Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sørlandsgaloppen 2014

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2014
Arrangørorganisasjon: Otra IL
Dato: torsdag 3 juli 2014 - søndag 6 juli 2014

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 793 påmeldte deltakere.

(62)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
D 17-NDag 1
H 13-16NDag 1
D 55-Dag 1
H 55-Dag 1
N-aapenDag 1
N-aapenDag 1
D 17-NDag 2
H 13-16NDag 2
D 55-Dag 2
H 13-16NDag 2
H 11-12Dag 2
N-aapenDag 2
H 55-Dag 2
N-aapenDag 2
N-aapenDag 2
N-aapenDag 2
N-aapenDag 2
N-aapenDag 2
N-aapenDag 2
H 55-Dag 2
H 65-Dag 2
N-aapenDag 2
D 17-NDag 3
D -10Dag 3
H 13-16NDag 3
H 13-16NDag 3
D 55-Dag 3
H 11-12NDag 3
H 11-12Dag 3
N-aapenDag 3
H 55-Dag 3
N-aapenDag 3
N-aapenDag 3
N-aapenDag 3
N-aapenDag 3
N-aapenDag 3
N-aapenDag 3
N-aapenDag 3
N-aapenDag 3
N-aapenDag 3
D -10Dag 4
D 17-NDag 4
H 13-16NDag 4
H 13-16NDag 4
H 11-12NDag 4
D 55-Dag 4
H 11-12Dag 4
H 55-Dag 4
N-aapenDag 4
H 65-Dag 4
N-aapenDag 4
N-aapenDag 4
H 55-Dag 4
N-aapenDag 4
N-aapenDag 4
N-aapenDag 4
H 21-ALDag 4
N-aapenDag 4
N-aapenDag 4
N-aapenDag 4
N-aapenDag 4
N-aapenDag 4

Alta OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit Øxnevad FrostAlta OLD 65-82405
Eirik FrostAlta OLH -10154051
Erle FrostAlta OLD -10179911
Gard FrostAlta OLH 11-1286917
Thomas FrostAlta OLH 40-153937
Stine Lise JohansenAlta OLD 13-14
Arvid Nikolai Leijon PedersenAlta OLH 45-AL82389
Marius Leijon PedersenAlta OLH 13-14
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OLH 75-82402

Argus (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell MarksetArgusH 55-66662Dag 3

Asker Skiklubb (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 13-14195555
Silje ArntzenAsker SkiklubbD 17-18-AL168791
Nan KarlssonAsker SkiklubbD 55-130592
Ellen Aure SkogedalAsker SkiklubbD 40-181955
Maren Aure SkogedalAsker SkiklubbN-aapen182028
Pål SkogedalAsker SkiklubbH 21-AL181953
Selma Aure SkogedalAsker SkiklubbN-aapen203792
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 11-12153853
Astrid YtterbøAsker SkiklubbN-aapen202157
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbH 17-B132553
Sigrun Hernes YtterbøAsker SkiklubbD 45-AL124954
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 11-12202127
Arne ØyenAsker SkiklubbH 45-AL97629
Audun ØyenAsker SkiklubbN-aapen126698
Halvor ØyenAsker SkiklubbH 13-16C158398

Bergens TF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling StrandBergens TFH 60-83177

Birkenes IL (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigurd Svaland AasBirkenes ILH 15-16156977
Steinar AasBirkenes ILH 50-156979
Anne Kari BirkelandBirkenes ILD 17-B153636
Siri BjorvandBirkenes ILD 55-189092
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILH 13-14152185
Kristian Reiersen JensenBirkenes ILH 15-16156552
Martin Reiersen JensenBirkenes ILH 11-12132819
Paul Christian JensenBirkenes ILH 17-A kort86483
Svein Roar JonsmyrBirkenes ILH 50-485400
Trygve LølandBirkenes ILH 65-86482
Magnus MosfjellBirkenes ILH 13-14184252
Anund NyhusBirkenes ILH 13-14184628
Kristian NyhusBirkenes ILH 15-16156981
Åse Aud Moldal NyhusBirkenes ILD 17-C152609
Jostein RaenBirkenes ILH 13-16N184625
Bjørn StormoenBirkenes ILH 55-153637
Annette SundsdalBirkenes ILD 17-C
Erlend SundsdalBirkenes ILH 11-12N95782
Lars Jøran SundsdalBirkenes ILH 40-203293
Marie SundsdalBirkenes ILN-aapen80357

Bodø og Omegn IF Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon B BøBodø og Omegn IF OrienteringH 55-170706
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF OrienteringD 15-16170486
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringH 15-16158124
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringD 45-AL179901
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringH 13-14158040
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF OrienteringD 17-18-AL158532

Botne SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hjørdis ØvreåsBotne SKD 70-145318
Magnar ØvreåsBotne SKH 70-186281

Byåsen IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik BlakeByåsen ILH 50-176145
Leif BlakeByåsen ILH 15-16176109
Pia BlakeByåsen ILD 17-18-AL181959
Sabine SchweigerByåsen ILD 50-181987

Bækkelagets SK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege Ynn JødalBækkelagets SKD 17-A kort184303
Ove Kristian JødalBækkelagets SKH 50-184315
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 15-16186182
Torunn NordbøBækkelagets SKD 50-184221
Arne TorgersenBækkelagets SKH 45-AL38368
Olav TorgersenBækkelagets SKH 13-14127099

Bø OL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunn BotnenBø OLD 55-89661
Jarle BotnenBø OLH 55-170925
Sigve BotnenBø OLH 17-A kort89665
Såmund BotnenBø OLH 17-A kort88669
Øystein BotnenBø OLH 17-A kort89664
Anja DyrkolbotnBø OLD 17-B170929
Per Chr. HagenBø OLH 60-94133
Jon KvisliBø OLH 50-154622
Arne LandeBø OLH 65-176161
Steinar LandeBø OLH 40-88666
Bjørg MostaulBø OLD 65-39205
Tone NilsenBø OLD 17-A kort155976
Tor Kjetil NilsenBø OLH 17-A kort155711

Club UAVA (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Biggles TolleforsClub UAVAH 13-1410248

Egersund OK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne BrandsbergEgersund OKH 70-173145
Bjørg BrandsbergEgersund OKD 17-N204773
Margunn BrandsbergEgersund OKD 17-N204773
Margunn BrandsbergEgersund OKD 17-N204773
Ole Andre BrandsbergEgersund OKH -10149208
Geir FrøytlogEgersund OKH 50-183826
Gun Irene MonsenEgersund OKD 45-AK176038
Ida MonsenEgersund OKD 13-1438983
Julie PuntervoldEgersund OKD 13-16N204767
Nils Tore PuntervoldEgersund OKH 17-B204741
Thea Beate PuntervoldEgersund OKN-aapen204740
Berit Brandsberg RogdebergEgersund OKD 17-N146550
Preben Bransdsberg StormyrEgersund OKH 13-16N149195

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars-Erik ØsterudEiker OLH 17-C400186

Fana IL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Kjersti DaltveitFana ILD 55-62488
Hanne DaltveitFana ILD 15-16168428
Lise RollFana ILD 50-69206
Tone Roll-ToftFana ILD 17-C193095
Victoria Roll-ToftFana ILD 11-12193094
Marie Roll-TørnqvistFana ILD 11-12192919
Amanda Daltveit SlettebøFana ILN-aapen62642
Helge ToftFana ILH 17-C193096
Julie Roll TørnqvistFana ILD 15-16192920
Ole TørnqvistFana ILH 50-192921

Flosta IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarFlosta ILH 17-18-AL114837
Åge AashamarFlosta ILH 55-114839
Arne Johannes LøkkenFlosta ILH 19-20-AL160751
Fredrik Monrad OlsenFlosta ILH 13-14187081

Fossum IF (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 15-16197879
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 15-16197990
Kathinka Zahl HagenFossum IFN-aapen195897
Sondre Zahl HagenFossum IFH 11-12195742
Stein H. HagenFossum IFH 21-AL162184
Jan Fredrik HelgakerFossum IFH 21-AL154240
Erling HjermstadFossum IFH 15-16190677
Lars HjermstadFossum IFH 55-175824
Øyvind HjermstadFossum IFH 15-16123597
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFH 13-14197833
Nils HæstadFossum IFH 55-160448
Erling KatlaFossum IFH 40-187104
Karianne KatlaFossum IFD 40-202987
Kristoffer KatlaFossum IFN-aapen203225
Mikkel KatlaFossum IFH 11-12203103
Pernille KatlaFossum IFD 13-14191341
Johan MichelsenFossum IFH 21-AL153897

Fredrikstad SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma DanevadFredrikstad SKD 13-14149010
Espen DanevadFredrikstad SKH 40-79095
Jenny DanevadFredrikstad SKN-aapen193091

Freidig (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidigD 70-181516
Henrik EnoksenFreidigH 21-AL165250
Jostein Bø FløystadFreidigH 21-AL178191
Sigrid GrepstadFreidigD 21-AL170271
Mathias HermstadFreidigH 15-16159540
Gunn Kari HygenFreidigD 65-201973
Jacob HygenFreidigH 65-202121
Halvor LundFreidigH 21-AL145907
Geir OwrenFreidigH 55-400936
Grete Berge OwrenFreidigD 55-176244
Eirik Eik SvanesFreidigH 21-AL
Anders WaageFreidigH 65-201390

Ganddal IL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AasheimGanddal ILH 50-181858
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 13-14187124
Stig AlvestadGanddal ILH 21-AL174702
August Bråtveit HaarrGanddal ILH 13-1439673
Eli FrafjordGanddal ILD 55-188902
Bjarne GimreGanddal ILH 60-165888
Paul Terje HaarrGanddal ILH 55-135169
Per Olav HaarrGanddal ILH 45-AL402531
Svein-Erik KvameGanddal ILH 50-60735
Håvard SkjævelandGanddal ILH 13-16C134756
Knut SkjævelandGanddal ILH 70-145146
Janne ThygesenGanddal ILD 17-A kort77447
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 50-160738

Gjerstad IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Finn PettersenGjerstad ILH 65-68409
Olav SmestadGjerstad ILH 60-145799

Gjø-Vard OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Are StrandlieGjø-Vard OLH 45-AL116899
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OLH -10158027
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLD 13-14160442

Grane IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amalie RingvollGrane ILD -10175904Dag 4
Geir Jonny RingvollGrane ILH 17-C144854Dag 4

Guildford Orienteers (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
James CrawfordGuildford OrienteersH 55-412329
Marion Payne BirdGuildford OrienteersD 55-

Hamar OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Ovidia RanestadHamar OKN-aapen181991
Vegard RanestadHamar OKH 11-12176005

Haslum IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik Johan GrorudHaslum ILH 65-68301

Hedrum OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Ivar GundersenHedrum OLH 50-97453
Anne Gro HøgetveitHedrum OLD 17-N186971
Lilly Mari HøgetveitHedrum OLN-aapen187230
Ole Gunnar HøgetveitHedrum OLN-aapen156906
May Brith NordkveldeHedrum OLD 17-N187231
Per Dag NordkveldeHedrum OLH 60-187249
Magnar ReppesgårdHedrum OLH 75-176014
Margith ReppesgårdHedrum OLD 70-176012

Heming Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming OrienteringH 75-207009
Kasper FosserHeming OrienteringH 15-16195708
Dagrun MelkildHeming OrienteringD 50-197758
Hedvig VollsetHeming OrienteringD 15-16187013

Hisøy OK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kirsten Blakstad CappelenHisøy OKD 50-87670
Ole-Herman CappelenHisøy OKH 50-78910
Erik Broers DamsgaardHisøy OKH 17-A kort410843
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OKD 17-A kort410850
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OKD 40-410850Dag 1
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OKD 40-410850Dag 2
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OKD 40-410850Dag 3
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OKD 40-410850Dag 4
Lene HaugeHisøy OKD -10412605
Malin HaugeHisøy OKD 13-14412247
Marianne HaugeHisøy OKD 40-78908
Silje HaugeHisøy OKD 15-16412844
Ann Mari StudsrudHisøy OKD 17-C98483
Fredrik StudsrudHisøy OKH 17-A kort412226

Høydalsmo IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILH 21-AL192443Dag 3

IF Trauma (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Henrik HirschIF TraumaH 17-A kort195680
Henrik Chr. HirschIF TraumaH 15-16180081
Mia HirschIF TraumaD 11-12189015
Ada Helene OlsenIF TraumaD 11-12175814
Henriette OlsenIF TraumaD 13-16C156961
Tor OlsenIF TraumaH 17-A kort156957
Arild SaudlandIF TraumaH 40-147118
Astrid SaudlandIF TraumaD 40-203324
Hanna SaudlandIF TraumaD 11-12N180066
Julie SaudlandIF TraumaN-aapen156958
Are SkindloIF TraumaH 17-A kort139947
Fanny SkindloIF TraumaD 11-12168442
Karin SteenIF TraumaD 11-12189804
Bjørn Idar SætranIF TraumaH 45-AL485373

IK Grane Arendal Orientering (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karl Johan EmanuelsenIK Grane Arendal OrienteringH 65-91183
Ragnar FremmerlidIK Grane Arendal OrienteringH 65-168567
Magnus JohnssonIK Grane Arendal OrienteringH 17-A kort152700
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal OrienteringH 65-172098Dag 1
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal OrienteringH 65-172098Dag 3
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 21-AL193027
Ine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 11-12186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD 11-12186171
Silje MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringN-aapen193011
Frode SørensenIK Grane Arendal OrienteringH 17-A kort402852
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal OrienteringH 60-485697
Jostein UtstumoIK Grane Arendal OrienteringH 21-AL168524

IL Express (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Jakob KløvstadIL ExpressH 65-114848
Øystein Bedford PedersenIL ExpressH 70-89653
Tristan StormIL ExpressH 11-12N97789Dag 1, Dag 2, Dag 3
Tristan StormIL ExpressH 11-1297789Dag 4
Henrik TønnevoldIL ExpressH 11-12N

IL Gular (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL GularD 50-176141
Arne JohannesenIL GularH 55-61154
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL GularD 13-14133809
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL GularD 11-12192324

IL Hauken (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jorunn KjenslieIL HaukenD 17-C132198
Markus KjenslieIL HaukenH 13-16N150578
Anders LjådalIL HaukenH 11-12189137
Dan Egil LjådalIL HaukenH 17-A kort132050
Marte LjådalIL HaukenD 13-16C132048
Andrine SkoglundIL HaukenN-aapen151186
Andrine SkoglundIL HaukenD 11-12N189139Dag 1
Andrine SkoglundIL HaukenD 11-12N151186Dag 2
Andrine SkoglundIL HaukenD 11-12N151186Dag 3
Andrine SkoglundIL HaukenD 11-12N151186Dag 4
Herman SkoglundIL HaukenN-aapen150936
Jens Mattias SkoglundIL HaukenH 13-14189139
Sondre SkoglundIL HaukenH 17-A kort151183
Sunniva SkoglundIL HaukenD 11-12151185
Alexander Repstad StoremyrIL HaukenH 13-14150938
Henrik Repstad StoremyrIL HaukenH -10189138
John Kristian Repstad StoremyrIL HaukenH 13-16C189140
Kent Morgan StoremyrIL HaukenH 17-B150939
Kristin Repstad StoremyrIL HaukenD 17-C132165
Ole Magnus StoremyrIL HaukenN-aapen189133

IL Høvdingen (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anita Wiberg GjelstenIL HøvdingenD 50-139467
Nils Gunnar GjelstenIL HøvdingenH 50-145187
Nils Egil JohannessenIL HøvdingenH 65-145186
Audun KjøstvedtIL HøvdingenH 70-154419
Liv Jorunn Kjøstvedt MoeIL HøvdingenD 17-N91087
Svein Olav SyvertsenIL HøvdingenH 65-192196
Halvard VesterhusIL HøvdingenH 65-139468

IL Imås (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL ImåsD 65-157079
Susan BøbelIL ImåsD 17-A kort157081
Erling LauvrakIL ImåsH 65-157017
Rolf MikkelsenIL ImåsH 70-132848
Øyvin SimonsenIL ImåsH 65-157021
Anne Karin StigemoIL ImåsD 65-98007
Terje UrfjellIL ImåsH 45-AL97792

IL Tambarskjelvar (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Norvald OspehaugIL TambarskjelvarH 60-82155

IL Tyrving (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit BergeIL TyrvingD 55-200025
Rune BergeIL TyrvingH 55-176309
Synne Nesheim FlatebakkenIL TyrvingD 17-18-AL181104
Bjørn Henning GrandalIL TyrvingH 50-483036
Else GrandalIL TyrvingD 50-190326
Hanne GrandalIL TyrvingD 15-16180137
Kaja GrandalIL TyrvingD 11-12N205395
Siri GrandalIL TyrvingD 17-18-AL180139
Helle HundseidIL TyrvingD 17-C199498
Frode KamsvågIL TyrvingH 50-199499
Skjalg Hundseid KamsvågIL TyrvingH 17-18-AL199497
Styrk Hundseid KamsvågIL TyrvingH 15-16199496
Julie MeinickeIL TyrvingD 11-12170926

IL Vindbjart (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik HodnemyrIL VindbjartH 13-16C132512
Helge HodnemyrIL VindbjartH 45-AL132513
Finn Ole HonnemyrIL VindbjartH 65-160362
Margrete Omdal HildebrandtIL VindbjartD 17-A kort86339
Markus OmdalIL VindbjartH 11-12N200442
Guttorm RosendahlIL VindbjartH 11-12N186047
Peter RosendahlIL VindbjartH 75-86351
Jonas Sjursen RuudIL VindbjartH 13-1486360
Martin RuudIL VindbjartH 40-147386
Fredrik SkovlyIL VindbjartH -10147388
Hans Martin SkovlyIL VindbjartH 17-B147327
Kristian SkovlyIL VindbjartH 13-14205990
Arne StrandbergIL VindbjartH 60-86338
Olav StrislandIL VindbjartH 70-86342
Bjørn SyvertsenIL VindbjartH 70-186048
Arild TelstøIL VindbjartH 75-203330

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Matilde Kvaase-WensaasKlubbløsN-aapen204646Dag 2

Kolbotn og Skimt OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Toril Berg-DomaasKolbotn og Skimt OLD 17-N157494
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLH 17-B158106

Kolding OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørn ThomsenKolding OKH 70-401379

Kongsberg OL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Willkommen EikenKongsberg OLD 15-16190660
Barbara Willkommen EikenKongsberg OLD 45-AL154870
Terje Ulla EikenKongsberg OLH 45-AL146581
Bjørn HaavengenKongsberg OLH 21-AL188468
Idunn HaavengenKongsberg OLD 15-16167389
Marlin HaavengenKongsberg OLD 13-14176291
Åsne HaavengenKongsberg OLD 11-12202045
Selma HøivoldKongsberg OLD 11-12155652
Jørn KløvstadKongsberg OLH 17-A kort120874
Ann-Karin LestebergKongsberg OLD 17-B141062
Harald LestebergKongsberg OLH 17-C200391
Ingrid LestebergKongsberg OLN-aapen95250
Ola LestebergKongsberg OLH 17-A kort141061
Aurora MoholthKongsberg OLD 15-16155540
Siri MoholthKongsberg OLD 17-18-AL180239
Kristiane RogstadKongsberg OLD 15-16143362
Kristin SmebyKongsberg OLD 15-16197811

Konnerud IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd GunbjørnsenKonnerud ILH 75-186282
Aslak HeimdalKonnerud ILH 13-14192570
Audun HeimdalKonnerud ILH 17-18-AL183721
Tove HeimdalKonnerud ILD 45-AL181855
Steinar RuudKonnerud ILH 75-186270

KOVZ (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mike IntGroenKOVZH 65-173157
Monica RoelingKOVZD 60-173111

Kristiansand OK (71)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tim Langø BergKristiansand OKH 17-A kort197712
Anneke Hald BjørgumKristiansand OKD 21-AL158634
Jon BjørgumKristiansand OKH 55-312848
Jack BjørnsenKristiansand OKH 55-412216
Dag BlandkjennKristiansand OKH 17-18-AL97986
Christian BøenKristiansand OKH 21-AL197760
Mats DahlénKristiansand OKH 21-AL158614
Linn Carina DalandKristiansand OKD 17-A kort181678
Sebastian DalandKristiansand OKH 15-16181677
Stig DalsørenKristiansand OKH 21-AL413219
Vegard DanielsenKristiansand OKH 21-AL151194
Harald EikKristiansand OKH 17-A kort71537
John HansenKristiansand OKH 55-165222
Odd-Anton HermansenKristiansand OKH 13-14172962
Matias Hodne HanischKristiansand OKH 17-18-AL158637
Morten HulløenKristiansand OKH 55-191221
Andrea Vild JødalKristiansand OKD 17-A kort158464
Morten JørgensenKristiansand OKH 19-20-AL66810
Mathias KnutsenKristiansand OKH 13-14139347Dag 1, Dag 2
Mathias KnutsenKristiansand OKH 13-16C139347Dag 3
Mathias KnutsenKristiansand OKH 13-16C139347Dag 4
Maria KostølKristiansand OKD -10198036Dag 1, Dag 2, Dag 3
Maria KostølKristiansand OKD 11-12N198036Dag 4
Ole KostølKristiansand OKH 17-18-AL184222
Asle KregnesKristiansand OKH 45-AK184642
Silje KregnesKristiansand OKD 13-14142857
Åse Reidun KregnesKristiansand OKD 45-AL184648
Per LarsenKristiansand OKH 55-409239
Ole Kristian LauvnesKristiansand OKH 70-203573
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKH 15-16195884
Eirik Heddeland MartensKristiansand OKH 21-AL184333
Mette Heddeland MartensKristiansand OKD 17-C206286
Øyvind MikkelsenKristiansand OKH 45-AL158094Dag 4
Dag MoeKristiansand OKH 60-184578
Jostein MoeKristiansand OKH 21-AL158004
Jostein MoeKristiansand OKH 21-AL158004Dag 1
Jostein MoeKristiansand OKH 21-AL158004Dag 2
Jostein MoeKristiansand OKH 21-AL158004Dag 3
Jostein MoeKristiansand OKH 21-AL158004Dag 4
Oddbjørg MoeKristiansand OKD 55-173450
Oliver Johan MoeKristiansand OKH -10
Jonas MyhreKristiansand OKH 13-14186097
Vegard MyhreKristiansand OKH 15-16186287
Jon NilsenKristiansand OKH 21-AL192451
Gunhild OmestadKristiansand OKD 70-146418
Kristian OmestadKristiansand OKH 80-75051
Linda G. OpheimKristiansand OKD 17-B86963
Ernst PyttenKristiansand OKH 17-A kort197841
Fredrik PyttenKristiansand OKN-aapen197956
Kristian PyttenKristiansand OKH 13-14151383
Marius PyttenKristiansand OKH 15-16197877
Torkel ReinhartsenKristiansand OKH 17-18-AL184468
Aileen RundeKristiansand OKD 17-B177978
David RundeKristiansand OKH 13-14157065
John RundeKristiansand OKH 15-16194509
Pål RundeKristiansand OKH 17-B182054
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKH 45-AL197872
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OKH 21-AL172963
Sara StrayKristiansand OKD 11-12412902
Inga Vestøl StødleKristiansand OKD 13-14186309Dag 1
Inga Vestøl StødleKristiansand OKD 13-16C186309
Inga Vestøl StødleKristiansand OKD 13-16C186309Dag 2
Inga Vestøl StødleKristiansand OKD 13-16C186309Dag 3
Inga Vestøl StødleKristiansand OKD 13-16C186309Dag 4
Maria StødleKristiansand OKD -10186298
Marta StødleKristiansand OKD 11-12N186299
Elin Pedersen SundtjønnKristiansand OKD 60-180546
Trude Pedersen SundtjønnKristiansand OKD 17-A kort86964
Henrik UpsalKristiansand OKH 17-18-AL184471
Thorbjørn VærpKristiansand OKH 17-A kort93939
Svein ØderudKristiansand OKH 65-180545

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit Melby JacobsenLardal OLD 15-16195885

Larvik OK (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens Didrik BergLarvik OKH 15-16183814
Jens Didrik BergLarvik OKH 15-16183814Dag 1
Jens Didrik BergLarvik OKH 15-16183814Dag 2
Jens Didrik BergLarvik OKH 15-16183814Dag 3
Jens Didrik BergLarvik OKH 15-16183814Dag 4
Kari BergLarvik OKD 60-111445
Ida Vår DirdalLarvik OKD 45-AK171124
Serine Kierulf DirdalLarvik OKD -10184000
Thor EdvardsenLarvik OKH 70-177772
Jørgen FrøydLarvik OKH 40-197776
Anne Berg GjølbergLarvik OKD 17-A kort161015
Rolf GjølbergLarvik OKH 65-156867
Per Olav GulbrandsenLarvik OKH 45-AL174992
Ida Sofie HjortlandLarvik OKD 11-12409345
Ole Edvard HjortlandLarvik OKH 45-AK409088
Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OKD 13-14171123
Tobias KristensenLarvik OKH 15-16170787
Tom KristensenLarvik OKH 40-177539
Gerd LangsethLarvik OKD 65-411790

Lia IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein R. JensenLia ILH 70-149125

Lillomarka OL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid BlindheimLillomarka OLD 11-12187075
Jorunn BlindheimLillomarka OLD 45-AL145119
Terje BlindheimLillomarka OLH 45-AL82194
Vebjørn BlindheimLillomarka OLH -10187118
Arne DybdahlLillomarka OLH 45-AL480200
Sander DybdahlLillomarka OLH 11-12166457
Toril DybdahlLillomarka OLD 13-16C166471
Martin Oseng LiholtLillomarka OLH 11-12N168579
Nils Ragnar LiholtLillomarka OLH 45-AL401161
Svein NygårdLillomarka OLH 45-AL193090
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OLD 21-AL86521

Marnardal IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola SløgedalMarnardal ILH 40-123999
Lars Peder VaajeMarnardal ILH 50-80658
Per Ivar VaajeMarnardal ILH 21-AL

Mellembygd OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OLH 15-16180700

Melum IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell Audun SundsdalMelum ILH 65-96166

Måren OK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OKD 75-408172
Carmen DirroMåren OKD 13-14203743
Noor Dirro-HeluMåren OKD 11-12203003
Mikal B EikMåren OKH 13-16N173323
Mikal B EikMåren OKH 13-16C402918Dag 1
Mikal B EikMåren OKH 13-16C402918Dag 2
Mikal B EikMåren OKH 13-16C402918Dag 3
Mikal B EikMåren OKH 13-16C402918Dag 4
Simen Rønning JohansenMåren OKN-aapen89684
Gro Hege LudvigsenMåren OKD 50-400784
Theo Winsents SæterMåren OKN-aapen195570Dag 1, Dag 2, Dag 3
Theo Winsents SæterMåren OKH 13-16N195570Dag 4
Stein TurtumøygardMåren OKH 60-312743
Pål WinsentsMåren OKH 40-413165

Nittedal OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arthur BrunborgNittedal OLH 11-12193682
Herman BrunborgNittedal OLH 13-14190333
Lauritz BrunborgNittedal OLH 11-12N92529
Ingvild C. FleisjeNittedal OLD 15-16183300

Notodden OL (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders Hamre BisethNotodden OLH 11-12N175194
Therese Hamre BisethNotodden OLD 13-16C153874
Bjørn CarlsenNotodden OLH 17-B11781
Hugo A. ChristensenNotodden OLH 60-480044
Emma EngehultNotodden OLD 11-12N153873
Mia EngehultNotodden OLD 17-C11776
Rasmus EngehultNotodden OLN-aapen197857
Rune EngehultNotodden OLH 45-AK153872
Robert FredriksenNotodden OLH 21-AL62763
Bendik Schia LøeNotodden OLH -1089009Dag 1
Bendik Schia LøeNotodden OLH 11-12N89009Dag 2
Bendik Schia LøeNotodden OLH 11-12N89009Dag 3
Bendik Schia LøeNotodden OLH 11-12N89009Dag 4
Jakob Schia LøeNotodden OLH 13-16C86892
Petter LøeNotodden OLH 50-86885
Jørn MyrlandNotodden OLH 45-AL145800
Kristin NordgårdNotodden OLD 11-12N176322
Arve PaulsenNotodden OLH 40-61168
Ingrid Vaagen PaulsenNotodden OLD 13-16C123640
Oda Vaagen PaulsenNotodden OLD 11-12N132763
Åge-Geir SkatterNotodden OLH 50-480040
Elin SlokvikNotodden OLD 17-C93987
Jørgen SlokvikNotodden OLH 17-B197971Dag 1, Dag 2, Dag 3
Jørgen SlokvikNotodden OLH 17-C197971Dag 4
Gro VaagenNotodden OLD 17-C86884

NTNUI (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Svaland AasNTNUIH 21-AL201450
Ståle GjelstenNTNUIH 21-AL184459
Håvar Birkeland StormoenNTNUIH 21-AL184353

Nydalens SK (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag AalvikNydalens SKH 21-AL197410Dag 3, Dag 4
Åsmund Aamodt ResellNydalens SKH 17-18-AL192147
Erlend AamodtNydalens SKH 60-180040
Eirik Langedal BreivikNydalens SKH 15-16157159
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKD 11-12175785
Inger Johanne EikelandNydalens SKD 50-172262
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKH 15-16186179
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKH 13-14184460
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKD 45-AL172689
Vegard HaldenNydalens SKH 45-AL172690
Anine HallénNydalens SKD 15-16154460
Mette HallénNydalens SKD 55-200574
Sjur LangedalNydalens SKH 17-B176112
Geir O. RønningNydalens SKH 50-152584
Per-Arne RøstadsandNydalens SKH 50-203816
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SKD 15-16202076
Øystein Rønning StrandNydalens SKH 15-16152583
Irene-Katrin ThunshelleNydalens SKD 17-C168423
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SKH 11-12150383
Håkon Thunshelle ØvstedalNydalens SKH 15-16138798
Jarl ØvstedalNydalens SKH 50-201864

Oddersjaa SSK (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anneli Aasemoen AardalOddersjaa SSKN-aapen152182
Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSKH 15-16181963
Jo Vegard AardalOddersjaa SSKH 17-B181032
Vemund Aasemoen AardalOddersjaa SSKH 13-16C181245
Elin Glad BalchenOddersjaa SSKD 60-136842
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKH 65-192474
Brit I. DanielsenOddersjaa SSKD 55-80104
Anne Marie EkelandOddersjaa SSKD 17-B145291
Einar EkelandOddersjaa SSKH 15-16200717
Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSKN-aapen152173
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKH 45-AL172823
Sigrid EkelandOddersjaa SSKD 13-14145393
Bente Sundby HålandOddersjaa SSKD 17-C154461
Brage Sundby HålandOddersjaa SSKN-aapen154462
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSKH 15-16192284
Trygve HålandOddersjaa SSKH 17-C154464
Arild KnutsenOddersjaa SSKH 50-197924
Øivind StenstadOddersjaa SSKH 45-AK188881
Dag Petter SødalOddersjaa SSKH 55-66803
Per W. TorgersenOddersjaa SSKH 55-185934
Siri ØkstadOddersjaa SSKD 60-66808

OK Moss (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald WibyeOK MossH 75-205396Dag 2
Harald WibyeOK MossH 75-205396Dag 3
Harald WibyeOK MossH 75-205396Dag 4

OK Silsand (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein Harald HansenOK SilsandH 55-312789
Håvard Krey HansenOK SilsandH 21-AL400907
Odd-Ivan LorentsenOK SilsandH 40-170530
Sondre LorentsenOK SilsandH 17-18-AL400927

OK Skeidi (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AndresenOK SkeidiH 50-187234
Per Einar Hellenes AndresenOK SkeidiH 13-16C188900
Ole FlaattenOK SkeidiH 15-16158080
Øyvind FlaattenOK SkeidiH 45-AL89677
Helge GisholtOK SkeidiH 45-AL94900
Arve GlittumOK SkeidiH 55-188444
Tor Herum AustjoreOK SkeidiH 11-12N89670
Hanne HerumOK SkeidiD 55-89671
Heidi HerumOK SkeidiD 35-93964
Bjørn PollandOK SkeidiH 45-AL180686
Fredrik PollandOK SkeidiH 15-16172271
Tirill Liby SeipOK SkeidiD 75-127071
Tron SolbergOK SkeidiH 55-488340
Jan Erik TinderholtOK SkeidiH 40-180716
Viktoria TinderholtOK SkeidiD 11-12180901
Ellen VårliOK SkeidiD 45-AK89680

OK Sør (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari CowardOK SørD 17-B144046
Morten CowardOK SørH 17-B144045
Siri CowardOK SørD 17-C193129
Stein CowardOK SørH 60-71282
Einar JørundlandOK SørH 80-153976
Gudveig JørundlandOK SørD 75-181467
Magne MoyOK SørH 65-60533
Atle Wendel ScheieOK SørH 19-20-AL204624
Mads Wendel ScheieOK SørH 17-18-AL141942
Mari Wendel ScheieOK SørD 13-16C204755
Stein-Erik ScheieOK SørH 50-181466
Bjørn A. SchouOK SørH 70-60725

OK Tyr (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lisa AnnersandOK TyrD 55-195905

OK Yeisk (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Evgeny TarantsevOK YeiskH 75-119285

OL Toten-Troll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid RavnanOL Toten-TrollD 50-76105
Onno VerberneOL Toten-TrollH 50-76111

OL Trollo (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag Rønning JensenOL TrolloH 65-171167

OL Tønsberg og omegn (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnH 17-18-AL194879
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnD 45-AK181863
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegnH 45-AL182083
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnH 15-16194880
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnD -10184262
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegnH 15-16184263
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegnH 75-121570
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegnH 50-205575
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegnD 15-16412693
Martine TopstadOL Tønsberg og omegnD 17-18-AL180812

OLG Galgenen (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Daniel ZwikerOLG GalgenenH 21-AL181954
Katja ZwikerOLG GalgenenD 21-AL182088

Oppsal Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal OrienteringD 17-B412583
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal OrienteringH 13-16C412452

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magne VollenOslostudentenes IKH 60-91022

Otra IL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John Terje FlottorpOtra ILH 17-B153984
Einar GrindheimOtra ILH -10
Lina GrindheimOtra ILN-aapen
Thorbjørn GrindheimOtra ILN-aapen
Åse GullsmedmoenOtra ILD 17-C153975
Tony HalsallOtra ILH 17-B204646
Heidi Hodne HauanOtra ILD 35-109094Dag 1, Dag 3, Dag 4
Ove KjetsåOtra ILH 17-B204645
Inge KlepslandOtra ILH 65-108947
Eiliv Bjarne LønningenOtra ILH 17-B
Merete Abusland NilsenOtra ILD 17-C
Jenny StrømstadOtra ILD 40-123922
Petter StrømstadOtra ILH -10
Rita VaslandOtra ILD 35-

Porsgrunn OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mona HoltePorsgrunn OLD 35-153303Dag 1, Dag 3, Dag 4
Ellen MathisenPorsgrunn OLD 80-97714
Atle RemmePorsgrunn OLH 65-186202
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLD 45-AL186852
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLH 45-AL176262
Eli Marie WiigPorsgrunn OLD 50-89041

Raumar Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon Kristiansen FrammesRaumar OrienteringH 13-14201978Dag 1, Dag 3, Dag 4

Ringerike OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OLD 70-201694
Tormod DahlenRingerike OLH 70-149201
Eirin MathiesenRingerike OLH 55-198537
Helge RevhaugRingerike OLH 65-87525
Anders RoumRingerike OLH 13-16C134801
Elin RoumRingerike OLD 17-C176009
Margrethe RoumRingerike OLN-aapen175782
Kari StrandeRingerike OLD 65-87520

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag Olav RønningRingsaker OKH 45-AK152656

Røyken OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Peter CarlsenRøyken OLH 17-A kort178007
Kristin SletnerRøyken OLD 17-B67395
Solveig SletnerRøyken OLD 17-A kort184182
Tom SletnerRøyken OLH 70-152360

Sande Sportsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande SportsklubbH 60-201595

Sandefjord OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OKD 45-AL174872
Ivar ChristiansenSandefjord OKH 80-67794
Kari ChristiansenSandefjord OKD 50-67569
Hallvard Arntzen FossSandefjord OKH 15-16186941
Trond FossSandefjord OKH 45-AK174871
Astrid GjelstadSandefjord OKD 65-143174
Oddvar GjelstadSandefjord OKH 75-94503
Oskar KaaløySandefjord OKH 45-AK174874

Sandnes IL (Rogaland) (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)H 15-16181602
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)D 13-16C158628
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)D 45-AL157486
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)D 50-204529
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)D 15-16181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)D 17-18-AL195722
Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)D 45-AK160926
Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)H 45-AL407401
Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)H 45-AL173470

Sauda Orienteringsklubb (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kaya DirksenSauda OrienteringsklubbD 13-14158564
Merel DirksenSauda OrienteringsklubbD 13-16C187322
Peter DirksenSauda OrienteringsklubbH 17-A kort187254
Yolanda DirksenSauda OrienteringsklubbD 17-B180485
Eskil StielstraSauda OrienteringsklubbH -1084722
Järvi StielstraSauda OrienteringsklubbH -1084724
Sander StielstraSauda OrienteringsklubbH 17-A kort92442
Sven StielstraSauda OrienteringsklubbH 11-1284740
Vanessa VenemaSauda OrienteringsklubbD 17-B187229

Skibotn IL - orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siri-Janne KohtSkibotn IL - orienteringD 35-185704

Skien OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OKD 55-184157
Kjell DolvaSkien OKH 65-185921
Harald HoviSkien OKH 55-151313
Bethina Staulen FredinSkien OKD 13-14185521Dag 1, Dag 2, Dag 3
Gry StaulenSkien OKD 17-C185928Dag 1, Dag 2, Dag 3

Stavanger Orienteringsklubb (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 60-186085
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbH 45-AL169769
Øyvind EgeskogStavanger OrienteringsklubbH 65-181616
Arne Kristian EspedalStavanger OrienteringsklubbH 60-169765
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbD 65-170304
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbH 65-147493
Arne KarlsenStavanger OrienteringsklubbH 70-111453
Reidun M. KarlsenStavanger OrienteringsklubbD 70-156736
Rune KarstensenStavanger OrienteringsklubbH 50-195822
Ivar Johan LarsenStavanger OrienteringsklubbH 55-184538
Møyfrid LarsenStavanger OrienteringsklubbD 17-B184327
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbD 65-157189
Gunnar SakseidStavanger OrienteringsklubbH 60-192464
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbN-aapen172256
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 11-12172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 40-172000
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbD 70-153828
Dina TorgersenStavanger OrienteringsklubbD 11-12146374
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbH 50-160827

Stokke IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove Gunnar JacobsenStokke ILH 65-170716

Stord Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda RykkjeStord OrienteringD 40-100200
Stian RykkjeStord OrienteringH 13-14118039
Sveinung RykkjeStord OrienteringH 45-AL402908
Tonje RykkjeStord OrienteringN-aapen184660
Edel SlettemarkStord OrienteringD 65-409342
Steinar SlettemarkStord OrienteringH 70-312794
Jørgen WesterheimStord OrienteringH 11-12N197834
Kenneth WesterheimStord OrienteringH 40-197944

Sturla, IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Holm GundersenSturla, IFH 55-412254
Einar LarsenSturla, IFH 80-145791
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFH 70-156918
Fride SørensenSturla, IFD 15-1689059

Søgne og Songdalen OK (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OKD 21-AL153551
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OKH 21-AL400294
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKH 65-84731
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKD 65-158601
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKH 65-158606
Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OKH 55-158600
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKH 55-130743
Signe HeivollSøgne og Songdalen OKD 65-130742
Roar MyhreSøgne og Songdalen OKH 45-AL129736
Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OKD 40-129738
Wilhelm NerlandSøgne og Songdalen OKH 17-C158602Dag 3, Dag 4
Ane RibeSøgne og Songdalen OKD 17-A kort84998Dag 3, Dag 4
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OKD 50-84997
Kristen RibeSøgne og Songdalen OKH 55-84996
Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OKH 45-AK158603
May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OKD 17-A kort130741
Nils Asbjørn SundeSøgne og Songdalen OKH 70-98148
Svein SundeSøgne og Songdalen OKH 17-A kort158607
Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OKD 17-B158599Dag 1, Dag 2
Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OKD 17-C158599Dag 3
Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OKD 17-C158599Dag 4
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKH 40-197885
Jan VærpSøgne og Songdalen OKH 70-176298
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKD 45-AL117716

TIF Viking (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil DammTIF VikingH 45-AL76216
Sondre DammTIF VikingH 17-18-AL184400

Torridal IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida AurebekkTorridal ILD 15-1662682
Marius AurebekkTorridal ILH 13-14151302
Bente MestadTorridal ILD 55-150496
Kristin MestadTorridal ILD 15-1662681
Mette MestadTorridal ILD 55-151305

Varegg Fleridrett (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ørjan Svaland AasVaregg FleridrettH 21-AL156978
Petter Marki ErichsenVaregg FleridrettH 21-AL197823
Per Øivind HusbyVaregg FleridrettH 60-195934
Eirunn Husby NordstadVaregg FleridrettD 11-12195872
Kårhild Husby NordstadVaregg FleridrettD 15-16195923

Varteig OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Olaf KlemsdalVarteig OLH 17-B152688

Vegårshei IL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andrea BjorvattenVegårshei ILD 13-16C153992Dag 1, Dag 3, Dag 4
Anna BjorvattenVegårshei ILN-aapen179369Dag 1, Dag 3, Dag 4
Tobias BjorvattenVegårshei ILN-aapen127046Dag 1, Dag 3, Dag 4
Trond BjorvattenVegårshei ILN-aapen179368Dag 1, Dag 3, Dag 4
Ingeborg Lobben GjennestadVegårshei ILD 55-168176
Jens Arild KrokenVegårshei ILH 55-127092
Are Smeland NygårdseterVegårshei ILH 17-18-AL179395
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILH 21-AL127042
Anders VestølVegårshei ILH 13-14127089
Gerd Karin VestølVegårshei ILD 45-AK127088
Karine VestølVegårshei ILD 15-16206428
Ole Petter VestølVegårshei ILH 45-AL153996

Verdal OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OKD -10150791
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKH 13-14187014
Martin Vehus SkjerveVerdal OKH 11-12150792
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OKD 13-14201976
Vidar SkjerveVerdal OKH 50-201868
Ann Sissel VehusVerdal OKD 50-187015

Voss IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunnar BråtenVoss ILH 55-180711
Trude BråtenVoss ILD 55-68034

værlandet idrettslag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thomas Meinickeværlandet idrettslagH 17-B89625Dag 4

Ølen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jarle HeddelandØlen ILH 65-89799

Østmarka OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bo Utseth BøhlerengenØstmarka OKH 11-1275939
Boye Dirro BøhlerengenØstmarka OKH 45-AL66842
Synne Utseth BøhlerengenØstmarka OKN-aapen
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKN-aapen186839
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 15-16186841
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD 11-12179863

Øyestad IF allianse (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Silje JohnsenØyestad IF allianseD 13-16C160721
Tonje JohnsenØyestad IF allianseN-aapen137184
Christian ÅnonsenØyestad IF allianseH -10158104
Christian ÅnonsenØyestad IF allianseH 11-12N158104
Christian ÅnonsenØyestad IF allianseH 11-12N158104Dag 1
Christian ÅnonsenØyestad IF allianseH 11-12N158104Dag 2
Christian ÅnonsenØyestad IF allianseH 11-12N158104Dag 3
Christian ÅnonsenØyestad IF allianseH 11-12N158104Dag 4
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianseH 40-158128

Ålgård Orientering (44)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kenneth IdlandÅlgård OrienteringH 17-C188818
Vetle IdlandÅlgård OrienteringN-aapen189166
Vilde IdlandÅlgård OrienteringD 11-12189167
Kristina KleppaÅlgård OrienteringN-aapen188816
Kurt KleppaÅlgård OrienteringH 35-149848
Kurt KleppaÅlgård OrienteringH 17-B149848Dag 1
Kurt KleppaÅlgård OrienteringH 17-B149848Dag 2
Kurt KleppaÅlgård OrienteringH 17-B149848Dag 3
Kurt KleppaÅlgård OrienteringH 17-B149848Dag 4
Samuel KleppaÅlgård OrienteringH 11-12189160
Ola Magnus LaugalandÅlgård OrienteringH 21-AL159328
Torunn LaugalandÅlgård OrienteringD 17-B184598
Ane Byrkjedal LevangÅlgård OrienteringN-aapen189168
Nora Byrkjedal LevangÅlgård OrienteringD -10189169
Henriette NessetÅlgård OrienteringD 17-B197967
Ane NevlandÅlgård OrienteringD -10172109
Ida Sofie NevlandÅlgård OrienteringN-aapen172200Dag 2, Dag 3, Dag 4
Ida Sofie NevlandÅlgård OrienteringD -10172200Dag 1
Lovise NevlandÅlgård OrienteringD 17-A kort60589
Martin NevlandÅlgård OrienteringH 13-14153170
Torgeir NevlandÅlgård OrienteringH 21-AL153693
Alida OftedalÅlgård OrienteringD -10184277
Gunhild OftedalÅlgård OrienteringD 17-B184386
Lars Sigve OftedalÅlgård OrienteringH 21-AL158001
Livar OftedalÅlgård OrienteringN-aapen153895
Maren OftedalÅlgård OrienteringN-aapen127100
Otilie OftedalÅlgård OrienteringD 17-A kort180157
Sigurd R. OftedalÅlgård OrienteringH 21-AL205576
Vebjørn OftedalÅlgård OrienteringN-aapen154012
Ørjan RavndalÅlgård OrienteringH 21-AL203411
Aina SolheimÅlgård OrienteringD 45-AL189159Dag 1
Aina SolheimÅlgård OrienteringD 17-C189159
Aina SolheimÅlgård OrienteringD 17-C189159Dag 2
Aina SolheimÅlgård OrienteringD 17-C189159Dag 3
Aina SolheimÅlgård OrienteringD 17-C189159Dag 4
Ada C StokkelandÅlgård OrienteringN-aapen189172
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringN-aapen132004
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH 21-AL60595
Helen Solheim VoldenÅlgård OrienteringD 11-12189181Dag 1, Dag 2
Helen Solheim VoldenÅlgård OrienteringN-aapen189181Dag 3
Helen Solheim VoldenÅlgård OrienteringN-aapen189181Dag 4
Mari Solheim VoldenÅlgård OrienteringN-aapen189182
Eline WiigÅlgård OrienteringD 11-12188714Dag 1, Dag 2, Dag 3
Eline WiigÅlgård OrienteringD 11-12N188714Dag 4

Årstad IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad ILH 70-142842

Årvoll IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunhild Aamli SundtjønnÅrvoll ILD 50-86519
Tore SundtjønnÅrvoll ILH 55-86520

Ås-NMBU Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon DanevadÅs-NMBU OrienteringH 45-AL198012
Synne Schei DanevadÅs-NMBU OrienteringN-aapen197821
Marie LillehammerÅs-NMBU OrienteringD 35-204852
Terjei LillehammerÅs-NMBU OrienteringH 13-14157126
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU OrienteringN-aapen184397

Annonser

IOF Eventor