Påmeldte deltakere til Blodslitet, eliteklasser, junior og senior

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet, eliteklasser, junior og senior
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 19 oktober 2013

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 187 påmeldte deltakere.

D17-18 (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102
Sigrid AlexandersenFredrikstad SK158102
Silje ArntzenAsker Skiklubb168791
Nina Asheim BirkelandHalden SK158423
Karen BjergaardNydalens SK180935
Jenny BrasethGimle IF135276
Katinka Jussie BrurbergSturla, IF161761
Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK128504
Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OK179981
Eirin Mari FossøyNotodden OL129400
Caroline GjøtterupOK Pan Århus412543
Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb146230
Karoline HaugHamar OK155017
Ragnhild HjermstadFossum IF157480
Julie HjortlandLarvik OK187327
Ellen JohnssonKlubbløs
Vilma JuvakkaSK Vuoksi135484
Ida KallurOK Ravinen
Thea KleivenRingerike OL160316
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb159024
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK148163
Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL171868
Heidi MårtenssonModum OL86872
Nanna NorderudIL Tyrving160974
Toril Aasheim NymarkAskøy OL192400
Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)152736
Ida RongvedRingerike OL125622
Vibeke RykkjeFana IL116491
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK176222
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering161304
Ingvild TorgersenHalden SK141069
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127
Ingunn Egeberg VáriSturla, IF159662
Tonje VassendPorsgrunn OL149243
Essi VäisänenSK Vuoksi183019
Ingvild WangLillomarka OL158428
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843
Malin WidènUddevalla OK
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D19-20 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Camilla Louise BevenseeOK Pan Århus
Marianne Opsahl BredesenFossum IF177697
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering129073
Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF142140
Gry GranstedtHalden SK39428
Peter HainesEUOC410028
Gunvor Hov HøydalFossum IF181360
Sanni KiveläAngelniemen Ankkuri43731
Kamilla OlaussenFredrikstad SK157041
Katie ReynoldsEUOC410008
Sabine RothaugHalden SK158416
Maaret TurunenRajamaen Rykmentti83672
Guro VassendFossum IF160719
Charlotte WatsonEUOC410011
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842

D21 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AlexanderssonStora Tuna OK
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK181216
Marianne BakkenMåren OK84220
Emma BergmanGöteborg Majorna OK195847
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK181217
Anneke Hald BjørgumJärla Orientering158634
Lone BrochmannBækkelagets SK153681
Gitte BromanderFredrikstad SK409305
Mari FastingHalden SK
Yvonne GunellFSO195156
Mari Jellum HelgerudIL Tyrving96257
Eva JurenikovaHalden SK184340
Anette JuveliKonnerud IL152434
Emma KlingenbergOK Pan Århus157328
Cristina LuisNydalens SK170785
Helene Lund-JohansenIL Tyrving185835
Anne M Hausken NordbergHalden SK181230
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267
Laura PortinPaimion Rasti190337
Lisa RisbyOk Kåre

H17-18 (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AlvemGimle IF136970
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering136880
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL176054
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL183680
Jonas Madslien BakkenNydalens SK181989
Dag BlandkjennKristiansand OK97986
Simen BordalRingsaker OK92339
Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194879
Vetle ChristiansenRaumar Orientering63823
Erik Olsvik DengerudNydalens SK187133
Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering177948
Johan Ek-LarssonKlubbløs
Odd Kasper EkreIndre Østfold OK160886
Karl FremstadKongsberg OL191178
Tord HaflanNydalens SK157518
Sigur HeggedalKongsberg OL179305
Gustav HindèrKlubbløs
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637
Markus HolterIndre Østfold OK160885
Vegard Rønning HuberHamar OK165686
Eivind HøydalNydalens SK172734
Håkon KindemGimle IF176236
Olai Stensland LillevoldFossum IF154163
Osku LyytikäinenSK Vuoksi155024
Claus MartinsenHeming Orientering181777
Sigurd MelsomFossum IF170799
Petter MoeSandefjord OK92407
Håvard MyhreKongsberg OL148485
Mathias Myrefelt NorlingerSkarpnäcks OL
Elias T. MølnvikFossum IF157056
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
William PommerStora Tuna OK136323
Vetle ReinhartsenKristiansand OK158117
Atso SalopeltoSK Vuoksi158951
Lasse SimonsenFredrikstad SK38394
Ola SingsdalGimle IF79508
Yngvar Høimyr SolbergSturla, IF158048
Vebjørn TandbergNydalens SK157755
Lars TreekremHeming Orientering196760
Henrik UpsalKristiansand OK184471
Arvid VågLerums SOK168907
Asgeir W. RistesundFredrikstad SK130755
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181851
Øyvind WiggenByåsen IL155924
Elias WiklundNydalens SK195554
Jørgen WingereiPorsgrunn OL132474
Emil ØbroCopenhagenO170867

H19-20 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF127654
Oskar AndrénOK Tisaren
Bojan BlumensteinHalden SK193877
Joakim DamgårdOK GORM149389
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett174197
Niclas Deleuran EndresenKirkenes IF
Magnus GlänneforsTullinge SK
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna93907
Borger MelsomFossum IF183681
Holger PedersenOK GORM67956
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440
Mathias RasmussenOK GORM412782
Henrik RindomOK Melfar166906
Sindre RønningFrol IL145310
Tobias SvarerOK Esbjerg129604
Johannes SvendsenOL Trollelg168503
Emil SvenskStora Tuna OK
Lars Henrik Verde ThonSturla, IF89055
Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb181696
Elias ÖhgrenStora Tuna OK133872

H21 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AalvikLillomarka OL170847
Stig AlvestadGanddal IL174702
Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK
Gustav BergmanOK Ravinen
Kalle BergmanOK Ravinen
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Lars Arne BrekkenSarpsborg OL145604
Markku EloAngelniemen Ankkuri190982
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227
Jørgen FiskumFrol IL187167
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Bengt HansskeKils OK
Ivar HaugenKristiansand OK181246
Øyvind HelgerudHalden SK144277
Gisle HolbergOK Skøynar92344
Raffael HuberGöteborg Majorna OK
Sami HämälistöTurun Metsänkävijät
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550
Mattias KarlssonHalden SK123585
Eskil KinnebergIFK Göteborg152431
Ola LestebergKongsberg OL141061
Håvard LucasenVaajakosken Terä160833
Olav LundanesHalden SK181105
Marcus MillegårdHalden SK186978
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett74785
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK170605
Anders NordbergVaajakosken Terä181232
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving159517
Rune OlsenBækkelagets SK193330
Magnus OmbustvedtÅs-NMBU Orientering176226
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Fredric PortinPaimion Rasti183491
Joakim Blix PrestmoBækkelagets SK167614
Dag Steinar RagvinSkien OK157187
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett
Vegard RuttenborgNTNUI174659
Vegard Brun SagaIL Tyrving157743
Anton SjökvistStora Tuna OK
Henning C StrandhagenRøyken OL84157
Øystein SørensenNydalens SK172405
Martin VisterJärla Orientering171020
Asmo VuorenpääLaitilan Jyske80185
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Emil WingstedtHalden SK169143
Erik WoodwardOK Moss132650

Annonser

IOF Eventor