804, 144862
Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering145889, 3588761
Emil WingstedtHalden SK169143
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK152515, 3597697

Annonser

IOF Eventor