Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midt-Norsk Mesterskap stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap stafett
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 17 august 2014

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 163 påmeldte lag.

D13-16 (13)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL / Freidig 5
1Even Svegård Bye186159
2Alf Johan Folgerø175963
3Andrine Viken181017
Byåsen IL 1
1Lene Berg Hanssen145211
2Marte Lien Johnsen480023
3Ragnhild Eide199600
Freidig 1
1Malin Sandstad159550
2Maria Ulseth Sylte153647
3Vera Melkild180322
Freidig 2
1Pernille Opheim142526
2Mona Ulseth Sylte131398
3Oda Q Fossum137114
Freidig 3
1
2
3
Frol IL 1
1Ane Marte Vatn187117
2Mari Kilskar Grevskott186921
3Ragne Munkeby116855
Kvikne IL 1
1Rønnaug Hansæl-Nergaard184293
2Hanne Grøtli Svergja157013
3Hilde Moan Bjørshol187237
Os IL 1
1Jorun Bækken181814
2Eirin Meli Narjord83045
3Synve Meli Narjord96457
Steinkjer OK 1
1Marit Ishol Skogan165219
2Vibeke Kvistad Dengerud203266
3Kjersti Kvistad Dengerud203267
Stjørdals-Blink Orientering 1
1Ane Nielsen Solberg187187
2Astrid Stav187050
3Maiken Økern Hågård139577
Stjørdals-Blink Orientering 2
1Trine Berg Hanssen187239
2Rønnaug Stav187049
3Sigrid Vada Grønlie128362
Verdal OK 1
1Sofie Hallem203553
2Eline Kippe132735
3Sigrid Vehus Skjerve201976
Wing OK 1
1Sarah Brynhildsen160996
2Anna Renolen159018
3Eldrid Bratsberg199654

H13-16 (23)

NavnLagoppstilling
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Amund Bø Kongsbakk158124
2Amund Kleist Godal137260
3Trygve Kongsbakk158040
Bodø og Omegn IF Orientering 2
1
2
3
Byåsen IL 1
1Are Lodgaard184175
2Petter Liabakk Eriksen129263
3Leif Blake176109
Byåsen IL 2
1
2
3
Emblem IL 1
1Vilde Årøen Lykke180102
2Gard Årøen Lykke180103
3Martha Skogeng Reiten141669
Freidig 1
1Kjetil Mølnvik152365
2Oskar Spets Storhov182044
3Håvard Sandstad Eidsmo154400
Freidig 2
1Mathias Vindal131421
2Mats Eidsmo179813
3Adrian Opheim203662
Freidig 3
1Simen Spets Storhov203586
2Jo Even Kolstad179917
3Vegard Kittilsen153660
Freidig 4
1Lars Sandstad131396
2Håkon Holstad203584
3Jonas Grønli132560
Freidig 5
1
2
3
Frol IL 1
1Oscar Lyngen197745
2Matilde Munkeby173421
3Karen Rysgård121127
Hamar OK / Molde og Omegn IF 2
1Anine Lome195757
2Magne Angelhus Morstøl180851
3Håvard Støen Gussiås187153
Mo OK 1
1Lars Solli182025
2Håvard Rokkan186141
3Even-Johan Kaspersen182130
Molde og Omegn IF 1
1Aleksander Skoglund179372
2Erik Hovdenak Sylte145358
3Rikke Gjeitnes Dahle166007
Molde og Omegn IF 2
1
2
3
OK Skøynar 1
1Kristian Veie181455
2Andreas Ronglan186844
3Morten Svendgård186842
Steinkjer OK 1
1Jørgen Rannem Halse192182
2Sigurd Landsem Melhus165127
3Simen Eliassen Kvarme192615
Steinkjer OK 2
1
2
3
Stjørdals-Blink Orientering 1
1Ole Wanvik Haugen165123
2Emil Aaen173122
3Audun Wanvik Haugen145620
Stjørdals-Blink Orientering 2
1Marius Møller195832
2Yngve Aaen187052
3Henrik Kraft165295
Tynset IF 1
1Erlend Kvittum Nytrøen187108
2Gaute Kvittum Nytrøen187109
3Petter Vangen Lunåsmo152308
Verdal OK 1
1Petter Markhus184584
2Tore Markhus125704
3Fredrik Vehus Skjerve63722
Wing OK 1
1
2
3

D17 (31)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb / IL Tyrving 1
1
2
3
Byåsen IL 1
1Emma Arnesen137239
2Marte Hoff Hagen160436
3Ingeborg Eide199727
Byåsen IL 2
1Ingvild, Ytterhus Utengen175861
2Ida Berg Hanssen176319
3Ane Svegård Bye186158
Byåsen IL 3
1Kristin Åstebøl-Storaas400809
2Hanne Vefsnmo178367
3Rine Hanssen76088
Emblem IL / Porsgrunn OL / Vegårshei IL 1
1Synnøve Bråten179370
2Ingrid Lundanes154845
3Tonje Vassend191267
Emblem IL 1
1
2
3
Fossum IF / Raumar Orientering 3
1Karoline Sønsterudbråten161304
2Tiril Emilie Ruud Bråten203009
3Eldbjørg Narum145328
Fossum IF 1
1
2
3
Fossum IF 2
1
2
3
Freidig 1
1Frida Sæther180266
2Hanne Sandstad63829
3Karen Oline Kolstad159545
Freidig 2
1Mari Angell-Petersen69051
2Torunn Spets Storhov181956
3Gro Sandstad Eidsmo160461
Frol IL 1
1Mathilde Rundhaug181958
2Sara Profors192448
3Eirin Svanøe-Hafstad128485
Frol IL 2
1Line Sundsvik144211
2Marie Wold Stavrum198809
3Kajsa Stina Sandstad173052
Frol IL 3
1Kine Sofie Sandstad80371
2Kari Svingheim152727
3Randi Johanne Skjerve151290
Halden SK 1
1
2
3
Kongsberg OL / Mo OK 1
1Åsne Skram Trømborg180127
2Siri Moholth180239
3Åshild Kolstad182129
Kongsberg OL 1
1
2
3
Lillomarka OL 1
1Siri Kollerud198836
2Kristin Brekke197786
3Ingvild Wang158428
Nord-Østerdal OK 1
1Idun Bækken96444
2Mari jensen Aas142669
3Anne Mette Grøtli184561
NTNUI / Leksands OK 5
1Ida Lindkvist
2
3
NTNUI 1
1Marta Ulvensøen196843
2Anna Ulvensøen147827
3Kristine Fjeldbo168868
NTNUI 2
1Elin-Kristin Hem Olsen82166
2Hedvig Åstebøl181961
3Audhild Bakken Rognstad181664
NTNUI 3
1Ingvild Maalen-Johansen62357
2Katharina Rogstad136905
3Marianne Dæhli62530
NTNUI 4
1Turid Kamstrup Hovind480039
2Julie Størmer123591
3Åsta Venås Flægstad78827
NTNUI 5
1
2
3
Nydalens SK / Bækkelagets SK 1
1Mathilde Nordbrøden Skaare79234
2Lone Brochmann170602
3Nikoline Ekeberg Schjerve176071
Nydalens SK 1
1
2
3
OL Trollelg 1
1Ingrid Marie Dromnes80759
2Sigrid Merete Moen Pedersli157005
3Kristin Haugskott133791
Raumar Orientering 1
1
2
3
Steinkjer OK 1
1Norunn Kvistad Dengerud195711
2Marie Dale204817
3Kari Grindberg204819
Stjørdals-Blink Orientering 1
1Sigrid Wanvik Haugen165177
2Susanne Eide Haug189024
3Sigrid Solheim173307

H17 (45)

NavnLagoppstilling
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1
2
3
Byåsen IL 1
1Ola Berger170612
2Terje Maroni68412
3Snorre Hansen409194
Byåsen IL 2
1Torgeir Aune156740
2Otto Richard Eide175991
3Haakon Arnesen86412
Emblem IL 1
1Asgeir Bakken Rognstad188465
2Erlend Nilsen Sandnes155095
3Ivar Lundanes155055
Fossum IF 1
1
2
3
Fossum IF 2
1
2
3
Fossum IF 3
1
2
3
Freidig 1
1Tomas Eidsmo173137
2Johan Ivarsson63830
3Sindre Johannessen80077
Freidig 2
1Mattis Holt179878
2Øystein Grande Jaren411587
3Knut Sveinung Holth Rekaa123586
Frol IL 1
1Carl Petter Lyngen155829
2Lars Sandstad Skjeset187219
3Martin Vister171020
Frol IL 2
1Jonas Ressem198810
2Paul Sirum187034
3Stian Sundsvik180793
Frol IL 3
1Jørgen Fiskum187167
2Vegard Ressem187161
3Johan Otto Munkeby195938
Frol IL 4
1Espen Sundsvik80796
2
3
Halden SK 1
1Espen Nordbrøden Fiskum187227
2Olav Lundanes201416
3
Hamar OK 1
1
2
3
Heming Orientering / Raumar Orientering 1
1Anders Vister144862
2Ulrik Astrup Arnesen196877
3Eskil Sande Gullord159946
Kongsberg OL 1
1Mathias Drage159009
2Karl Fremstad191178
3Sigur Heggedal202187
Kongsberg OL 2
1Øyvind Drage181573
2Håvard Myhre198915
3
Kristiansand OK 1
1Jon Nilsen134238
2Hans Gunnar Omdal200414
3Dag Blandkjenn97986
Kristiansand OK 2
1Matias Hodne Hanisch158637
2Morten Jørgensen66810
3Henrik Upsal184471
Kristiansand OK 3
1Ivar Haugen181246
2Jack Bjørnsen412216
3Ole Kostøl184222
Lillomarka OL 1
1Matthew Speake204099
2Steinar Kollerud174825
3Andrine Benjaminsen170783
Løten o-lag 1
1Emilie Westli Andersen114842
2Evine Westli Andersen114843
3Marius Øie159002
Nord-Østerdal OK 1
1John Kasper Svergja157015
2Ivar Aukrust Osmoen199444
3Jon Arve U Engebakken203604
Nord-Østerdal OK 2
1Øyvind Berg412554
2Hans Peder Langbekkhei96468
3Gerard Kort171912
NTNUI 1
1Dag Lofthus208002
2Øyvind Enger160828
3Torkil Eide Solstad159534
NTNUI 2
1Per Melander Often194465
2Kjetil Okkenhaug181025
3Vegard Blomseth Johnsen184997
NTNUI 3
1Trygve Hem Olsen159335
2Sverre Turter Sandvold182072
3Halvor Eid Nielsen83152
NTNUI 4
1Mikkel Sørensen199259
2Sondre Sande Gullord407403
3Harald Kalager160790
NTNUI 5
1Klaus Klausen Espedal120599
2Adrian Opheim123575
3Sindre Engzelius Gylver166666
NTNUI 6
1Hans Aleksander Østhagen195952
2Jakob Kalvig Skogan156913
3Eirik Aal96502
NTNUI 7
1
2
3
NTNUI 8
1
2
3
Nydalens SK / IL Tyrving / Oslostudentenes IK 2
1Einar Tommelstad175850
2Magnus Wølneberg193113
3Øivind Thorvald Due Trier86967
Nydalens SK 1
1Eivind Høydal172734
2Anders Nordberg181232
3Åsmund Aamodt Resell192147
Nydalens SK 2
1
2
3
OL Trollelg 1
1Trond Einar Moen Pedersli160440
2Hallvard Seim Grøvlen176026
3Jan Schmid66732
OL Trollelg 2
1Ove Baardsgaard181922
2Olav Andreas Remmen121201
3Tommy Schmid66733
OL Trollelg 3
1
2
3
Oppsal Orientering 1
1Ludvig Rødnes183908
2Knut Aasheim194508
3Are Wigaard160715
Raumar Orientering 1
1
2
3
Steinkjer OK 1
1Marius Landsem Melhus165125
2Trygve Lægran128479
3Svein Anders Melhus165329
Stjørdals-Blink Orientering 1
1Endre Aaen187185
2Henrik Nielsen Solberg182098
3Håvard Hågård187048
Varegg Fleridrett 1
1Sindre Østgulen Deisz186224
2Vegard Jarvis Westergård181851
3Olav Ekrheim195567
Wing OK 1
1Asbjørn Magnus Midtbø184545
2Johannes Karstein Midtbø142406
3Frank Aasgård93945

D35 (5)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1Guri Bjørndal196923
2Nina-Beate Liabakk199602
3Kari Solem Aune132099
Emblem IL 1
1Marianne Lykke141654
2Marit Sylte Lundanes78501
3Janita Skogeng199610
Freidig 1
1Katrine Andersen180021
2Sigrid Melkild132741
3Mona J. Mølnvik153666
Frol IL 1
1Bente H. Sundsvik98557
2Randi Jensen187148
3Mette K. Kilskar97759
Nord-Østerdal OK 1
1
2
3

H35 (8)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1Harald Storrønning181701
2Bjørn Erik Johnsen188889
3Geir Arne Lodgaard183818
Emblem IL 1
1Lars Roger Lundanes78500
2Christer Jensen165577
3Roar Reiten199606
Freidig 1
1Bjørnar Lynum185929
2Jens Even Storhov182078
3Pål Kittilsen206040
Freidig 2
1Andreas Sylte182033
2Arild H Clausen179864
3Vegard Grønli69067
Freidig 3
1
2
3
Frol IL 1
1Gunnar Vatn187134
2Arne Grevskott411314
3Frank Robert Rysgård173083
OK Skøynar 1
1Terje Rønning188799
2Joar Svendgård62096
3John-Ola Hovdal145460
Wing OK 1
1Jens Kjetil Mehammer152742
2Bernt Brynhildsen158440
3Svein Erik Bratsberg192915

D150 (4)

NavnLagoppstilling
Freidig 1
1Grete Berge Owren176244
2Torid Kvaal401037
3Katharina Mo Berge181516
Nord-Østerdal OK 1
1
2
3
Os IL 1
1Anne Meli Narjord199436
2Ragnhild Dåsnes83196
3Kari Osmoen123845
Wing OK 1
1Åse Rita Ellingsen72003
2Siri Drogset123804
3Susanna Brynhildsen160997

H150 (12)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1Eirik Vefsnmo161048
2Erling Bye169813
3Helge Eriksen132172
Freidig 1
1Geir Owren400936
2Stig Magnar Løvås401016
3Arild Heggeset410900
Korgen IL / Mo OK 1
1Jan Gaute Buvik168532
2Sigmund Berglund168534
3Tore Kolstad181461
Mo OK 1
1
2
3
Molde og Omegn IF 1
1Eivind Morstøl203462
2Stig Bratsberg131366
3Geir Sylte145355
Nord-Østerdal OK 1
1Per Engebakken412970
2Harald Svergja184562
3Atle Berg413164
OL Trollelg 1
1Roar Skulbørstad191298
2Jon Arne Klemetsaune66745
3Frode Haugskott134761
Røros IL 1
1Hans Arild Skjevdal483740
2Terje Schjølberg483391
3Petter Gullikstad483728
Steinkjer OK 1
1Trond Svanøe-Hafstad139435
2Arve Lægran128500
3Atle Dengerud152270
Verdal OK 1
1Stein Markhus412866
2Tor Ove Hallem176113
3Karl Arne Melbye151103
Wing OK 1
1Jon Vindal161004
2Agnar Renolen157222
3Jostein Alvestad192224
Wing OK 2
1Terje Midtbø199655
2Per Ivar Skinderhaug413091
3

D175 (1)

NavnLagoppstilling
Verdal OK 1
1Åse Kvaal80118
2Kari Bugge80815
3Eli Kristoffersen80819

H175 (11)

NavnLagoppstilling
Byåsen IL 1
1Leif Røhjell86406
2Svein Endre Hove156901
3Tom Bugge408129
Freidig 1
1Gunnar Østerbø181218
2Nils Olav Vennevik412688
3Tore Angell-Petersen175896
Frol IL 1
1Harald Bakken110694
2Fritjof Sandstad80399
3Torbjørn Sirum150842
Nord-Østerdal OK 1
1
2
3
OK Skøynar 1
1Olav Magne Svendgård71571
2Knut Evenhus206277
3Svein Holberg71579
OL Trollelg 1
1Anders Lauglo179416
2Øistein Åsmul80763
3Stig Arild Haugskott188762
OL Trollelg 2
1Egil Repvik146401
2Henry Sundsetvik179385
3Thore Sundsetvik179386
Verdal OK / Steinkjer OK 2
1Rolf Karset203506
2Kristian Midthjell80120
3Vidar Skjerve400889
Verdal OK 1
1Inge Hafstad151104
2Sverre Kristoffersen80126
3John Kvaal80119
Verdal OK 2
1
2
3
Wing OK 1
1Steinar Aasvang71687
2Tor Gjermstad161001
3Robert Strøm188838

MIX (10)

NavnLagoppstilling
Attunda OK / Skogslöparna / Turebergs IF 1
1Oskar Forsberg480472
2Mia Forslin61630
3Ove Forsberg480473
Attunda OK 1
1
2
3
Emblem IL 1
1Gunnar Karl Emblem199608
2Audun Årøen78497
3Geir Nilsen165580
Freidig 1
1Jon Holstad97601
2Magnus Landstad483336
3Rune Stræte203489
Hamar OK 1
1
2
3
IL Leik 1
1
2
3
IL Leik 2
1
2
3
OL Trollelg 1
1Anders Haugskott133793
2Marit Schmid66731
3Odd Musum137120
Steinkjer OK 1
1Gunhild Kvistad195961
2Sivert Sem204803
3Mari Ann Landsem Melhus204585
Tynset IF 1
1Geir Schjølberg180141
2Mari Gullbrekken Schjølberg190619
3Guri Sandvold137334

Annonser

IOF Eventor