Påmeldte deltakere til Hovedløp og Sport8-cup ski-o

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløp og Sport8-cup ski-o
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 11 januar 2014

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 155 påmeldte deltakere.

D 14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SK
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951
Åsne Naadland HoloFossum IF
Ingrid MadslienNydalens SK3552494

H 14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Audun BerganNydalens SK
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Ole Johan BråtenVang OL
Eskil FrøislandVang OL
Aslak HeimdalKonnerud IL3376068
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF
Even LindaasElverum OK
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Emil StørmerFossum IF120726
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054

D 15 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF
Ane Holm GrønengLillehammer OK
Emilie HøgåsLillehammer OK183714
Synne StrandLierbygda OL3501111
Heidi Therese WiestVang OL3574712

H 15 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL130756
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658
Kasper FosserHeming Orientering195708
Sigurd GjerdingenHadeland OL3576709
Erling HjermstadFossum IF3575933
Øyvind HjermstadFossum IF3389533
Elias JonssonNydalens SK3561495
Einar MelsomFossum IF3499365
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn3512951

D 16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BerganNydalens SK
Anne Willkommen EikenKongsberg OL
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3380912
Anniken Helland-HansenIL Tyrving3399854
Line Wegner HodtFossum IF3390457
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3539566
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Line SølbergIL Leik3389038
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3012

H 16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Åmodt AmundsenLardal OL3514882
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3502952
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK
Tarjei HoloFossum IF3388733
Sam LunøeNydalens SK3488467
Håkon Østraat SævareidHalden SK

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine BenjaminsenLillomarka OL170783
Kristin BlindheimLillomarka OL3504479
Natalie Kristina BlomsethLillomarka OL121795
Kristin BrekkeLillomarka OL3205523
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering3148905
Ingvild WangLillomarka OL3391810
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378

H 17-20 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL3164043
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3317716
Jonas Madslien BakkenNydalens SK3172103
Håkon Raadal BjørloHalden SK
Audun HeimdalKonnerud IL3390408
Bjørnar KvåleHadeland OL3207495
Einar LofthusLillehammer OK181995
Aksel MadslienNydalens SK3227434
Jørgen MadslienNydalens SK3123395
Elias T. MølnvikFossum IF3335700
Oskar StørmerFossum IF187107
Andreas SølbergOL Trollelg3192218
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI
Thorstein WangLillomarka OL3100682
Øyvind WiggenByåsen IL3560604

D 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emily BenhamHadeland OL3495108
Marte Fallbakken BergeNTNUI3094448
Marianne DæhliNTNUI
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3406790
Gunhild Rogne HallandNTNUI71775
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163
Guro Heimstad KleivenNTNUI62202
Stine Olsen KirkevikAsker Skiklubb3265923
Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb3354768
Audhild Bakken RognstadNTNUI3365616
Kari SvingheimFrol IL152727
Tiia TallilaValkeakosken Haka3507571
Hannele TonnaHankasalmen Hanka3440591
Anna UlvensøenNTNUI3045911
Marta UlvensøenNTNUI3124450
Martine ÅstebølNTNUI69940

H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Urdal BakkeNTNUI3010659
Stanimir BelomazhevHadeland OL
Sindre Jansson HaverstadNTNUI3374444
Christian HohlWing OK3020104
Harald KalagerNTNUI3117264
Hans Jørgen KvåleHadeland OL3012549
Dag LofthusNTNUI3504792
Lars Hol MoholdtWing OK3348364
Leif StørmerFossum IF123590
Ove SætraHadeland OL3371770
Eivind TonnaLillomarka OL155810
Per Arne TrosetWing OK
Mihail UtkinWing OK
Øyvind WatterdalHadeland OL3367257
Øystein Kvaal ØsterbøWing OK3392859

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Randar HolmøyHadeland OL
Eirik Olsen KirkevikHamar OK

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3390606
Kristin Melby JacobsenLardal OL
Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK165108

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute BerganNydalens SK
Mats LindaasElverum OK

D 13-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL130757

H 13-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak JonssonNydalens SK

D 17K (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline Dahl FosbyNTNUI3019510
Silje Uhlen MaursetNTNUI

H 17K (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3159134
Henning SpjelkavikIL Tyrving3516358

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Hilde GrønengLillehammer OK
Maria JonssonNydalens SK
Hanne KvåleHadeland OL
Anne MadslienNydalens SK3554953
Kari MadslienNydalens SK3552866
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Hanne Lerche RaadalHalden SK
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb3478732

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering3508165
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Kjetil BjørloHalden SK
Anders FlågenHeming Orientering
Øivind FrøislandVang OL
Halvor GjerdingenHadeland OL
Ole Petter HaugenNydalens SK3554417
Sören JonssonNydalens SK
Harald SvergjaKvikne IL3573086
Stig WiestVang OL
Øystein WiggenByåsen IL3560349

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OL
Gunhild HennumLierbygda OL
Anne Kathrine SvingheimHadeland OL

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag3094448
Kim Farnes HansenLierbygda OL
Geir Holm GundersenSturla, IF3559564
Øystein HoloFossum IF
Nils HæstadFossum IF
Terje MelsomFossum IF3126455
Stein Arne NegårdVang OL3377165
Gunnar VeastadLillehammer OK

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lag
Torid KvaalFreidig

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag312787
Svein S JacobsenIL Tyrving158010
Gunnar ØsterbøFreidig

Annonser

IOF Eventor