Påmeldte deltakere til Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sesongåpning ski-O - Sjusjørennet
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 15 desember 2013

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 172 påmeldte deltakere.

D 17- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OK2632
Elsa AnderssonDomnarvets GoIF3314374
Stine Madslien BakkenNydalens SK3390606
Emily BenhamHadeland OL3367257
Marte Fallbakken BergeNTNUI3094448
Maria BoisMalungs OK3313533
Stefania CorradiniIFK Mora OK
Laura Csucs-FenyvesiIFK Mora OK
Agnes ElfvingIFK Mora OK
Josefine EngströmAlfta-Ösa OK
Hanna ErikssonIFK Mora OK3304011
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3406790
Elin FjellströmIFK Mora OK
Eirin Mari FossøyNotodden OL3231941
Hana HancikovaAlfta-Ösa OK2681
Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Simona KarochovaCzech ski-o team
Kristyna KolinovaCzech ski-o team
Frida LövgrenIFK Mora OK
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK3188216
Anna Nilsson SimkovicsIFK Mora OK
Marie OlaussenFredrikstad SK
Magdalena OlssonIFK Mora OK
Marte ReenaasWing OK
Audhild Bakken RognstadNTNUI3365616
Bente RostAlfta-Ösa OK2754
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering3148905
Emma RönnOK Tranan3463460
Ellen SarenmarkLeksands OK3305687
Oda J SikkelandIL Tyrving
Johanka ŠimkováCzech ski-o team2025
Kari SvingheimFrol IL3016094
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering3501137
Tiia TallilaValkeakosken Haka3507571
Elin VedinSundsvalls OK3477270
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378
Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO

H 17- (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Harald AasheimBækkelagets SK157763
Peter ArnessonIF Hallby SOK3321056
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL3164043
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3317716
Jonas Madslien BakkenNydalens SK3172103
Håkon Raadal BjørloHalden SK
Simen BordalRingsaker OK3226909
Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering
Klaus CsucsIFK Mora OK
Adrian DahlströmIFK Mora OK3313624
Michal DrobnikCzech ski-o team
Karl ElissonDomnarvets GoIF
Martin EricsonÖset SkidO
Emil ErikssonTierps SOK3567336
Simon ForsKvarnsvedens GoIF OK3313574
Per FrostIFK Mora OK
Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb3480373
Martin HammarbergSundsvalls OK2381
Sindre Jansson HaverstadNTNUI3374444
Audun HeimdalKonnerud IL3390408
Christian HohlWing OK3020104
Andreas HolmbergIFK Mora OK3320652
Gabriel HöjlindIFK Mora OK3314911
Jonatan HöjlindIFK Mora OK3303211
Adam KarlssonGarphyttans IF3312451
Jan KolínCzech ski-o team
Bjørnar KvåleHadeland OL3207495
Hans Jørgen KvåleHadeland OL3012549
Radek LacigaCzech ski-o team
Aksel MadslienNydalens SK3327434
Jørgen MadslienNydalens SK3123395
Vojtěch MatušCzech ski-o team
Lars Hol MoholdtWing OK3348364
Elias T. MølnvikFossum IF3335700
Øystein RodemNydalens SK
Erik RostAlfta-Ösa OK2692
Joel SjölanderAlfta-Ösa OK3307220
Jakub SkodaCzech ski-o team
Ove SætraHadeland OL3371770
Andreas SølbergOL Trollelg3192218
Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering158052
Mihail UtkinWing OK
Anders VedinSundsvalls OK3305679
Sixten WalheimRobertsfors IK
Fredrik WallinStora Tuna IK SK
Thorstein WangLillomarka OL3100682
Øyvind WatterdalHadeland OL3011889
Øyvind WiggenByåsen IL3560604

D 10-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HållHJS Vansbro OK
Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SK
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951
Ingrid HasaasFossum IF
Åsne Naadland HoloFossum IF3388733
Ingrid MadslienNydalens SK3552494
Johanne Midttun SystadNydalens SK
Ragne WiklundNydalens SK3412798

D 15-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BerganNydalens SK
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF
Anne Willkommen EikenKongsberg OL
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3380912
Anniken Helland-HansenIL Tyrving3399854
Elin HållHJS Vansbro OK
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3539566
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462
Linn Hege RosoLardal OL3477601
Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL
Synne SkjærsteinIL Tyrving
Synne StrandLierbygda OL3501111
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering
Heidi Therese WiestVang OL
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3012

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK
Hege HeibergHadeland OL
Erica HållHJS Vansbro OK
Anne MadslienNydalens SK3554953
Kari MadslienNydalens SK3349719
Valborg MadslienLillehammer OK
Hanne Lerche RaadalHalden SK

H 10-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arthur BrunborgNittedal OL
Jo Randar HolmøyHadeland OL
Grunde IsaksætreGrue IL
Mats LindaasElverum OK
Birk Felland SætnanFossum IF

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BerganNydalens SK
Herman BrunborgNittedal OL3551165
Ole Johan BråtenVang OL
Eskil FrøislandVang OL
Aslak HeimdalKonnerud IL3376068
Niels Christian HellerudHalden SK
Even LindaasElverum OK
Njaal Ellegaard MelbyHamar OK
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054

H 15-16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Åmodt AmundsenLardal OL3514882
Håvard EidsmoFreidig3219755
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK
Kasper FosserHeming Orientering
Sigurd GjerdingenHadeland OL
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3502952
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK186179
Erling HjermstadFossum IF3389632
Øyvind HjermstadFossum IF3389533
Elias JonssonNydalens SK3561495
Axel JutterströmIFK Mora OK
Espen Hegstad KrügerNydalens SK
Lukas LilandNydalens SK
Einar MelsomFossum IF3499365
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Kjetil MølnvikFreidig
Fredrik NorlinIFK Mora OK
Henning SjökvistStora Tuna IK SK
Audun Midttun SystadLyn Ski
Håkon Østraat SævareidHalden SK
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn3512951
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404

H 17-kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BrunborgNittedal OL

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils BerganNydalens SK
Kjetil BjørloHalden SK
Peter CarlsenRøyken OL3556149
Øivind FrøislandVang OL
Ole Petter HaugenNydalens SK3554417
Per OlaussenFredrikstad SK
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering
Øystein WiggenByåsen IL3560349

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell ErikssonÖset SkidO
Pål HellerudHalden SK
Geir Holm GundersenSturla, IF

Annonser

IOF Eventor