Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Glåmdalsløpet KM mellom Hedmark / Oppland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet KM mellom Hedmark / Oppland
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 12 mai 2013

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 182 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Marissa BergersenEidskog OL84769
Selma Briskerud HasselvoldGrue IL145274
Kristine Tatjana KvienAustmarka IL
Ragnar LandeEidskog OL401122
Even LienGjø-Vard OL187269
Lars LienGjø-Vard OL187270
Gaute LindaasElverum OK132711
Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering
Kasper SnapaGrue IL

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora Briskerud HasselvoldGrue IL145197

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnethe HasliSynnfjell OK158846
Guri SandvoldTynset IF137334
Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange132844

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BredalenNittedal OL130706
Maren Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone KristiansenAustmarka IL94923
Marit Melgård SveenElverum OK145436

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine FjeldRingsaker OK
Rebekka MarkovAustmarka IL94915
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256

D 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Catherine EkrollRaumar Orientering79864
Maja Seigerud HaugenLunderseter IL139641
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Gro StrandAustmarka IL94913
Ingunn SvensrudLunderseter IL127279

D 17-N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marissa Penelope BergersenEidskog OL91240
Tina BjørnstadRaumar Orientering153939
Ida Aafloen HenriksenLunderseter IL151422
Liv SimonsenOK Øst168641

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Hui AndersenHamar OK176073
Marte Fallbakken BergeLøten o-lag160413
Anne LarsenRingsaker OK154950
Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK148163
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK98598
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843

D 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda EngenRaumar Orientering156923
Silje Ekroll JahrenSävedalens AIK170613
Sofie JohanssonOK Linné146949
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK135159
Nina SmestadLøten o-lag155083
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL127276
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF

D 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag157042
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Gro EllegaardHamar OK84212
Ida EngenRaumar Orientering156922
Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK149915
Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL170820
Anne LofthusLillehammer OK182063
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Mette SolbergseterAustmarka IL138625
Inger SvalandOL Vallset/Stange132847
Kari Melgård SveenElverum OK167051

D 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK66661
Lis DæhliLøten o-lag480062
Bente GrøndalenHamar OK
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange146384
Gro SolnørdalRudsbygd IL92317
Anne SørumRingsaker OK89547

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Randi Aas FjæstadHamar OK175780
Tea ForbergRond OL69017
Siri HestadHamar OK137315
Inger Johanne RuudHamar OK137283

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97448

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Esten Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL
Mats LindaasElverum OK145263
Emil SkytterenGrue IL111544

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even BordalRingsaker OK127189
Grunde IsaksætreGrue IL98115
Olav LundKongsberg OL175917
Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering147115
John Arne TorpLunderseter IL127278
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering147634

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Ole Johan BråtenVang OL159325
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange132846
Eskil FrøislandVang OL80043
Thomas KortNord-Østerdal OK
Even LindaasElverum OK116956
Håkon LundKongsberg OL129391
Njaal Ellegaard MelbyHamar OK120710
Sverre NarumOL Vallset/Stange154327
Sondre SkytterenGrue IL145196
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering145367
Fredrik SveenVang OL188458

H 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even K. GjedtjernetGrue IL145275
Jørgen K. GjedtjernetGrue IL180241
Jørgen Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK176355
Ola Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL
Sondre SkytterenGrue IL

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OK
Johannes BordalRingsaker OK92337
Einar LundKongsberg OL139525
Petter Vangen LunåsmoTynset IF152308
Martin NordviGrue IL89084
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF144855
Trygve Bondhus OftenTynset IF150989
Sverre Bang StøengHamar OK

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Arne AndersenHamar OK124830
Egil SolbergseterAustmarka IL94921
Tor SætabergetLunderseter IL141037

H 17-N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak HasselvoldGrue IL
Tor Arne Simonsen LoxhaugOK Øst63786
Tor SimonsenOK Øst118330
Pål SnapaGrue IL

H 17-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL176054
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL183680
Anders BergumGjø-Vard OL152371
Henrik BordalRingsaker OK92336
Simen BordalRingsaker OK92339
Lars BredalenNittedal OL89464
Anders Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK84775
Dag LofthusHamar OK174969
Einar LofthusLillehammer OK181995
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering411529

H 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL118722
Jostein HaugOL Vallset/Stange
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Brage Ekroll JahrenRaumar Orientering
Sofie JohanssonOK Linné
Eivind LandeEidskog OL176001
Dag LofthusHamar OK
Jan Ola PedersenVang OL178333
Anders SkjesetVang OL157996
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering172775
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Marius ØieLøten o-lag159002

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon-Anders BordalRingsaker OK152442
Svein Erik LarsenRingsaker OK154017
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Stian MyrvangLunderseter IL140899
Jens-Henrik SimonsenOK Øst118326

H 45- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag408467
Thor BjørnsethBrandval/Kongsvinger OK84786
Knut EngenRaumar Orientering156924
Petter GullikstadRøros IL483728
Bjørn KarlstadBrandval/Kongsvinger OK159645
Tore LindaasElverum OK154729
Øystein MelbyHamar OK84213
Stein Arne NegårdVang OL170443
Trond Ivar TømmervoldHamar OK95258
Onno VerberneOL Toten-Troll76111

H 55- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle BusterudElverum OK
Sigurd DæhliLøten o-lag312787
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Terje GudbrandsenHamar OK158999
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Erik HaugenRingsaker OK92332
Frode HjorthHamar OK68061
Asle JahrenRaumar Orientering480029
Ole LienLøten o-lag480070
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Tore NilsenElverum OK134505
Stein NordviElverum OK132466
Trond OlsenLøten o-lag159334
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Arve SmestadLøten o-lag87092
Tor SolbergseterAustmarka IL138626
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering157498
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering172937
Roar SætabergetLunderseter IL127275
Øyvind SørlieHadeland OL410794
Terje TangenRingsaker OK

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL92318
Leif BillingsøEidskog OL175999
Klaus EngenEidskog OL77393
Trond FeiringHamar OK155020
Knut FjæstadHamar OK175779
Per Gunnar GjølstadBrandval/Kongsvinger OK60845
Trygve HestadHamar OK136877
Olav HøiåsVang OL188709
Knut SkjesetVang OL185959
Knut WikstrømRingsaker OK145100
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange141643

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans RuudHamar OK137245

Annonser

IOF Eventor