Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8-sprintstafetten/Prøve-NM sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Sport8-sprintstafetten/Prøve-NM sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 29 september 2013

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte lag.

NM-Mix (11)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Gunvor Hov Høydal
2Borger Melsom
3Olai Stensland Lillevold
4Guro Vassend
Fossum IF 2
1Ragnhild Hjermstad
2Oskar Størmer
3Sigurd Melsom
4Marianne Opsahl Bredesen
Freidig 1
1Frida Sæther
2Rein Helle Mårdalen
3Karen Oline Kolstad
4Gina Mølnvik
Frol IL 1
1Gøril Rønning Sund
2Jonas Ressem
3Stian Sundsvik
4Mathilde Rundhaug
Frol IL 2
1Sara Profors
2Vegard Ressem
3Fritjof Sandstad
4Eirin Svanøe-Hafstad
Järla/Konnerud/Kongsberg 1
1
2
3
4
Konnerud IL / Järla Orientering / Kongsberg OL 1
1Ida Mari Borge Hovi
2Karl Fremstad
3Martin Vister
4Runa Fremstad
Kristiansand OK 1
1Benedicte Hald Bjørgum
2Dag Blandkjenn
3Matias Hodne Hanisch
4Anneke Hald Bjørgum
Kristiansand OK 2
1Kjersti Adéla Westin
2Henrik Upsal
3Morten Jørgensen
4Leena Kuusipohja
Larvik OK 1
1Julie Hjortland
2Jørgen Frøyd
3Asgeir Fremstad
4Grethe B Clausen
Porsgrunn OL 1
1Marte Østby Fegstad
2Hans Christian Meen
3Magne Wiig Mathisen
4Hilde Vassend

H13-16 (13)

NavnLagoppstilling
Birkenes IL 1
1Kristian Reiersen Jensen
2Kristian Nyhus
3Kristian Reiersen Jensen
4Kristian Nyhus
Fossum IF 1
1Martin Borge Heir
2Erik Hæstad Bjørnstad
3Martin Borge Heir
4Erik Hæstad Bjørnstad
Fossum IF 2
1Erling Hjermstad
2Øyvind Hjermstad
3Erling Hjermstad
4Øyvind Hjermstad
Fossum IF 3
1Martin Andresen Skotte
2Oscar Hæstad Bjørnstad
3Emil Størmer
4Oscar Hæstad Bjørnstad
Kongsberg OL 1
1Håkon Lund
2Tord Strand
3Håkon Lund
4Tord Strand
Kongsberg OL 2
1Sølve Drage
2Vegard Øverli Berg
3Sølve Drage
4Vegard Øverli Berg
Kristiansand OK 1
1Torkel Reinhartsen
2Sebastian Daland
3Marius Pytten
4Torkel Reinhartsen
Kristiansand OK 2
1
2
3
4
Notodden OL 1
1Jørgen Slokvik
2Even-Andre Thorbjørnsen
3Jørgen Slokvik
4Even-Andre Thorbjørnsen
OK Skeidi 1
1Ole Flaatten
2Fredrik Polland
3Ole Flaatten
4Fredrik Polland
OL Tønsberg og omegn 1
1Mathias Gløersen
2Anders Krona Haflan
3Mathias Gløersen
4Anders Krona Haflan
Porsgrunn OL 1
1Rasmus Mathisen
2Alexander Repstad Storemyr
3Rasmus Mathisen
4Alexander Repstad Storemyr
Sandefjord OK 1
1Hallvard Arntzen Foss
2Elias Lindhjem Mathisen
3Hallvard Arntzen Foss
4Fredrik Moe

D13-16 (14)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Tilla Farnes Hennum
2Margrethe Wisløff
3Tilla Farnes Hennum
4Margrethe Wisløff
Kongsberg OL 1
1Siri Moholth
2Kjersti Tønnessen Bergstøl
3Helene Eger
4Siri Moholth
Kongsberg OL 2
1Idunn Haavengen
2Marlin Haavengen
3Idunn Haavengen
4Marlin Haavengen
Kongsberg OL 3
1Sarah Wøllo
2Aurora Moholth
3Sarah Wøllo
4Aurora Moholth
Kongsberg OL 4
1Rikke Hjelseth Larsen
2Kristin Smeby
3Rikke Hjelseth Larsen
4Kristin Smeby
Larvik OK 1
1Andrine Harriet Fremstad
2Elisabeth Hesselberg
3Andrine Harriet Fremstad
4Elisabeth Hesselberg
Larvik OK 2
1Helle Brathagen
2Antonette Hesselberg
3Helle Brathagen
4Mona Engel Sjøvaag Kierulf
Porsgrunn OL / Hedrum OL 2
1
2
3
4
Porsgrunn OL 1
1Anna Meen
2Hanne Vassend
3Anna Meen
4Hanne Vassend
Porsgrunn OL 2
1Camilla L. Rosenvold
2
3Camilla L. Rosenvold
4
Porsgrunn OL 3
1Beate Berg
2Emilie Westin
3Beate Berg
4Emilie Westin
Porsgrunn OL 4
1Elise Kaland Odden
2Astrid Styrvold
3Elise Kaland Odden
4Astrid Styrvold
Sandefjord OK 1
1Signe Bredholt Jørgensen
2Maria Prestbøen
3Ella Arentz Hagen
4Maria Prestbøen
Torridal IL 1
1Ida Aurebekk
2Andrea Drangsholt
3Ida Aurebekk
4Andrea Drangsholt

H40 (15)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Leif Størmer
2Arild Andresen
3Leif Størmer
4Arild Andresen
Kristiansand OK 1
1Ragnhild Hald
2Jon Bjørgum
3Ragnhild Hald
4Jon Bjørgum
Notodden OL 1
1Jørn Myrland
2Harald Kvisli
3Jørn Myrland
4Harald Kvisli
Notodden OL 2
1Petter Løe
2Robert Fredriksen
3Petter Løe
4Robert Fredriksen
Notodden OL 3
1Arve Paulsen
2Åge-Geir Skatter
3Arve Paulsen
4Åge-Geir Skatter
OK Skeidi 1
1Øyvind Flaatten
2Bjørn Polland
3Øyvind Flaatten
4Bjørn Polland
OK Skeidi 2
1Arve Glittum
2Helge Gisholt
3Arve Glittum
4Helge Gisholt
OK Skeidi 3
1Inge Glittum
2
3Inge Glittum
4
OL Tønsberg og omegn 1
1Helge Stenerud
2Roar Mathisen
3Helge Stenerud
4Roar Mathisen
Porsgrunn OL 1
1Oscar Espeland
2Jan Gatevold
3Oscar Espeland
4Jan Gatevold
Sandefjord OK 1
1Roar Fjeldbo
2Trond Gjelstad
3Roar Fjeldbo
4Trond Gjelstad
Sandefjord OK 2
1Per Erik Larsen
2Arne Håkon Jørgensen
3Per Erik Larsen
4Arne Håkon Jørgensen
Sandefjord OK 3
1Trond Foss
2Oskar Kaaløy
3Trond Foss
4Oskar Kaaløy
Skien OK 1
1Harald Hovi
2Grete S B Hovi
3Harald Hovi
4Bjørn Richard Kirste
Wing OK 1
1Per Ivar Skinderhaug
2Jens Kjetil Mehammer
3Per Ivar Skinderhaug
4Jens Kjetil Mehammer

D40 (6)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Liv Kristin Lian Aasestad
2Katrine van Raaij
3Liv Kristin Lian Aasestad
4Katrine van Raaij
Porsgrunn OL 1
1Sara Mathisen
2Hilde Kristine Rosenvold
3Sara Mathisen
4Hilde Kristine Rosenvold
Porsgrunn OL 2
1Torunn Fossli Sæthre
2Anniken Ausen
3Turid Bertelsen
4Torunn Fossli Sæthre
Sandefjord OK 1
1Stine Arntzen
2Hilde Kløvstad
3Stine Arntzen
4Hilde Kløvstad
Sandefjord OK 2
1
2
3
4
Sandefjord OK 3
1
2
3
4

H60 (4)

NavnLagoppstilling
Notodden OL 1
1Sveinung Rekaa
2Ingar Håkonsen
3Sveinung Rekaa
4Ingar Håkonsen
Porsgrunn OL 1
1Atle Remme
2
3Atle Remme
4
Sande Sportsklubb 1
1Øivind Fadum
2Widar Trømborg
3Øivind Fadum
4Widar Trømborg
Sandefjord OK 1
1Svein Børge Haugberg
2Leif O. Rebård
3Svein Børge Haugberg
4Leif O. Rebård

H11-12 (8)

NavnLagoppstilling
Kongsberg OL 1
1Olav Lund
2Vetle Drage
Kristiansand OK 1
1David Runde
2Odd-Anton Hermansen
Larvik OK 1
1Iver Ringheim
2Stian Breyholtz Lauritzen
Larvik OK 2
1Sander Breyholtz Lauritzen
2Kristian Fremstad
Notodden OL 1
1Sondre Nordgård
2Jakob Schia Løe
Notodden OL 2
1Åsmund Slokvik
2Snorre Slokvik
Porsgrunn OL 1
1Håvard Skriubakken
2Gyri Høiset
Porsgrunn OL 2
1
2

D11-12 (6)

NavnLagoppstilling
Kongsberg OL 1
1Ingvild Langeggen
2Tale Strand
Kongsberg OL 2
1Sanna Finstad
2Sigrid Skjelbred
Larvik OK 1
1Astrid Bø
2Ida Sofie Hjortland
Larvik OK 2
1Birgit Clausen
2Iril Ringheim
Porsgrunn OL 1
1Elise Ausen
2Maren Sæthre
Skien OK 1
1Bethina Staulen Fredin
2Malene Nysæter

Annonser

IOF Eventor