Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Night Hawk 8.-9. August 2014

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Night Hawk 8.-9. August 2014
Arrangørorganisasjoner: IL Tyrving / Natthauken IL
Dato: fredag 8 august 2014 - lørdag 9 august 2014

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 297 påmeldte lag.

Night Hawk Herrer (167)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Trond Rønneberg
2Jan Richard Eriksen
3Jostein F. Tellnes
4Henrik Drange Ruud
5Bjørn Martini140992
6Jostein F. Tellnes
7Gjermund Gravir
8Jan Richard Eriksen
Asker Skiklubb-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Bækkelagets SK 1
1Martin Grotle Soukup
2Sebastian Torgersen
3Eirik Watterdal
4Carl Godager Kaas
5Carl Godager Kaas
6Simen Smestad
7Thomas Schive
8Sebastian Torgersen
Bækkelagets SK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Bø OL 1
1Steinar Lande3426004
2Lars Steinar Hefre
3Marit Wenseth Kure
4Dag Steinar Ragvin
5Eivind Romberg Kvaale
6Knut Bårtveit
7Lars Steinar Hefre
8Dag Steinar Ragvin
Bø OL-1
1
2
3
4
5
6
7
8
CopenhagenO 1
1Emil Øbro
2Bertram Kopp Stannum
3Malthe Gaarsdal
4Stefan Frands Petersen
5Emil Øbro
6Bertram Kopp Stannum
7Malthe Gaarsdal
8Stefan Frands Petersen
CopenhagenO-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Eksjö SOK 1
1Oskar Lind
2Philip Edvardsson
3Jonas Falck Weber
4Lucas Sundblad
5Andreas Bergander
6August Kollberg
7Oskar Lind
8Jonas Falck Weber
Eksjö SOK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
FEJK O-lag / Halmstad OK / Järla Orientering / OK Denseln / Ok Kåre / Tullinge SK 1
1Fredrik Edén
2Emil Tengvall
3Kalle Johansson
4Emil Jönsson
5Kalle Johansson
6Linnea Martinsson
7Jenny Lönnkvist
8Fredrik Mattsson
Flosta IL / IK Grane Arendal Orientering 1
1Vegard Fiane Pedersen
2Arne Johannes Løkken
3Jostein Utstumo
4Johannes Bakke Aashamar
5Jostein Utstumo
6Vegard Fiane Pedersen
7Arne Johannes Løkken
8Johannes Bakke Aashamar
Fossum IF 1
1Sigurd Melsom3497856
2Sven Hellmüller
3Borger Melsom3126455
4Emil Ahlbäck3150687
5Oskar Størmer3154374
6Elias T. Mølnvik3335700
7Sven Hellmüller
8Emil Ahlbäck3150687
Fossum IF-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Fredrikstad SK 1
1Lasse Simonsen
2Kristian Dalby
3Audun Bjerkreim Nilsen
4Kjell Arild Karlsen
5Thomas Lie
6Sven Simonsen
7Pål Angvoll
8Fredrik Torjusen
Fredrikstad SK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Frol IL 1
1Jo Forseth Indgaard3624012
2Andreas Svingheim Magerøy3015567
3Johan Asphjell Bjørnaas3624533
4Ulf Forseth Indgaard3623873
5Ulf Forseth Indgaard3623873
6Johan Asphjell Bjørnaas3624533
7Øystein Haug3623485
8Jo Forseth Indgaard3624012
Frol IL-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Göteborg Majorna OK 1
1Anders Hedberg
2Philipp Sauter
3Andreas Johansson
4Johan Runesson
5John Börjesson
6Erik Johansson
7Andreas Johansson
8Johan Runesson
Göteborg Majorna OK 2
1Anders Axenborg
2Martin Ivarsson
3Joakim Eliasson
4Viktor Runnby
5Robbie Anderson
6Måns Östman
7Viktor Stensson
8Daniel Martinsson
Göteborg Majorna OK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Göteborg Majorna OK-2
1
2
3
4
5
6
7
8
Halden SK 1
1Magne Dæhli
2Espen Nordbrøden Fiskum
3Håkon Raadal Bjørlo
4Marcus Millegård
5Olav Lundanes
6Emil Wingstedt
7Mattias Karlsson
8Magne Dæhli
Halden SK 2
1Peter Nordbrøden
2Kenneth Buch
3Øyvind Helgerud
4Christian Schive
5Lacho Iliev
6Peter Nordbrøden
7Magnus Nordbrøden
8Eirik Nordbrøden
Halden SK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Halden SK-2
1
2
3
4
5
6
7
8
Hamar OK 1
1Ivar Jevne Arnesen
2Sverre Bang Støeng
3Einar Lofthus
4Vegard Rønning Huber
5Johannes Narum
6Ivar Jevne Arnesen
7Even Lindstad Børresen
8Vegard Rønning Huber
Hamar OK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Heming Orientering 1
1Ulrik Astrup Arnesen
2Karl Even Rygh
3Nils Petter Fremming
4Harald Astrup Arnesen
5Ulrik Astrup Arnesen
6Harald Astrup Arnesen
7Kimme Arnesen
8Tarjei Vollset
Heming Orientering 2
1Niklas Normann
2Skage Grønneberg
3Halvor Aurmo
4Johan Svedberg
5Halvor Aurmo
6Niklas Normann
7Johan Svedberg
8Skage Grønneberg
Heming Orientering-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Heming Orientering-2
1
2
3
4
5
6
7
8
Hutt valley 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Hutt Valley-1
1
2
3
4
5
6
7
8
IFK Bombarda 1
1Edoardo Cortellazzi
2Matteo Crippa
3Emanuele Patton
4Michele Franco
5Michele Franco
6Viola Zagonel
7Mariachiara Crippa
8An La Belga
IFK Bombarda 2
1Paolo Grassi
2Giacomo Zagonel
3Alessio Tenani
4Michele Caraglio
5Giacomo Zagonel
6Michele Caraglio
7Lorenzino Vivian
8Alessio Tenani
IFK Bombarda-1
1
2
3
4
5
6
7
8
IFK Bombarda-2
1
2
3
4
5
6
7
8
IFK Lidingö SOK 1
1Anders Carlsson
2Nicolas Simonin
3Øystein Kvaal Østerbø
4Filip Dahlgren
5Julian Dent
6Florian Schneider
7Filip Dahlgren
8Øystein Kvaal Østerbø
IFK Lidingö SOK 2
1Hans Olof Amblie
2Tero Junttila
3Anders Storbraten
4Mate Kerenyi
5Nicolas Simonin
6Hans Olof Amblie
7Tero Junttila
8Anders Carlsson
IFK Lidingö SOK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
IFK Lidingö SOK-2
1
2
3
4
5
6
7
8
IFK Mora OK 1
1Erik Folkesson Blom
2Roman Ryapolov
3Johan Lindberg
4Artem Panchenko
5Roman Ryapolov
6Erik Folkesson Blom
7Artem Panchenko
8Johan Lindberg
IFK Mora OK 2
1Adrian Dahlström
2Kristian Dahlström
3Lars Ambrosiusson
4Martin Palm
5Kristian Dahlström
6Adrian Dahlström
7Lars Ambrosiusson
8Martin Palm
IFK Mora OK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
IFK Mora OK-2
1
2
3
4
5
6
7
8
IK Grane Arendal Orientering-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Indre Østfold OK 1
1Rune Blågestad
2Kjell-Erik Kristiansen
3Claes-Tommy Herland
4Bjørn Erik Glomsrud
5Sigmund Vister
6Henrik Olav Aandstad
7Asle Sagli Gudim
8Odd Kasper Ekre
Indre Østfold OK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Järla Orientering 1
1Emil Lauri
2David Bejbom
3Olle Boström
4Håkon Jarvis Westergård
5Anders Holmberg
6Mattias Millinger
7Olle Boström
8Rasmus Thrane Hansen
Järla Orientering 2
1Oscar Björck
2Petter Jönsson
3Mats Nordbrøden
4Christoph Meier
5Oscar Björck
6Martin Härberg
7Dan Wester
8Erik Andersson
Järla Orientering-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Järla Orientering-2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kangasala SK 1
1Panu Teittinen
2Tuomas Fjällström
3Petteri Laitinen
4Santeri Sainio
5Mikko Saarinen
6Tuomas Fjällström
7Petteri Laitinen
8Santeri Sainio
Kangasala SK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Katrineholms OK 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Katrineholms OK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kemiön Kiilat 1
1Raphaël Stefanini
2Kaisa Lylynperä
3Tapio Haarlaa
4Matias Vanhanen
5Tue Lassen
6Emma Lähdekorpi
7Tapio Haarlaa
8Ville Glad
Kemiön Kiilat-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kongsberg OL 1
1Sigur Heggedal
2Håvard Myhre
3Karl Fremstad
4Sindre Sandven
5Karl Fremstad
6Sigur Heggedal
7Håvard Myhre
8Sindre Sandven
Kongsberg OL-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Konnerud IL / Sturla, IF 1
1Tibor Vári
2Erik Feyling Haare
3Nils Inge Brurberg
4Audun Heimdal
5Erik Feyling Haare
6Audun Heimdal
7Lars Baklid
8Hans Christian Veel-Skogholt
Konnerud IL / Sturla, IF 2
1Ingunn Egeberg Vári
2Bjørn Bendiktsen
3
4
5Tibor Vári
6Ingunn Egeberg Vári
7Terje Pahr Haare
8Anders Nybø
Kouvolan Suunnistajat 1
1Patrik Väisänen
2Erik Melén
3Mika Jokiranta
4Jukka Tani
5Patrik Väisänen
6Jukka Tani
7Mika Jokiranta
8Erik Melén
Kouvolan Suunnistajat-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kristiansand OK 1
1Eirik Heddeland Martens
2Vit Braveny
3Dag Blandkjenn
4Mats Dahlén3624434
5Vegard Danielsen
6Rasmus Djurhuus
7Eirik Heddeland Martens
8Sjur Hovi
Kristiansand OK 2
1Matias Hodne Hanisch
2Ole Kostøl
3Morten Jørgensen
4Magnus Johansson
5Thorbjørn Værp
6Oluf Bøckman
7Kjersti Adéla Westin
8Leena Kuusipohja
Kristiansand OK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Kristiansand OK-2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kustein 1
1Eskil Dahlen
2Erik Paulsrud
3Gunnar Tenge
4Bo Engdahl
5Nils Petter Fremming
6Fridtjof Jebsen
7Christian Rolfsen
8Terje Næss
Kustein-1
1
2
3
4
5
6
7
8
KUZMOLOVO 1
1Vladimir Balyasnikov
2Sergey Gorokhov
3Ilya Gusev
4Konstantin Serebryanitskiy
5Sergey Gorokhov
6Ilya Gusev
7Vladimir Balyasnikov
8Konstantin Serebryanitskiy
KUZMOLOVO 2
1Olga Borodulina
2Maria Fedorova
3Alexander Shein
4Andrey Ivanov
5
6
7
8
KUZMOLOVO-1
1
2
3
4
5
6
7
8
KUZMOLOVO-2
1
2
3
4
5
6
7
8
Kvillebyns SK 1
1Benjamin Grahn Danielson
2Joel Karlsson
3Emil Karlsson
4Christian Faruga Karldén
5Christian Faruga Karldén
6Emil Karlsson
7Joel Karlsson
8Benjamin Grahn Danielson
Kvillebyns SK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Larvik OK 1
1Per Olav Gulbrandsen
2Ole Petter Aasrum
3Peder Rauan
4Jørn Sundby3089422
5Jørgen Frøyd
6Ole Edvard Hjortland
7Anders Bjørningstad Kristoffersen
8Per Olav Gulbrandsen
Larvik OK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
LC Erste Bank 1
1Thomas Hlosta
2Erik Adenstedt
3Roland Reisenberger
4Klaus Krischan
5Thomas Hlosta
6Erik Adenstedt
7Roland Reisenberger
8Klaus Krischan
LC Erste Bank-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Lillomarka OL 1
1Jonas Sommerstad Juveli
2Nicholas Oskarsson3591153
3Robert Merl
4Gaute Hallan Steiwer3598042
5Riccardo Scalet
6Jonas Sommerstad Juveli
7Robert Merl
8Nicholas Oskarsson3591153
Lillomarka OL 2
1Mathias Benjaminsen
2Joe Woodley
3Dane Blomquist
4Steinar Kollerud3598885
5Alasdair McLeod
6Dane Blomquist
7Joe Woodley
8Mathias Benjaminsen
Lillomarka OL 3
1Stein Blomseth
2Hallvard Fjær
3Svein Nygård
4Vidar Benjaminsen
5Arne Dybdahl
6Jens Olav Kløvrud
7Fredrik Steiwer
8Terje Blindheim
Lillomarka OL-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Lillomarka OL-2
1
2
3
4
5
6
7
8
Lillomarka OL-3
1
2
3
4
5
6
7
8
Lynx 1
1Aapo Leskinen
2Marko Närvä
3Ollipekka Heikkilä
4Niklas Saramäki
5Janne Mänkärlä
6Antti-Pekka Leskinen
7Aapo Leskinen
8Antti Parjanne
Lynx-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Modum OL 1
1Eirik Stærkeby Jelstad
2Erik Trøen
3Severin Berglia
4David Løver
5Erik Trøen
6Lars Enerhaugen
7Sigurd Rønning
8Erik S Molenaar
Modum OL-1
1
2
3
4
5
6
7
8
NTNUI 1
1Rasmus Rørholt Theisen3597531
2Martin Hoset3597374
3Torkil Eide Solstad3595295
4Hans Petter Mathisen
5Dag Lofthus3504792
6Torkil Eide Solstad3595295
7Hans Petter Mathisen
8Mathias Stensland Lillevold
NTNUI 2
1Harald Kalager3117264
2Bjørn Lundanes3097318
3Simen Jevne Arnesen
4Halvor Eid Nielsen
5Ståle Gjelsten3598078
6Klaus Klausen Espedal3621158
7Sindre Jansson Haverstad
8Olav Johannes Deelstra
NTNUI 3
1Vegard Blomseth Johnsen
2Håvar Birkeland Stormoen
3Morten Severin Saue
4Christian Grønvold
5Adrian Opheim
6Sindre Engzelius Gylver
7Håkon Heggedal
8Morten Severin Saue
NTNUI 4
1Anders Opsahl Bredesen
2Einar Hjortås
3Sondre Sande Gullord
4Johannes Hov Høydal
5Sondre Sande Gullord
6Anders Opsahl Bredesen
7Johannes Hov Høydal
8Einar Hjortås
NTNUI-1
1
2
3
4
5
6
7
8
NTNUI-2
1
2
3
4
5
6
7
8
NTNUI-3
1
2
3
4
5
6
7
8
NTNUI-4
1
2
3
4
5
6
7
8
Nydalens SK 1
1Dag Aalvik
2Jostein Andersen
3Lars-Christian Unger
4Øystein Sørensen
5Anders Nordberg
6Dag Aalvik
7Jostein Andersen
8Halvor Saunes
Nydalens SK 2
1Haakon Ingvaldsen
2Elias Wiklund
3Hans Trøan
4Erik Sagvolden
5Jørgen Madslien
6Inge Lindseth
7Simen A Bjøringsøy
8Kyongsa Ri
Nydalens SK 3
1Torstein Hole
2Erlend Slokvik
3Sören Jonsson
4Petter Kaarby
5Eirik Næss-Ulseth
6Jon Iver Bakken
7Jo Wiklund
8Einar Jensen
Nydalens SK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Nydalens SK-2
1
2
3
4
5
6
7
8
Nydalens SK-3
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Alehof / Vänersborgs SK 1
1Albin Thunberg
2Johan Blick
3Rasmus Larsson
4Mattias Nilsson
5Albin Thunberg
6Oscar Svalin
7Mattias Karlsson
8Rasmus Larsson
OK Alehof-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Ok Kåre-1
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Lokomotiva Pardubice 1
1Petr Fiala
2Jaroslav Vavra
3Jan Čermák
4Miroslav Lenner
5Petr Fiala
6Jan Čermák
7Jaroslav Vavra
8Miroslav Lenner
OK Lokomotiva Pardubice-1
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Moss 1
1Karl Aasmund Erøy
2Bjørn Arnfinn Paulsen
3Erik Sandbæk
4Hallvard Koren
5Karl Kristen Gjølsjø
6Tuva Bjerketvedt
7Jan Bjerketvedt
8Christopher Schive
OK Moss-1
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Ravinen 1
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Ravinen 2
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Ravinen-1
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Ravinen-2
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Telsiai 1
1
2Donatas Kontautas
3
4
5
6Donatas Kontautas
7
8
OK Telsiai-1
1
2
3
4
5
6
7
8
OK Tisaren 1
1Jonatan Aronsson
2Gustav Hindér
3Niklas Gustafsson
4Oskar Andrén
5Sebastian Agerhäll
6Oskar Andrén
7Niklas Gustafsson
8Gustav Hindér
OK Tisaren-1
1
2
3
4
5
6
7
8
OL NWK NWS 1
1Tino Polsini
2Chamuel Zbinden
3Timon Schweizer
4Jannis Schönleber
5Fabian Gürtler
6Tobia Berger
7Jannis Schönleber
8Noah Zbinden
OL NWK NWS 2
1Tobia Berger
2Fabian Gürtler
3Melvin Marti
4Noah Zbinden
5Timon Schweizer
6Elio Bolliger
7Marco Rüfenacht
8Till Bolliger
OL NWK NWS 3
1
2
3
4
5
6
7
8
OL NWK NWS-1
1
2
3
4
5
6
7
8
OL NWK NWS-2
1
2
3
4
5
6
7
8
OL NWK NWS-3
1
2
3
4
5
6
7
8
Oppsal Orientering 1
1Are Wigaard
2Ola Marius Pedersen
3Knut Aasheim
4Sigve Vågsnes
5Knut Aasheim
6Are Wigaard
7Sigve Vågsnes
8Ola Marius Pedersen
Oppsal Orientering 2
1Per-Ivar Nikolaisen
2Ludvig Rødnes
3Thor Mella
4Trond Kortner
5Sindre S
6Sigurd Fandango
7Magne Knudsen
8Kjartan Hauger
Oppsal Orientering 3
1Eirik Brynildsen
2Kristoffer Stenstad
3Olav Nedrelid
4Eirik Moe
5Håkon Gaute Kvamme
6Erlend Fanuelsen
7Anders Søndersrød
8Halvor Hobøl
Oppsal Orientering-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Oppsal Orientering-2
1
2
3
4
5
6
7
8
Oppsal Orientering-3
1
2
3
4
5
6
7
8
Oslostudentenes IK 1
1Are Eriksen
2Magnus Barth Gustavsen
3Vegard Line
4Stefan Kernstock
5Lars Onstad
6Guttorm L Egge
7Mikael Olausson
8Lenny Viking Enström
Oslostudentenes IK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Paimion Rasti 1
1Juuso Lindeqvist
2Toni Hartvik
3Teemu Väre
4Sami Valkama
5Jere Sipponen
6Teemu Väre
7Sami Valkama
8Juuso Lindeqvist
Paimion Rasti-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Pellon Ponsi 1
1Lauri Oikarinen
2Sami-Petteri Juopperi
3Jyri Uusitalo
4Olli-Markus Taivainen
5Olli-Markus Taivainen
6Jyri Uusitalo
7Lauri Oikarinen
8Sami-Petteri Juopperi
Pellon Ponsi 2
1Sampo Hyppölä
2Markku Isokoski
3Juho-Matti Taivainen
4Sampo Rahko
5Juho-Matti Taivainen
6Markku Isokoski
7Sampo Hyppölä
8Sampo Rahko
Pellon Ponsi-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Pellon Ponsi-2
1
2
3
4
5
6
7
8
Pihkaniskat 1
1Tommi Nietosjärvi
2Veli-Pekka Kuutti
3Pekka Pihka
4Heikki Väänänen
5Veli-Pekka Kuutti
6Tommi Nietosjärvi
7Heikki Väänänen
8Pekka Pihka
Pihkaniskat-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Pälkäneen Luja-Lukko-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Raumar Orientering 1
1Vetle Ruud Bråten
2Torben Christian Wendler
3Eirik Rustad
4Anders Vister
5Magne Haga
6Trygve Tømta
7Øyvind Lund
8Eirik Rustad
Raumar Orientering 2
1Sondre Ruud Bråten
2Ståle Sønsterudbråten
3Eskil Sande Gullord
4Åsmund Wennemo
5Amund Hoel
6
7Ståle Sønsterudbråten
8Tor-Arve Bjørnstad Strand
Raumar Orientering-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Raumar Orientering-2
1
2
3
4
5
6
7
8
Ringerike OL 1
1Lars Berglund71663
2Ida Rongved125622
3Håvard Bakke160315
4Anders Beyer Brattli68114
5Lars Grønlund190331
6Line Skjevik Arnevik159025
7Monica Berglund182073
8Lars Berglund
Ringerike OL-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Stora Tuna OK 1
1William Pommer
2Anton Sjökvist
3Joakim Svensk
4Emil Svensk
5Anton Sjökvist
6William Pommer
7Joakim Svensk
8Emil Svensk
Stora Tuna OK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Sturla, IF-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Sturla, IF-2
1
2
3
4
5
6
7
8
Södertälje-Nykvarn Orientering 1
1Johan Ek-Larsson
2Ivar Lundanes
3Erik Liljequist
4Kent Ohlsson
5Eric Börjeskog
6Erik Liljequist
7Ivar Lundanes
8Ralph Street
Södertälje-Nykvarn Orientering-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Søgne og Songdalen OK 1
1Leiv-Terje Arnevik
2Jarl Magnus Berge
3Frode "Nattfalken" Balchen
4Kjell Erik Røisland
5Leiv-Terje Arnevik
6Kjell Erik Røisland
7Ståle Thortveit
8Irene Beate Øhrn Arnevik
Søgne og Songdalen OK-1
1
2
3
4
5
6
7
8
UKS Orientus Lodz 1
1Piotr Paszynski
2Lukasz Charuba
3Przemek Zuchmanski
4Krzysztof Rzenca
5Lukasz Charuba
6Przemek Zuchmanski
7Krzysztof Rzenca
8Piotr Paszynski
UKS Orientus Lodz-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Vaajakosken Terä 1
1
2
3
4
5
6
7
8
Vaajakosken Terä-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Varegg Fleridrett 1
1Alan Cherry
2Vyacheslav Mukhidinov
3Per Harald Löfgren Johansen
4Sindre Østgulen Deisz
5Fabian Wennerberg
6Vegard Jarvis Westergård
7Sindre Østgulen Deisz
8Alan Cherry
Varegg Fleridrett-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Ärla IF 1
1Anatolijs Tarasovs
2Oscar Vångell
3Emil Andersson
4Robbin Kantarp
5Viktor Silvemark
6Jonathan Rosendahl
7Anatolijs Tarasovs
8Petter Eriksson
Ärla IF-1
1
2
3
4
5
6
7
8
Ås-NMBU Orientering / Vaajakosken Terä 2
1Henrik Eijsink
2Magnus Ombustvedt
3Kristoffer Fiane Pedersen3624194
4Håvard Lucasen3598471
5David Gottfridsson
6Henrik Eijsink
7Håvard Lucasen3598471
8Eirik Jansson Haverstad
Ås-NMBU Orientering-1
1
2
3
4
5
6
7
8

Night Hawk Women (76)

NavnLagoppstilling
Angelniemen Ankkuri 1
1Emma Laakkio
2Pinja Kurppa
3Heini Saarimäki
4Heini Saarimäki
5Pinja Kurppa
6Fanny Kurppa
Angelniemen Ankkuri-1
1
2
3
4
5
6
Asker Skiklubb 1
1Kaja Bråten Løvald
2Karoline Andersen
3Marit Isachsen
4Line Drange Ruud
5Karoline Andersen
6Kaja Bråten Løvald
Asker Skiklubb-1
1
2
3
4
5
6
Bækkelagets SK 1
1Lone Brochmann
2Lene Godager Kaas
3Nikoline Ekeberg Schjerve
4Mariann Ulvestad
5Katja Synsfjell
6Nikoline Ekeberg Schjerve
Bækkelagets SK-1
1
2
3
4
5
6
CopenhagenO 1
1
2
3
4
5
6
CopenhagenO-1
1
2
3
4
5
6
Eiker OL-1
1
2
3
4
5
6
Fossum IF 1
1Maria Brodin
2Ragnhild Hjermstad3389483
3Gunvor Hov Høydal3124591
4Sigrid Alexandersen3598521
5Marianne Opsahl Bredesen3162088
6Camilla Hengebøl3108586
Fossum IF-1
1
2
3
4
5
6
Fredrikstad SK 1
1Marie Olaussen
2Gitte Bromander
3Heidi Østlid Bagstevold
4Heidi Østlid Bagstevold
5Hanna Torjusen
6Sigrid Marie Ståhl Vik
Fredrikstad SK-1
1
2
3
4
5
6
Frol IL / Eiker OL 1
1Kristine Berglia3597481
2Sara Profors3623857
3Gøril Rønning Sund
4Kristine Berglia3597481
5Sara Profors3623857
6Gøril Rønning Sund
Halden SK 1
1Hanna Fiskum Nordbrøden
2Bodil Helgerud
3Ida Marie Næss Bjørgul
4Vendula Haldin
5Ida Marie Næss Bjørgul
6Kine Hallan Steiwer
Halden SK 2
1Gina Granstedt
2Sabine Rothaug
3Jennie Andersson
4Iliana Ilieva
5Jo Shepherd
6Marit Kahrs
Halden SK-1
1
2
3
4
5
6
Halden SK-2
1
2
3
4
5
6
IFK Lidingö SOK 1
1Sofia Adolfsson
2Emma Tarandi
3Sofia Törnqvist
4Sofie Sihver
5Felicity Brown
6Akvile Preiksaite
IFK Lidingö SOK-1
1
2
3
4
5
6
IFK Mora OK 1
1Sara Wadman
2
3Olga Rieznychenko
4Sara Wadman
5Olga Rieznychenko
6
IFK Mora OK-1
1
2
3
4
5
6
IL Tyrving 1
1Astrid Fiskum
2Ida Feiring Haltia
3Siri Grandal
4Nanna Norderud
5Siri Grandal
6Astrid Fiskum
IL Tyrving-1
1
2
3
4
5
6
Järla Orientering 1
1Stina Jansson
2Anneke Hald Bjørgum
3Ingjerd Myhre
4Elsa Jansson
5Ingjerd Myhre
6Emma Klingenberg
Järla Orientering-1
1
2
3
4
5
6
Kongsberg OL / Porsgrunn OL / Vegårshei IL 1
1Christina Maria Kasin
2Åsne Skram Trømborg
3Tonje Vassend
4Synnøve Bråten
5Tonje Vassend
6Åsne Skram Trømborg
Kongsberg OL-1
1
2
3
4
5
6
Konnerud IL 1
1Anette Juveli3597028
2Marte Narum3577046
3Therese Haare3014255
4Synne Baklid
5Anette Juveli3597028
6Marte Narum3577046
Konnerud IL 2
1Marie Nordbye Nybø
2Ida Mari Borge Hovi
3Jessica Orr
4Guro Elisabeth Kolstad
5Jessica Orr
6Ida Mari Borge Hovi
Konnerud IL-1
1
2
3
4
5
6
Konnerud IL-2
1
2
3
4
5
6
Larvik OK 1
1Ingrid Undstad
2Julie Hjortland
3Runa Fremstad
4Grethe B Clausen
5Lovise Fremstad
6Julie Hjortland
Larvik OK-1
1
2
3
4
5
6
Lillomarka OL 1
1Siri Kollerud
2Sandrine Müller
3Helen Palmer
4Sonja Mörsky3468014
5Sandrine Müller
6Helen Palmer
Lillomarka OL 2
1Ingvild Wang3391810
2Ingvild Brekke
3Kristin Brekke3205523
4Tone Aamli Sundtjønn
5Ingvild Brekke
6Ingvild Wang3391810
Lillomarka OL 3
1Solveig Blindheim
2Sara Angell Bakke
3Agnete Nummedal
4Kristin Blindheim
5Solveig Blindheim
6Agnete Nummedal
Lillomarka OL-1
1
2
3
4
5
6
Lillomarka OL-2
1
2
3
4
5
6
Lillomarka OL-3
1
2
3
4
5
6
Løten o-lag 1
1Nina Smestad
2Emilie Westli Andersen
3Evine Westli Andersen
4Evine Westli Andersen
5Nina Smestad
6Emilie Westli Andersen
Løten o-lag-1
1
2
3
4
5
6
NTNUI 1
1Emma Johansson
2Maren Jansson Haverstad
3Linn Hokholt3597572
4Marta Ulvensøen3124450
5Audhild Bakken Rognstad3019510
6Emma Johansson
NTNUI 2
1Guro Torpe
2Martine Åstebøl
3Anna Ulvensøen3045911
4Elin-Kristin Hem Olsen
5Kristine Fjeldbo3621000
6Britt Ingunn Nydal
NTNUI 3
1Ingvild Maalen-Johansen
2Solveig Blandkjenn
3Mari Jevne Arnesen
4Maren Mohagen Hansen
5Ingrid Berge
6Live Bredholt Jørgensen
NTNUI 4
1Silje Uhlen Maurset
2Agni Fjogstad Nielsen
3Marianne Dæhli3618022
4Christine Turter Sandvold3120912
5Karoline Dahl Fosby
6Lise Østlid bagstevold
NTNUI-1
1
2
3
4
5
6
NTNUI-2
1
2
3
4
5
6
NTNUI-3
1
2
3
4
5
6
NTNUI-4
1
2
3
4
5
6
Nydalens SK 1
1Siri Ulvestad
2Sofie Aarnes
3Malin Sørensen
4Sofie Aarnes
5Siri Ulvestad
6Malin Sørensen
Nydalens SK 2
1Karen Bjergaard
2Ingeborg Ellegaard Melby
3Cristina Luis
4Anine Ahlsand
5Thalia Bertschinger
6Ingeborg Ellegaard Melby
Nydalens SK 3
1Maiken Sandberg
2Berit Sofie Wiklund
3Mathilde Nordbrøden Skaare
4Elena Grand
5Johanne Lægran
6Stine Madslien Bakken
Nydalens SK-1
1
2
3
4
5
6
Nydalens SK-2
1
2
3
4
5
6
Nydalens SK-3
1
2
3
4
5
6
OK Alehof / Kungälvs OK 1
1Elin Blick
2Lotta Nilsson
3Klara Pålsson
4Elin Blick
5Lotta Nilsson
6Klara Pålsson
OK Alehof-1
1
2
3
4
5
6
OL NWK NWS 1
1Sofie Bachmann
2Hanna Müller
3Salome Schweizer
4Andrea Roggo
5Salome Schweizer
6Hanna Müller
OL NWK NWS 2
1Romina Schweizer
2Saskia Buchmüller
3Jeannette Merz
4Hannah Wirz
5Chiara Polsini
6Sofie Bachmann
OL NWK NWS-1
1
2
3
4
5
6
OL NWK NWS-2
1
2
3
4
5
6
Oppsal Orientering 1
1Mari Flatekval
2Karen Dalby
3Åshild Fandango Kapperud
4Mila Zaharinova
5Arnhild Krogh
6Mari Flatekval
Oppsal Orientering-1
1
2
3
4
5
6
Oslostudentenes IK / Fet OL 1
1Audrun Utskarpen
2Svenja Kernstock
3Ida Hope Barth
4Heidi Tronbøl
5Ida Hope Barth
6Audrun Utskarpen
Oslostudentenes IK-1
1
2
3
4
5
6
Paimion Rasti 1
1Eveliina Hirvonen
2Emma Silvennoinen
3Inga Dambe
4Heli Hartvik
5Eveliina Hirvonen
6Inga Dambe
Paimion Rasti-1
1
2
3
4
5
6
Raumar Orientering / UKS Orientus Lodz 2
1
2
3
4
5
6
Raumar Orientering 1
1Tiril Emilie Ruud Bråten
2Anne Larsson Hovind
3Karoline Sønsterudbråten
4Tiril Emilie Ruud Bråten
5Anne Larsson Hovind
6Karoline Sønsterudbråten
Raumar Orientering-1
1
2
3
4
5
6
Ringerike OL 1
1
2
3
4
5
6
Ringerike OL-1
1
2
3
4
5
6
UKS Orientus Lodz-1
1
2
3
4
5
6
Ärla IF 1
1Sandra Grosberga
2Lisa Andersson
3Emma Andersson
4Sandra Grosberga
5Emma Andersson
6Lisa Andersson
Ärla IF-1
1
2
3
4
5
6

Ungdomsstafett Jenter 11-13 (25)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb-1
1
2
Fredrikstad SK 1
1
2
Fredrikstad SK-1
1
2
Heming Orientering 1
1Maya Jones Arnesen
2
Heming Orientering-1
1
2
IL Tyrving-1
1
2
Kongsberg OL 1
1Åsne Haavengen3397643
2Tale Strand
Kongsberg OL-1
1
2
Konnerud IL 1
1Mari Landro Svingheim
2Jenny Baklid
Konnerud IL 2
1Anniken Ranvik
2Andrea Ranvik
Konnerud IL 3
1Carolina Hernandez Vråle
 Thea Land
2Anni Saarela
 
Konnerud IL 4
1
2
Konnerud IL-1
1
2
Konnerud IL-2
1
2
Konnerud IL-3
1
2
Konnerud IL-4
1
2
Måren OK 1
1Noor Dirro-Helu
2Carmen Dirro
Måren OK-1
1
2
Nydalens SK 1
1Theresa Fürstenberg
2Marte Madslien Bakken
Nydalens SK 2
1Ada Wulfsberg
2Martha Nesheim Køber
Nydalens SK-1
1
2
Nydalens SK-2
1
2
OK Moss/Sarpsborg OL-1
1
2
Røyken OL 1
1Mari Kjelle
 Ingrid Pernille Rismark
2Ingeborg Kvarme
 Olivia Kjølstad
Røyken OL-1
1
2

Ungdomsstafett Gutter 11-13 (24)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Felix Finsrud
2Frikk Alvaro Embergsrud
Asker Skiklubb-1
1
2
Fossum IF 1
1Sondre Zahl Hagen
2Erlend Børli
Fossum IF-1
1
2
Fredrikstad SK 1
1Bendik Eliassen
2Thomas Blomkvist
Fredrikstad SK-1
1
2
Heming Orientering 1
1Ferdinand Fremming
2Kristian Østermann
Heming Orientering 2
1Henrik Reusch
2August Syrdal Øen
Heming Orientering-1
1
2
Heming Orientering-2
1
2
Konnerud IL 1
1Sindre Lysaker Norbom
2Nicolai Harvik
Konnerud IL-1
1
2
Lillomarka OL 1
1Elin Flø
2Mathias Pedersen Vold
Lillomarka OL-1
1
2
Nydalens SK 1
1Kornelius Kriszat-Løvfald
2Isak Jonsson
Nydalens SK 2
1Tobias Espedal
2Joakim Wilkens Jernberg
Nydalens SK 3
1William Bureid Onstad
2Eirik Thunshelle Øvstedal
Nydalens SK-1
1
2
Nydalens SK-2
1
2
Nydalens SK-3
1
2
OK Moss-1
1
2
OK Moss-2
1
2
Ringerike OL 1
1Mikkel Berglund
2Rasmus Berglund
Ringerike OL-1
1
2

Bedrift/Mosjon (5)

NavnLagoppstilling
Nasjonalrådet 1
1
2
3
4
5
6
Nasjonalrådet-1
1
2
3
4
5
6
Stein Hagen Consulting-1
1
2
3
4
5
6
VBIL 1
1Gjermund Gravir485338
2Jan Fredrik Helgaker154240
3Michael Oberländer
4Erlend Aamodt
5Tore Myhrvold
6Eivind Ruth
VBIL-1
1
2
3
4
5
6

Annonser

IOF Eventor