Påmeldte deltakere til Kretsløp, mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Kretsløp, mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Vaulen Orienteringsklubb
Dato: søndag 22 april 2012

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 108 påmeldte deltakere.

Egersund OK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OKD 60-97798
Tormod AaslidEgersund OKH 60-121616
June Mong AugdahlEgersund OKD1793962
Geir Anders HadlandEgersund OKH17149194
Jorunn HadlandEgersund OKD1762578
Silje HadlandEgersund OKD 13-14146549
Olav Hafstad AugdahlEgersund OKH1796357
Elisabeth HegdalEgersund OKD17146600
Anne Jorunn HodneEgersund OKD17146602
Inger Tone NygårdEgersund OKD17146599
Kristoffer NygårdEgersund OKH 15-16134843
Arild OpstadEgersund OKH 17-N80751
Inger Skretting OpstadEgersund OKD 60-412473
Henny Helgeland ReinholdtEgersund OKD 60-89874
Tor Sverre SkåraEgersund OKH1794943

Ganddal IL (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AasheimGanddal ILH17124912
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 11-12145145
Ragnhild AuglændGanddal ILD17169513
Tor BrekkenGanddal ILH 50-148207
Anne Marie GauselGanddal ILD17158088
Samuel GriffinGanddal ILN-åpen999999
Tim GriffinGanddal ILH17170767
Zoe GriffinGanddal ILD17170768
Paul Terje HaarrGanddal ILH 50-135169
Jakob KarlsenGanddal ILH 50-400464
Svein-Erik KvameGanddal ILH1760735
Ingrid LamarkGanddal ILN-åpen129492
Trond LamarkGanddal ILH17132814
Vibeke LamarkGanddal ILD17134550
Øyvind LamarkGanddal ILN-åpen147079
Jan Inge LundeGanddal ILH 60-167104
Ove OalandGanddal ILH 50-160920
Otte OmdalGanddal ILH 50-128360
Arild SvihusGanddal ILH 17-C408088
Kjell SvihusGanddal ILH 60-130736
Anna TaksdalGanddal ILN-åpen67376
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD17139548
Oddvar TaksdalGanddal ILH17139548
Ole Kristian TaksdalGanddal ILN-åpen67375
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 50-62979

Haugesund IL Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas DjupeslandHaugesund IL OrienteringH17170750
Johannes DjupeslandHaugesund IL OrienteringH 13-14172270
John Arvid DjupeslandHaugesund IL OrienteringH17158116
Jan Magne DommersnesHaugesund IL OrienteringH 17-A kort144709
Øyvind DommersnesHaugesund IL OrienteringH 17-A kort129201
Per Bjarne MyhreHaugesund IL OrienteringH 17-A kort158120
Anita SælevikHaugesund IL OrienteringD17158067
Solfrid H. ThuestadHaugesund IL OrienteringD17147158

IK Grane Arendal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal OrienteringD17152698

Nordreisa IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sissel MolundNordreisa ILD 17-A kort62397

Sandnes IL (Rogaland) (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H1796736
Otto AlsnesSandnes IL (Rogaland)H 60-136830
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)H17137157
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 13-14143225
Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)H17407401
Ivar ParnasSandnes IL (Rogaland)H 60-480495
Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)D 15-16146422
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)H17136829
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)H 60-137349
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)H 50-
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)D 13-14143224

Stavanger Orienteringsklubb (28)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 50-159605
Børge BrubækStavanger OrienteringsklubbH 50-61804
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbH17130770
Roger DaniloffStavanger OrienteringsklubbH17172167
Øyvind EgeskogStavanger OrienteringsklubbH 60-132949
Johannes Skjæveland EideStavanger OrienteringsklubbH 13-14114932
Knut FeldmannStavanger OrienteringsklubbH17402779
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbD 60-170304
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbH 60-147493
Vilde Bårdsen HustoftStavanger OrienteringsklubbD17116870
Arne KarlsenStavanger OrienteringsklubbH 70-413216
Rune KarstensenStavanger OrienteringsklubbH 50-139620
Nina Marie LarsenStavanger OrienteringsklubbD17153925
Cato MoltheStavanger OrienteringsklubbH 60-483691
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbD17123949
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbD 60-157189
Berit Ebbell OlsenStavanger OrienteringsklubbD 70-153926
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbH1762521
Veronika PtackovaStavanger OrienteringsklubbD17154637
Ingunn kanne RisaStavanger OrienteringsklubbD 50-
Markus S ThengStavanger OrienteringsklubbH 11-12N39158
Gunnar SakseidStavanger OrienteringsklubbH 50-138704
Andreas Eide SkjævelandStavanger OrienteringsklubbH 15-16114931
Kjell SkjævelandStavanger OrienteringsklubbH 50-146332
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD17147156
Anders T KristensenStavanger OrienteringsklubbH 13-16C147104
Ole T KristensenStavanger OrienteringsklubbH 11-12N147106
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbD 60-123951

Suldal Orienteringslag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnar NerheimSuldal OrienteringslagH 60-129203
Albert NærheimSuldal OrienteringslagH 70-129202

Vaulen Orienteringsklubb (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Sigurd EikeVaulen OrienteringsklubbH17151374
Ole GabrielsenVaulen OrienteringsklubbH 50-119405
Anne GarsrudVaulen OrienteringsklubbH 50-98304
Amund Garsrud TvedtVaulen OrienteringsklubbH 15-16100570
Øystein Garsrud TvedtVaulen OrienteringsklubbH17132052

Vikebygd IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar MartinsenVikebygd ILH1789734

Ålgård Orientering (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård OrienteringH 60-134224
Suratthra CherdchuÅlgård OrienteringD 15-16127151
Anders Nødland FuglestadÅlgård OrienteringH 13-1491285
Ola Magnus LaugalandÅlgård OrienteringH17159328
Frode Halvor LundÅlgård OrienteringH 17-C91286
Mette M NødlandÅlgård OrienteringD17157127
Alida OftedalÅlgård OrienteringN-åpen127100
Lars Sigve OftedalÅlgård OrienteringH17158001
Otilie OftedalÅlgård OrienteringD17153895
Sigurd R. OftedalÅlgård OrienteringH17154011
Jon Asgeir TorsvikÅlgård OrienteringH17411811

Annonser

IOF Eventor