Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: søndag 7 september 2014

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 87 påmeldte lag.

H17-20 (50)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Ola Løvald Bråten207605
2Eivind Øfsthus Gravir201382
3Vegard Gulbrandsen186556
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Ask Kleist Godal181767
2Amund Bø Kongsbakk158124
3Håkon Hegreberg176221
Byåsen IL 1
1Øyvind Wiggen155924
2Brage Jørum181456
3Sigurd Stenvik176008
Bækkelagets SK 1
1Sebastian Torgersen196766
2Gard-Martin Udnesseter Johnson158052
3Thomas Schive183679
Fana IL 1
1Jakob Eikner118042
2Bjørnar Almeland413203
3
Fossum IF 1
1Olai Stensland Lillevold154163
2Elias T. Mølnvik157056
3Borger Melsom199998
Fossum IF 2
1Oskar Størmer187107
2Sigurd Melsom202990
3Håvard Wedege Irgens154702
Fossum IF 3
1Martin Borge Heir174826
2
3
Fredrikstad SK 1
1Herman Ryen Martinsen197869
2Asgeir Ristesund160358
3Lasse Simonsen71981
Freidig 1
1Mattis Holt179878
2Håvard Sandstad Eidsmo154400
3Rein Helle Mårdalen154343
Freidig 2
1Kjetil Mølnvik152365
2Adrian Opheim203662
3Nils Ola Kvam176240
Frol IL 1
1Paul Sirum187034
2Jonas Ressem198810
3Stian Sundsvik180793
Frol IL 2
1Vegard Ressem187161
2Johan Otto Munkeby195938
3Johannes Okkenhaug184431
Halden SK 1
1Håkon Raadal Bjørlo182103
2Anders Felde Olaussen182081
3Markus Holter160885
Halden SK 2
1Peter Nordbrøden184944
2Håkon Østraat Sævareid168195
3Petter Norsted Kildebo91171
Halden SK 3
1Olav Milian Schmitt Gran181019
2Trygve Kristoffer Løvli191070
3Sander Kirkebøen194817
Hamar OK 1
1Sverre Bang Støeng154839
2Einar Lofthus181995
3Ivar Jevne Arnesen188688
Heming Orientering 1
1Harald Astrup Arnesen196769
2Henrik Gjemdal126979
3Ulrik Astrup Arnesen196877
Heming Orientering 2
1Lars Treekrem196760
2
3
IL Leik 1
1Ola Keiserås160506
2Jonas Unsgård206201
3Ingebrigt Eid132562
Indre Østfold OK 1
1Odd Kasper Ekre160886
2Jørgen Vister199492
3Jens Nandrup Nielsen144863
Kongsberg OL 1
1Karl Fremstad191178
2Sigur Heggedal202187
3Sindre Sandven200630
Kongsberg OL 2
1Mathias Drage159009
2Trygve Heggedal71954
3Einar Lund195826
Konnerud IL 1
1Audun Heimdal183721
2Håvard Landro Svingheim178168
3Truls Sildnes Baklid187149
Kristiansand OK 1
1Matias Hodne Hanisch158637
2Morten Jørgensen66810
3Jon Nilsen134238
Kristiansand OK 2
1Henrik Upsal184471
2Marius Pytten197877
3Torkel Reinhartsen184468
Kristiansand OK 3
1Vetle Elias Lynnebakken195884
2Vegard Myhre186287
3Vetle Reinhartsen158117
Larvik OK 1
1Tobias Kristensen170787
2Jens Didrik Berg183814
3Anders Bjørningstad Kristoffersen114858
Lillomarka OL 1
1Steinar Kollerud174825
2Robin Bergane Jansson171888
3Thorstein Wang153898
Nord-Østerdal OK 1
1Ivar Aukrust Osmoen199444
2Øyvind Berg412554
3John Kasper Svergja157015
Nord-Østerdal OK 2
1Hans Peder Langbekkhei96468
2Anders Tingstad132612
3Anders Rønning113236
NTNUI 1
1Magne Jutulstad159017
2Jonas Klausen Espedal158109
3Rasmus Rørholt Theisen205770
NTNUI 2
1Sindre Engzelius Gylver166666
2Andreas Alvem203120
3
Nydalens SK 1
1Erik Olsvik Dengerud187133
2Eirik Langedal Breivik157159
3Jonas Madslien Bakken181989
Nydalens SK 2
1Eivind Høydal172734
2Elias Wiklund195554
3Jørgen Madslien157150
Nydalens SK 3
1Tord Haflan157518
2Gjermund Tørnqvist Halden186179
3Simen Eid Nielsen172717
OL Trollelg 1
1Trond Einar Moen Pedersli160440
2Ove Baardsgaard181922
3Andreas Sølberg160476
OL Trollelg 2
1Olav Andreas Remmen121201
2Hallvard Seim Grøvlen176026
3Brynjar Forseth160944
OL Tønsberg og omegn 1
1Mathias Gløersen184263
2Anders Krona Haflan174869
3Håkon Fruseth Christiansen194879
Oppsal Orientering 1
1Are Wigaard160715
2Knut Aasheim194508
3Ole Martin Edstrøm181663
Raumar Orientering 1
1Anders Haga195480
2Vetle Christiansen63823
3Magne Haga196844
Ringsaker OK 1
1Simen Bordal92339
2Henrik Bordal92336
3Johannes Bordal92337
Stjørdals-Blink Orientering 1
1Endre Aaen187185
2Henrik Nielsen Solberg182098
3Ole Wanvik Haugen165123
Sturla, IF 1
1Sturla Frydenlund159626
2Ingunn Egeberg Vári159662
3Lars Henrik Verde Thon89055
Tynset IF 1
1Erlend Kvittum Nytrøen187108
2Anders Nyaas132765
3Petter Vangen Lunåsmo152308
Varegg Fleridrett 1
1Olav Ekrheim195567
2Vegard Jarvis Westergård181851
3Sindre Østgulen Deisz186224
Varegg Fleridrett 2
1Markus Kjærner-Semb145385
2Styrk Almeland Bleie205588
3Per Ola Ottesen182022
Vegårshei IL 1
1Are Smeland Nygårdseter179395
2Bjørnar Smeland Nygårdseter179365
3Olav Vestøl206427
Verdal OK 1
1
2
3
Wing OK 1
1Asbjørn Magnus Midtbø184545
2Arvid Lyngstad180173
3Johannes Karstein Midtbø142406

D17-20 (37)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Tilla Farnes Hennum199155
2Ingrid Gulbrandsen146230
3Kaja Bråten Løvald159024
Asker Skiklubb 2
1Nora Synnøve Woxholth186624
2Margrethe Wisløff193820
3Fanni Jauhojärvi Markussen199888
Asker Skiklubb 3
1Julia Petra Plaian160741
2Ragnhild Løvli207590
3Silje Arntzen207611
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Martha Kalvig Skogan158532
2Oda Furuholmen136870
3Heidi Jensen204714
Byåsen IL 1
1Emma Arnesen137239
2Marte Hoff Hagen160436
3Ingeborg Eide199727
Byåsen IL 2
1Ingvild, Ytterhus Utengen175861
2Ida Berg Hanssen192378
3Ane Svegård Bye186158
Fossum IF 1
1Sigrid Alexandersen158102
2Ragnhild Hjermstad3389483
3Gunvor Hov Høydal201520
Fredrikstad SK 1
1Kristin Ottesen199256
2Dina Sofie Antonsen155768
3Marie Olaussen196727
Freidig 1
1Frida Sæther180266
2Gina Mølnvik190688
3Karen Oline Kolstad159545
Freidig 2
1Malin Sandstad159550
2Oda Q Fossum137114
3Pernille Opheim142526
Frol IL 1
1Line Sundsvik144211
2Eirin Svanøe-Hafstad206562
3Mathilde Rundhaug181958
Frol IL 2
1Kajsa Stina Sandstad173052
2Karen Rysgård121127
3Heidi Smestad Pedersen116825
Halden SK 1
1Gina Granstedt193887
2Nina Asheim Birkeland158423
3Gry Granstedt39428
Halden SK 2
1Ingvild Torgersen204860
2Synne Malene Brække158424
3Anneli Grindstad185931
Heming Orientering 1
1Sofie Skyttersæter Iversen192628
2Pia Skyttersæter Iversen158426
3
IL Tyrving 1
1Astrid Fiskum180302
2Oda J Sikkeland188934
3Siri Grandal180139
IL Tyrving 2
1Nanna Norderud160974
2Anniken Helland-Hansen186237
3Synne Nesheim Flatebakken181104
Kongsberg OL 1
1Åsne Skram Trømborg180127
2Kristin Sagosen Smeby121805
3Siri Moholth180239
Larvik OK 1
1Julie Hjortland187327
2Lovise Fremstad201594
3Runa Fremstad159011
Lillomarka OL 1
1Siri Kollerud198836
2Kristin Brekke197786
3Andrine Benjaminsen170783
Mo OK 1
1Åshild Kolstad182129
2Ingvild Oxaas Wie123901
3
NTNUI 1
1Hedvig Åstebøl181961
2Live Bredholt Jørgensen174588
3Jorunn Kvakland97462
NTNUI 2
1Aurora Fossøy62220
2Karianne Hjortland Oddvik98183
3Trine Disch Kihle78987
Nydalens SK 1
1Ingeborg Ellegaard Melby199489
2Karen Bjergaard180935
3Anine Ahlsand127102
Nydalens SK 2
1Stine Madslien Bakken188467
2Åse Bergan124887
3
OL Trollelg 1
1Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno176222
2Line Sølberg160510
3Sigrid Merete Moen Pedersli157005
Porsgrunn OL 1
1Tonje Vassend191267
2Emilie Westin149323
3Kristine Ausen184487
Raumar Orientering 1
1Karoline Sønsterudbråten161304
2Synne Eide Rapp187318
3Tiril Emilie Ruud Bråten203009
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Marie Line Furland143225
2Hannah Malmei181468
3Helene Omdal195483
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Marthe Svihus143224
2Sunniva Omdal196743
3Vilde Malmei195722
Steinkjer OK 1
1Kjersti Kvistad Dengerud203267
2Norunn Kvistad Dengerud195711
3Marie Dale204817
Stjørdals-Blink Orientering 1
1Sigrid Wanvik Haugen165177
2Maiken Økern Hågård139577
3Susanne Eide Haug189024
Varegg Fleridrett 1
1Line Laurantsen92693
2Ingunn Moss Rognsvåg194708
3Ingrid Vrålstad Løvås184467
Varegg Fleridrett 2
1Constance Storvestre184455
2Kårhild Husby Nordstad195923
3Kristiane Elise Ottesen202034
Vegårshei IL 1
1Julie Nærestad180242
2Karine Vestøl206428
3Synnøve Bråten179370
Verdal OK 1
1Maren Grande160101
2Sigrid Hallem Solum137234
3Ingrid Okkenhaug143168
Wing OK 1
1Kristine Klock Fleten161005
2Sigrid Bratsberg80519
3Kjersti Elisabeth Midtbø184544

Annonser

IOF Eventor